תכשיטי זהב דתיים

תכשיטי זהב דתיים שרשרת דתית תכשיטים מבוססי אמונה עגילים לנשים תכשיטים דתיים תליון תליון טבעות דתיות

תכשיטי זהב דתיים

תכשיטי זהב דתי הוא מטריה עצומה רוחנית תכשיטים מעוררי השראה המניע את קדושתנו ומזכיר לנו את כל מה שהוא שמימי וטהור. עגילים לנשים, טבעות דתיות או שרשראות, תכשיטי תליון של תליון, כמו גם תכשיטים אחרים המבוססים על אמונה, הופכים למתנה מהורהרת, בין אם אנחנו נותנים את זה או מקבלת את זה.

- אבן ירושלמית עץ החיים
religious jewelry – Jerusalem stone Tree of Life

שרשרת דתית - תכשיט דתי קרוב ללב שלך

אין צורך לשאול למה אולי נרצה לרכוש שרשרת דתית, אבל למקרה שמישהו ישאל, אז התשובה ברורה. שרשרת דתית היא תכשיט דתי שאנו יכולים לשמור על קשר קרוב ללבנו. אנחנו אוהבים לשמור את הדברים שאנחנו מחזיקים קרוב למרכז הרגשי שלנו.

כאשר מישהו נולד לתוך תחום דתי מסוים, אז, על ידי מטאפורה, ניתן לומר כי סמל זה של הדת הוא העריסה של האדם, תפילותיו הן שירי ערש.

מקובל לחשוב כי הממציא והמתמטיקאי המפורסם ביותר ביוון העתיקה, ארכימדס, אמר פעם: "תן לי מנוף ארוך מספיק ונקודת משען עליו למקם אותו, ואני אעביר את העולם." כאשר מביאים את הביטוי העתיק ב ההקשר של תכשיטים מבוססי אמונה, נקודת המשען, שהיא נקודת יציבות, ניתן לראות את מערכת האמונות שלנו, ואת המנוף, את הדרכים שלנו לחיזוקם.

אנו מחזקים את האמונות שלנו בדרכים רבות, הבולטות שבהן היא התפילה. המחשבות והכוונות שלנו בין התפילות הן אלה שיקבעו את התוכניות הפנימיות המעמיקות שלנו לקראת סבב התפילה הבא. שרשרת דתית יכולה לסייע לנו לכונן את כוונותינו. זה שם כדי להזכיר לנו.

דתי
religious necklace – Bible verse jewelry in yellow gold with a diamond & Jerusalem stone

עגילי תכשיטים על בסיס אמונה לנשים

עברית 11: 1 (NIV)

עכשיו האמונה היא אמון במה שאנחנו מקווים עבור הבטחה על מה שאנחנו לא רואים.

יצרנית התכשיטים אבי תביסל חווה רגע של הארה כאשר הוא החזיק את אבן החצץ הירושלמית בידיו. אמונתו הובילה אותו ליצור תכשיטים אשר יאפשרו לאנשים בכל רחבי העולם לחוות את אותו הדבר. בעקבות אמונתו באמונתו, הוא הביא את החלקים האלה של ירושלים העתיקה להמונים בצורה של אמונה מדהימה תכשיטים שנעשו בירושלים.

עגילים לנשים - זהב לבן אמונה תכשיטים מבוססי
earrings for women – white gold faith-based jewelry

תכשיטי מוריה ויודאיקהתכשיטי זהב דתיים משוחקים על ידי יהודים, נוצרים ואנשי דתות אחרות בכל רחבי העולם. זה קורה כי כל כך הרבה אנשים יש לירושלים בלבם ואילו תכשיטי מוריה יש אבן ירושלים בליבה.

The fact that the Jerusalem stone has reached us here and now from Biblical times is in itself a proof of faith. The faith of Avi Tavisal in the spirit of this stone, and in that we all deserve to witness it.  Lying at the core of Moriah’s earrings for women is an element of real ancient history. This fact makes these earrings as well as their other jewelry the most authentic and meaningful religious jewelry nowadays for Jews and נוצרים או מי מעריך את ירושלים.

תכשיטים דתיים - עגילי אבן ירושלמיים לנשים
religious jewelry – Jerusalem stone earrings for women

תכשיטים דתיים - הזדמנות פז

תכשיטים דתיים מקיף מגוון רחב של דברים יפים אשר לא רק יפה. כאמור, זה שם כדי להזכיר לנו מה חשוב. הדבר על תכשיטים אף, היא כי הוא נועד להיות שחוקים ונהנו.

