תכשיטים ליהדות

7 תובנות מדוע תכשיטים ליהדות הם הייחוד המיוחד ביותר שיש

באופן כללי, כשאנחנו רוכשים תכשיטי יהדות אנחנו לא נוטים לשאול אם יש סיפור שמתאים לזה. אנשים נוטים לבחון תכשיט מנקודת מבט של ערכו הכספי והשימוש בו, וזה הגיוני לחלוטין. כמה אנו נתקלים בתכשיטי יהדות או יותר מכך, חנות תכשיטים שלמה עם משמעות ...? עם זאת, הדברים שונים בתכשיטי מוריה וביודאיקה מהסיבה שלתכשיטי היהדות שלהם יש סיפור מרתק ומשכנע. מאחורי כל שרשרת יהדות וטבעת נישואין ליהדות יש סיפור.

טבעת נישואין ליהדות
טבעות נישואין ליהדות לאלו מכם שרוצים טבעת מיוחדת המסמלת את הקשר בין אהבה לשורשי הדת וירושלים

 

אוסף אבן מוריה: יהלום על זהב - תכשיטי יהדות הנושאים את אבן ירושלים בלב

אוסף תכשיטים ליהדות אבן מוריה הוא חידוש שאין דומה לו בתכשיטי יהלומים. פותח על ידי המרכז הבינתחומי - בית היהלומים כדי להפיץ את המשמעות העמוקה של בעלות על תכשיט עם אבן ירושלמית, מהגרעין הקדוש של העולם, כתכשיטי שובה לב של אמונה - קירוב פיזי של עיר הקודש לליבם.

תכשיטי יהדות - יצירה מקורית

מיזם תכשיטי אוסף היהדות של מוריה נוצר מחזון שיצר מר אבי תיסלל, אומן תכשיטים ישראלי ידוע, שאבותיו מבוססים בירושלים במשך מאות שנים. אוסף התכשיטים המדהים שיצר מר תביסל כדי להצית מחדש את עברה המפואר של ירושלים על ידי עיצוב מחדש של ההריסות הקדושות של הר הבית העתיק וחזר לחיים בצורה מחודשת, לוכד את דמיונם של כולם.

תכשיטים ליהדות
תכשיטים ליהדות מספרים את סיפור אבותינו דרך אבן ירושלים

שרשראות יהדות - סיפור רקע כובש

תכשיטים ישראליים ייחודיים בסוף שנות התשעים נודע אבי על החפירות הבלתי מורשות שפגעו בהר הבית. מוקד מתנדבים הוסדר לחילוץ לפחות חלק מהמצאים ההיסטוריים שהיו קרובים להריסות. כתורם חיוני לתוכנית השימור, היה לו חזון. הוא חשב שקדושת האבנים העתיקות הללו מסוגלת להצטרף לאנשים מכל רחבי כדור הארץ תחת הרעיון של "ירושלים הקדושה". מדהים שברגעים שהכל נראה כושל, פתאום דבר אחר הופך את הכל.

כאשר התרחשו החפירות ללא רישיון, נראה היה כי כל מה שקדוש ומשמעותי ינועל ויאבד כמו איזה מלטה חסרת תועלת. אבל, בתפנית מאומצת, זה לא קרה. דבר אחר לגמרי עשה, דבר שבעת התרחשותו נראה לא פחות מנס. זו הסיבה, כל שרשרת יהדות שהובאה מתכשיטים מוריה ויודאיקה היא משהו של נס, חפץ שעמד מול הרס ובורות, שבריר של קדושה שחיה בה.

שרשרת יהדות
קולקציית שרשראות היהדות שלנו מכילה תכשיטים יהודיים מהיפים ביותר שמגיעים מישראל ועשויות אבנים ירושלמיות

תכשיטים ליהדות שונים לחלוטין

לאחר שהשיג את כל האישורים החובה להשתמש באבנים מהר הבית, החל אבי לממש את הרעיון שלו וכך נוצר אוסף מוריה הפנומנלי. בשום מקום אחר בעולם לא ניתן למצוא תכשיטי יהדות ייחודיים ובעלי ערך כמו אלה שעוצבו על ידי תכשיטיה של מוריה. שרידים מוקפים בזהב צהוב, לבן או ורוד ומככבים ביהלומים. כל שרשרת יהדות גורמת לנו לשאול מה הכי יקר כאן, אבני חן וזהב או האבן העתיקה ולא מורכבת?

