תכשיטים יהודיים וינטאג '

תכשיטים יהודיים וינטגיים הם 1 של ההווה המיוחד והמיוחד בעולם

באופן כללי, כשמקבלים תכשיטים יהודיים וינטאג 'או תכשיטים ישראליים וינטאג' אנו לא נוטים לשאול אם יש סיפור שישלים את זה. בדרך כלל אנשים בוחנים פריטי תכשיטים מזווית של ערכם והעלות הוויזואלית שלהם, וזה הגיוני. כמה אנו שומעים על תכשיטים יהודיים וינטאג 'או אפילו על אוסף תכשיטים שלם שיש מאחוריו סיפור מרתק ...?

עם זאת, זה שונה כשמבקרים בתכשיטי וינטאג 'ישראלית של מוריה, בהתחשב בכך שלכל תכשיטיהם היהודיים היהודיים יש סיפור מעולה ויפה. לכל טבעת יודאיקה וינטג 'ושרשרת ישראלית וינטג' יש היסטוריה.
הקולקציה של מוריה: זהב ויהלומים - תכשיטים יהודיים וינטגיים שיש בהם אבן ירושלמית אותנטית

אוסף סטון תכשיטים ישראלי וינטג 'של מוריה הוא הסט המרכזי של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), עסקי יהלומים בבעלות משפחתית עם ניסיון של מעל 50 שנים משונות. אוסף סטון מוריה מייצג מפעל ללא תחרות בתכשיטי יוקרה יהלומים. נוצר במרכז הבינתחומי - בית היהלומים כדי להפיץ את החוויה העמוקה של בעלות על קישוט עם אבן ירושלמית, מהגרעין הקדוש של העולם, כתזוזת תכשיטים של אמונה - פיזית של העיר האלוהית בקרבתם.

תליון מגן דוד
תכשיטים יהודיים וינטאג 'מתנה מיוחדת המספרת סיפור ומעבירה אנרגיה דרך האבן הירושלמית ממנה היא עשויה

תכשיטים יהודיים וינטאג '- יצירה מקורית

פרויקט אוסף התכשיטים הישראלי-וינטג 'של מוריה נוצר מתוך חזון שנתפס על ידי מר אבי תיסלל, אומן תכשיטים ישראלי ידוע, שאבותיו מתגוררים בירושלים במשך מאות שנים. אוסף התכשיטים הנדיר שהביא מר תוויסל להצית מחדש את ימיה המפוארים של ירושלים על ידי החזרת ההריסות הקדושות העתיקות של הר הבית שעלה שוב ושוב למצב בצורה משתנה, תופס את דמיונם של כולם.

תליון אמונה גדולה
בחרו קטע מהקולקציה המשובחת שלנו היישר מירושלים - שרשרת ישראלית וינטג '

תכשיטים בג'ודאיקה וינטג '- רקע מעניין

ב- 1999, אבי למד על החפירות שלא כדין שפגעו בהר הבית. הוקם מקום כדי לשחזר לפחות חלק מהממצאים הארכאיים שכמעט הושחתו. הוא תורם מרכזי למאמצי השימור, הוא הבין משהו. הוא תפס כי לקדושתן של יצירות קדומות אלה יש כוח להצטרף לאנשים מכל העולם תחת הרעיון הרוחני של "ירושלים הקדושה". מדהים שלפעמים כאשר הכל נראה אבוד, פתאום קורה משהו שמסובב אותו.

כאשר התרחשו החפירות הרות האסון, נראה היה שכל הקודש והמשמעותי ייזרק ונשכח כמו איזה מלטה חסרת טעם. עם זאת, למרבה המזל, זה לא קרה. קרה משהו אחר, דבר שבעת התרחשותו נראה כנס. וכך, כל טבעת יודאיקה וינטג 'וכל שרשרת ישראלית וינטג' שנרכשה מ גברים תכשיטים יהודים וחנות התכשיטים הישראלית והווינטגית של מוריה היא נס פלא, כתבה שעמדה בפני הרס ובורות, חתיכת קדושה שתוכל להמשיך לחיות.

מחרוזות של טבעת האהבה
יודאיקה הבציר שלנו טבעת השיא שלנו לכל אירוע ואהוב שאיתו אתם רוצים להראות את אהבתכם היא מתנה ייחודית

תכשיטי יודאיקה וינטג 'טהורים ושונים

מצויד בכל היתר הדרוש לשימוש באבנים מהר הבית, אבי קבע את הרעיון שלו להתקיים וכך נוצר אוסף התכשיטים הישראלי הבציר המיוחד של מוריה. בשום מקום אחר בעולם לא יכול אדם למצוא תכשיטי יודאיקה וינטג 'מיוחדים ובעלי ערך כמו אלה שנעשו על ידי מוריה. עתיקות לבושה בזהב 18K ומשובצת אבני חן. כל טבעת יודאיקה וינטג 'גורמת לנו לתהות מה חשוב יותר כאן, הזהב והיהלומים או השבר העתיק והפשוט? מה שקורה כאן הוא די מדהים.

