מתפללים יהודים חוזרים להר הבית

בחודש דצמבר 2019 כתבנו בלוג עליו כיצד מתפללים יהודיים רשאים להתפלל בגלוי בהר הבית לראשונה מאז 1967. מאז אותו מועד, חלו שינויים אדירים בהר הבית ואלפי מתפללים יהודים ביקרו באתר!

על פי לוח השנה היהודי, חודש שבט החל ב -26 בפברוארth, 2020. כדי לחגוג את האירוע, מאות מתפללים ביקרו בהר הבית כולל רבנים בולטים ואישים ציבוריים כמו הרב ישראל הראל, הרב יהודה קרויזר, הרב מישי יוספי, הרב יצחק יעבץ, הרב אליהו וובר, הרבנית רבקה שמעון, ושרה אליאש.

שרה אליאש, מחנכת ופעילה פוליטית ישראלית בולטת, אמרה: "זה עולם אחר לגמרי”. היא שיתפה לפני כמה שנים היא ביקרה בהר הבית ונעצרה על ידי המשטרה בגין קריאת תהילים. כעת אמרה כי המתפללים מלווים בכוחות משטרה ידידותיים, צפויים המאפשרים ביטוי רוחני ותפילה חופשית.

הרב ליאור ביקר עם תלמידיו בהר הבית וסיפר על החשיבות של חיבור מחדש של הר הבית לעם היהודי.

לאור המציאות החדשה, צפויה הרבנות הישראלית לספק הנחיות חדשות בנוגע לתפילה יהודית בהר הבית.

והכי חשוב, ואחד הסימנים העיקריים לשינוי, הוא שמשפחות יהודיות בוחרות לחגוג אירועי חיים חשובים כמו סיום לימודי בר-מצווה בהר הבית. בכך הר הבית מתחלף והופך לנקודת המוקד של החיים היהודיים.

סגור תפריט
לִסְגוֹר
אבן ירושלמית
סגור המחוון

האבן הירושלמית

תכשיטי מוריה משלבים אבן הירושלמית טבעית בעלת גווני צבע ודוגמאות שונים. כל אבן שונה מחברתה, לעיתים הצבעים והדוגמאות מובחנים ולעיתים מאד עדינים. כל תכשיט בקולקציית מוריה המשלב אבן ירושלמית הוא מיוחד, ייחודי, ואין זהה לו. תכשיטי מוריה תכשיטים ייחודיים בעבודת יד

מידע נוסף

בקולקציית תכשיטי מוריה המוצגים באתר משקל הזהב והיהלומים מצויינים באופן משוער. תמונות התכשיטים מהקולקצייה לא משקפות את גודלן האמיתי

משלוח ואחריות

תכשיטי מוריה מלווים בתעודה המעידה כי הם נעשו בעבודת יד, בחומרים איכותיים ובאיכות גבוהה ביותר
משלוח פרטים נוספים למשלוח מפורטים בתנאי משלוח

לעזרה

בכל שאלה או בקשה ניתן לפנות אלינו

×

סל קניות

יצירת קשר

צ'אט פתוח
שלום,
זקוק לעזרה?
מונע ע"י