תליון מגן דוד

תליוני יהלומים מגן דוד שרשרת יהלומים מגן דוד מגן דוד 14K מגן דוד מגן דוד שרשרת מגן דוד עם יהלומים תליון מגן דוד מזהב

Star Of David Diamond Pendants – Special And Unique Gifts

Usually, when we buy a 14k gold Star of David diamond necklace, we aren’t inclined to wonder whether there is a story behind it. People usually inspect jewelry based on their looks and cost, and it makes a good sense.  However, in Moriah חנות תכשיטים בעיר העתיקה בירושלים, all Star of David diamond pendants tell extraordinary and compelling stories.  There’s a history to every Star of David necklace with diamonds and 14k or 18k gold Star of David necklace.

מגן דוד
תליון יהלום מגן דוד

תליון מגן דוד עם תליון מגן דוד

אוסף מוריה is the centerpiece of the Israel Diamond Center, a family-run business of diamonds of over fifty years. The Moriah Collection illustrates a rare novelty in diamond fine jewelry. Developed by IDC – House of Diamonds – to invite into the deep experience of holding a decoration (תליון חמסה or תליון שרשרת מגן דוד) עם אבן ירושלים הנובעת מהליבה הרוחנית של העולם, תכשיטים היסטוריים קורעי לב - עבור אלה המבקשים לקרב את העיר האלוהית אליהם.

14k כוכב זהב לבן של תליוני יהלומים דוד
14k כוכב זהב לבן של תליוני יהלומים דוד

Jerusalem Stone Star of David Necklace With Diamonds – Creation Of Originality

פרוייקט "מוריה קולק" נוצר מתוך חזון שנתפס ע"י אבי אבי תביסל, מעצב תכשיטים ישראלי מפורסם, שאבותיו התגוררו בירושלים במשך יותר מ -40 דורות. הדמיון של כולם נלכד על ידי אוסף התכשיטים הייחודי שיצר מר תביסל להחיות את ימיה המהוללים של ירושלים על ידי עיצוב מחדש של ההריסות הקדושות של הר הבית שהגיעו עד ההווה.

14K מגן דוד מגן דוד - סיפור רקע מרתק

בסוף שנות התשעים למד אבי על החפירות הלא מורשות שפגעו בהר הבית. רכזת הוקמה כדי להציל כמה אוצרות יקרים שהיו טוב כמו כבה. עוזר נכבד לתוכנית השימור, הוא הבין משהו. אבי הבין כי רוחניותם של אלמנטים היסטוריים אלה יש לה כוח לקשר בין חסידי העולם מכל רחבי העולם תחת רעיון "ירושלים הקדושה". זה נהדר איך לעתים קרובות כאשר הכל נראה להיכשל, פתאום עוד דבר אחר משנה את זה מסביב. כאשר התרחשו החפירות ההרסניות, נדמה היה כי כל דבר קדוש ומשמעותי יימחק ונטוש. עם זאת, באורח פלא, זה לא קרה.

שרשרת זהב מגן דוד מגן דוד
14K זהב תליוני יהלומים מגן דוד

קרה דבר אחר לגמרי, משהו שבזמן התרחשותו נראה מופלא. לכן, כל שרשרת היהלומים של מגן דוד מגן זהב שנרכשה ממוריה היא במידה מסוימת נס, חפץ שסבל דחפורים ובטויות, דבר של קדושה שממשיך לחיות.

18k Gold Star Of David Necklace That’s Purely Different

מצויד בכל היתר הדרוש לשימוש באבני החפירה בהר הבית, אבי החל להציב את חזונו במציאות, וכך, אוסף מוריה ראוי לציון התקיים. אין מקום אחר בעולם יכול לראות אדם כמו משמעות מיוחדת 18k זהב שרשרת דוד שרשראות כמו אלה שנוצרו על ידי מוריה. עתיקות מוקף זהב 18K משובצים אבנים יקרות. כל תליון מגן דוד תליון זהב מעלה את השאלה מה חשוב יותר במקרה זה, היהלומים והזהב או האבן הישנה והמראה? מה שמתרחש כאן הוא מדהים.

תליון מגן דוד תליון מגן דוד עם אבן ירוקה
תליון מגן דוד תליון מגן דוד עם אבן ירוקה

על ידי שילוב של אבנים עתיקות שניצלו על ידי העובדים בפרויקט הניפוי שליד הר המוריה (המכונה "בית המקדש"), כל אחד יכול להיות בעל חלק מימי קדם של ירושלים. זה אף פעם לא רק כוכב של שרשרת דוד עם יהלומים שאתה קונה, אבל שריד חשוב ונדיר שיגרום מדהים תליון בת מצווה.

