תליון מגן דוד

תליוני יהלומים מגן דוד שרשרת יהלומים מגן דוד מגן דוד 14K מגן דוד מגן דוד שרשרת מגן דוד עם יהלומים תליון מגן דוד מזהב

תליוני יהלום מגן דוד - מתנות מיוחדות וייחודיות

בדרך כלל, כשאנחנו קונים שרשרת יהלום מגן דוד מזהב 14 קראט, אנחנו לא נוטים לתהות האם יש סיפור מאחורי זה. אנשים בדרך כלל בודקים תכשיטים על פי המראה והעלות שלהם, וזה הגיוני. עם זאת, במוריה חנות תכשיטים בעיר העתיקה בירושלים, כל תליוני היהלומים של מגן דוד מספרים סיפורים יוצאי דופן ומרתקים. יש היסטוריה לכל שרשרת מגן דוד עם יהלומים ושרשרת מגן דוד מזהב 14 קראט או 18 קראט.

מגן דוד
תליון יהלום מגן דוד

תליון מגן דוד עם תליון מגן דוד

אוסף מוריה הוא המרכז המרכזי של מרכז היהלומים הישראלי, עסק משפחתי של יהלומים מעל חמישים שנה. אוסף מוריה ממחיש חידוש נדיר בתכשיטי יהלום משובחים. פותח על ידי IDC - House of Diamonds - להזמין לחוויה העמוקה של החזקת קישוט (תליון חמסה or תליון שרשרת מגן דוד) עם אבן ירושלים הנובעת מהליבה הרוחנית של העולם, תכשיטים היסטוריים קורעי לב - עבור אלה המבקשים לקרב את העיר האלוהית אליהם.

14k כוכב זהב לבן של תליוני יהלומים דוד
14k כוכב זהב לבן של תליוני יהלומים דוד

שרשרת מגן דוד אבן ירושלים עם יהלומים - יצירת מקוריות

פרוייקט "מוריה קולק" נוצר מתוך חזון שנתפס ע"י אבי אבי תביסל, מעצב תכשיטים ישראלי מפורסם, שאבותיו התגוררו בירושלים במשך יותר מ -40 דורות. הדמיון של כולם נלכד על ידי אוסף התכשיטים הייחודי שיצר מר תביסל להחיות את ימיה המהוללים של ירושלים על ידי עיצוב מחדש של ההריסות הקדושות של הר הבית שהגיעו עד ההווה.

14K מגן דוד מגן דוד - סיפור רקע מרתק

בסוף שנות התשעים למד אבי על החפירות הלא מורשות שפגעו בהר הבית. רכזת הוקמה כדי להציל כמה אוצרות יקרים שהיו טוב כמו כבה. עוזר נכבד לתוכנית השימור, הוא הבין משהו. אבי הבין כי רוחניותם של אלמנטים היסטוריים אלה יש לה כוח לקשר בין חסידי העולם מכל רחבי העולם תחת רעיון "ירושלים הקדושה". זה נהדר איך לעתים קרובות כאשר הכל נראה להיכשל, פתאום עוד דבר אחר משנה את זה מסביב. כאשר התרחשו החפירות ההרסניות, נדמה היה כי כל דבר קדוש ומשמעותי יימחק ונטוש. עם זאת, באורח פלא, זה לא קרה.

שרשרת זהב מגן דוד מגן דוד
14K זהב תליוני יהלומים מגן דוד

קרה דבר אחר לגמרי, משהו שבזמן התרחשותו נראה מופלא. לכן, כל שרשרת היהלומים של מגן דוד מגן זהב שנרכשה ממוריה היא במידה מסוימת נס, חפץ שסבל דחפורים ובטויות, דבר של קדושה שממשיך לחיות.

שרשרת מגן דוד זהב 18 קראט שונה לחלוטין

מצויד בכל היתר הדרוש לשימוש באבני החפירה בהר הבית, אבי החל להציב את חזונו במציאות, וכך, אוסף מוריה ראוי לציון התקיים. אין מקום אחר בעולם יכול לראות אדם כמו משמעות מיוחדת 18k זהב שרשרת דוד שרשראות כמו אלה שנוצרו על ידי מוריה. עתיקות מוקף זהב 18K משובצים אבנים יקרות. כל תליון מגן דוד תליון זהב מעלה את השאלה מה חשוב יותר במקרה זה, היהלומים והזהב או האבן הישנה והמראה? מה שמתרחש כאן הוא מדהים.

תליון מגן דוד תליון מגן דוד עם אבן ירוקה
תליון מגן דוד תליון מגן דוד עם אבן ירוקה

על ידי שילוב של אבנים עתיקות שניצלו על ידי העובדים בפרויקט הניפוי שליד הר המוריה (המכונה "בית המקדש"), כל אחד יכול להיות בעל חלק מימי קדם של ירושלים. זה אף פעם לא רק כוכב של שרשרת דוד עם יהלומים שאתה קונה, אבל שריד חשוב ונדיר שיגרום מדהים תליון בת מצווה.

