תכשיטי מוריה

קולקציית תכשיטי מוריה - שילוב אבני ירושלים מהר הבית, מעוטרות בזהב ויהלומים הם פרי רעיונו ויוזמתו של אבי טביסל, האיש שמאחורי הקולקציה <br>אבי טביסל, יהלומן ותכשיטן, שומר מצוות, ציוני נלהב, דור שביעי בירושלים, חיפש תמיד לשלב את שתי אהבותיו, ירושלים ואהבתו לזהב ויהלומים.<br> שנודע לאבי על פרוייקט הסינון העפר שהוצא מהר הבית ומיד עמד על חשיבותו. <br> בין הממצאים שנופו מהעפר נמצאו שברי אבנים מהאבן הירושלמית האופיינית לאזור ירושלים. אלו נתנו לאבי רעיון לשלב אותם בתכשיטים וכך נוצרה קולקציית מוריה – תכשיטים בזהב יהלומים ואבני הר הבית. <br>
סיפור המוריה

תכשיטי קולקציית מוריה – איך עושים אותם

תכשיטים קולקציית מוריה משלבים בין שלושה חומרים מיוחדים אבני ירושלים, זהב ויהלומים. <br>אבני ירושלים, המגיעות מפרויקט הסינון, שונות אחת מהשנייה ובעלות אופי ייחודי. אופיה הייחודי של האבן, צורתה וצבעה מהווים השראה לצוות העיצוב והייצור של IDC והם מחפשים כיצד להדגיש את אופייה המיוחד. <br>צוות של מעצבים, צורפים, גמולגים ועוד אנשי מקצוע, שוקדים להפוך כל אבן לתכשיט מיוחד במינו שאין שני לו. השילוב של האבן מהר הבית, עם זהב - מתכת אצילה ויקרה, ויהלומים - החומר הקשה ביותר בטבע, הופכים כל תכשיט מקולקציית התכשיטים של מוריה לנדיר ומיוחד במינו. כל תכשיט מקפל בתוכו היסטוריה של מאות שנים.
סיפור המוריה
סיפור המוריה

ירושלים איתכם תמיד

כשאתם עונדים תכשיט של מוריה, אתם לוקחים אתכם חלק מהר הבית. חלק מהמקום הקדוש, מקום אליו נשאו היהודים את עיניהם אלפי שנים. <br>הר הבית ליבה של הדת והתרבות היהודית.
סיפור המוריה