זהב לבן טבעות יהלום

טבעות יהלום לבן טבעות זהב לבן עם יהלומים טבעות זהב לבן לנשים טבעות זהב לבן לה טבעת זהב לבן

זהב לבן טבעות יהלום - מתנות זה להתבלט

באופן כללי, כאשר אנו קונים טבעות יהלומים לבן לבן, אנחנו לא נוטים לתהות אם יש סיפור מאחורי זה. אנחנו בדרך כלל מסתכל על תכשיטים מזווית הערך החזותי שלה ואת העלות, וזה עושה תחושה מושלמת. כמה אנחנו שומעים על טבעות זהב לבן לנשים או אפילו יותר, אוסף תכשיטים שלם שיש לו סיפור משכנע מאחורי זה? כמעט אף אחד. עם זאת, כשמדובר באוספי תכשיטי מוריה, הדברים נראים אחרת. הסיבה לכך היא שלכל הטבעות של זהב לבן של מוריה יש סיפורים יוצאי דופן ויפים. יש היסטוריה מרתקת מאחורי כל עיצוב טבעת זהב לבן.

זהב לבן טבעות עבורה
זהב לבן טבעות עבורה

טבעות זהב לבן עם יהלום - מתנות עם אבן ירושלמית בלב שלה

האבן הירושלמית של מוריה הוא האוסף המוביל של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), עסק יהלומים בבעלות משפחתית עם יותר מ -50 שנות ניסיון, אוסף האבן של מוריה הוא חידוש חדש בתכשיטי יהלומים משובחים. נתפסת ב- IDC - House of Diamonds כדי להפיץ את המשמעות העמוקה של לבישת חתיכה עם שריד ירושלמי אמיתי, מן הליבה הקדושה של כדור הארץ, כמו ערבוב תכשיטי אמונה - עבור אנשים שרוצים לקבל את העיר הקדושה קרוב ללבם.

טבעות זהב לבן עם יהלומים
טבעות זהב לבן עם יהלומים

טבעות זהב לבן בשבילה - יצירה מקורית

ההרפתקה הקולקטיבית של אוסף מוריה נבעה מחזון שיצר מר אבי תביסל, בולט תכשיטים ישראלים, שאבות אבותיו התגוררו בירושלים במשך יותר משבעה דורות. אוסף התכשיטים יוצא הדופן של מר תביסל, על מנת לעורר מחדש את עברו המכובד של ירושלים על ידי הבאת ההריסות העתיקות של הר הבית, חזרה לחיים בשינוי צורה, מדגימה את דמיונם של כולם.

טבעת זהב לבן
טבעת זהב לבן עם אבן ירושלמית

זהב לבן טבעת עיצוב - רקע שובה לב

בסוף שנות התשעים למד אבי על החפירות הבלתי מורשות שפגעו בהר הבית. מרכז התנדבות של מתנדבים הוסדר כדי לשחזר לפחות חלק מהממצאים הקדומים שהיו קרובים להריסות. הוא תרם רבות למאמצי השימור, והוא נעשה מודע למשהו. הוא הבין שלקדושתם של היסודות הארכאיים הללו יש את הכוח לקשר בין חסידיו מכל רחבי העולם לבין הרוחניות של "ירושלים הקדושה". זה נראה פלא לעתים קרובות כאשר הכל נראה אבוד, פתאום דבר חדש הופך את כל זה מסביב. כאשר נערכו החפירות הבלתי חוקיות נראה כאילו כל מה שהוא קדוש ומשמעותי יימחק וימחק כמו שטויות לא משמעותיות. עם זאת, באורח פלא, זה לא קרה. קרה דבר אחר לגמרי, משהו שבאותו זמן נתפס מופלא. לכן, כל עיצוב טבעת זהב לבן שהובא ממוריה הוא קצת נס, דבר שנמשך בבוטות ובריסות, גוש קדושה שממשיך לחיות.

טבעות זהב לבן לחתונה שלה
טבעות זהב לבן לנשים

זהב לבן טבעות יהלום - מתנה זה טהור & שונה

לאחר שקיבל את כל ההיתרים הדרושים לשימוש באבני החורבות בהר הבית, החל אבי להרכיב את חזון, וכך נוצר אוסף מוריה היוצא דופן. בשום מקום אחר בעולם אפשר למצוא טבעות יהלומים לבן לבן כמו משמעות ומיוחד כמו אלה שתוכננו על ידי תכשיטני מוריה. שרידים מתוארים זהב צהוב, לבן או ורוד מסומן בכסף. כל אחת מהטבעות הלבנות מזהב לבן מתעוררת השאלה מה חשוב יותר במקרה הזה, היהלומים והזהב או האלמנט הישן והבלתי מסובך? זה די מדהים מה מתפרץ כאן. על ידי שילוב של אבנים עתיקות שניצלו על ידי ארכיאולוגים בפרויקט מנפים ליד בית המקדש. (המכונה הר המוריה), וסידורם במבנה ייחודי בצורות מוכרות כגון א תליון מגן דוד, מי שרוצה יכול להיות בעל מרוצה מדגם מימי קדם של ירושלים העתיקה. אתה קונה לא רק טבעות זהב לבן עם יהלומים, אלא חפץ משמעותי אמיתי.

