תכשיטים ייחודיים לחברה שלך

בחירת המתנה המתאימה לחברה שלך יכולה להיות משימה מכריעה. אתה רוצה למצוא משהו שהיא מעריצה ותוקיר, שיתאים לאישיותה, והכי חשוב שתביע את אהבתך. אל תדאג, אצל מוריה יש לנו מגוון רחב של תכשיטים ייחודיים לחברה שלך שהיא בטוחה שתאהב. כל החלקים שלנו מיוצרים בעבודת יד,

אך לפני שנכנס לסגנונות והאפשרויות השונות, חשוב להבין מה המשמעות של תכשיטים לאישה.

מה המשמעות של תכשיטים לאישה?

תכשיטים הם סימן לכך שאתה רציני, מאוד רציני ביחס למערכת היחסים שלך. כשאתה קונה תכשיט ייחודי לחברה שלך אתה אומר: "אני אוהב אותך, אתה באמת חשוב לי ואני רוצה לשמח אותך". שלא כמו אפשרויות מתנה אחרות, תכשיטים הם משהו שלא נשחק, לא מתיישן מבחינה טכנולוגית ויופיו הוא נצחי.

רוב הנשים מעדיפות לענוד תכשיטים בעלי ערך סנטימנטלי. בדרך זו, כאשר הם מסתכלים על זה, הם חושבים על האדם שקנה ​​להם את זה וזוכר את כל הפרטים שהקיפו את אירוע מתנת המתנה - איפה זה התרחש, מה נאמר ואילו רגשות הורגשו.

כמו כן, תכשיטים סנטימנטליים נשארים לעתים קרובות במשפחה. אם בדרך כלל מעבירה את זה לילדיה או מעניקה אותה במתנה לכלותיה. כאשר האם נפטרת, תכשיטיה לובשים על ידי מי שאהב אותה ועוזר להם להתחבר לרוחה.

והכי חשוב, כאשר התכשיטים שבחרת תואמים את אישיות חברותיך, זה אומר שאתה באמת מבין אותה. שלקחת את הזמן ללמוד מה היא אוהבת ולא אוהבת ועשית בחירה שמשקפת את הטעם שלה. לדוגמה, יש נשים שמעדיפות תכשיטים עדינים על פני תכשיטים שמנמנים, מסורתיים על פני זהב צהוב מודרני על פני זהב לבן וכו '. זו נקודה חשובה שנרחיב.

איך אני קונה תכשיטים לחברתי?

כאמור, ככל שתדעו יותר על טעמה של חברתה, כך תהיה בחירת התכשיטים שלכם טובה יותר. להלן מספר רעיונות שיש לקחת בחשבון:

1. שימו לב לתכשיטים שחברתך עונדה כרגע: האם היא מעדיפה זהב לבן או צהוב? (FYI יש גם זהב ורד). האם היא אוהבת יהלומים או אבנים יקרות אחרות? האם היא אוהבת אבני לידה- אבני חן שונות שמתאימות לחודשי השנה? האם היא לובשת שרשראות ארוכות או קצרות? עגילי הרבעה, תליה או חישוק? האם היא לובשת את אותם תכשיטים כל הזמן או שהיא אוהבת לשנות סגנונות לעיתים קרובות?

2. עבור לחלון קניות: שימו לב למה שחברה שלכם חושבת שזה נחמד ולמה שהיא לא אוהבת. שאל שאלות, האם אתה אוהב את זה? זה? למה? אתה יכול להעמיד פנים שקונה מתנה לאמא שלך ולשאול אותה "איך אני בוחר את השרשרת הנכונה? אילו עגילים הם הבחירה הטובה ביותר? ". אפשרות נוספת היא להראות לה פריטים שונים באינטרנט ולבקש ממנה את חוות דעתה.

3. בקש עצה מחבר: כשאתה מחפש תכשיטים ייחודיים לחברך התייעץ עם אחד מחבריה או מבני משפחתו שמכיר אותה היטב. הם יכולים להדריך אותך. אתה יכול להראות להם את פריטי התכשיטים שאתה אוהב, והם יכולים לאשר את בחירתך או לעזור לך לכוונן את החיפוש שלך. באופן כללי, אם אתה מרגיש חסר ביטחון לגבי ההחלטה שלך, חוות דעת שנייה יכולה לעזור רבות.

ועכשיו, ברצוננו להציג בפניכם כמה רעיונות תכשיטים ייחודיים.

אוסף מוריה: תכשיטים ייחודיים לחברתה

אוסף מוריה הוא הקולקציה היחידה מסוגה. מרבית הקולקציה מורכבת מתכשיטים יוקרתיים המשלבים באופן ייחודי אבן הר הבית של מוריה עם יהלומים יקרים וזהב. אבני מוריה בתכשיט היא אבן קדומה שחולצה מהר הבית בירושלים. באמצעות התכשיטים, העונדים יכולים להתחבר לעיר הקדושה ירושלים ולכל מה שזה אומר להם.