על ידי הבאת קטעים עתיקים אשר חולצו על ידי הארכיאולוגים בפרויקט הניפוי בהר הבית (aka Mtn. Moriah), וסידורם בסביבה ייחודית כל אחד יכול להיות בעל מרוצה חלק מההיסטוריה המדהימה של העיר הקדושה. אתה לא מקבל שרשרת ישראלית וינטג 'אלא חפץ נדיר ואותנטי.

תליון יונת השלום
תכשיטים חדשים של יודאיקה וינטג 'Top of the Top! תכשיט מעוטר באבן מישראל לא פחות מאבני הכותל

תכשיטים וינטאג 'ישראליים עם יושרה גולמית

כל אלמנט שנאסף על בית המקדש. להיות חלק מהאוסף מיון וקוצץ, ואז עובדים עליו על מנת לשמור על הפשטות הגולמית שלו. בעלי המלאכה הבקיאים של מוריה מסדרים ומכניסים במדויק את הזהב והאבני החן באבן העתיקה באופן ידני, כדי לבנות טענה חזותית ייחודית, שמעולם לא ניסתה בעבר לאוסף מהדורה מוגבלת של תכשיטי יהלומים. תכשיטים יהודיים וינטגיים עולים לידי ביטוי בשריד אותנטי של מוריה הר המורכב יפה עם יהלומים וזהב צהוב, לבן או ורד, המציג פרט ייחודי של רוחניות ומורשת שומרת.

תכשיטים ישראלים וינטאג 'של מוריה אוסף תוצרים מדהימים של תכשיטים יהודיים משובחים יהלומים משובחים במהדורה מיוחדת שוזרים זהב, המתכת האצילית ביותר, ויהלומים, האבנים הקשות ביותר בכוכב הלכת, עם האבן העתיקה של ירושלים הקדומה כדי להצביע על כוחה, חשיבותה ורוחניותה של עיר הקודש עבור יותר מ- 3,000 שנים. כתכשיטים מעוררי השראה, האוסף מגיע לאותה כוונה גבוהה יותר, על ידי חיבור של רכיבים מעודנים המסמלים את חוסנה המתמיד של ירושלים, את חשיבותה ואת קדושתה.

תכשיטים יהודיים וינטאג '
תליון ישראלי וינטג 'עם צורה עגולה יפהפיה ותחריטים עדינים. מתנה איכותית ומרגשת

תכשיטים יהודיים וינטגיים גשר לשנה 3000

מוריה הוא שמו המקראי של ההר עליו אברהם אברהם לראשונה את האמונה במונוטיזם, זרע זרע של שלוש אמונות מרכזיות. ובימינו, מוריה הוא קמע חן, דבר תכשיטים, הנושא את היופי והמסרים הדתיים שלו. מסתכל מקרוב על הבציר תכשיטים יהודיים, תבחין כי אבנים טבעיות אלה מדהימות, וכל אבן מחזיקה במהות ופרספקטיבה ארכאית. הם עשויים לשמש במסגרת בית המקדש, השבילים הארכאיים של ירושלים, אותם אבנים בדיוק שעליהם דרכו אבותינו, מלכיהם, נביאיהם ואפילו אנשי ירושלים הרגילים.

תכשיטים יהודיים וינטאג '- מתנה חדשה עם נשמה ישנה

אם האבנים בשרשרת הישראלית הבציר הזו היו מסוגלות לדבר, הן היו מדברות על דברי הימים היהודיים של 3000 השנים האחרונות. אנשים שעונדו תכשיטים מהדהדים את צליל האבן, ולכן הם שגרירי הסיפור המדהים של ירושלים. ירושלים קשורה ללב האדם, לרצונו של אלוקים.

על ידי חבישת אבני מוריה, אתה מקבל אינדיקציה עקבית לגבי מי שמנחה אותנו ומי אנחנו. אוסף מוריה מורכב מתכשיטים במהדורה מוגבלת בעיבודים עוצרי נשימה, המסווגים ומצויינים בתעודת מקוריות שהוקצתה, המאשרים את הולדת האבן מירושלים: עיר התשוקה, עיר השלום הגדולה.

מעולם לא היה רגע בו עבר והווה מחוברים בצורה כה ניתנת לנגישה באמצעות מלאכה של תכשיטים ישראלים ייחודיים עושה. מי שרוכש תכשיטים יהודיים וינטאגיים מהקולקציה הזו הולך להיות שומר מכובד של חפץ היסטורי אמיתי. היסטוריה אפית שממשיכה לחיות בחסד האלמותי ובמרץ האבן. זה לא רק א טבעת יודאיקה וינטג ' אבל טבעות יהודיות עתיקות הן גשר בזמן המצטרף בין כל מה שאי פעם היה, יהיה ויהיה.

בקרו אותנו בפייסבוק

תכשיטים ישראליים וינטאג '| תכשיטים בציר ישראלי