עץ החיים עם אבן ירושלמית

יש לנו היום בחנות שלנו מעריצת תכשיטי אבן גדולה, ענבל לוי. היא רק סיפרה לנו שהיא גיאולוגית ואוהבת את האסתטיקה ההיסטורית של תכשיטי אבן בירושלים.

היא מעריצה שאנחנו משתמשים באבן גולמית לתכשיטים. כמובן שאנו שמחים לסייע לה בבחירת ייחודי ו שרשרת עץ החיים המיוחדת מהחנות שלנו, תכשיטים מוריה ויודאיקה.

בעלה מספר לנו שהיא גם מרצה לתיאולוגיה במכללה, לכן אנו שואלים אותה אם לא היה אכפת לה לערוך לנו ראיון קצר בנושא עץ החיים, תכשיטי אבן ירושלמית, וכל הדברים שקשורים. היא מסכימה בחביבות.

מיד את המחבט, היא אומרת

תכשיטים המתארים את סמל עץ החיים הם דרך יפה להתחבר לשורשים העמוקים של המורשת והרוחניות שלנו. מתנה לאהובכם פריט של תכשיטי מורשת כמו עגילי אבן ירושלמיים או א תליון היא דרך עדינה ויכולה לומר מילים "זה לנצח."

תכשיטים של עץ החיים עם אבן ירושלמית 1
תכשיטי עץ מאבן ירושלמית אוסף תכשיטים

'מדוע לבחור בתכשיטי עץ חיים יהודיים?'

"בכל רחבי כדור הארץ מתפשטת מערכת אדירה

נעים, נוגעים, עוקצים עצבים של גבעולי עץ

דוחפים את האווירה, טובעים באדמה

לוחש באוזנינו, עצים מסביב... "

ענבל מדקלמת בטעם. זה נשמע כמעט מלכותי

"איזה משורר אמר את זה בשיר העצים שלה; שמעתי את זה על סאונד קלאוד, על דף קבוצה של סופרים, מאנגליה או משהו כזה.

למה לבחור את עץ החיים של תכשיטים? זה כמו לשאול אותי למה אני מעדיף תכשיטי אבן בירושלים. אני חושב שמטאפורות הן כלי שיובילו אותנו לזרמים רבי עוצמה של החיים. הדת הבינה זאת.

לפעמים כל מה שאנחנו צריכים הוא סיפור טוב עם אנלוגיה ברורה ומוגדרת שבו אנו יכולים לנוח המטען שלנו, להקל על עצמנו מכל מה זה כי שוקל אותנו, כך שנוכל להמשיך הלאה.

אנחנו מסכימים, אם כי איך בדיוק זה קשור עם שלנו אוסף עץ החיים?

"העץ הוא אנלוגיה שכזאת. עץ החיים של החיים: עץ החיים תליון, עץ החיים שרשרת מאפשר לנו להזכיר את זה. העובדה שהוא עשוי עם שלושה סוגים של זהב ויהלומים היא רק בחירה אסתטית. בשבילי, הם שם כדי לתמוך יופי גולמי של אבן ירושלמית ".

איזו תשובה מתרסקת. האם היא יכולה להיות גיאולוגית צוננת? אנחנו ממשיכים לחפור ולבקש ממנה להסביר לנו
המשמעות של 
עץ החיים סמל

'תראה. סמל עץ החיים הוא פשוט וחזק. שורשים רבי עוצמה ומתיישבים מרחיקים את הגזע הענקי במקומו. הם נובטים תחילה מן הזרע. הם העבר, הם מגדירים מי אנחנו לעצמנו ולאלו שבאים אחרינו. יש לך נייר שאני יכול להשתמש בו?

בטוח. נייר שהיא מקבלת. היא מציירת ועדיין מדברת על סמל עץ החיים. האשה הזאת עולה באש. היא באר של מידע; אנחנו מתערבים שאין לה רגע משעמם איתה. בעלה גולש אוסף ענבל, היא לא יודעת את זה, אבל אנחנו כן, הוא מתכנן לה הפתעה גדולה 

"אשר לתא המטען של עץ החיים סמל, אז זה הליבה שלנו, את העקרונות שעליה אנו בונים את החיים שלנו, את הדבר שמחזיק אותנו ישר, שלמות שלנו.

היא ממשיכה לצייר. שלנו crafters יכול ללא ספק לעשות משהו יפה עם מה היא ציירה

"אחרי זה באים הענפים, דורות לעקוב, ליצור וליצור, לשאת פרי. הפירות הם תוצאות העבודה שלנו: הישגינו, מורשת להתפעל ולהיות גאים.