שרשראות:

לב של פזיזות זהב ורד לבן - תכשיטים לחברך

שרשרת זו מכונה "שירת הלב". יש לו חריטה מיוחדת בעברית המתורגמת ל"אני האהוב שלי ואהובתי שלי ". זהו ציטוט מקראי המבטא אהבה נצחית.

תליון לב זהב לבן עם אבן ירושלמית ויהלום

תליון "לבבות סודיים" זה מורכב מארבעה לבבות סביב יהלום מרכזי גדול. הלבבות שומרים על חתיכה עגולה מאבן מוריה.

מעגל היהלומים

יצירה זו נקראת "מעגל היהלומים" ויש לה יהלום מרכזי מוקף באבן מוריה ושפת יהלום. מעגלים רומנטיים מאוד - הם סמל לנצח מכיוון שאין להם התחלה או סוף.

אתה יכול לשאול את עצמך איזה שרשרת אני צריך להשיג את החברה שלי? נסה להבין אילו ערכים או סמלים היא מתחברת לאבן מוריה מירושלים, ביטויים מקראיים, צורות לב או עיגול וכו '.

טבעות יכולות:

טבעת אירוסין יהלום ורד זהב

"טבעת האהבה" הזו עשויה מזהב 18 קראט והיא מאייתת את המילה "אהבה". יש לו חתיכה עגולה מאבן מוריה ויהלום משובץ בצורת הלוחית באות 'O'.

תכשיטים ייחודיים לחברה שלך 1

אם אתם מחפשים חתיכה עדינה מאוד, טבעת מגן דוד זו משובצת בזהב לבן 14 קראט ויש לה יהלום כוכב גדול בעל 6 נקודות.

תכשיטים ייחודיים לחברה שלך 2

על טבעת הכותל הקדושה יש את הביטוי המקראי "אם אשכחך, ירושלים", חרוט עליו. ביטוי זה נאמר בכל חתונה יהודית ומחבר מאוד את העם היהודי לירושלים. הטבעת עשויה מזהב 18 קראט בשילוב אבן מוריה ויהלום צהוב.

עגילים:

עגיל טופז מגן דוד - תכשיטים ייחודיים לחברה שלך

העגילים העדינים הללו עשויים זהב לבן 18 קראט עם אבני חן של טופז. הם עשויים להיות מושלמים למישהו עם עיניים כחולות.

עגילי יהלומי זהב ורדים ליום הולדתה

העיצוב של Secret Hearts זמין גם עגילי זהב 18 קראט יפהפיים.

מעגל אמונה עגיל בזהב צהוב

העיצוב המינימליסטי הזה נקרא "מעגל האמונה" והוא עשוי מאבן מוריה עגולה שבמרכזה יהלום גדול ופס זהב סביב שפתו.

סיכום:

אם אתם מחפשים תכשיטים ייחודיים לחברה שלכם, בקולקציית מוריה יש אוסף נרחב של תכשיטים בעבודת יד שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר. אם החברה שלך מחזיקה את ירושלים קרוב ויקר לליבה, אז עם תכשיטים של מוריה, היא יכולה לקחת איתה פיסת ירושלים לאן שהיא הולכת. החלקים מיוצרים בעלי מלאכה ברמה הגבוהה ביותר, ויהלומים ברמה הגבוהה ביותר וזהב.

אנו מאחלים לך בהצלחה במציאת המתנה המושלמת.

סגור תפריט
לִסְגוֹר
אבן ירושלמית
סגור המחוון

האבן הירושלמית

תכשיטי מוריה משלבים אבן הירושלמית טבעית בעלת גווני צבע ודוגמאות שונים. כל אבן שונה מחברתה, לעיתים הצבעים והדוגמאות מובחנים ולעיתים מאד עדינים. כל תכשיט בקולקציית מוריה המשלב אבן ירושלמית הוא מיוחד, ייחודי, ואין זהה לו. תכשיטי מוריה תכשיטים ייחודיים בעבודת יד

מידע נוסף

בקולקציית תכשיטי מוריה המוצגים באתר משקל הזהב והיהלומים מצויינים באופן משוער. תמונות התכשיטים מהקולקצייה לא משקפות את גודלן האמיתי

משלוח ואחריות

תכשיטי מוריה מלווים בתעודה המעידה כי הם נעשו בעבודת יד, בחומרים איכותיים ובאיכות גבוהה ביותר
משלוח פרטים נוספים למשלוח מפורטים בתנאי משלוח

לעזרה

בכל שאלה או בקשה ניתן לפנות אלינו

×

סל קניות

יצירת קשר

צ'אט פתוח
שלום,
זקוק לעזרה?
מונע ע"י