שרשרת יהלום רוז

מחרוזת לב יהלום שרשרת יהלומים בצורת לב שרשרת יהלום מזהב ורוד שרשרת תליון ורוד מזהב שרשרת זהב תליון ורוד

הנה הסיבה שרשרת היהלומים הוורודה מזהב של מוריה היא המתנה הכי מיוחדת שיש

בדרך כלל, כאשר אנו רוכשים שרשרת יהלומים מזהב מזהב, אנחנו לא חושבים לשאול אם יש סיפור שמתלווה אליו. אנשים בדרך כלל נהנים מתכשיטים מנקודת מבט של הערך הכספי והוויזואלי שלה, וזה הגיוני. באיזו תכיפות אנחנו שומעים על שרשרת יהלומים וזהב חדש או אפילו אוסף תכשיטים שלם בעל רקע משמעותי ...? לעולם לא.

עם זאת, הדברים שונים בעת ביקור תכשיטי מוריה ויודאיקה, עבור כל שרשראות הזהב שלהם בזהב הם בעלי גאים של ביוגרפיות יוצאות דופן ומרתקות. יש היסטוריה מאחורי כל שרשרת בצורת לב שרשרת שרשרת זהב תליון.

שרשרת יהלומים מזהב עם אבן ירושלמית
שרשרת יהלומים מזהב עם אבן ירושלמית

שרשרת תליון ורוד מזהב וזהב עם אבן ירושלמית אותנטית

מוריה סטון קולקציה היא האסיפה המובילה של המרכז הבינתחומי הרצליה. חברת היהלומים הירושלמית של מוריה מדגימה את החידוש שאין דומה לו בתכשיטי יהלומים. נולדה בבית היהלומים כדי להפיץ את החוויה העמוקה שיש תכשיט עם אבן סטון תכשיטי אמונה מן הליבה הקדושה של העולם - לכל אלה המבקשים להחזיק את העיר הקדושה קרוב אליהם.

שרשרת יהלומים בצורת לב
שרשרת יהלומים בצורת לב

שרשרת תליון ורוד מזהב ייחודי

פרויקט מוריה סטון החל בחזון של אבי אבי טביסל, בעל מלאכה ישראלי ידוע, שאבותיו התגוררו בירושלים במשך מאות שנים. האוסף הייחודי של תכשיטי אבן בירושלים נוצר על ידי אבי תביסל להחיות את הימים החשובים של ירושלים על ידי סידור מחדש של ההריסות הקדושות של הר הבית הוא ללכוד את הדמיון של כולם.

שרשרת זהב תליון ורוד
שרשרת תליון מזהב וזהב עם יהלומים

שרשרת יהלומים בצורת לב - מהריסות לתפארת

ב 1999, אבי שמע על החפירות ללא רישיון שפגעו בהר הבית. מרכז סינון הוקם כדי לשחזר לפחות חלק מהממצאים הקדומים שכמעט נכבו. הוא היה עוזר חיוני לתוכנית הישועה, והוא הבין משהו. הוא הבין שהרוחניות של יצירות עתיקות אלה יכולה לחבר בין מאמינים מכל רחבי העולם לבין רעיון "ירושלים הקדושה". זה נראה מופלא באיזו תדירות, כאשר כולם יאבדו, פתאום דבר אחר הופך את הכל מסביב.

כשהחפירות התרחשו, נראה כאילו כל דבר קדוש ומשמעותי ייאבד ויפסיד כמו זבל לא חשוב. עם זאת, באורח פלא, זה לא קרה. משהו אחר עשה, משהו שבאותו זמן הופיע לא פחות מנס. וכך, כל שרשרת יהלומים בצורת לב שנרכשה מחנות מוריה היא נס קטן, קטע שחלחל דרך הרס וגסות, גוש קדוש שממשיך לחיות.

מחרוזת לב זהב בזהב צהוב
שרשרת זהב צהוב

שרשרת לב יהלום זהב טהורה ושונה

מצויד בכל האישורים הדרושים לשימוש אבנים מהר הבית, אבי התחיל לממש את החזון שלו וכך, אוסף מוריה יוצא דופן נוצר. בשום מקום בעולם לא ניתן למצוא את מחרוזת לב יהלום ייחודית ומשמעותית כפי שתוכננה על ידי תכשיטני מוריה. ממצאים היסטוריים מוקפים בזהב צהוב, לבן או ורוד המסומנים ביהלומים. כל מחרוזת לב זהב של זהב מעלה את השאלה מה יקר יותר כאן, אבני החן והזהב או הקטע הישן בן המבט?

זה די מדהים מה מתפרץ כאן. על ידי חיבורם של היסודות העתיקים שהוכנו על ידי הפועלים בפרויקט הניפוי ליד מוריה מוריה (המכונה "בית המקדש"), וסידורם במבנה ייחודי, כל אחד יכול להיות בעל קטע של עתיקות ניצחון של עיר הקודש. זה אף פעם לא רק שרשרת זהב לב זהב או תכשיטי מגן דוד כי אתה מקבל, אבל חפץ אספנות לביש.