משמעות סמל עץ החיים היא עמוקה ואוניברסלית. צורת העץ מסמלת אנרגיה חיובית, בריאות טובה, עתיד מזהיר ו התחלה חדשה. '

כל הדברים שאנחנו יכולים להזדהות איתם בקלות. תודה רבה, ענבל. אחד מאנשי המכירות שלנו משרת ענבל כוס תה: "חלב?"

"כהה, בלי סוכר. תודה.'

אנו מבקשים ממנה להרחיב קצת יותר על עץ החיים היהודי

"עץ החיים היהודי מבוסס על הפרשנות הקבלית של סמל העץ.

סמל זה קיים בדתות רבות ומדבר עם אנשים מכל תחומי החיים ללא קשר לשפעתם הדתית. הקבלה, לעומת זאת, מתאר את זה בתור תרשים של עשרה nexuses, שכל אחד מהם מתאים תכונה מסוימת. זה נקרא עשר האצלות האלוהות. "

עשרה האצלות אלוהיות?

"כן, אתה מכיר את הספירות?

מהקבלה?

"אלה בדיוק. מבנה יפה זה מציג עשר האצלות אלוהות ומתייחס להיבטים רבים: אנטומיה, אסטרונומיה, אינטלקט, התפתחות אנושית ועוד.

ראינו את זה בתוך סמל של פרח החיים, כמו בליבה של זה

"נכון, גם אני ראיתי את זה. הוא מופיע לפעמים כחלק מסמל פרח החיים, אשר בפני עצמו הוא צורה יפה ובסיסית. אבל רק אם זה מגיע כמו תכשיטי אבן בירושלים ".

היא צוחקת בהתלהבות. אנו אומרים לה שבעברית אנו קוראים לעץ החיים "עץ חיים". מקורותיה מושרשים בתורה, ממש מלכתחילה, בגן עדן מבראשית כאחד העצים בגינה הזאת

תליון עץ החיים, תכשיטי אבן ירושלמית

'אתה צודק. לכן סמל עץ החיים מושך כל כך הרבה אנשים. אתה לא צריך להיות בן דת מסוימת כדי ללבוש תליון עץ חיים; זה היופי של שרשרת עץ החיים: זה יהודי, זה נוצרי, זה אוניברסלי. '

אנחנו מיזמים ושואלים אותה מה גרם לה לבחור עץ החיים בתכשיטי מוריה מתוך כל דבר אחר

"זה מצחיק כי לא קניתי את עץ החיים שרשרת עבור מישהו ספציפי, אולי קצת. אני לא הרבה באזור הזה עם כל נסיעה שאני עושה, אז רציתי לקבל את זה למקרה שאני מחליט מתנה אותו. אם לא הפעם, אז אולי עוד. זה לא דבר רע, נכון? "

היא צוחקת שוב. אנחנו מרגישים שאנחנו צריכים לאשר את מה שהיא כבר יודעת כבר ממילא: כל הענפים שלנו נמצאים במרכז

'אני יודע. אני פשוט במקרה לשוטט במקומות אחרים לעתים קרובות יותר. בחודש שעבר הגענו מסיור ים תיכוני, שיט על יאכטה, מדהים, תכשיט של סירה. ראיתי עץ של עץ חיים במקום אחר, אבל זה היה עץ חיים יהודי שאחריו, ולא מצאתי שום חנות תכשיטים אחרת בהשוואה למה שאני יכול למצוא כאן. איפה עוד אפשר לקנות עץ חיים תליון עם אבן ירושלמית מקורית? בשום מקום. "

"בשבילך אישית, מה זה עץ החיים סמל כי אתה מוצא יפה? למה אתם חושבים שאנשים מסתכלים במיוחד על הסמל הזה? 

"טוב, סמל עץ החיים נובע מהברית הישנה, ​​אז אני מניח ... זה. למעשה, היופי של תכשיטי עץ החיים הוא התאמתו האוניברסלית. תליון עץ החיים הוא מתנה שאתה יכול לתת בבטחה לאישה או לגבר בכל גיל, צבע וגזע; זה עץ, אחרי הכל, נוכחי וידוע בכל רחבי העולם. אתה לא יכול לטעות עם עץ החיים תליון, באמת. אם כבר מדברים על זה, בן דוד שלי מגיע ליום ההולדת הארבעים שלו, וקיבלתי אלה חפתים מדהימים בשבילו תליון עץ החיים תואמים. הו, יברך אותו, אדם כל כך נחמד, הוא ואשתו, shehie rak to beezrat האשם.