Star Of David Diamond Pendants – Jewelry That Matters

Every stone picked up on Mount Moriah to be included in the Collection is arranged and made to keep its native purity. Moriah’s craftsmen meticulously arrange and set the gems and metal in the natural stone manually, to construct an astonishing visual content, never previously attempted in high-end exquisite collection of diamond jewelry. Star of David diamond pendants start with a genuine rock fragment from the Temple Mnt, artistically paired up with diamonds and yellow, white or rose gold forming a spectacular piece of continual heritage and spirituality.

תליון יהלומים ייחודי בזהב צהוב
תליון יהלומים משובצים בזהב צהוב

תוצרת מרהיבה מדהימה של יהלום יוקרתי 14K ו 18K מגן זהב של שרשראות דוד משולבת בזהב, האציל מכל המתכות, והיהלומים, האבנים הקשות ביותר על פני כדור הארץ, עם אבן ירושלמית כדי להדגים את חיוניותה של העיר הקדושה, חשיבותה ונטולתה קדושה במשך יותר מ 3,000 שנים. כתכשיטים רוחניים, האוסף משיג מטרה גבוהה זו על ידי עיסוק בחומרים יקרים, המתארים את העמידות, הערך והרוחניות של ירושלים.

תליון מגן דוד מזהב

מוריה הוא שם ההר שעליו אימץ אברהם את המחשבה על האחדות האלוהית, שהביאה ליצירתה של היהדות, הנצרות והאיסלאם. כיום, מוריה היא קמיע מעוטר, פריט של תכשיטים, מעוררת תשומת לב עם היופי שלה המסר המשמעותי. תסתכל היטב על תליון מגן דוד וזהב, ותבחין מיד שמרכיבי רוק אלה הם ייחודיים, שכן לכל אחד מהם יש הקשר דתי ופרשנות. אבנים אלה היו יכולות להיות מיושמות בבניית בית המקדש, נתיבי 3 בן אלף השנים של ירושלים, אותן אבנים שהלכו מלכינו, אבותינו, נביאינו ואפילו אנשי ירושלים הרגילים.

זהב תליון דוד תליון דוד
זהב תליון דוד תליון דוד

Star Of David Necklace With Diamonds – A New Gift With An Old Soul

If the rocks in this star of David necklace with diamonds could talk, they would be singing of a Jewish past over the last 3000 years. He or she who puts on this jewelry, would resound the voice of the relic and be, in fact, an ambassador of Jerusalem’s spellbinding chronicle. Jerusalem is connected to our existence, to the will of G-d. In Moriah’s stones, you gain a permanent reminder of who we are and what we believe in. The Moriah Collection is embodied through limited edition jewelry in beautiful arrangements. Never before was there a time when past and present connected in such an approachable way via jewelry-making.

מגן דוד תליוני יהלומים בזהב לבן 18K
שרשרת מגן דוד עם יהלומים בזהב לבן 18K

מי שרוכש את כוכב התליון של דוד מאוסף האבן של מוריה יהיה בעל מרוצה של שריד מאומת. עתיקות זה ממשיך לחיות באמצעות יופי אלמותי ומהותה של האבן. זה לא רק כוכב יהלום תליון דוד אבל זמן כמוסה כי הקישורים בין כל מה שהיה אי פעם, הוא ויהיה לקום.

תליון מגן דוד
תליון מגן דוד תליון מגן דוד עם אבן ירוקה

שם מוצר: מגן דוד מגן דוד צהוב

תיאור מוצר: שרשרת מגן דוד ייחודי עם אבן ירושלמית 18K זהב צהוב היהלום השראה להחיות את העבר הזוהר של ירושלים על ידי הבאת האבנים הקדושות העתיקות הציל הר הבית בצורת גזירה שלהם. המהדורה דלוקס של מוגבל. שרשרת זהב: 18k זהב צהוב, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 2.1 gr.

מחיר: ₪1,841.00

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • תליוני יהלומים מגן דוד
  • תליון מגן דוד מזהב
  • שרשרת מגן דוד עם יהלומים
  • 18K מגן דוד מגן דוד
  • שרשרת זהב מגן דוד מגן דוד
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)