תליון אבן ירושלמית עתיקה עבור שרשראות

תליון שרשרת תליון זהב תליון מזהב עם יהלומים שרשרת שרשרת זהב תליון אבן

תליון אבן ירושלמית לשרשראות

אם אתה נמצא בעיר העתיקה של ירושלים, ואתה נכנס לחנות יפה בשם תכשיטי מוריה ויודאיקה, מתבוננת בתליון שרשראות, אתם בטח שואלים את עצמכם, 'מה בדיוק אבן ירושלמית? כמה יקר זה? בן כמה זה?'

תליון זהב לבן עם יהלומים
תליון זהב לבן עם יהלומים

הוא ישן כמו העיר עצמה. שלושת אלפים שנה, וזה יקר כמו שזה נשמע, לא יסולא בפז למעשה. תכשיטי ירושלים אוסף של מוריה הוא פרויקט במהדורה מוגבלת של יצירות תכשיטים מדהימות לשלב בין הפיזי והרוחני, העתיק והחדש.

תליון זהב עם יהלומים

השנה שאנו מכירים מלאה בחגיגות, אלה שכולנו מכירים ומצפים ואלה הנופלים עלינו כחלק מהזרמים הקרובים של החיים. ימי הולדת, חתונות, חתונות וחגיגות חשובות אחרות, כולנו מבקשים מאיתנו שתי מתנות עיקריות: הזמן שלנו ואת הכוונה, אשר, כאשר בשילוב צריך לגרום הנמען מאושר עם ההווה שלהם.

זהב צהוב, תליון אבן ירושלמית ושרשרת
זהב צהוב, תליון אבן ירושלמית ושרשראות

יש הרבה דברים יפים שאנחנו יכולים לשקול להיות מתאים מתנה פוטנציאליים, ולא כולם פריטים חומריים. יש אנשים טובים לעשות דברים, עד כדי כך שהם מרגישים בטוחים שזה יינתן מתנה נכונה. אחרים יהיו מתנה לחברים שלהם או למשפחה חופשה מפוארת אי שם unimaginable, ואחרים עדיין יבחר את המתנה של תכשיטים. ואז תליון זהב עם יהלומים לקחת במרכז הבמה.

אם אי פעם היה או נתנו תליון אבן עבור שרשראות או שרשרת שרשראות זהב או כל תכשיט אחר מסוג זה, אתה יודע כי דברים יקרים אלה הופכים מתנות מקסים. טבעת היא תמיד מתנה יפה מדי, אבל תליון זהב ללכת עם שרשרת שרשרת זהב, אולי אפילו תליון זהב עם יהלומים, הם מתנה שאתה לא יכול לטעות. למה זה ככה? ובכן, בתור התחלה, אתה בקושי יכול להשתבש עם גודל של שרשרת שרשרת זהב. אלא אם כן זה choker, זה בדרך כלל אחד בגודל מתאים לכל.

כוכב תליון בית לחם
כוכב תליון בית לחם על שרשראות

צהוב, רוז או שרשרת זהב לבן שרשרת

אלא אם כן ביקש במפורש, זה תלוי הנותן להחליט איזה צבע זהב שרשרת שרשרת או תליון זהב צריך להיות. האם זה תליון זהב לבן, עלה אחד או צהוב? כולם יפים באותה מידה, והם כולם זהובים.

הגורם העיקרי הראשון צריך בהחלט להיות העדפות אישיות של אלה שעבורם אתה קונה שרשרת שרשרת זהב. אם המתנה היא עבור בני משפחה או חברים, אז הכל מסתכם עד כמה אתה מכיר את האנשים, ואת סוג של האירוע הנוכחי שלך נועד.

אם, לעומת זאת, אתה קונה בעצמך, אז המשימה צריכה להיות קצת יותר פשוט, אם כי זה לא תמיד המקרה.

תליון מזהב עם יהלומים
תליון מזהב עם יהלומים

הגורם החשוב השני הוא אם יש לך תליון ללכת עם שרשרת שרשרת זהב. אם כבר בחרת את תליון הזהב ועכשיו רק מנסה להתאים אותו עם שרשרת מתאים, אז צבע של תליון זהב צריך להנחות אותך.

