בחירת תכשיט ייחודי לבת הזוג שלך

בחירת המתנה המתאימה לבת הזוג שלך שהיא גם החברה שלך, יכולה להיות משימה מאתגרת. אתה רוצה למצוא משהו שהיא תאהב ותוקיר, שיתאים לאישיותה, והכי חשוב שתביע את אהבתך. אל תדאג, בתכשיטי מוריה מבחר רחב של תכשיטים ייחודיים שהחברה שלך תאהב. כל התכשיטים של מוריה מיוצרים בעבודת יד

לפני שנבדוק סגנון ואפשרויות שונות, חשוב להבין איזה משמעות מייחסת אישה לתכשיטים.

מה המשמעות של תכשיטים לאישה?

תכשיטים הם סימן לכך שאתה רציני, מאוד רציני ביחס למערכת היחסים שלך. כשאתה קונה תכשיט ייחודי לחברה שלך אתה אומר: "אני אוהב אותך, אתה באמת חשוב לי ואני רוצה לשמח אותך". שלא כמו אפשרויות מתנה אחרות, תכשיטים הם מתנה שלא נשחקת, לא מתיישנת ובעלת יופי נצחי.

רוב הנשים מעדיפות לענוד תכשיטים שיש להם עבורן ערך רגשי. שמסתכלים על התכשיט מיד עולה המחשבה על האדם שקנה ​​אותם ועל האירועים שסבבו את האירוע איפה זה התרחש, מה נאמר ואילו רגשות חשנו.

כמו כן, תכשיטים בעלי ערך רגשי נוטים להישאר לעתים קרובות במשפחה. האם מעבירה בדרך כלל את התכשיט לילדיה או מעניקה אותה במתנה לכלותיה. כאשר האם נפטרת, תכשיטיה נענדים על ידי מי שאהב אותה והתכשיט עוזר להתחבר לרוחה.

והכי חשוב, כאשר התכשיטים שבחרת תואמים את אישיות חברתך, זה אומר שאתה באמת מבין אותה, זה אומר שלמדת עם הזמן מה היא אוהבת ולא אוהבת ועשית בחירה שמשקפת את הטעם שלה. לדוגמה, יש נשים שמעדיפות תכשיטים עדינים על פני תכשיטים גדולים, תכשיטים מסורתיים על פני תכשיטים מודרניים, תכשיטים בזהב צהוב או בזהב לבן וכו '.

איך אני קונה תכשיטים לחברתי?

כאמור, ככל שתדע יותר על טעמה של חברתך, כך תהיה בחירת התכשיטים שלך טובה יותר. להלן מספר דברים שיש לשים לב אליהם:

1. שים לב לתכשיטים שחברתך עונדת כרגע: האם היא מעדיפה זהב לבן או צהוב? ( יש גם זהב וורוד). האם היא אוהבת יהלומים או אבנים יקרות אחרות? האם היא אוהבת אבן הולדת- אבני חן שונות שמתאימות לחודשי השנה? האם היא ועונדת שרשראות ארוכות או קצרות? עגילים צמודים לאוזן, עגילים תלויים או חישוב? האם היא עונדת את אותם תכשיטים כל הזמן או שהיא אוהבת לשנות סגנונות לעיתים קרובות?

2. התבוננות בחלונות חנויות תכשיטים: שימו לב מה חברה שלכם חושבת על המבחר ועל מה היא מצביע כאהוב עליה. שאל שאלות, האם את אוהבת את התכשיט הזה? וזה? למה? אתה יכול להעמיד פנים שאתה קונה מתנה לאמא שלך ולהתייעץ איתה "איך אני בוחר את השרשרת הנכונה? אילו עגילים הם הבחירה הטובה ביותר? ". אפשרות נוספת היא להראות לה פריטים שונים באינטרנט ולבקש את חוות דעתה.

