תליון יהלום יחיד

שרשרת יהלומים יחידים תליון יהלום בודד שרשרת תליון יהלום בודד שרשרת תליון יחיד שרשרת יהלום יחיד

7 נקודות מדוע מוריה תליון יהלום יחיד הופך את ההווה הייחודי ביותר בעולם

באופן כללי, כאשר אנו רוכשים שרשרת יהלומים אחת, אנחנו לא נוטים לשאול אם יש סיפור קשור אליה. אנשים נוטים לגשת תכשיטים מזווית הערך הכספי שלה להשתמש, וזה עושה תחושה מושלמת. כמה אנחנו שומעים על שרשרת יהלומים אחת או אפילו חנות תכשיטים שלמה שיש לה סיפור מעולה מאחוריה ...? עם זאת, הדברים שונים בעת ביקור תכשיטי מוריה ויודאיקה, בהתחשב בכך שכל שרשראות התליון האחדות שלהם הן בעלות גאה של סיפור ייחודי ומשכנע. מאחורי כל תליון יהלומים יחיד, יש היסטוריה עתיקה.

יהלום יחיד שרשרת 14K זהב
יהלום יחיד שרשרת 14K זהב

Moriah Stone Collection: Gold Single Diamond Pendant Necklace With Jerusalem Stone

האוסף של מוריה הוא המרכז המרכזי של מרכז היהלומים הישראלי (IDC). עסק בבעלות משפחתית של יהלומים עם מעל 50 שנים של ניסיון, מוריה חנות תכשיטים בעיר העתיקה בירושלים is, in fact, a rare innovation in fine jewelry. Created by IDC – House of Diamonds – to share the profound experience of wearing an item with a real Jerusalem relic from the divine core of the world as stirring jewelry of faith, it is bringing the Holy City to us.

שרשרת יהלום בזהב לבן
שרשרת יהלום בזהב לבן

 

Single Diamond Pendant – Uniqueness Is Born

אוסף מוריה נבע מחזון שנתפס על ידי אבי אבי טביסל, מעצב תכשיטים ישראלי מוביל, הירושלמי במשך דורות 7. אוסף התכשיטים יוצא הדופן, שחזה על ידי מר תויסל לחדש את העבר המכובד של ירושלים, מארגן מחדש את עתיקות הר הבית ומציג אותן בחזרה למציאות תוך כדי תפיסת הדמיון של כולם.

Single Stone Diamond Necklace – Fascinating Background Story

בסוף שנות התשעים למד אבי על החפירות הלא חוקיות המזיקות בהר הבית. מרכז התנדבות של מתנדבים הוקם כדי להציל חלק מהאוצרות העתיקים שהיו קרובים לכיבוי. עוזר חיוני לצוות ההצלה, הוא הבין משהו. הוא הבין שלקדושתם של יסודות עתיקים אלה יש את הכוח לקשור מאמינים מכל העולם תחת המטריה הרוחנית של "ירושלים הקדושה".

שרשרת יהלום יחיד
שרשרת יהלום יחיד

כשהחפירות התרחשו, נראה היה כאילו חפצים קדושים ומשמעותיים ישתחררו ויאבדו כמו זבל בלתי נחוץ. עם זאת, באורח פלא, זה לא קרה. דבר אחר לגמרי עשה, שבאותו זמן נראה כמו נס. וכך, כל שרשרת יהלומים אחת עם אבן שנרכשה מחנות מוריה היא סוג של נס: מאמר ששרד את הדחפורים וההתעלמות, פיסת קדושה שחיה על.

 שרשרת יחיד תליון טהור ושונה

לאחר שקיבל את כל ההיתרים הדרושים לשימוש באבני החפירה בהר הבית, אבי המשיך להעלות את הרעיון שלו וכך נוצר אוסף המוריה הייחודי. בשום מקום אחר על פני כדור הארץ לא יכול אדם למצוא שרשרת תליון אחת ייחודית ומשמעותית כמו אלה שנוצרו על ידי התכשיטים של מוריה. ממצאים היסטוריים מוקפים מתכות יקרות משובצים באבני חן יפות. כל שרשרת תליון אחת גורם לנו לתהות מה יקר ביותר במקרה זה, זהב ואבני חן או אבן עתיקה מסובכת? זה מדהים מה קורה כאן.

שרשרת יהלום צהוב צהוב
תליון יהלום צהוב צהוב

על ידי שילוב של שברים עתיקים שהוכנו על ידי מתנדבי הפרוייקט הנפתחים ליד הר הבית (הר המוריה), והקצאתם לתכשיטים, כל אחד יכול להיות בעל קטע של עתיקות קדושה של עיר הקודש. אתה קונה לא רק שרשרת תליון יהלומים אחת, אלא חפץ אספנות ומקור.

