משלוח ומשלוח מדיניות

מדיניות משלוחים ומשלוחים אלה מהווה חלק, ויש לקרוא אותה ביחד עם תנאי השימוש וההסכם, ולפיכך מאמצת את ההגדרות הנכללות בה.

1. משלוח שטחים:
אנו מקבלים רק הזמנות למשלוח לכתובות בישראל, ארה"ב, דרום אמריקה, אירופה. שים לב שאנחנו לא הספינה לתיבות PO, כתובות APO / FPO או בתי מלון.

2. שיטות משלוח:
הזמנות דרך אתר האינטרנט שלנו מועברות על ידי צד שלישי שירותי תשלום כגון FedEx, DHL אישור וכו 'בנוסף כל משלוחים שלנו מתבצעים באמצעות שירותי צד שלישי, D2D ובהתאם לכך כפופים לתנאים שנקבעו על ידי צדדים שלישיים כאמור. הנך מאשר בזאת באחריות הבלעדית ומניח את כל הסיכונים הנובעים מהשימוש שלך בשירותי משלוח כאלה.

3. תעריפי משלוח: חינם

4. זמן משלוח:
4.1. זמני המשלוח הם משוערים והם עשויים להשתנות בין:
• פריטים רגילים (המצויים במלאי): 10-14 ימי עסקים;
• פריטים רגילים (שאינם במלאי): עד 30 ימי עסקים;
• פריטים חרוטים, בולטים ו / או סדר מיוחד, מותאמים אישית, מותאמים אישית ועשויים בהזמנה פריטים: עד 60 ימי עסקים;
• פריטי מופת: עד 180 ימי עסקים.
"יום עסקים" פירושו כל יום מלבד יום שישי, שבת, יום ראשון או כל חג ציבורי רשמי אחר בישראל או בארצות הברית.
4.2. מועדי הזמנה:
זמני העיבוד עשויים להשתנות. בדרך כלל אנחנו מקבלים את התכשיטים מוריה למשלוח בתוך 3 ימי עסקים.
• ארה"ב - 10-14 ימי עסקים (אם הפריט נמצא במלאי בארה"ב);
• דרום אמריקה - 10-14 ימי עסקים (אם הפריט נמצא במלאי בארה"ב);
• אירופה - 10-14 ימי עסקים.
בעת הערכת זמן משלוח החבילה, אנא המתן זמן לאישור האשראי, אימות כתובות ועיבוד הזמנות. לאחר ההזמנה מעובד ומוכן למשלוח, נשלח לך את אישור ההזמנה בדוא"ל.

5. פרטי אריזה:
פריטים שנרכשו יגיעו שקיק בד רכה או קופסת מתנה. כל חבילת משלוח תכלול, בנוסף לפריט שנרכש: (i) כל האביזרים הקשורים, אם בכלל; (ii) פריט הקשור למוצר הלקוח, לפי העניין, ותעודת האחריות הרשמית למוצר, לפי העניין; (iii) מודפס מתנה פתקים (ים) המכילים את ההודעה שלך, אם ביקש זאת על ידי לך בעת ביצוע ההזמנה; (iv) טופס החזרה / החלפה ותווית החזר ששולמה מראש ו - (5) שטר האריזה ללא מחיר.

6. מס מכירה
מדינת היעד של המסירה עשויה לגבות עמלות מכס, חובות יבוא, מסים ותשלומים אחרים להזמנה הבינלאומית שלך. חיובים נוספים אלה הנדרשים לצורך שחרור מהמכס הם באחריות המקבל. עמלות המכס ומדיניות המכס משתנות באופן נרחב ממדינה למדינה. אין לנו שליטה על חיובים אלה, ואין באפשרותנו לספק אומדנים לגבי עמלות הצפויות או מידע לגבי דרישות מכס.
בארצות הברית, מס המכירות נאסף כעת בהזמנות שנשלחו לכתובות במדינת וושינגטון, ניו יורק ווירג'יניה.

7. משלוחים מבוטחים
אנחנו לגמרי להבטיח כל הזמנה עד אליך. כלומר, כאשר ההזמנה שלך נמצאת במעבר אליך, המשלוח תמיד נטול סיכונים.

8. הזמנת חשבונית
בעת הזמנת פריטים באתר, תקבל חשבונית שתשלח לכתובת הדואר האלקטרוני שלך כקובץ מצורף של PDF. כמו כן, תוכל לבקש בכל עת מאוחר יותר חשבונית על ידי פנייה אל 972 2 6274050 או שליחת דוא"ל אל [מוגן בדוא"ל] לידיעתך, אנו עשויים לבקש שתספק זיהוי נאות כתנאי להיענות לבקשה זו.

9. מעקב אחר ההזמנה שלך
לאחר שליחת ההזמנה, תקבל הודעת אישור עם קוד המעקב. תוכל להציג את עדכוני המעקב האחרונים באתרי האינטרנט של ספקי שירותי הספנות.

10. החזרות
כדי להבטיח לך לעשות את הבחירה הנכונה, אנו מציעים מדיניות גמישה מאוד לחזור. אם מסיבה כלשהי אינך מרוצה, תוכל להחזיר כל פריט, למעט הפריטים שהוזמנו בתנאי בקשה מיוחדים, במצבו המקורי בתוך ארבעה עשר (14) ימים מיום המשלוח להחזר או להחלפה.

11. אנחנו כאן כדי לעזור
אם יש לכם שאלות, אל תהססו ליצור קשר עם אחד היועצים שלנו בדוא"ל: [מוגן בדוא"ל] או על ידי התקשרות: + 972 2 6274050.

12. שינויים במדיניות משלוח ומשלוח זו
אנו מעדכנים מדי פעם מדיניות משלוח ומשלוח זו כדי לשקף שינויים בפרקטיקות ובשירותים שלנו. כאשר אנו מפרסמים שינויים במדיניות המשלוח והמשלוח, אנו נשנה את תאריך "עדכון אחרון" בחלק העליון של מדיניות משלוח ומשלוח זו. אנו ממליצים שתבדוק את האתר מעת לעת כדי ליידע את עצמך על שינויים כלשהם במדיניות המשלוחים והמשלוח או בכל אחד מהפוליסות האחרות שלנו.

13. משלוח לאיחוד האירופי, נורבגיה, איסלנד וליכטנשטיין

למען הסר ספק, מובהר בזאת, אין אנו מספקים שירותים ו / או מקבלים הזמנות מקוונות למסירה באזור: האיחוד האירופי, נורבגיה, איסלנד וליכטנשטיין.