עם זאת, אם עדיין לא בחרתם את התכשיטים שלכם, ועדיין בין תליון אבן לתליון זהב, ייתכן שתרצו להעיף מבט בשרשראות זהב בשילוב עם תליוני זהב תואמים באבנים.

תליון אבן טבעית עבור שרשראות

אם אתה לא יכול להחליט בין תליוני אבן ותליוני זהב, אז אולי כדאי לך לשקול חיבור בין השניים. תסתכל על תליוני אבן משולבים עם זהב. תכשיטי מוריה, למשל, יש מגוון יפה של דָתִי תליוני אבן וזהב בכל אחד משלושת הצבעים הראשוניים של זהב - לבן, ורד או צהוב.

מגן דוד תליון זהב עם יהלומים
מגן דוד תליון זהב עם יהלומים

היקרותה של האבן בתכשיטיה של מוריה באה מא ייחודי ו זווית מפתיע שאין כמוהו לכל תכשיט אחר ייתכן נתקל. תליוני האבן הטבעיים שלהם נושאים משמעות עמוקה וערך היסטורי אמיתי; זה לא תכשיטי המיינסטרים טיפוסי, אבל פריט אספן ניחן בזהב ויהלומים.

זה בגלל האבן הטבעית שסביבו תליון זהב עם יהלומים מעוצב הוא אלמנט עתיק המקורי נמצא בחפירות בסוף המאה 20th.

אבן טבעית היא תמיד תוספת יפה לתליון זהב או לשרשרת זהב. הידיעה שהאבן הטבעית בתכשיטים שלך אינה סתם אבן, תהיה יקרה ככל שתהיה, מוסיפה מסתורין ורוחניות שלא ניתן לחשוב עליהם. חפץ בעל ערך היסטורי ממקום הולדתם של דתות אברהם, המתנה שלך הופכת להיות הרבה יותר מסתם תכשיטים - חתיכת ירושלים שתוכל לקחת איתך לכל מקום שאתה הולך.

תליון שרשראות - תליון מזהב עם יהלומים
תליון לשרשראות - תליון זהב עם יהלומים

אבן ירושלמית על שרשרת זהב

יופיים של תכשיטי אבן ירושלמיים מתכשיטי מוריה ויודאיקה הוא ביצירתו וברוחניותו. שרשרת ה 18K האלגנטית והמהירה של 14K או XNUMXK היא משלימה טבעית לתליוני אבן הטבע של ירושלים. כל תליון שלהם תכונות זהב ויהלומים באיכות הטובה ביותר שניתן להעלות על הדעת.

השילוב של אבן ירושלמית עם תליונים מזהב ורשתות שרשרת זהב הוא מדהים וייחודי. מוריה תכשיטים וחנויות יודאיקה בעיר העתיקה בירושלים וברחבי העולם הם המקומות היחידים בהם ניתן למצוא פריטים כאלה תכשיטים חסרי תקדים.

תליון אבן ירושלמית לשרשראות

שם מוצר: תליון מגן דוד 18K זהב אדום ויהלומים

תיאור מוצר: תליון זהב ורוד 18 מגן דוד נוצר כדי לחבר כל אחד לערכים המסורתיים של "רוח ירושלים. מגן דוד פירושו "אריה של אלוהים" (ישעיהו 29: 1) וזה שם אחר לירושלים. תליון התכשיטים המשובח של מגן דייוויד מונפק כקולקציה בלעדית וקיבל מספר חזק ביותר בצד האחורי. סגנון השרשרת מוצע לפי מה שיש לנו במלאי. מפרט השרשרת: זהב ורוד 18 קראט, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 2.1 גרם.

מחיר: ₪2,639.00

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • תליון שרשרת
  • תליון זהב
  • תליון מזהב עם יהלומים
  • שרשרת שרשרת זהב
  • תליון אבן
4.9
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)