בחירת תכשיט ייחודי לבת הזוג שלך

בחירת המתנה המתאימה לבת הזוג שלך שהיא גם החברה שלך, יכולה להיות משימה מאתגרת. כמובן שהרצון הוא למצוא משהו שהיא תאהב ותוקיר, שיתאים לאישיותה, והכי חשוב שתביע אהבה. בתכשיטי מוריה תמצאו מבחר רחב של תכשיטים ייחודיים, עשויים בעבודת יד המתאימים לכך.

אבל למה דווקא תכשיט? איזו משמעות מייחסת אישה לתכשיטים

איזה משמעות יש לתכשיטים עבור האישה

תכשיט הוא מתנה שאינה נשחקת, לא מתיישנת ובעלת יופי נצחי. מתנת תכשיט מסמנת התייחסות רצינית למערכת היחסים. קניית תכשיט מבטאת אהבה, רצון לשמח, להפתיע ולכבד.

רוב הנשים מעדיפות לענוד תכשיטים בעלי ערך רגשי. תכשיט כזה מעורר מחשבה על האדם שקנה אותם, על האירועים שסבבו את האירוע, איפה זה התרחש, מה נאמר ואילו רגשות חשנו.

תכשיטים בעלי ערך רגשי נוטים להישאר לעתים קרובות במשפחה. האם מעבירה את התכשיט לילדיה או מעניקה אותה במתנה לכלותיה או נכדותיה. כאשר האם נפטרת, תכשיטיה נענדים על ידי מי שאהב אותה ומזכירים לו אותה.

תכשיטים מבטאים את אישיותה של האישה. אם התכשיט שבחרת תואם את אישיותה הדבר מצביע על הבנה והיכרות מעמיקה. השקעת מחשבה מה מתאים ומה אהוב ומה ישקף היטב את טעמה. התאמת התכשיט לטעם ולאישיות נעשית מתוך בחירה ממגוון רחב. כי יש נשים שמעדיפות תכשיטים עדינים על פני תכשיטים גדולים, תכשיטים מסורתיים על פני תכשיטים מודרניים, תכשיטים בזהב צהוב או בזהב לבן ועוד ועוד.

איך אני בוחר תכשיט

ככל שיודעים יותר על האישיות והטעם בתכשיטים של החברה כך הבחירה תקלע יותר לטעמה. אז למה כדאי לשים לב

1. כדאי לשים לב לתכשיטים שהיא עונדת כדאי לשים לב לתכשיטים שהיא עונדת כרגע. האם היא מעדיפה זהב לבן או צהוב או וורוד? האם היא אוהבת יהלומים או אבנים יקרות אחרות? איזה אבני חן היא אוהבת? האם היא ועונדת שרשראות ארוכות או קצרות? עגילים צמודים לאוזן או עגילים תלויים? האם היא עונדת את אותם תכשיטים כל הזמן או שהיא אוהבת לשנות סגנונות לעיתים קרובות? אבן הולדת- אבני חן שונות שמתאימות לחודשי השנה? האם היא ועונדת שרשראות ארוכות או קצרות? עגילים צמודים לאוזן, עגילים תלויים או חישוב? האם היא עונדת את אותם תכשיטים כל הזמן או שהיא אוהבת לשנות סגנונות לעיתים קרובות?

2. להתבונן בחנויות תכשיטים כדאי להתבונן יחד בחלונות ראווה של חנויות תכשיטים. מה מכל המבחר מוצא חן בעינייה ועל מה היא מצביעה. כדאי לשאול שאלות כמו האם את אוהבת את התכשיט הזה ולמה.<br> אפשר להתייעץ איתה בנוגע לרכישת מתנה לאימא שלך. איזה תכשיט כדאי יותר, שרשרת או עגילים, תליון או טבעת? אפשרות נוספת היא להראות לה פריטים שונים באינטרנט ולבקש את חוות דעתה.

3. עזרה מחברים כדאי לבקש עצה מחבר או חברה. שמחפשים תכשיט ייחודי לחברה כדאי להתייעץ עם אחת מחברותיה או מבני משפחתה שמכיר אותה היטב. הדרכה ממישהו קרוב יכולה לעזור. <br>אפשר להציג להם את פריטי התכשיטים שבחרת כדי שהם יאשרו את הבחירה. הם גם יכולים לעזור לכוונן את החיפוש באופן כללי. חוות דעת שנייה יכולה לעזור רבות.

