תכשיטי חתונה יקרים

תכשיטי חתונה תכשיטים יקרים תכשיטים לכלה טבעות נישואין ייחודיות טבעת יהלום לחתונה

תכשיטי חתונה

תכשיטי חתונה הם לא רק עוד תכשיט כמו אחד שאנחנו שמים על הכותרת לסופרמרקט. זה מתוכנן ביסודיות ומחשבה; זה יישאר בזיכרון שלנו לנצח.

היום הזה יישאר חקוק בזיכרון של הזוג המאושר ואורחיו. תמונות וסרטונים מהאירוע המאושר יוצגו בהמשך החיים לילדים ולנכדים הבאים.

wedding jewelry – white gold and diamonds Magen David with Jerusalem

On such a unique and precious day as our wedding, we desire everything to match the occasion, and everything certainly means our clothes and jewelry. For some people, unique wedding rings provide the answer.

Unique & United: Engagement to Wedding Jewelry

כמה זוגות לבחור להשתמש שלהם התעסקות טבעת יהלום לחגיגות חתונה. זה יכול לעבוד בצורה מושלמת נוצרים. נוצרים ואנשים שאינם עוקבים אחר המסורות היהודיות חופשיים במובן זה ויכולים להשתמש בטבעת היהלום שלהם ליום החתונה.

אם בני הזוג מתבוננים במסורות יהודיות, ומעוניינים גם בטבעות נישואין ייחודיות, עליהם לסדר את זה מראש לפני ההתחייבות.

טבעות מתאימות יירכשו על ידי האיש ויכולות לכלול תחריטים, אך לא יהלומים.

rose gold ring with ruby and Jerusalem stone – engagement to wedding jewelry

As guests, the jewelry we wear on the day when people unite their hearts for the rest of their life matters. If you are a delighted parent or a grandparent of the young one, then you’ve been thinking about and praying for this moment for quite a while.

מרגע שאתה לומד על החתונה, ועד היום עצמו, אתה מעצב להחליט מה ללבוש. איזה תכשיטים יקרים הוא המשמעותי ביותר עבורך להציג? מה ירגיש טוב? מה יאפשר לכם לרקוד ולחגוג בנוחות מצד אחד ועם הזוהר מצד שני?

תכשיטים יקרות

What makes wedding jewelry precious apart from the most important and undeniable fact of being worn on such a significant day?

נראה כי יקר, בדיוק כמו יופי, הוא בעיני המתבונן. גורמים שונים עושים את זה או משהו אחר יקר לנו: התכשיטים של סבתא, עגילים שאנחנו אוהבים, אבן המזכירה לנו בת מצוה, טבעת שמעוררת זיכרונות מהפעם הראשונה שלנו בחומה המערבית של ירושלים, ועוד.

בין אם דנים בתכשיטים הכלה או החתן, יום החתונה עומד כנקודת ציון בולטת בחיים החברתיים והחברתיים למבוגר. כל פרט הוא משמעותי. אנחנו רוצים להיראות מדהימים עבור האהוב שלנו, האורחים והכי חשוב, את עצמנו. זה חיוני כי החוג מרגיש נוח בעור עצמו, לובש בגדים ותכשיטים המשלימים ולהוסיף תחושה אישית של תאריך זה יוצא דופן.

תכשיטים לכלה

As soon as we hear the phrase ‘wedding jewelry,’ we tend to think of a ring. In reality, however, wedding jewelry for the bride comprised of so much more than a mere ring. The bride also needs earrings and a necklace with a pendant and maybe bracelets, too.

wedding jewelry – rose gold with Jerusalem stone

Various traditions might offer different wedding jewelry standards, but the common ground amongst them is that the bride is beautified top to bottom. And what represents the cherry on top? That’s right; our best and most precious jewelry.

The bride will choose her precious jewelry based on any number of reasons, some of which can be found in the past or special personal connection with that item. Admittedly, that’s not necessarily the case, but it just might be.

There is a chance that the bride will decide to wear heritage jewelry or jewelry she was given as a meaningful gift. Precious jewelry for the bride’s sense of festive day is almost as important as the dress.

Jewelry for the bride must satisfy her, first and foremost, make the woman feel good about herself, saturating her with joy. That’s what genuine precious jewelry does.

טבעות נישואין ייחודיות

טבעות נישואין יהודיות חייבות להיות להקות חלקות עם או בלי תחריטים. תחריט בולט המסמל אהבה וחיבה הוא אני לדודי ודודי לי, ציטוט שמכתביו הראשונים מהווים את שמו של חודש אלול (A = E). אוסף מוריה מציעה יפה, טבעות נישואין ייחודיות לשאת הרבה יותר מאשר רק ציטוט זה.

wedding jewelry – white gold ring with sapphire and Jerusalem stone

Imagine you are a Jewish couple who visited Jerusalem in their teens, and you’d love to again now, but frankly, you’d rather save that money for the wedding and the honeymoon. That’s adequate and sensible. But what about visiting the Old City and placing a note in the wailing wall?

Sincere prayer is heard no matter where it is issued from. You can now obtain a piece of תכשיטים שנעשו בירושלים מבלי לבקר בו. קבל את טבעות נישואין ייחודיים באינטרנט או באחד הקמעונאות יש את התכשיטים היקרים ביותר עבור הכלה והחתן אתה יכול לדמיין. אם אתה לא יכול לבוא אל הקיר, יבוא אליך.

טבעת יהלום לחגיגת יום החתונה

Wearing a diamond ring for weddings remains a longstanding tradition. Precious jewelry for the bride and the groom’s elevated sensation of the day’s singularity can include having their diamond engagement bands functioning as wedding rings.

a diamond ring for wedding jewelry – yellow gold and Jerusalem stone

למרות שהיום הזה הוא על הזוג הנישא, בואו לא נשכח את האורחים. ההורים של הזוג חייב להיות האורחים המאושרים ביותר בחגיגה השמחה של החתונה. הבא בתור של האנשים התוכן ביותר הם סבים. באופן טבעי, כל אחד מהם רוצה להפגין את הרגשות שלהם על ידי adorning עצמם מקסימום עם מגן דוד הזהב תליון שרשרתs, ואתה שם את זה. חוץ מזה, כאשר עוד הם יכולים לשים את כל התכשיטים היקרים שלהם, כי לא היה בחוץ בציבור במשך שנים להבריק ולהרשים?

כפי שנאמר קודם, תכשיטים יהודיים החוקים אינם חלים על מנהגי תרבויות אחרות. אנשים רבים משתמשים טבעת האירוסין שלהם יום החתונה. זה הגיוני מאז כל כך הרבה רגש כבר מחובר טבעת האירוסין. טבעת האירוסין נושאת עימה את רגע ההצעה. זה מסמן צעד מפתח עבור בני הזוג, וזה נחמד כדי לשמר את זה כמו הלהקה המאחד האולטימטיבי.

תכשיטי חתונה יקרים

שם מוצר: 18K טבעת זהב צהוב Tsavorite

תיאור מוצר: זה זוהר 18K זהב טבעת קנטיקו זהב בהשראת שירת האהבה של שיר שלמה 6: 3, "אני האהובה שלי האהוב שלי הוא שלי". זה טבעת זהב 18K עלה על האהבה שאנחנו צריכים להיות עבור אלוקים, אלוהים יש לנו. הציור החינני מתוך השיר "אני לדודי ודודי לי" כתוב בעברית.

מחיר: ₪4,949.60

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • תכשיטי חתונה
  • תכשיטי יוקרה
  • תכשיטים לכלה
  • טבעות נישואין ייחודיות
  • טבעת יהלום לחתונה
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)