העניין עם התכשיטים כמו עגילים לנשים הוא שהם תכשיטים דתיים ללא קשר לצורתם, רק משום שיש להם אבן ירושלמית בהם. ירושלים היא סמל דתי חזק בפני עצמה. זהו מוקד לשלוש דתות עיקריות; זה המקום שבו עמדו בית המקדש היהודי, וזה המקום שבו לימד ישוע ונתן את חייו על הצלב.

תכשיטים מבית אבות עם אבן ירושלמית
תכשיטים מבית אבות עם אבן ירושלמית

ועכשיו, אנו, אנשי היום, המילניאלים, דור 'הכל בהוויה מיידית', יכולים פתאום להתייחס ישירות לעידן הזה. זה כאילו אנחנו מותחים את זרועו של המוח הרחק אל העבר ואל המקום שבו נוצרת ההיסטוריה המודרנית. יש הרבה תכשיטי זהב דתיים יפים מסביב, עם סמלים מדהימים לצרוח יהלומים, אבל אף אחד מהם לא מספרת סיפור הקרוב קרוב לחישה על ידי תכשיטי אבן בירושלים.

תליון תליון - תכשיטים של תכשיטים דתיים

התנ"ך הראשון, התנ"ך, משה שהוריד מהר סיני, נכתב בעברית. תכשיטים דתיים הנושאים פסוקי תנ"ך המופיעים בשפה המקורית של כתבי הקודש מקרבים אותנו אל חוכמת המקור. המילה הנצחית של אלוהים מובאת אלינו בהלבשה מדהימה של תכשיטי זהב בזהב. סוג זה של תכשיטי זהב דתיים יוצרת שילוב רוחני חד-פעמי של תכונות ראוותניות: יופי חזותי, מוח אנליטי ואמונה מתמשכת.

תכשיטי תנ"ך
Bible verse jewelry – Ani LeDodi VeDodi Li – yellow gold with diamonds

זה נתון כי פעמים רבות אנו קונים תכשיטים מבוססי אמונה, אם זה שרשרת דתית או עגילים לנשים, לתת להם משם כמו מתנות. מתנות של תכשיטים דתיים בכלל ותכשיטי תנ"ך, במיוחד, עושים עבור משמעות מתנות יקרות. זה יכול להיות יום חשוב, כמו בר מצווה או חבר, בת מצוה או מתוק 16, ואנחנו רוצים לתת מתנה שנושאת את משמעות נוספת, ערך נוסף כדי לסמן את הצמיחה האמיתית של אדם - רוחני אישי.

אמונה מבוסס תכשיטים טבעות דתיות 

Like any other jewelry, faith-based jewelry comes in various shapes, sizes, and carats, depending on what the person is looking for. Some prefer yellow gold religious necklaces, others white gold & Jerusalem stone earrings for women, and others still, rose gold religious rings. Some are fans of pendants while others opt for bands or better yet, both.

תכשיטים מבוססי אמונה - טבעות דתיות
faith-based jewelry – religious rings

היופי של הטבעות הדתיות הוא שאפשר להסתכל עליהם בכל רגע נתון, שהוא קצת מסובך עם שרשרת או יותר, עגילים. בעת נסיעה במכונית או ישיבה בישיבה, ארוחה או כתיבת מכתב, הטבעת הדתית נמצאת ממש לפנינו, מזכירה לנו את מה שאנחנו רוצים או צריכים להזכיר.

טבעת דתית שבמקרה היא גם תכשיטי פסוקים בתנ"ך, היא כפולה בתכלית, ושלוש פעמים אם היא מחזיקה גם אבן ירושלמית במהותה.

 

 

 

 

תכשיטי זהב דתיים

שם מוצר: שרשרת 14K זהב אדום ויהלומים

תיאור מוצר: זה תליון 14K זוהר זהב תליון קנטיקו זהב בהשראת שירת האהבה של שיר שלמה 6: 3, "אני האהובה שלי האהוב שלי שלי". תליון זה זהב תליון 14K הוא על האהבה שאנחנו צריכים להיות עבור הקב"ה, וה 'יש לנו. רצועת הזהב חרותה בשירה המפורסמת "אני לדודי ודודי לי" בעברית.

מחיר: ₪409.50

מַטְבֵּעַ: דולר אמריקאי

זמינות: במלאי

  • תכשיטי זהב דתיים
  • תכשיטים דתיים
  • תכשיטים מבוססי אמונה
  • עגילים לנשים
  • שרשרת דתית
  • טבעות דתיות
  • תכשיטי התנ"ך הפסוקים
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)