מה שקורה כאן די מדהים. על ידי הבאת פיסות אבן עתיקות שחילצו הארכיאולוגים בפרויקט הניפוי ליד הר מוריה (המכונה גם הר המקדש), והקצאתם לצורה ייחודית, כל מי שיחפוץ יכול להיות שבר מהעת העתיקה המופלאה של עיר הקודש. חפץ מקורי ואסוף.

טבעת נישואין ליהדות
טבעת נישואין ליהדות מיוחדת המסמלת את עיר הקודש וההיסטוריה ביופי

יהדות טבעות נישואין תכשיטים שחשובים

טבעות יהודיות עתיקות - כל אבן שנאספה על הר הבית כדי להיות חלק מהאוסף מסודרת ונחתכת, ואז נעשית כדי לשמור על שלמותה האורגנית. אומני מוריה משרטטים ומציבים את אבני החן והזהב באלמנט הסלע באופן ידני, בכדי לעצב טענה חזותית מרתקת, שלא דומה לשום דבר בקצה עליון, אוסף בלעדי של תכשיטי יהלומים. טבעות נישואין ליהדות מתחילות בקטע אבן אמיתי מהבית המקדש. המאוחד באלגנטיות עם יהלומים וזהב צהוב, לבן או ורוד ויוצרים פריט ראוי לציון של מורשת ורוחניות אינסופיים.

של מוריה תכשיטים יהודיים וינטאג ' אוסף שורות מדהימות של טבעות נישואין ליהדות משובחת מהיהלום המהודר המהודרות משלב זהב, האציל מכל המתכות והיהלומים, המינרלים הקשים ביותר בכוכב הלכת, עם אבן ירושלים המסמלת את עוצמתה, חשיבותה וקדושה ללא תחרות של עיר הקודש במשך למעלה מ- 3,000 שנים. כתכשיטים דתיים, האוסף משיג מטרה זו, על ידי עיסוק בחומרים משובחים המתארים את כוחה הנצחי, הערך והרוחניות של ירושלים.

שרשרת יהדות
שרשרת יהדות המסמלת את אהבת ישראל הקדושה. שילוב של יהלום והאבן החשובה ביותר בתכשיט - אבן ירושלמית

שרשרת יהדות גשר מימי המקרא לזו שלנו

תכשיטי מוריה זה המקום בו אברהם בירך במקור על הרעיון של מונוטיזם, זורע זרע של שלוש אמונות עיקריות. ועכשיו, מוריה היא קמיע מעוטר תכשיטים, תכשיט תכשיטים, הנושא את אומנותו ומסרי הרוחניות שלו. כשמסתכלים מקרוב על שרשראות היהדות, תבחין מייד שהאבנים ייחודיות, וכל אחת מהן נושאת קונוטציה ונקודת מבט עתיקה. אבנים אלה שימשו אולי בבניין בית המקדש של הורדוס, חצרות עתיקות בירושלים, אותה חצץ ממש שאבות אבותינו, נביאינו, מלכיה ואנשי ירושלים הפשוטים חתרו עליהם.

שרשרת יהדות מתנה חדשה עם נשמה זקנה

אם רק הסלעים באותן שרשראות יהדות היו יכולים לדבר, הם היו נזכרים בעבר היהודי ב -3000 השנים האחרונות. אותם אנשים שעוטים תכשיטים אלה, מהדהדים את שיר האבן ולכן הם שגרירים של ההיסטוריה המיוחדת של ירושלים. ירושלים קשורה לאנרגיה האנושית, לרצון ה '. אבני מוריה, אתה מקבל אינדיקציה נאמנה מי אנחנו ומה מנחה אותנו. אוסף מוריה מכיל תכשיטים במהדורה מוגבלת וקומפוזיציות מדהימות, שכולן רשומות ומסומנות בתעודת אותנטיות מוקצבת, המוכיחות את לידת האבן מירושלים: מקום התשוקה, עיר הקודש של השלום.

מעולם לא היה בהיסטוריה של מלאכת התכשיטים רגע בו עבר והווה התכנסו בצורה כל כך נגישה. מי שמקבל טבעת נישואין ליהדות מאוסף האבן הירושלמית, יהיה בעל תוכן של שריד אמיתי. היסטוריה שממשיכה לחיות באמצעות אלגנטיות נצחית ורוח האבן. זה לא רק טבעות נישואין ליהדות, אלא גשר בזמן שמצטרף בין כל מה שהיה, הוא שיהיה.

בקרו אותנו בפייסבוק