תליון יהלום יחיד

שרשרת יהלומים יחידים תליון יהלום בודד שרשרת תליון יהלום בודד שרשרת תליון יחיד שרשרת יהלום יחיד

7 נקודות מדוע מוריה תליון יהלום יחיד הופך את ההווה הייחודי ביותר בעולם

באופן כללי, כאשר אנו רוכשים שרשרת יהלומים אחת, אנחנו לא נוטים לשאול אם יש סיפור קשור אליה. אנשים נוטים לגשת תכשיטים מזווית הערך הכספי שלה להשתמש, וזה עושה תחושה מושלמת. כמה אנחנו שומעים על שרשרת יהלומים אחת או אפילו חנות תכשיטים שלמה שיש לה סיפור מעולה מאחוריה ...? עם זאת, הדברים שונים בעת ביקור תכשיטי מוריה ויודאיקה, בהתחשב בכך שכל שרשראות התליון האחדות שלהם הן בעלות גאה של סיפור ייחודי ומשכנע. מאחורי כל תליון יהלומים יחיד, יש היסטוריה עתיקה.

יהלום יחיד שרשרת 14K זהב
יהלום יחיד שרשרת 14K זהב

מריה סטון קולקציה: שרשרת זהב עם תליון יהלום

האוסף של מוריה הוא המרכז המרכזי של מרכז היהלומים הישראלי (IDC). עסק בבעלות משפחתית של יהלומים עם מעל 50 שנים של ניסיון, מוריה חנות תכשיטים בעיר העתיקה בירושלים הוא, למעשה, חידוש נדיר של תכשיטי יוקרה. נוצר על ידי IDC - בית היהלומים - כדי לחלוק את החוויה העמוקה של לבישת פריט עם שריד ירושלמי אמיתי מן הליבה האלוהית של העולם כמו מעורר תכשיטים של אמונה, זה מביא לנו את העיר הקדושה.

שרשרת יהלום בזהב לבן
שרשרת יהלום בזהב לבן

תליון יהלום יחיד - ייחוד נולד

אוסף מוריה נבע מחזון שנתפס על ידי אבי אבי טביסל, מעצב תכשיטים ישראלי מוביל, הירושלמי במשך דורות 7. אוסף התכשיטים יוצא הדופן, שחזה על ידי מר תויסל לחדש את העבר המכובד של ירושלים, מארגן מחדש את עתיקות הר הבית ומציג אותן בחזרה למציאות תוך כדי תפיסת הדמיון של כולם.

יחיד שרשרת יהלום - סיפור רקע מרתק

בסוף שנות התשעים למד אבי על החפירות הלא חוקיות המזיקות בהר הבית. מרכז התנדבות של מתנדבים הוקם כדי להציל חלק מהאוצרות העתיקים שהיו קרובים לכיבוי. עוזר חיוני לצוות ההצלה, הוא הבין משהו. הוא הבין שלקדושתם של יסודות עתיקים אלה יש את הכוח לקשור מאמינים מכל העולם תחת המטריה הרוחנית של "ירושלים הקדושה".

שרשרת יהלום יחיד
שרשרת יהלום יחיד

כשהחפירות התרחשו, נראה היה כאילו חפצים קדושים ומשמעותיים ישתחררו ויאבדו כמו זבל בלתי נחוץ. עם זאת, באורח פלא, זה לא קרה. דבר אחר לגמרי עשה, שבאותו זמן נראה כמו נס. וכך, כל שרשרת יהלומים אחת עם אבן שנרכשה מחנות מוריה היא סוג של נס: מאמר ששרד את הדחפורים וההתעלמות, פיסת קדושה שחיה על.

שרשרת יחיד תליון טהור ושונה

לאחר שקיבל את כל ההיתרים הדרושים לשימוש באבני החפירה בהר הבית, אבי המשיך להעלות את הרעיון שלו וכך נוצר אוסף המוריה הייחודי. בשום מקום אחר על פני כדור הארץ לא יכול אדם למצוא שרשרת תליון אחת ייחודית ומשמעותית כמו אלה שנוצרו על ידי התכשיטים של מוריה. ממצאים היסטוריים מוקפים מתכות יקרות משובצים באבני חן יפות. כל שרשרת תליון אחת גורם לנו לתהות מה יקר ביותר במקרה זה, זהב ואבני חן או אבן עתיקה מסובכת? זה מדהים מה קורה כאן.

שרשרת יהלום צהוב צהוב
תליון יהלום צהוב צהוב

על ידי שילוב של שברים עתיקים שהוכנו על ידי מתנדבי הפרוייקט הנפתחים ליד הר הבית (הר המוריה), והקצאתם לתכשיטים, כל אחד יכול להיות בעל קטע של עתיקות קדושה של עיר הקודש. אתה קונה לא רק שרשרת תליון יהלומים אחת, אלא חפץ אספנות ומקור.

