9 רעיונות מתנת תכשיטים אמיתיים

כשמדובר במציאת המתנה המושלמת לאדם אמונה, תכשיטים הם בחירה מצוינת. מעבר לפנייה האסתטית שלהם, תכשיטי אמונה מחברים בין אדם לערכים הרוחניים שלהם. אנשים רבים מחזיקים בתכשיטי אמונתם קרוב ויקר לליבם, במיוחד אם הוא נתן להם על ידי אדם אהוב.

במוריה יצרנו מגוון עשיר של תכשיטים מקוריים מבוססי אמונה. כל החלקים שלנו מיוצרים בעבודת יד בעזרת אבני חן מזהב 14 קראט או 18 קראט ודרגה עליונה.

התכונה העיקרית המייחדת תכשיטים לאמונה שלנו היא שהם משלבים אבן מוריה. אבן מוריה אבן שהושגה מהר הבית בירושלים, ישראל. הר הבית קדוש לשלוש הדתות המונותאיסטיות ועולי הרגל מכל העולם מבקרים בו כדי להתפלל ולהתחבר לאלוהים. על ידי שילוב אבן מוריה בתכשיטי האמונה הייחודיים שלנו, ללבושים יש את ההזדמנות לקחת איתם חתיכה מהר הבית לכל מקום שהם הולכים.

תכשיטים נוצריים

עיצבנו אוסף רחב של תכשיטים נוצריים הכולל מערך של צלבים (כולל יווני אורתודוכסי, אנדרו הקדוש, אבן קלטית), כוכבי בית לחם, ושרשראות איצ'י.

המוצג כאן הוא שלנו צלב אבן קודש. פריט תכשיטים ייחודי זה בעל צלב עדין מגולף באבן מוריה. הצלב מוקף 60 יהלומים משובצים זהב צהוב 18 קראט.

1.כאן מוצג צלב האבן הקדוש שלנו.

כוכב בית לחם, או כוכב חג המולד, מסמל את לידתו המופלאה של ישו. בערב חג המולד, זרק כוכב בית לחם בהיר בשמיים והוביל את החכמים למקום בו נולד ישו. הפרשנות שלנו למגן בית לחם מורכבת מכוכב משובץ יהלומים עדין, כאשר אחת הנקודות נמשכת כלפי מטה. הכוכב מוקף משני צידיו בצורת חצי ירח מזהב 18K.

2.מגן בית לחם מורכב מכוכב משובץ יהלומים עדין

סמל הדגים חיבר זה מכבר את הנוצרים לאמונתם. ביוונית, המילה לדגים היא 'איכתוס' או 'איכתי', והנוצרים המוקדמים השתמשו בזה כראשי תיבות - I = Iesous (ישו); CH = כריסטוס (ישו); TH = Theous (אלוהים); U = UIOS (בן); SOTER (מושיע). בתקופות הרדיפה הנוצרית הם יכלו לזהות זה את זה בסתר באמצעות הסמל.

יצרנו פרשנות מודרנית לדגי איצ'יס הקדומים. גוף הדג עשוי מאבן מוריה בצבע ורוד. הראש והזנב עשויים זהב 14 קראט, ויהלום קטן מונח בעין.

3.

תליון אליס דגים
אבן מוריה, תליון זהב ויהלום, מעוצב כדגי אליס

תכשיטי אמונה יהודית

קולקציית מוריה מציעה מגוון רחב של תכשיטים דתיים יהודיים. אלה כוללים מגן דוד, סמל חי ותכשיטי אמונה ייחודיים עם חריטות של "אם אשכחך, ירושלים".
מגן דוד הוא הסמל המוכר ביותר ליהדות ומסמל את אלוהים כמגן האומה היהודית.

אחד העיצובים המוערכים ביותר שלנו הוא 'תליון כוכב עולה'. היצירה כוללת פיסת אבן מוריה בצורת משולש, ושלושה משולשים קטנים יותר המורכבים מיהלומים שחורים. היצירה כולה משובצת בזהב לבן 18 קראט.

4.