יחיד יהלום מחרוזת יהלומים עם מורשת

Every piece found on the Temple Mount for the Collection is sorted and shaped, then worked on to maintain its organic purity. Moriah’s knowledgeable jewelers scrupulously arrange and set the gold and gems in the natural stone by hand, to construct an astonishing visual assertion, unlike anything attempted previously in a top-quality, exquisite collection of diamond jewelry. It is so for תכשיטי מגן דוד, תכשיטי חמסה, וכל שאר הפריטים הנפלאים והרוחניים המוצגים בחנות.

שרשרת יהלום יהלום שחור
שרשרת יהלום יהלום שחור

שרשרת יהלום אבן אחת בא לידי ביטוי עם שבר רוק אותנטי מ מוריה Mnt, מאוחדים באדיבות עם אבני חן וזהב, הופכים תכונה אחת של המורשת הנצחי ורוחניות. תליון מוריה מדהים של שרשרת תליון יהלום מפוארת מהודרת זהב, מתכת אצילית ויהלומים, המינרלים הקשים ביותר בעולם, עם אבן ירושלמית עתיקה המציינת את רוח הקודש, את חשיבותה ואת קדושתה המוחלטת ביותר מאשר 3,000 שנים. כפי ש תכשיטים המייצגים אמונה ודת, האוסף מבצע כוונה גבוהה זו באמצעות שימוש בחומרים משובחים המסמלים את האומץ, הערך והקדושה של ירושלים.

תליון יהלומים לבן וזהב עם אבן ירושלמית
תליון יהלומים לבן וזהב עם אבן ירושלמית

Single Diamond Pendant – A 3000 Year Bridge

מוריה הוא שם המקום שבו קיבל אברהם את הרעיון של אלוקים יחיד וזרע את זרע שלוש הדתות הגדולות. כיום, מוריה היא קמיע משובץ, מאמר של תכשיטים, מעורר השראה עם היופי שלה נושאים רוחניים. תסתכל מקרוב על שרשרת יהלומים אחת; תבחין מיד שהאבנים הירושלמיות אינן דבר יוצא דופן, שכן לכל אחת מהן יש קונוטציה ותפיסה עתיקות. אלמנטים אלה היו מטופלים במסגרת בית המקדש של שלמה, הרחובות המרוצפים של העיר הקדושה של 3000, הסלעים שמלכינו, אבותינו, נביאינו וחבריהם הפשוטים של ירושלים הלכו ונגעו.

Single Diamond Necklace – A New Gift With An Old Soul

If the rocks in these single diamond necklaces could speak, they would be telling us a tale of the Jewish story for the last 3000 years. She and he who puts on this jewelry, resonate the sound of the relic and is, therefore, an ambassador of Jerusalem’s spellbinding historical accounts. Jerusalem is attached to our soul, to the rule of G-d, and with Moriah’s stone jewelry, you beget a continual reminder of who we are and what guides us.

תליון יהלום יחיד בזהב
תליון יהלום יחיד בזהב

The Moriah Collection comprises limited edition jewelry in grand designs, which are all noted and specified in the Certificate of Authenticity, verifying that the stone derives from Jerusalem: the place of passion, the Holy City of Peace. Never before in the known history of jewelry-making was there a time when past and present met in such an approachable way. That who purchases a single diamond necklace from this collection is going to be a contented possessor of an original object of virtu.  Antiquity that continues in endless beauty and character of the stone makes for tremendous בת מצווה. זה לא רק שרשרת יהלומים אחת אלא גשר בזמן שמחבר את כולנו לכל מה שהיה אי פעם, הוא ויהיה.

תליון יהלום יחיד

שם מוצר: שרשרת זהב חמסה משובצת יהלום

תיאור מוצר: שרשרת ההמסה זהב 14k עם ירושלים stonerepresent כיפת הפעמון. היהלום היקר בתוך האבן הקדושה ביותר על פני האדמה הוא הלשון, המילה והקול של אלוקים. כאשר הוא פוגע בצד הפנימי של אבן ירושלים, הוא מסמל מסר: "הגיע הזמן לבצע שינויים". סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי. מפרט שרשרת: זהב צהוב 14k, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 1.8 gr.

מחיר: 483 $ - $ 627

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • שרשרת יהלומים יחידים
  • שרשרת יהלום יחיד
  • שרשרת יחיד תליון
  • שרשרת יהלום יחיד
  • תליון יהלום בודד
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)