מחרוזת כוכבים יהודית

יהלום מחרוזת יהלום | שרשרת כוכבים יהודית שרשרת כוכבים יהודית זהב שרשרת זהב מזהב מזהב 14K שרשרת זהב יהודית

Unique & Special White, Yellow, Or Rose Gold Jewish Star Necklace

בדרך כלל, כאשר אנו רוכשים יהלום מחרוזת יהלום, אנחנו לא חושבים לשאול אם זה מגיע עם סיפור. באיזו תדירות אנחנו אוספים 18k או 14K זהב שרשרת כוכב זהב או קבוצה של עגילי יהלום with an outstanding tale behind it? Possibly never. But Moriah’s yellow, white, or rose gold Jewish star necklaces all have extraordinary and engaging stories.  There’s a history behind every Jewish star necklace diamond in this shop.

14K שרשרת זהב יהודית
שרשרת כוכבים יהודית 14K זהב

The Moriah Collection: Diamond And 14k  Gold Jewish Star Necklaces With Jerusalem At Their Core

אוסף האבן של מוריה is the central set of the Israel Diamond Center (IDC), a family business of diamonds with over fifty years of experience. Moriah Stone Collection is a one-of-a-kind enterprise in diamond jewelry. Born in IDC – House of Diamonds – to invite us into the experience of owning an item with authentic Jerusalem Stone, for people who wish to have the Holy City close to their heart.

שרשרת זהב מוזהב
שרשרת זהב מוזהב

מקורי מחרוזת כוכב זהב

The Moriah Stone Collection originated from a vision by Mr. Avi Tavisal, a well-known Israeli jewelry-maker, whose ancestors lived in Jerusalem for hundreds of years. The beautiful jewelry collection brought to light by Mr. Tavisal comes to awaken Jerusalem’s distinguished past by reshaping The Temple Mount’s antique rubble and introduce it back to present in a renewed form – תליון שרשרת, תכשיטי מגן דוד ועוד; אין צורך לומר, זה לתפוס את הדמיון של כולם.

מחרוזת כוכב זהב זהב 18K
מחרוזת כוכב זהב זהב 18K

סיפור רקע מרתק של שרשרת כוכבים יהודית

ב 1999, אבי נודע על החפירות ללא רישיון שהוביל נזק חמור להר הבית. מרכז התנדבות הוקם כדי לשחזר לפחות חלק מן האוצרות היקרים שהיו טובים ככיבו. עוזר מרכזי לתוכנית החיסכון, אבי היה בעל חזון. הוא הבין שהרוחניות של יצירות ארכאיות אלה יכולה לחבר בין מאמינים מכל רחבי העולם לבין רעיון "ירושלים הקדושה".

זה מדהים איך לעתים קרובות כאשר הכל נראה להיכשל, פתאום עוד דבר אחר משנה את זה מסביב. כשהחפירות הלא נכונות התרחשו, נראה כאילו כל דבר קדוש וחיוני יושלך וימחק כמו זבל חסר ערך. אף-על-פי-כן, באירוע מקרי, זה לא קרה. מה שקרה בזמן התרחשותו היה נס. לכן, כל יהלום מחרוזת יהלום של מוריה הוא סוג של נס, אשר נמשך ונמשך דרך הרס ו בוטה, מדגם של קדושה שממשיך לחיות.

שרשרת זהב יהודית ויהלומים
שרשרת זהב יהודית ויהלומים

Jewish Star Necklace Gold – Pure & Different

לאחר שקיבל את כל ההיתרים הדרושים לשימוש באבני החפירה בהר הבית, החל אבי להרכיב את חזון חייו, ובכך, את אוסף המוריה החד-פעמי של תכשיטי אבן בירושלים התעוררה לחיים. בשום מקום בעולם לא יכול אדם למצוא שרשרת זהב יהודית כחשובה ומיוחדת כמו אלה שתוכננו על ידי תכשיטני מוריה. ממצאים היסטוריים עטופים זהב 18K וזרועים אבנים יקרות. כל שרשרת זהב צהוב, לבן או ורוד, מעלה את השאלה מה חשוב יותר במקרה זה, אבני החן והזהב או האבן הישנה והמסובכת? זה די מדהים מה קורה כאן.