תליוני יהלום מגן דוד - תכשיטים שמשמעותיים

כל אבן שנאספה על הר המוריה כדי להיכלל באוסף מסודרת ונעשית כדי לשמור על טוהר הילידים שלה. אומני מוריה מסדרים ומציבים את אבני החן והמתכת באבן הטבעית באופן ידני, כדי לבנות תוכן ויזואלי מדהים, שמעולם לא ניסה קודם לכן לאסוף תכשיטי יהלומים יוקרתיים ומפוארים. תליוני יהלום מגן דוד מתחילים עם שבר סלע אמיתי מבית המקדש, משויך אמנותית עם יהלומים וזהב צהוב, לבן או ורוד ויוצר חתיכה מרהיבה של מורשת ורוחניות מתמשכת.

תליון יהלומים ייחודי בזהב צהוב
תליון יהלומים משובצים בזהב צהוב

תוצרת מרהיבה מדהימה של יהלום יוקרתי 14K ו 18K מגן זהב של שרשראות דוד משולבת בזהב, האציל מכל המתכות, והיהלומים, האבנים הקשות ביותר על פני כדור הארץ, עם אבן ירושלמית כדי להדגים את חיוניותה של העיר הקדושה, חשיבותה ונטולתה קדושה במשך יותר מ 3,000 שנים. כתכשיטים רוחניים, האוסף משיג מטרה גבוהה זו על ידי עיסוק בחומרים יקרים, המתארים את העמידות, הערך והרוחניות של ירושלים.

תליון מגן דוד מזהב

מוריה הוא שם ההר שעליו אימץ אברהם את המחשבה על האחדות האלוהית, שהביאה ליצירתה של היהדות, הנצרות והאיסלאם. כיום, מוריה היא קמיע מעוטר, פריט של תכשיטים, מעוררת תשומת לב עם היופי שלה המסר המשמעותי. תסתכל היטב על תליון מגן דוד וזהב, ותבחין מיד שמרכיבי רוק אלה הם ייחודיים, שכן לכל אחד מהם יש הקשר דתי ופרשנות. אבנים אלה היו יכולות להיות מיושמות בבניית בית המקדש, נתיבי 3 בן אלף השנים של ירושלים, אותן אבנים שהלכו מלכינו, אבותינו, נביאינו ואפילו אנשי ירושלים הרגילים.

זהב תליון דוד תליון דוד
זהב תליון דוד תליון דוד

שרשרת מגן דוד עם יהלומים - מתנה חדשה עם נשמה זקנה

אם הסלעים בשרשרת מגן דוד זו עם יהלומים היו יכולים לדבר, הם היו שרים על עבר יהודי במהלך 3000 השנים האחרונות. הוא או היא שעונדים תכשיטים אלה היו מהדהדים את קול השריד ומהווים, למעשה, שגריר הכרוניקה הכושפת של ירושלים. ירושלים קשורה לקיום שלנו, לרצון השם. באבני מוריה, אתה זוכה לתזכורת קבועה מי אנחנו ובמה אנו מאמינים. קולקציית מוריה מגולמת באמצעות תכשיטים במהדורה מוגבלת בעיבודים יפים. מעולם לא הייתה תקופה בה בעבר ובהווה התחברו בצורה כה נגישה באמצעות ייצור תכשיטים.

מגן דוד תליוני יהלומים בזהב לבן 18K
שרשרת מגן דוד עם יהלומים בזהב לבן 18K

מי שרוכש את כוכב התליון של דוד מאוסף האבן של מוריה יהיה בעל מרוצה של שריד מאומת. עתיקות זה ממשיך לחיות באמצעות יופי אלמותי ומהותה של האבן. זה לא רק כוכב יהלום תליון דוד אבל זמן כמוסה כי הקישורים בין כל מה שהיה אי פעם, הוא ויהיה לקום.

תליון מגן דוד
תליון מגן דוד תליון מגן דוד עם אבן ירוקה

שם מוצר: מגן דוד מגן דוד צהוב

תיאור מוצר: שרשרת מגן דוד ייחודי עם אבן ירושלמית 18K זהב צהוב היהלום השראה להחיות את העבר הזוהר של ירושלים על ידי הבאת האבנים הקדושות העתיקות הציל הר הבית בצורת גזירה שלהם. המהדורה דלוקס של מוגבל. שרשרת זהב: 18k זהב צהוב, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 2.1 gr.

מחיר: ₪1,841.00

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • תליוני יהלומים מגן דוד
  • תליון מגן דוד מזהב
  • שרשרת מגן דוד עם יהלומים
  • 18K מגן דוד מגן דוד
  • שרשרת זהב מגן דוד מגן דוד
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)