זהב לבן זהב טבעות מתנות
טבעות זהב לבן עם יהלומים

טבעות זהב לבן עם יהלומים - תכשיטים עם הצהרה

כל קטע נטל על הר הבית. שכן האוסף מקוטלג ומוסדר ומתוכנן על מנת לשמור על פשטותו הטבעית. תכשיטנים מיומנים של מוריה מארגנים את הזהב ואבני החן באופן ידני ומקיפים את האבנים הטבעיות באופן ידני, כדי לבנות תוכן ויזואלי מדהים, שלא כמו כל דבר שניסה בעבר באוסף תכשיטי יהלומים יוקרתיים. זהב לבן טבעות יהלומים להתחיל עם חפץ אמיתי מהר הבית, כי הוא הצטרפו באופן אמנותי עם אבנים יקרות וזהב להיות פריט שאין כמוהו של המורשת הנצחי ורוחניות. אוסף מוריה יפה של מהדורה מוגבלת תכשיטי יהלומים משובחים שזורים בזהב, האצילים מכל המתכות, והיהלומים, האבנים הקשות ביותר על פני כדור הארץ, עם אבן ירושלמית העתיקה כדי להדגים את עיקשותה של עיר הקודש, חשיבותה וקדושתה שאין דומה לה במשך אלפי שנים. כתכשיטים דתיים, האוסף מבצע את הכוונה הגבוהה הזאת, על ידי עיסוק בחומרים מעולים המייצגים את העוצמה, החשיבות והקדושה של ירושלים.

טבעות זהב לבן ליום הולדתה
טבעת זהב לבן - טבעות זהב לבן בשבילה

זהב לבן טבעות לנשים - חזון מן העבר

מוריה הוא ההר שעליו קיבל אברהם את האמונה במונותיאיזם, זרע את זרע שלוש הדתות הגדולות. כיום, מוריה היא קמיע מעוטר, תכשיט, מלהיב באלגנטיות שלו ומסרים של רוחניות. תסתכל טוב על טבעות זהב לבן לנשים, תראה מיד כי האבנים בירושלים הם ייחודיים, וכל אחד מהם נושא מהות קדומה רגש. אפשר היה לטפל באבנים האלה בעת הקמת בית המקדש, בתי המשפט העתיקים של עיר הקודש, אותם סלעים שאבותינו, הנביאים, המלכים והעם הפשוט של ירושלים דרכו עליהם.

טבעות זהב לבן לנשים
טבעות זהב לבן לנשים

טבעות זהב לבן בשבילה - מתנה חדשה עם נשמה ישנה

אם האבנים העתיקות באותן טבעות זהב לבנות יכללו לדבר, הן ידברו על ההיסטוריה היהודית של העבר 3000 שנים. אותם אנשים שענדו את התכשיטים, מהדהדים את קריאתם של החפצים ולכן הם שגרירי החשבון הייחודי של ירושלים. ירושלים קשורה לנפש האדם, לרצון ה '. על ידי לובש את התכשיטים של מוריה, אתה רוכש תזכורת קבועה של מה מנחה אותנו ומי אנחנו. אוסף המוריה מכיל תכשיטים מהודרים בתכשיטים יצירתיים, המנויים ונרשמים בתעודת אותנטיות מוקצה, ומקימים את לידת האבן מירושלים: מקום התשוקה, עיר השלום הגדולה. מעולם לא היה בעבר זמן שבו בעבר ובהווה התאחדו בצורה כה נגישה באמצעות אומנות-תכשיטים. מי שקונה לה טבעות זהב לבן תכשיטי אבן בירושלים אוסף יהיה שומר כבוד של אובייקט היסטורי אמיתי. היסטוריה שממשיכה לחיות דרך היופי המתמשך והאופי של האבן. אלה הם לא רק זהב לבן טבעות יהלומים אבל גשר בזמן המחבר בין כל מה שהיה, הוא ויהיה לקום.

טבעות זהב לבן

שם מוצר: טבעת אירוסין עם המילה "אהבה" בעברית זהב לבן 18 קרט ויהלום

תיאור מוצר: טבעת אירוסין סמלי זה מסמל את הרגשות האנושיים החזקים ביותר. האהבה מייצגת את "הלב שמבין את הידע". טבעת זהב לבן Amore הוא מתוך מהדורה מוגבלת מייצג מספר רוחני סודי. אותיות "אהבה" חרותות על כל טבעת יהלומים של אמורה.

מחיר: ₪1,981.00

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • טבעות זהב לבן
  • טבעות זהב לבן עם יהלומים
  • טבעות זהב לבן לנשים
  • טבעות זהב לבן בשבילה
  • טבעת זהב לבן
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)