תכשיטים יהודיים וינטאג '

תכשיטים יהודיים וינטגיים הם 1 של ההווה המיוחד והמיוחד בעולם

באופן כללי, כשאנחנו מקבלים תכשיטים יהודיים וינטג 'או תכשיטים וינטאג' ישראלים אנחנו לא נוטים לשאול אם יש סיפור שישלים אותו. אנשים בדרך כלל בוחנים פריטי תכשיטים מזווית הערך החזותי והעלות שלהם, וזה הגיוני. כמה אנו שומעים על תכשיטים יהודיים וינטג 'או אפילו על אוסף תכשיטים שלם שמאחוריו סיפור מרתק ...?

אף על פי כן, זה שונה בביקור בתכשיטי וינטאג 'ישראליים של מוריה בהתחשב בכך שלכל תכשיטי היהודים הבציריים שלהם יש סיפור מצטיין ויפה. לכל טבעת יודאיקה וינטאג 'ושרשרת ישראלית וינטאג' יש היסטוריה.
קולקציית מוריה: זהב ויהלומים - תכשיטים יהודיים וינטג 'שעומדים בבסיסם של אבן ירושלמית אותנטית

אוסף סטון תכשיטים ישראלי וינטג 'של מוריה הוא הסט המרכזי של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), עסקי יהלומים בבעלות משפחתית עם ניסיון של מעל 50 שנים משונות. אוסף סטון מוריה מייצג מפעל ללא תחרות בתכשיטי יוקרה יהלומים. נוצר במרכז הבינתחומי - בית היהלומים כדי להפיץ את החוויה העמוקה של בעלות על קישוט עם אבן ירושלמית, מהגרעין הקדוש של העולם, כתזוזת תכשיטים של אמונה - פיזית של העיר האלוהית בקרבתם.

תליון מגן דוד
תכשיטים יהודיים וינטאג 'מתנה מיוחדת המספרת סיפור ומעבירה אנרגיה דרך האבן הירושלמית ממנה היא עשויה

תכשיטים יהודיים וינטג '- יצירה מקורית

פרויקט אוסף התכשיטים הישראלי-וינטג 'של מוריה נוצר מתוך חזון שנתפס על ידי מר אבי תיסלל, אומן תכשיטים ישראלי ידוע, שאבותיו מתגוררים בירושלים במשך מאות שנים. אוסף התכשיטים הנדיר שהביא מר תוויסל להצית מחדש את ימיה המפוארים של ירושלים על ידי החזרת ההריסות הקדושות העתיקות של הר הבית שעלה שוב ושוב למצב בצורה משתנה, תופס את דמיונם של כולם.

תליון אמונה גדולה
בחר חתיכה מהאוסף המשובח שלנו היישר מירושלים - שרשרת וינטאג 'ישראלית

תכשיטי יודאיקה וינטג '- רקע מעניין

ב- 1999, אבי למד על החפירות שלא כדין שפגעו בהר הבית. הוקם מקום כדי לשחזר לפחות חלק מהממצאים הארכאיים שכמעט הושחתו. הוא תורם מרכזי למאמצי השימור, הוא הבין משהו. הוא תפס כי לקדושתן של יצירות קדומות אלה יש כוח להצטרף לאנשים מכל העולם תחת הרעיון הרוחני של "ירושלים הקדושה". מדהים שלפעמים כאשר הכל נראה אבוד, פתאום קורה משהו שמסובב אותו.

כאשר התרחשו החפירות הרות האסון, נראה היה שכל הקודש והמשמעותי ייזרק ונשכח כמו איזה מלטה חסרת טעם. עם זאת, למרבה המזל, זה לא קרה. קרה משהו אחר, דבר שבעת התרחשותו נראה כנס. וכך, כל טבעת יודאיקה וינטג 'וכל שרשרת ישראלית וינטג' שנרכשה מ גברים תכשיטים יהודים וחנות התכשיטים הישראלית והווינטגית של מוריה היא נס פלא, כתבה שעמדה בפני הרס ובורות, חתיכת קדושה שתוכל להמשיך לחיות.

מחרוזות של טבעת האהבה
יודאיקה הבציר שלנו טבעת השיא שלנו לכל אירוע ואהוב שאיתו אתם רוצים להראות את אהבתכם היא מתנה ייחודית

תכשיטי יודאיקה וינטג 'טהורים ושונים

אבי, המצויד בכל היתר הדרוש לשימוש באבנים מהר הבית, התכוון להעלות את הרעיון שלו לפועל וכך נוצר אוסף התכשיטים הבינלאומי יוצא הדופן של מוריה. בשום מקום אחר בעולם אדם לא יכול למצוא תכשיטי יודאיקה וינטאג 'מיוחדים ובעלי ערך כמו אלה מתוצרת מוריה. העת העתיקה לבושה בזהב 18 קראט ומשובצת אבני חן. כל טבעת יודאיקה משובחת גורמת לנו לתהות מה חשוב כאן יותר, הזהב והיהלומים או השבר העתיק הפשוט? מה שקורה כאן די מדהים.

