שרשרת יהלום רוז

מחרוזת לב יהלום שרשרת יהלומים בצורת לב שרשרת יהלום מזהב ורוד שרשרת תליון ורוד מזהב שרשרת זהב תליון ורוד

Here’s Why Moriah’s Rose Gold Diamond Necklace Is The Most Special Gift There Is

בדרך כלל, כאשר אנו רוכשים שרשרת יהלומים מזהב מזהב, אנחנו לא חושבים לשאול אם יש סיפור שמתלווה אליו. אנשים בדרך כלל נהנים מתכשיטים מנקודת מבט של הערך הכספי והוויזואלי שלה, וזה הגיוני. באיזו תכיפות אנחנו שומעים על שרשרת יהלומים וזהב חדש או אפילו אוסף תכשיטים שלם בעל רקע משמעותי ...? לעולם לא.

עם זאת, הדברים שונים בעת ביקור תכשיטי מוריה ויודאיקה, עבור כל שרשראות הזהב שלהם בזהב הם בעלי גאים של ביוגרפיות יוצאות דופן ומרתקות. יש היסטוריה מאחורי כל שרשרת בצורת לב שרשרת שרשרת זהב תליון.

שרשרת יהלומים מזהב עם אבן ירושלמית
שרשרת יהלומים מזהב עם אבן ירושלמית

שרשרת תליון ורוד מזהב וזהב עם אבן ירושלמית אותנטית

מוריה סטון קולקציה היא האסיפה המובילה של המרכז הבינתחומי הרצליה. חברת היהלומים הירושלמית של מוריה מדגימה את החידוש שאין דומה לו בתכשיטי יהלומים. נולדה בבית היהלומים כדי להפיץ את החוויה העמוקה שיש תכשיט עם אבן סטון תכשיטי אמונה מן הליבה הקדושה של העולם - לכל אלה המבקשים להחזיק את העיר הקדושה קרוב אליהם.

שרשרת יהלומים בצורת לב
שרשרת יהלומים בצורת לב

שרשרת תליון ורוד מזהב ייחודי

פרויקט מוריה סטון החל בחזון של אבי אבי טביסל, בעל מלאכה ישראלי ידוע, שאבותיו התגוררו בירושלים במשך מאות שנים. האוסף הייחודי של תכשיטי אבן בירושלים נוצר על ידי אבי תביסל להחיות את הימים החשובים של ירושלים על ידי סידור מחדש של ההריסות הקדושות של הר הבית הוא ללכוד את הדמיון של כולם.

שרשרת זהב תליון ורוד
שרשרת תליון מזהב וזהב עם יהלומים

Heart Shaped Diamond Necklace – From Ruins To Glory

ב 1999, אבי שמע על החפירות ללא רישיון שפגעו בהר הבית. מרכז סינון הוקם כדי לשחזר לפחות חלק מהממצאים הקדומים שכמעט נכבו. הוא היה עוזר חיוני לתוכנית הישועה, והוא הבין משהו. הוא הבין שהרוחניות של יצירות עתיקות אלה יכולה לחבר בין מאמינים מכל רחבי העולם לבין רעיון "ירושלים הקדושה". זה נראה מופלא באיזו תדירות, כאשר כולם יאבדו, פתאום דבר אחר הופך את הכל מסביב.

כשהחפירות התרחשו, נראה כאילו כל דבר קדוש ומשמעותי ייאבד ויפסיד כמו זבל לא חשוב. עם זאת, באורח פלא, זה לא קרה. משהו אחר עשה, משהו שבאותו זמן הופיע לא פחות מנס. וכך, כל שרשרת יהלומים בצורת לב שנרכשה מחנות מוריה היא נס קטן, קטע שחלחל דרך הרס וגסות, גוש קדוש שממשיך לחיות.

מחרוזת לב זהב בזהב צהוב
שרשרת זהב צהוב

Gold Diamond Heart Necklace That’s Pure & Different

מצויד בכל האישורים הדרושים לשימוש אבנים מהר הבית, אבי התחיל לממש את החזון שלו וכך, אוסף מוריה יוצא דופן נוצר. בשום מקום בעולם לא ניתן למצוא את מחרוזת לב יהלום ייחודית ומשמעותית כפי שתוכננה על ידי תכשיטני מוריה. ממצאים היסטוריים מוקפים בזהב צהוב, לבן או ורוד המסומנים ביהלומים. כל מחרוזת לב זהב של זהב מעלה את השאלה מה יקר יותר כאן, אבני החן והזהב או הקטע הישן בן המבט?

