עיצובים תכשיטים בלעדיים וייחודיים

עיצוב תכשיטים ייחודי שרשרת זהב תכשיטי זהב מוזהבים תכשיטי זהב אתר תכשיטים

עיצובים ייחודיים תכשיטים

בלעדי, עיצובים ייחודיים של תכשיטים מחרוזות מגן דוד ורבים אחרים, מאפשרים לנו לשבור את התבנית ולבחור תכשיטים כדי להתאים את האינדיבידואליות שלנו.

עיצוב תכשיטים ייחודי
זהב וזהב בעיצוב ייחודי עם אבן ירושלמית

אנחנו מכירים דוגמאות של שרשרת זהב עתיקה במוזיאונים, אבל אולי זה יפתיע אותנו שיש חנות תכשיטים המציעה תכשיטי תכשיטים ייחודיים, הכוללים ומבוססים על ממצאים של עתיקות היסטוריות.

שרשרת זהב

השמות 35: 22

ואז כל לבם העביר אותם, גברים ונשים כאחד, בא והביא סיכות ועגילים, טבעות חותם וצמידים, כל המאמרים של זהב; כך עשה כל אדם שהציג קרב זהב ליהוה.

פעם אחת נסעתי לספרד עם חבר. היא היתה חברה נהדרת שלי, היו לנו תחומי עניין רבים ובילינו אינספור שעות מפטפטות וצוחקות. נהנינו מאוכל, משקאות ומקומות דומים; אפילו הבגדים שלנו היו דומים.

השבוע השני של הנסיעה שלנו התחיל עם מה שהבטיח להיות עוד יום לוהט, והחבר שלי החליט להישאר בבית עד החום נסוג. יצאתי לחקור את בית הכנסת הישן והרחוב המפורסם של קורדובה.

באותו יום קניתי לעצמי תליון חמסה על שרשרת זהב. חשבתי שזו שרשרת הזהב הייחודית והנראית ביותר על פני כדור הארץ, והראיתי אותה בשקיקה לחבר שלי מצפה לשבחים ומחמאות. עם זאת, היא לא לקחה את זה בכלל. היא אמרה שזה היה מגושם ומבריק מדי, גם זה וגם זה. היא לא אמרה שזה מגעיל או בגלל שהיא מקנאה; פשוט לא הבנו עד כמה שונה הטעם שלנו בתכשיטים למרות כל הדמיון האחר.

באותו יום למדתי שתכשיטים הם דבר מאוד אישי.

תכשיטי זהב לבן, זהב צהוב וזהב ורוד

זהב הוא מתכת יפה כי הוא קצת זיקית, בהתאם לחומרים אחרים זה alloyed. במצבו הטבעי הטהור הזהב הוא צהוב; עם זאת, זה יכול להיות גם שחור, כחול, ירוק, ואפילו סגול hues. הצבעים הפופולריים ביותר הם צהוב, לבן, עלה.

עיצובים ייחודיים תכשיטים - חפתים בזהב לבן
עיצובי תכשיטים ייחודיים - חפתים מזהב לבן עם יהלומים

אנשים שאוהבים תכשיטים עשויים להבחין שהם מעדיפים צבעים שונים של זהב בשלבים שונים של חייהם. אין נתונים סטטיסטיים כדי לתמוך בכל זה, אבל שמתי לב שבנעורי, אני מעדיף את התכשיטים שלי להיות קל יותר כמו כסף, זהב לבן, וזהב צהוב בהיר. אז הייתי מתרחק מתכשיטי זהב מוזהבים.

הייתי רואה תכשיטי זהב מוזהב כמו משהו מן הימים ההם, צבע השייך תמלוגים וגדולה. לקח לי זמן לגדול לתוכו.

כשגדלתי והתבגרתי, התחלתי לבחור גוונים כהים יותר עבור שרשראות הזהב שלי. התחלתי לראות את היופי בתכשיטי זהב מוזהבים, משהו שקשור לשנים הראשונות שלי עם סבתי.

בסופו של דבר, למדתי להעריך עיצובי תכשיטים ייחודיים; כל צבע, כיתה או חומר היה הערך הפנימי שלה, יהיה זה תליון לב עץ בסיסי או זהב תכשיטים דתיים.