על ידי הבאת קטעים עתיקים אשר חולצו על ידי הארכיאולוגים בפרויקט הניפוי בהר הבית (aka Mtn. Moriah), וסידורם בסביבה ייחודית כל אחד יכול להיות בעל מרוצה חלק מההיסטוריה המדהימה של העיר הקדושה. אתה לא מקבל שרשרת ישראלית וינטג 'אלא חפץ נדיר ואותנטי.

תליון יונת השלום
תכשיטים חדשים של יודאיקה וינטג 'Top of the Top! תכשיט מעוטר באבן מישראל לא פחות מאבני הכותל

תכשיטים וינטאג 'ישראליים עם יושרה גולמית

כל אלמנט שנאסף על בית המקדש. להיות חלק מהאוסף ממוינים וקוצצים, ואז עובדים עליו על מנת לשמור על הפשטות הגולמית שלו. האומנים הבקיאים של מוריה מסדרים ומצמידים באופן מדויק את הזהב ואבני החן באבן העתיקה באופן ידני, כדי לבנות טענה חזותית ייחודית, שמעולם לא ניסתה קודם לכן באוסף תכשיטי יהלומים מהדורה מוגבלת. תכשיטים יהודיים וינטג 'מתגלים עם שריד אותנטי מהר מוריה, המורכב בקפידה עם יהלומים וזהב צהוב, לבן או ורוד, ומציג פרט ייחודי של רוחניות ומורשת.

תכשיטים ישראלים וינטאג 'של מוריה אוסף תוצרים מדהימים של תכשיטים יהודיים משובחים יהלומים משובחים במהדורה מיוחדת שוזרים זהב, המתכת האצילית ביותר, ויהלומים, האבנים הקשות ביותר בכוכב הלכת, עם האבן העתיקה של ירושלים הקדומה כדי להצביע על כוחה, חשיבותה ורוחניותה של עיר הקודש עבור יותר מ- 3,000 שנים. כתכשיטים מעוררי השראה, האוסף מגיע לאותה כוונה גבוהה יותר, על ידי חיבור של רכיבים מעודנים המסמלים את חוסנה המתמיד של ירושלים, את חשיבותה ואת קדושתה.

תכשיטים יהודיים וינטאג '
תליון ישראלי וינטג 'עם צורה עגולה יפהפיה ותחריטים עדינים. מתנה איכותית ומרגשת

 

תכשיטים יהודיים וינטגיים גשר לשנה 3000

מוריה הוא שמו המקראי של ההר עליו אברהם אברהם לראשונה את האמונה במונוטיזם, זרע זרע של שלוש אמונות מרכזיות. ובימינו, מוריה הוא קמע חן, דבר תכשיטים, הנושא את היופי והמסרים הדתיים שלו. מסתכל מקרוב על הבציר תכשיטים יהודיים, תבחין כי אבנים טבעיות אלה מדהימות, וכל אבן מחזיקה במהות ופרספקטיבה ארכאית. הם עשויים לשמש במסגרת בית המקדש, השבילים הארכאיים של ירושלים, אותם אבנים בדיוק שעליהם דרכו אבותינו, מלכיהם, נביאיהם ואפילו אנשי ירושלים הרגילים.

תכשיטים וינטג 'יהודיים - מתנה חדשה עם נשמה ישנה

אם האבנים בשרשרת הישראלית הווינטגית הזו היו יכולות לדבר, הן היו מדברות על כרוניקות יהודיות מזה 3000 שנה. אנשים שעוטרים תכשיטים אלה מהדהדים את צליל האבן ולכן הם שגרירים לסיפור המדהים של ירושלים. ירושלים קשורה ללב האנושי, לרצון השם.

על ידי חבישת אבני מוריה, אתה מקבל אינדיקציה עקבית לגבי מי שמנחה אותנו ומי אנחנו. אוסף מוריה מורכב מתכשיטים במהדורה מוגבלת בעיבודים עוצרי נשימה, המסווגים ומצויינים בתעודת מקוריות שהוקצתה, המאשרים את הולדת האבן מירושלים: עיר התשוקה, עיר השלום הגדולה.

מעולם לא היה רגע בו עבר והווה מחוברים בצורה כה ניתנת לנגישה באמצעות מלאכה של תכשיטים ישראלים ייחודיים עושה. מי שרוכש תכשיטים יהודיים וינטאגיים מהקולקציה הזו הולך להיות שומר מכובד של חפץ היסטורי אמיתי. היסטוריה אפית שממשיכה לחיות בחסד האלמותי ובמרץ האבן. זה לא רק א טבעת יודאיקה וינטג ' אבל טבעות יהודיות עתיקות הן גשר בזמן המצטרף בין כל מה שאי פעם היה, יהיה ויהיה.

בקרו אותנו בפייסבוק 

תכשיטים ישראליים וינטאג '| תכשיטים בציר ישראלי