זה די מדהים מה מתפרץ כאן. על ידי חיבורם של היסודות העתיקים שהוכנו על ידי הפועלים בפרויקט הניפוי ליד מוריה מוריה (המכונה "בית המקדש"), וסידורם במבנה ייחודי, כל אחד יכול להיות בעל קטע של עתיקות ניצחון של עיר הקודש. זה אף פעם לא רק שרשרת זהב לב זהב או תכשיטי מגן דוד כי אתה מקבל, אבל חפץ אספנות לביש.

תליון יהלומים בצורת לב
תליון יהלומים בצורת לב

Rose Gold Diamond Necklace – Jewelry That Matters

Every element found on the Temple Mount to be a part of the Collection is cataloged and cut, then designed to conserve its native integrity. Moriah’s craftsmen accurately inclose the gold and gems in the ancient stone by hand, to create a fascinating visual testimony, unlike anything undertaken before in top quality, exquisite diamond jewelry collection. Rose gold diamond necklaces start with an authentic stone from Moriah Mnt that is, graciously united with gems and yellow, white or rose gold, presenting a one-off exemplar of everlasting heritage and spirituality.

Moriah Collection’s beautiful produce of exclusive fine diamond rose gold necklace entwines gold, the noblest of all metals, and diamonds, the hardest minerals in the world, with the ancient Jerusalem Stone to embody the City’s vitality, and holiness for more than 3,000 years. As religious jewelry, the Collection carries out this higher objective by engaging precious ingredients portraying Jerusalem’s lasting durability, value, and purity.

שרשרת יהלומים מזהב ורד עם ציטוט תורה
שרשרת יהלומים מזהב ורד עם ציטוט תורה

Rose Gold Pendant Necklace – Bridge Over History

מוריה הוא המקום שבו אימץ אברהם תחילה את האמונה במונותיאיזם, לזרוע את זרע היהדות, הנצרות והאיסלאם. והיום, מוריה היא קסם מקושט, עבודת תכשיטים, מתעוררת עם האלגנטיות שלה ואת הנושא הרוחני. במבט מקרוב על שרשרת התליון מוזהב, תבחין מיד כי אלה אבנים טבעיות הם יוצאי דופן, כל אחד נושא מהות אלוהית רגש. את השברים האלה אפשר היה לטפל בבניית בית המקדש, הנתיבים הארכאיים של עיר הקודש, אותו חצץ שעליו התהלכו מלכינו, אבותינו, נביאינו ועמיתי ירושלים הקבועים.

שרשרת תליון ורוד מזהב
שרשרת תליון ורוד מזהב

Rose Gold Diamond Pendant Necklace – A New Gift With An Old Soul

אם רק אבנים עתיקות אלה עלה זהב שרשראות תליון היה יכול לדבר, הם היו מדברים על הסיפור היהודי של 3,000 השנים האחרונות. מי לשים על זה תכשיטים מיוחדים, אם תליון חמסה or other, resonate the melody of the stone and are ambassadors of Jerusalem’s unique record. Jerusalem is linked to our psyche, to the laws of the Lord. In Moriah’s jewels, you allow for a continual reminder of what guides us and who we are.

שרשרת תליון מזהב וזהב עם יהלומים
18k תליון שרשרת זהב עם יהלומים

אוסף המוריה כולל תכשיטים מהודרים בסידורים גדולים, אשר כולם מפורטים בתעודת המקוריות, המאשרים את הולדת האבן מירושלים: עיר התשוקה, עיר הקודש. אף פעם לא היה שם רגע שבו בעבר והווה התאספו בצורה כזו נגיש הודות תכשיטים- craftsmanship.

אדם שרוכש מחרוזת תליון זהב מזהב מוריה, עומד להיות בעל תוכן של חפץ היסטורי אמיתי. תיאור של העבר שחי דרך חסד תמידי של האבן. זה לא רק עלה זהב שרשרת יהלומים אבל זמן כמוסה כי מקשר אותנו לכל מה שהיה אי פעם, הוא ויהיה קם.

שרשרת יהלום רוז

שם מוצר: שרשרת מגן דוד 18K זהב אדום ויהלומים

תיאור מוצר: שרשרת מגן דוד במתנה לבת מצווה נוצרה כדי לחבר כל אחד לערכים המסורתיים של רוח ירושלים. מגן דוד פירושו "אריה של אלוהים" (ישעיהו 29: 1) וזה עוד שם עבור ירושלים. תליון תכשיטי מגן דוד מתפרסם כאוסף בלעדי, והוא בעל מספר חזק במיוחד על הישבן. סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי. מפרט שרשרת: 18k עלה זהב, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 2.1 gr.

מחיר: 1,500.00 $ - $ 1,710.00

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • שרשרת זהב לב זהב
  • שרשרת זהב תליון ורוד
  • שרשרת תליון ורוד מזהב
  • שרשרת יהלום מזהב ורוד
  • שרשרת יהלומים בצורת לב
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)