נראה שגברת לוי מתגברת. אנו מציעים לה כוס מים והפסקה

'זה בסדר. אני בסדר. אני פשוט מסוחררת לרגע, זה הכול; זה חום, ואני overdressed ברצינות.

היא אומרת את זה ונוגעת בבטנה. ללא שם: בואו לתת לה הפסקה קטנה

קצת עלינו. התכשיטים וחנות היודאיקה שלנו, מוריה, נמצאים בחנות המרכזית בעיר העתיקה בירושלים, וסניפים ברחבי ישראל, ארה"ב וסרביה.

המאסטר שלנו תכשיטנים יצרו ייחודי, נושאים ואוסף רוחני עמוק, אוסף שרשרת עץ החיים, והיא כובשת את לבם של אלה שמרגישים קשר, לא משנה כמה רחוק, לירושלים.

הנה מה היומנים אומרים:

"הם משתמשים באבן ירושלמית מקורית לתכשיטיהם המקיפים אותה בזהב ורוד, לבן או צהוב, מעוטרים ביהלום עדין 0.7 או 0.5, כולם על שרשרת זהב. מי לא ירצה להחזיק יופי כזה? "(קול התכשיטים)

"אם יש לך שפע של יהלומים שאתה רוצה, השרשראות שלהם לא יעשו. אבל אם זאת משמעות, רוח של crafter, אבן ייחודית, אז זה אתה. לחפש, ואתה תמצא, לחפור עמוק יותר ולהחליט. אלוהים כבר יודע מה אתה מחפש, אז לא נראה יותר ".

"יש יותר מדרך אחת להגיע לחנות מוריה, לחנות יודאיקה ולכל דרך שתגיע לשם, ברגע שתגיע, הקפד להעיף מבט באוסף עץ החיים".

שרשרת עץ החיים, תכשיטי אבן בירושלים

בואו נבדוק את גברת לוי

"מה שלומך, ענבל? מרגיש טוב יותר? מבודר?

היא מהנהנת

'אני בסדר תודה. יש gotten רגשית לפני בגלל להציג. כלומר, זה מוזר כי היינו ילדים ביחד ועכשיו, הוא בן ארבעים, ואני ... אה. "

היא נושמת נשימה עמוקה ומלטפת את בטנה

"אני מתכוונת סוף סוף. הוא רצה למצוא מישהו כל כך הרבה זמן, אתה יודע, ועכשיו, ברוך השם הוא מתחתן; אני שמח בשבילו. ידעתי שהוא יעשה זאת. התפללתי שהוא יעשה את זה.

היא מנענעת את ראשה בחיוך. אנחנו צריכים לשאול,

"על מה אתה מתכנן להשיג אותו חתונה? מתי זה צפוי?

"טוב, אשתו לעתיד אוהבת את האביב, אז החתונה צריכה להיות אז, ולא אכפת לו. עם זאת, זה אומר שהם מתחתנים רק חודש לאחר יום ההולדת שלו, בחודש מאי.

כולנו מתנשפים. זה חייב לגבות מחיר

"זה לא כל כך נורא, באמת. עכשיו כשאני כאן, אני חושב שאוסיף מחרוזת עם אבן ירושלמית, זו עם זהב וזהב, יש לך את האבן היפהפייה והמדן המגן דוד, אני פשוט אוהבת את זה.

חכה. מה? האם היא קונה תכשיטים נוספים? היא צוחקת.

הבחירה של בעלה מסתכמת כעת בדלפק האיסוף של ענבל. אנחנו תוהים מה יש בזה ... תכשיטי אבן ירושלמים כמובן ... אבל האם זה עוד תליון עץ חיים יהודי?

עץ חיים יהודי, שרשרת, עץ, חיים, סמל

עץ החיים עם אבן ירושלמית

שם מוצר: תליון 14K רוז עץ החיים של זהב אוסף

תיאור מוצר: עץ החיים 14K תליון יהלום מזהב 0.01 קראט מסמל את המורשת. העבר שלנו הוא כמו שורש עמוק, שלמותנו היא כמו תא המטען, הענפים הם הדורות הבאים אחרינו והפרי מייצג את ההצלחות שלנו, את המורשת האמיתית והנצחית שלנו.

מחיר: ₪1,460.00

מַטְבֵּעַ: דולר אמריקאי

זמינות: במלאי

  • עץ החיים
  • תליון עץ החיים
  • עץ החיים סמל
  • עץ החיים בתכשיטי מוריה
  • תכשיטי אבן ירושלים
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)