זהב תכשיטים דתיים עיצובים ייחודיים
זהב תכשיטים דתיים עיצובים ייחודיים

14K & 18K באתר התכשיטים של מוריה 

כפי שכולכם יודעים כנראה, טוהר הזהב נמדדת בקראטים עם 24K להיות הטהור ביותר. בתכשיטים מערביים, רמת הקראט הגבוהה ביותר היא 18.

דברים השתנו הרבה ביצירת תכשיטי זהב במערב במהלך 50 השנים האחרונות. הדעות השתנו באופן משמעותי מן התפיסה המסורתית של רכישת זהב טהור כסחורה להערכת תכשיט ברמה סימבולית.

אמנם, הראשון עדיין תקף; לכן אנחנו בדרך כלל רוצים לרכוש תכשיטים שערכם הכלכלי משתקף בחומרים שלה. עם זאת, כמו אספנים, ואנשים מעריכים את ההיסטוריה שלהם, לא אכפת לנו לשלם יותר עבור משהו הרבה מעבר לערך כלכלי בלבד.

זהב תכשיטים דתיים הוא לא בדיוק כמו תכשיטי זהב או רק תכשיטים דתיים. זה מפגיש את החומר ואת אוורירי. פעמים רבות, אנו רואים את אותו האיחוד בבתים גדולים של הפולחן כדי לסמן ולהראות את הצעותינו לורד.

כוכב בית לחם מאתר התכשיטים של מוריה
כוכב בית לחם מאתר התכשיטים של מוריה

דפדוף תכשיטי מוריה חנות האינטרנט, אתה תיתקל כמה עיצובים, תכשיטים ייחודיים. כל העיצובים הללו עשויים מאבן ירושלמית וזהב. לבן, צהוב ורוד תכשיטי זהב חתיכות מתאר בחן את היופי העתיק של האלמנט ההיסטורי המקורי. רוב הפריטים שלהם תכשיטים יש גם יהלומים; כמה פסוקים התנ"ך תכונה, וכולם מציעים הזדמנות מצוינת מתנה של תכשיטים דתיים זהב.

תכשיטים דתיים מאבן ירושלים וזהב

חוזר לחבר שלא אהב את המחרוזת הספרדית החדשה שלי. היא אמרה שזה לא מצא חן בעיניה כי זה היה מבריק מדי, משהו שהיא לא היתה מעריצה. האירוניה היתה, שלעיני התליון לא היה נוצץ כלל, כי, אתה מבין, גם לא הייתי מעריץ גדול של דברים שהבריחו יותר מדי. ולמרות שאנחנו מחזיקים את אותן דעות על תכשיטים, ההעדפות שלנו עדיין שונה.

מאז זמן רב איבדתי קשר עם החבר הזה, אבל עכשיו, לאחר שגילו תכשיטי אבן בירושלים עיצובים ייחודיים, לעתים קרובות תוהה מה היא היתה אומרת עליהם.

אחד מעיצובי התכשיטים הייחודיים באתר תכשיטי מוריה
אחד מעיצובי התכשיטים הייחודיים באתר תכשיטי מוריה

אני יודע שכשראיתי לראשונה את אבן ירושלים לבושה בצעיף של יהלומים וזהב, חשבתי שזוהי התכשיט הייחודי ביותר שראיתי אי פעם. סוג של תכשיטים להיות תכשיטי זהב האולטימטיבי שלי זהב של בחירה.

הדבר עם תכשיטי אבן זהב זהב זהב הוא שאתה יכול לתת אותו כמעט לכל אדם, והוא עדיין ישמור את כל הקווים הדתיים והרוחניים שלה. חשיבותה של אבן ירושלים המקורית, נדירותה והיסטוריה שלה, הופכים אותה לתכשיטים דתיים מוזהבים, למתנות דתיות בהזדמנויות מיוחדות. אם יזמינו אותי לחתונה יהודית או אוונגלית, בת מצוה או בר מצווה, לא אצטרך לחשוב על מה להגיע להווה. אני יודע שזה הולך להיות תכשיטי זהב זהב מ מוריה תכשיטים חנות יודאיקה או אתר התכשיטים שלהם.