3. בקש עצה מחבר: כשאתה מחפש תכשיטים ייחודיים לחברתך כדאי להתייעץ עם אחד מחברותיה או מבני משפחתה שמכיר אותה היטב. הם יכולים להדריך אותך. אתה יכול להראות להם את פריטי התכשיטים שאתה אוהב, והם יכולים לאשר את בחירתך או לעזור לך לכוונן את החיפוש שלך. באופן כללי, אם אתה מרגיש לא בטוח בהחלטה שלך, חוות דעת שנייה יכולה לעזור רבות.

והנה כמה רעיונות לתכשיטים ייחודיים

אוסף מוריה: תכשיטים ייחודיים לחברה

אוסף מוריה הוא הקולקציה היחידה מסוגה המורכבת מתכשיטים יוקרתיים המשלבים באופן ייחודי אבן מהר הבית עם יהלומים יקרים וזהב. אבני מוריה בתכשיט הן אבנים שנמצאו במתחם הר הבית בירושלים. באמצעות התכשיטים, העונדים יכולים להתחבר לעיר הקדושה ירושלים ולכל מה שזה אומר להם.

שרשראות

לב של פזיזות זהב ורד לבן - תכשיטים לחברך

התליון בשרשרת זו מכונה "שירת הלב". האבן מגולפת לצורת לב ולה מסגרת זהב עליה חרוטות המילים "אני לדודי ודודי לי" ציטוט מקראי המבטא אהבה נצחית.

תליון לב זהב לבן עם אבן ירושלמית ויהלום

תליון "לבבות סודיים" זה מורכב מארבעה לבבות סביב יהלום מרכזי גדול. הלבבות שומרים על פיסת אבן מוריה עגולה.

מעגל היהלומים

תכשיט זה נקרא "מעגל היהלומים" ולו יהלום מרכזי מוקף באבן מוריה ומסגרת יהלומים. המעגל הוא סמל לנצח מכיוון שאין להם התחלה או סוף.

אתה יכול לשאול את עצמך איזה תליון כדאי לקנות לחברה שלי? נסה להבין לאילו ערכים או סמלים היא מתחברת מתכשיטי מוריה, לאיזה ביטויים מקראיים או לאיזה צורות, לב? עיגול? וכו '.

טבעות

טבעת אירוסין יהלום ורד זהב

"טבעת האהבה" הזו עשויה מזהב 18 קראט ובה נמצאות האותיות של המילה "אהבה" בשפה האנגלית - LOVE. פיסה עגולה מאבן מוריה ויהלום משובצים באות 'O'.

תכשיטים ייחודיים לחברה שלך 1

אם אתם מחפש טבעת עדינה מאוד, טבעת מגן דוד זו משובצת בזהב לבן 14 קראט משובצת יהלום כוכב בעל 6 נקודות.

תכשיטים ייחודיים לחברה שלך 2

על טבעת הכותל מופיע הביטוי המקראי "אם אשכחך, ירושלים". ביטוי זה נאמר בכל חתונה יהודית ומחבר את העם היהודי לירושלים. הטבעת עשויה מזהב 18 קראט בשילוב אבן מוריה ויהלום צהוב.

עגילים

עגיל טופז מגן דוד - תכשיטים ייחודיים לחברה שלך

העגילים העדינים הללו עשויים זהב לבן 18 קראט משובצים טופז כחול. מתאימים נפלא לבעלות עיניים כחולות.

עגילי יהלומי זהב ורדים ליום הולדתה

עגילים יפהפיים עם הלב הנסתר זמינים גם בזהב 18 קראט.

מעגל אמונה עגיל בזהב צהוב

עגילים תלויים בעיצוב מינימליסטי נקראאים עגילי "מעגל האמונה". עשויים מאבן מוריה עגולה שבמרכזה יהלום גדול ופס זהב במסגרת.

סיכום

אם אתה מחפש תכשיטים ייחודיים לחברה שלך, בתכשיטי מוריה מגוון נרחב של תכשיטים בעבודת יד שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר. התכשיטים מיוצרים ע"י בעלי מלאכה מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, משובצים ביהלומים באיכויות גבוהות. תכשיטים טובים מבית טוב ושומר מסורת.

אנו מאחלים לך בהצלחה במציאת המתנה המושלמת.