תליון יהלום שחור מגן דוד - מתנת תכשיטים אמיתית

האותיות העבריות 'צ'ט' ו- 'יוד' מהוות את המילה 'חי'. הצ'אי הוא סמל לחיים ואריכות ימים הן לאדם והן לעם היהודי. באוסף מוריה, האות צ'ט מגולפת באבן המוריה ואילו האות 'יוד', המסמלת גם את שמו של האל, משובצת בזהב 14 קראט ומעוטרת ביהלומים.

5.לילדה - מתנת בת מצווה עם יהלומים על אבן ירושלמית

הפתגם "אם אשכחך, ירושלים, תן ידי הימנית לשכוח את המיומנות שלה. תן לשוני להידבק לגג פי אם לא זכרתיך; אם לא אשים את ירושלים מעל שמחתי המוחלטת "(תהילים 137: 5-6), הוא אחד הפתגמים הידועים ביותר בתרבות היהודית ומבטא את געגועיו של העם היהודי לחזור לירושלים.

כפי שניתן לראות בתליון, הפתגם חרוט בזהב לבן 18K והוא מוקף משני צדיו באבן מוריה. במרכז, יהלום גדול מוסיף תחושה של נצח ליצירה.

6.9 רעיונות מתנת תכשיטים אמינים מובילים 1

תכשיטים לאומניים שאינם דתיים

קולקציית מוריה כוללת תכשיטים מבוססי אמונה עם אקספרס אוניברסלי. עץ החיים, מעגל האמונה ואוסף ענבל, כולם נושאים מסר רוחני חזק.

עץ החיים אומץ על ידי אמונות ברחבי העולם. בעוד שמשמעותה משתנה בין תרבויות שונות, היא נחשבת באופן אוניברסאלי כסמל של קשרי גומלין בין כל היצורים החיים. אצל מוריה עיצבנו פרשנות מודרנית לעץ החיים.

עץ הזהב 18K ממוקם בתוך מעגל, מה שמחזק עוד יותר את סמל הקשר ההדדי. המעגל מוקף באבן מוריה עגולה, ויהלום משובץ בצבע הלוח שמונח מעל העץ מסמל את העולמות הגבוהים.

7.תליון יהלום שחור מגן דוד - מתנת תכשיטים אמיתית

יצרנו גם קו תכשיטים חדש בשם "מעגל האמונה". הקו מבוסס על המשמעות הרוחנית של חוגים. מכיוון שלמעגל אין התחלה או סיום, הוא מהווה סמל לאהבתו הנצחית של אלוהים ולהטבע את הטבע.

8.

9 רעיונות מתנת תכשיטים אמינים מובילים 2

אוסף תכשיטים דתי נוסף שעיצבנו נקרא "קולקציית ענבל". בעברית, ענבל פירושו הקלאפל בתוך הפעמון. הקלאפר מייצג את הקול שאדם משמיע לשמיים. תקשורת זו היא ייחודית מכיוון שהחיף קיים בתוך פעמון, וכך הקול מגיע ממקום של עוצמה פנימית עצומה.

בפרשנות שלנו, הכלבל הוא יהלום גמיש והפעמון הוא אבן המוריה המקיפה כולו.

9.9 רעיונות מתנת תכשיטים אמינים מובילים 3

סגור תפריט
שלום,
זקוק לעזרה?
מונע ע"י
לִסְגוֹר
אבן ירושלמית
סגור המחוון

האבן הירושלמית

תכשיטי מוריה משלבים אבן הירושלמית טבעית בעלת גווני צבע ודוגמאות שונים. כל אבן שונה מחברתה, לעיתים הצבעים והדוגמאות מובחנים ולעיתים מאד עדינים. כל תכשיט בקולקציית מוריה המשלב אבן ירושלמית הוא מיוחד, ייחודי, ואין זהה לו. תכשיטי מוריה תכשיטים ייחודיים בעבודת יד

מידע נוסף

בקולקציית תכשיטי מוריה המוצגים באתר משקל הזהב והיהלומים מצויינים באופן משוער. תמונות התכשיטים מהקולקצייה לא משקפות את גודלן האמיתי

משלוח ואחריות

תכשיטי מוריה מלווים בתעודה המעידה כי הם נעשו בעבודת יד, בחומרים איכותיים ובאיכות גבוהה ביותר
משלוח פרטים נוספים למשלוח מפורטים בתנאי משלוח

לעזרה

בכל שאלה או בקשה ניתן לפנות אלינו

×

סל קניות

יצירת קשר