יחיד יהלום מחרוזת יהלומים עם מורשת

כל פריט שנמצא על הר הבית עבור האוסף הוא ממוין ועוצב, ולאחר מכן עבד על מנת לשמור על טוהר אורגני שלה. התכשיטנים של מוריה מסודרים בקפידה ומניחים את הזהב ואבני החן באבן הטבעית על ידם, כדי ליצור קביעה ויזואלית מדהימה, שלא כמו כל דבר שניסה בעבר באוסף משובח ואיכותי של תכשיטי יהלומים. זה כך תכשיטי מגן דוד, תכשיטי חמסה, וכל שאר הפריטים הנפלאים והרוחניים המוצגים בחנות.

שרשרת יהלום יהלום שחור
שרשרת יהלום יהלום שחור

שרשרת יהלום אבן אחת בא לידי ביטוי עם שבר רוק אותנטי מ מוריה Mnt, מאוחדים באדיבות עם אבני חן וזהב, הופכים תכונה אחת של המורשת הנצחי ורוחניות. תליון מוריה מדהים של שרשרת תליון יהלום מפוארת מהודרת זהב, מתכת אצילית ויהלומים, המינרלים הקשים ביותר בעולם, עם אבן ירושלמית עתיקה המציינת את רוח הקודש, את חשיבותה ואת קדושתה המוחלטת ביותר מאשר 3,000 שנים. כפי ש תכשיטים המייצגים אמונה ודת, האוסף מבצע כוונה גבוהה זו באמצעות שימוש בחומרים משובחים המסמלים את האומץ, הערך והקדושה של ירושלים.

תליון יהלומים לבן וזהב עם אבן ירושלמית
תליון יהלומים לבן וזהב עם אבן ירושלמית

תליון יחיד - שנה 3000

מוריה הוא שם המקום שבו קיבל אברהם את הרעיון של אלוקים יחיד וזרע את זרע שלוש הדתות הגדולות. כיום, מוריה היא קמיע משובץ, מאמר של תכשיטים, מעורר השראה עם היופי שלה נושאים רוחניים. תסתכל מקרוב על שרשרת יהלומים אחת; תבחין מיד שהאבנים הירושלמיות אינן דבר יוצא דופן, שכן לכל אחת מהן יש קונוטציה ותפיסה עתיקות. אלמנטים אלה היו מטופלים במסגרת בית המקדש של שלמה, הרחובות המרוצפים של העיר הקדושה של 3000, הסלעים שמלכינו, אבותינו, נביאינו וחבריהם הפשוטים של ירושלים הלכו ונגעו.

שרשרת יהלום יחיד - מתנה חדשה עם נשמה ישנה

אם הסלעים האלה שרשראות יהלום יחיד יכול לדבר, הם היו מספרים לנו סיפור על הסיפור היהודי האחרון 3000 שנים. היא והיא המעמידים את התכשיט הזה, מהדהדים את צליל השריד, ולכן הוא שגריר של התיאורים ההיסטוריים המייסרים של ירושלים. ירושלים קשורה לנשמתנו, לשלטון האלוהים, ולתכשיטי האבן של מוריה, תזכירו תזכורת מתמדת על מי אנחנו ועל מה שמנחה אותנו.

תליון יהלום יחיד בזהב
תליון יהלום יחיד בזהב

אוסף המוריה מורכב מתכשיטי מהדורות מצומצמות בעיצובים מפוארים, שכולם צוינו וצוין בתעודת המקוריות, המאמתים שהאבן נובעת מירושלים: מקום התשוקה, עיר הקודש. מעולם לא בעבר בהיסטוריה המוכרת של עשיית התכשיטים היה זמן שבו בעבר ובהווה נפגשו בצורה כה מתקרבת. מי שרוכש מחרוזת יהלומים אחת מתוך האוסף הזה יהיה בעל מרוצה של אובייקט מקורי של הווירטואלי. עתיקות שנמשכת ביופי ואופי אינסופי של האבן עושה עבור עצום בת מצווה. זה לא רק שרשרת יהלומים אחת אלא גשר בזמן שמחבר את כולנו לכל מה שהיה אי פעם, הוא ויהיה.

תליון יהלום יחיד

שם מוצר: שרשרת זהב חמסה משובצת יהלום

תיאור מוצר: שרשרת ההמסה זהב 14k עם ירושלים stonerepresent כיפת הפעמון. היהלום היקר בתוך האבן הקדושה ביותר על פני האדמה הוא הלשון, המילה והקול של אלוקים. כאשר הוא פוגע בצד הפנימי של אבן ירושלים, הוא מסמל מסר: "הגיע הזמן לבצע שינויים". סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי. מפרט שרשרת: זהב צהוב 14k, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 1.8 gr.

מחיר: 483 $ - $ 627

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • שרשרת יהלומים יחידים
  • שרשרת יהלום יחיד
  • שרשרת יחיד תליון
  • שרשרת יהלום יחיד
  • תליון יהלום בודד
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)