תליון יהלומים בצורת לב
תליון יהלומים בצורת לב

שרשרת יהלום ורוד מזהב - תכשיטים שמתאימים

כל אלמנט שנמצא בהר הבית כחלק מהאוסף מקוטלג ונחתך, ואז נועד לשמור על שלמותו הטבעית. בעלי המלאכה של מוריה כוללים את הזהב והאבני חן באבן העתיקה במדויק, כדי ליצור עדות חזותית מרתקת, שלא דומה לשום דבר שבוצע בעבר, באוסף תכשיטי יהלומים איכותיים ומפוארים. שרשראות יהלומי זהב ורוד מתחילות באבן אותנטית של מוריה מנט כלומר, מאוחדת בחן עם אבני חן וזהב צהוב, לבן או ורוד, ומציגה דוגמה חד פעמית של מורשת ורוחניות נצחית.

התוצרת היפה של אוסף מוריה של שרשרת יהלומים משובחת בלעדית משובצת זהב, האציל מכל המתכות והיהלומים, המינרלים הקשים בעולם, עם האבן הירושלמית העתיקה המגלמת את החיוניות של העיר וקדושה במשך יותר מ -3,000 שנה. כתכשיטים דתיים, האוסף מבצע את המטרה הגבוהה יותר על ידי שימוש במרכיבים יקרים המציגים את עמידותה, הערך והטהרה של ירושלים.

שרשרת יהלומים מזהב ורד עם ציטוט תורה
שרשרת יהלומים מזהב ורד עם ציטוט תורה

שרשרת תליון זהב ורוד - גשר על ההיסטוריה

מוריה הוא המקום שבו אימץ אברהם תחילה את האמונה במונותיאיזם, לזרוע את זרע היהדות, הנצרות והאיסלאם. והיום, מוריה היא קסם מקושט, עבודת תכשיטים, מתעוררת עם האלגנטיות שלה ואת הנושא הרוחני. במבט מקרוב על שרשרת התליון מוזהב, תבחין מיד כי אלה אבנים טבעיות הם יוצאי דופן, כל אחד נושא מהות אלוהית רגש. את השברים האלה אפשר היה לטפל בבניית בית המקדש, הנתיבים הארכאיים של עיר הקודש, אותו חצץ שעליו התהלכו מלכינו, אבותינו, נביאינו ועמיתי ירושלים הקבועים.

שרשרת תליון ורוד מזהב
שרשרת תליון ורוד מזהב

שרשרת תליון יהלום ורד מזהב - מתנה חדשה עם נשמה ישנה

אם רק אבנים עתיקות אלה עלה זהב שרשראות תליון היה יכול לדבר, הם היו מדברים על הסיפור היהודי של 3,000 השנים האחרונות. מי לשים על זה תכשיטים מיוחדים, אם תליון חמסה או אחר, מהדהד את לחן האבן ומהווים שגרירים של התקליט הייחודי של ירושלים. ירושלים קשורה לנפש שלנו, לחוקי האדון. בתכשיטים של מוריה אתה מאפשר תזכורת מתמדת למה שמנחה אותנו ומי שאנחנו.

שרשרת תליון מזהב וזהב עם יהלומים
18k תליון שרשרת זהב עם יהלומים

אוסף המוריה כולל תכשיטים מהודרים בסידורים גדולים, אשר כולם מפורטים בתעודת המקוריות, המאשרים את הולדת האבן מירושלים: עיר התשוקה, עיר הקודש. אף פעם לא היה שם רגע שבו בעבר והווה התאספו בצורה כזו נגיש הודות תכשיטים- craftsmanship.

אדם שרוכש מחרוזת תליון זהב מזהב מוריה, עומד להיות בעל תוכן של חפץ היסטורי אמיתי. תיאור של העבר שחי דרך חסד תמידי של האבן. זה לא רק עלה זהב שרשרת יהלומים אבל זמן כמוסה כי מקשר אותנו לכל מה שהיה אי פעם, הוא ויהיה קם.

שרשרת יהלום רוז

שם מוצר: שרשרת מגן דוד 18K זהב אדום ויהלומים

תיאור מוצר: שרשרת מגן דוד במתנה לבת מצווה נוצרה כדי לחבר כל אחד לערכים המסורתיים של רוח ירושלים. מגן דוד פירושו "אריה של אלוהים" (ישעיהו 29: 1) וזה עוד שם עבור ירושלים. תליון תכשיטי מגן דוד מתפרסם כאוסף בלעדי, והוא בעל מספר חזק במיוחד על הישבן. סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי. מפרט שרשרת: 18k עלה זהב, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 2.1 gr.

מחיר: 1,500.00 $ - $ 1,710.00

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • שרשרת זהב לב זהב
  • שרשרת זהב תליון ורוד
  • שרשרת תליון ורוד מזהב
  • שרשרת יהלום מזהב ורוד
  • שרשרת יהלומים בצורת לב
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)