על ידי שילוב של אבנים עתיקות שהוכנו על ידי המתנדבים בפרויקט הניפוי בהר הבית (המכונה "מוריה מוריה") וסידורם בצורה ייחודית, כל מי שרוצה יכול להחזיק חלק מההיסטוריה הגדולה של עיר הקודש. זה לא רק זהב כוכב שרשרת זהב שאתה רוכש אך חפץ אותנטי ונדיר.

מתנה מקורית ומדהימה של שרשרת כוכבים יהודית
מתנה מקורית ומדהימה של זהב שרשרת זהב

18k & 14k gold Jewish Star Necklaces – Jewelry That Matters

Every piece picked up on Mount Moriah for the Collection is categorized and cut, then worked on in order to preserve its raw simplicity. Moriah’s knowledgeable jewelers meticulously plan and place the diamonds and gold in the natural stone manually, to construct an incredible visual content, never previously attempted in high quality, exclusive diamond jewelry collection.  18k and 14k gold Jewish star necklaces start with a genuine relic from the Temple Mnt that is skillfully joined up with diamonds and yellow, white or rose gold, forming a one-off detail of everlasting heritage and spirituality.

Moriah Collection’s amazing line of deluxe-edition fine diamond white, yellow, and rose gold Jewish star necklaces interlace the noblest metal gold, and diamonds, the toughest minerals on the planet, with the ancient Jerusalem Stone to embody the Holy City’s tenacity, value and supreme spirituality for more than 3,000 years. As faith jewelry, the Collection reaches this goal, by incorporating fine ingredients illustrating Jerusalem’s everlasting durability, importance, and purity.

מגן דוד - מגן דוד צהוב
yellow gold Magen David necklace – the Jewish star

שנה 3000 גשר שרשרת זהב יהודי רוז

מוריה הוא המקום שבו קיבל אברהם את האמונה במונותיאיזם, זרוע זרע היהדות, הנצרות והאיסלאם. כיום, מוריה הוא קמיע משובץ, פריט תכשיטים, מעורר השראה עם הזוהר והמסרים הרוחניים שלו, בת מצווה. Look closely at the gold and diamond necklaces of Magen David – the Jewish star – you’ll see that these natural stones are unique, as each one carries historical content and angle. They could have been handled in the framework of the Temples, the 3 thousand years old pathways of the Holy City, the exact same stones that our ancestors, prophets, kings and regular Jerusalem folk had walked upon.

שרשרת זהב לבן
שרשרת זהב לבן

שרשרת יהלום עם יהלום

If only the ancient stones in these Magen David necklaces could speak, they would be echoing Jewish records of the past 3000 years. People who wear this jewelry, echo the sound of the relic and are ambassadors of Jerusalem’s incredible accounts. Jerusalem is linked to our energy, to the rule of G-d. Moriah’s stones allow one to acquire a persistent indication of who they are and what they believe in. The Moriah Collection is made of limited-edition jewelry in breathtaking layouts, which are all categorized and documented in the Certificate of Authenticity, proving that the stone comes from Jerusalem: the capital of passion, the Great City of Peace.

מעולם בהיסטוריה של עשיית תכשיטים לא היה זמן שבו בעבר ובהווה מאוחדים בצורה כה נגישה. מי שמקבל היהלום היהודי מחרוזת "מוריה" יהיה שומר כבוד של מאמר אמיתי של וירטואוז. עתיקות שחיה ביופי נצח ומרץ של האבן. זה לא רק 18K או 14K זהב שרשרת כוכב זהב אבל זמן כמוסה כי מקשר אותנו לכל מה שהיה אי פעם, הוא ויהיה קם.

שרשרת זהב
שרשרת זהב לבן

שם מוצר: תכשיט מגן דוד זהב לבן 18K

תיאור מוצר: תליון תליון מגן דוד מגן דוד זה נוצר כדי לחבר כל אחד לערכים המסורתיים של "רוח ירושלים". מגן דוד פירושו "אריה של אלוהים" (ישעיהו 18: 29) וזה עוד שם עבור ירושלים. תליון תכשיטי מגן דוד מתפרסם כאוסף בלעדי, והוא בעל מספר חזק במיוחד על הישבן. סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי. מפרט שרשרת: זהב לבן 1k, אורך 18 ס"מ, משקל ממוצע 50 gr.

מחיר: 1,617.00 $ - $ 1,827.00

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • שרשרת יהלום
  • 14K שרשרת זהב יהודית
  • שרשרת זהב מוזהב
  • שרשרת זהב יהודית
  • שרשרת כוכבים יהודית
5
משוב משתמש
5 (1 הצבעה)