והנה כמה רעיונות לתכשיטים ייחודיים

אוסף מוריה: תכשיטים ייחודיים לחברה

אוסף מוריה הוא הקולקציה היחידה מסוגה המורכבת מתכשיטים יוקרתיים המשלבים אבן מהר הבית עם יהלומים יקרים וזהב. <br>אבני מוריה בתכשיט הן אבנים שנמצאו במהלך סינון העפר שהוצא מהר הבית בירושלים. העונדים את התכשיטים מתחברים לעיר הקדושה ירושלים ולרוחניות שלה. אבני מוריה בתכשיט הן אבנים שנמצאו במתחם הר הבית בירושלים. באמצעות התכשיטים, העונדים יכולים להתחבר לעיר הקדושה ירושלים ולכל מה שזה אומר להם.

שרשראות

לב של פזיזות זהב ורד לבן - תכשיטים לחברך

התליון בשרשרת זו מכונה "שירת הלב". האבן מגולפת לצורת לב ולה מסגרת זהב עליה חרוטות המילים "אני לדודי ודודי לי" ציטוט מקראי המבטא אהבה נצחית.

תליון לב זהב לבן עם אבן ירושלמית ויהלום

תליון "לבבות סודיים" זה מורכב מארבעה לבבות סביב יהלום מרכזי גדול. הלבבות מולבשים על אבן מוריה עגולה.

מעגל היהלומים

"מעגל היהלומים" הוא תליון עגול מאבן מוריה משובץ במרכזו ביהלום. אבן מוריה מוקפת במסגרת זהב משובצת יהלומים.

איזה תליון כדאי לקנות לחברה שלי? לאילו ערכים או סמלים של תכשיטי מוריה היא מתחברת, לאיזה ביטויים מקראיים או לאיזה צורות, לב, עיגול?

טבעות

טבעת אירוסין יהלום ורד זהב

טבעת האהבה" עשויה מזהב 18 קראט ובה נמצאות האותיות של המילה "אהבה" בשפה האנגלית - LOVE. האותיות יושבות על אבן מוריה עגולה. יהלום משובץ באות או האנגלית.

תכשיטים ייחודיים לחברה שלך 1

טבעת עדינה זו מתאימה לידים עדינות. הטבעת עשויה זהב משובצת יהלום בצורת כוכב בעל 14 נקודות – מגן דוד.

תכשיטים ייחודיים לחברה שלך 2

טבעת הכותל עשויה זהב. אבן מוריה מוקפת בפסוק "אם אשכחך ירושלים תדבק לשוני לחיכי". ביטוי הנאמר בכל חתונה יהודית ומחבר את העם היהודי לירושלים. הטבעת עשויה מזהב 18 קראט בשילוב אבן מוריה ויהלום צהוב.

עגילים

 

עגיל טופז מגן דוד - תכשיטים ייחודיים לחברה שלך

עגילים עדינים עשויים זהב משובצים טופז כחול. מתאימים נפלא לבעלות עיניים כחולות.

עגילי יהלומי זהב ורדים ליום הולדתה

עגילים תלויים, הנקראים עגילי הלב הסודי. ארבע צורות לב מקיפות יהלום. בחלק האחורי של העגיל אבן מוריה.

מעגל אמונה עגיל בזהב צהוב

עגילים תלויים בעיצוב מינימליסטי נקראים עגילי "מעגל האמונה". עשויים מאבן מוריה עגולה שבמרכזה יהלום גדול ופס זהב במסגרת

סיכום

אם מחפשים תכשיטים ייחודיים לחברה, בתכשיטי מוריה מגוון נרחב של תכשיטים בעבודת יד שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר. התכשיטים מיוצרים ע"י בעלי מלאכה מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, משובצים עם יהלומים באיכויות גבוהות. תכשיטים טובים מבית טוב ושומר מסורת.

אנו מאחלים לך בהצלחה במציאת המתנה המושלמת.