מחרוזת כוכבים יהודית

יהלום מחרוזת יהלום | שרשרת כוכבים יהודית שרשרת כוכבים יהודית זהב שרשרת זהב מזהב מזהב 14K שרשרת זהב יהודית

שרשרת ייחודית של יהלומים מיוחדים, לבן או צהוב

בדרך כלל, כאשר אנו רוכשים יהלום מחרוזת יהלום, אנחנו לא חושבים לשאול אם זה מגיע עם סיפור. באיזו תדירות אנחנו אוספים 18k או 14K זהב שרשרת כוכב זהב או קבוצה של עגילי יהלום עם סיפור מעולה מאחורי זה? אולי לא. אבל שרשראות הכוכבים היהודיים הצהובים, הלבנים או הוורודים של מוריה, כולם בעלי סיפורים יוצאי דופן ומרתקים. יש היסטוריה מאחורי כל תכשיטי יהלומים יהודיים בחנות.

14K שרשרת זהב יהודית
שרשרת כוכבים יהודית 14K זהב

קולקציית מוריה: יהלום ו - 14K זהב שרשראות כוכב ישראל עם ירושלים הליבה שלהם

אוסף האבן של מוריה הוא המרכז המרכזי של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), עסק משפחתי של יהלומים עם יותר מ -50 שנות ניסיון. מריה סטון קולקשן הוא מפעל חד-פעמי בתכשיטי יהלומים. נולד ב- IDC - House of Diamonds - כדי להזמין אותנו לחוויה של בעלות על פריט עם אבן ירושלמית אותנטית, עבור אנשים המעוניינים לקבל את עיר הקודש קרוב ללבם.

שרשרת זהב מוזהב
שרשרת זהב מוזהב

מקורי מחרוזת כוכב זהב

אוסף אבני המוריה מקורו בחזון של אבי אבי טביסל, יצרנית תכשיטים ישראלית ידועה, שאבותיה חיו בירושלים במשך מאות שנים. אוסף התכשיטים היפהפה שהובא על ידי מר תביסל בא לעורר את עברו המכובד של ירושלים על ידי עיצוב מחדש של ההריסות העתיקות של הר הבית ולהציג אותו בחזרה להווה בצורה מחודשת - תליון שרשרת, תכשיטי מגן דוד ועוד; אין צורך לומר, זה לתפוס את הדמיון של כולם.

מחרוזת כוכב זהב זהב 18K
מחרוזת כוכב זהב זהב 18K

סיפור רקע מרתק של שרשרת כוכבים יהודית

ב 1999, אבי נודע על החפירות ללא רישיון שהוביל נזק חמור להר הבית. מרכז התנדבות הוקם כדי לשחזר לפחות חלק מן האוצרות היקרים שהיו טובים ככיבו. עוזר מרכזי לתוכנית החיסכון, אבי היה בעל חזון. הוא הבין שהרוחניות של יצירות ארכאיות אלה יכולה לחבר בין מאמינים מכל רחבי העולם לבין רעיון "ירושלים הקדושה".

זה מדהים איך לעתים קרובות כאשר הכל נראה להיכשל, פתאום עוד דבר אחר משנה את זה מסביב. כשהחפירות הלא נכונות התרחשו, נראה כאילו כל דבר קדוש וחיוני יושלך וימחק כמו זבל חסר ערך. אף-על-פי-כן, באירוע מקרי, זה לא קרה. מה שקרה בזמן התרחשותו היה נס. לכן, כל יהלום מחרוזת יהלום של מוריה הוא סוג של נס, אשר נמשך ונמשך דרך הרס ו בוטה, מדגם של קדושה שממשיך לחיות.

שרשרת זהב יהודית ויהלומים
שרשרת זהב יהודית ויהלומים

מחרוזת כוכבים יהודית זהב - טהור ושונה

לאחר שקיבל את כל ההיתרים הדרושים לשימוש באבני החפירה בהר הבית, החל אבי להרכיב את חזון חייו, ובכך, את אוסף המוריה החד-פעמי של תכשיטי אבן בירושלים התעוררה לחיים. בשום מקום בעולם לא יכול אדם למצוא שרשרת זהב יהודית כחשובה ומיוחדת כמו אלה שתוכננו על ידי תכשיטני מוריה. ממצאים היסטוריים עטופים זהב 18K וזרועים אבנים יקרות. כל שרשרת זהב צהוב, לבן או ורוד, מעלה את השאלה מה חשוב יותר במקרה זה, אבני החן והזהב או האבן הישנה והמסובכת? זה די מדהים מה קורה כאן.

על ידי שילוב של אבנים עתיקות שהוכנו על ידי המתנדבים בפרויקט הניפוי בהר הבית (המכונה "מוריה מוריה") וסידורם בצורה ייחודית, כל מי שרוצה יכול להחזיק חלק מההיסטוריה הגדולה של עיר הקודש. זה לא רק זהב כוכב שרשרת זהב שאתה רוכש אך חפץ אותנטי ונדיר.

מתנה מקורית ומדהימה של שרשרת כוכבים יהודית
מתנה מקורית ומדהימה של זהב שרשרת זהב

18k & 14K זהב שרשראות כוכב היהודי - תכשיטים זה עניין

כל פיסת הרים על הר המוריה עבור האוסף הוא מסווג וחותכים, ולאחר מכן עבד על מנת לשמור על הפשטות הגולמית שלה. התכשיטנים של מוריה מתכננים בקפידה את התכשיטים והזהב באבן הטבעית באופן ידני, כדי לבנות תוכן ויזואלי מדהים, שמעולם לא ניסו בעבר באוסף תכשיטי יהלומים יוקרתיים ואיכותיים. 18K ו 14k זהב שרשראות כוכב היהודי להתחיל עם שריד אמיתי מן Mnt המקדש כי הוא הצטרף במיומנות עם יהלומים צהוב, לבן או ורדים זהב, ויצרו פרט חד פעמי של המורשת הנצחי ורוחניות.

קו הזהב המדהים של תכשיטי זהב משובצים ביהלומים משובצים ביהלומים, זהב ויהלומים מוזהבים, עם אבני החן היפות ביותר בעולם, עם אבני החן היפות ביותר בעולם. רוחניות עליונה במשך יותר מ 3,000 שנים. בתכשיטים אמונה, האוסף מגיע למטרה זו, על ידי שילוב חומרי גלם הממחישים את עמידותה הנצחית של ירושלים, חשיבותה וטוהרה.

מגן דוד - מגן דוד צהוב
מגן דוד מגן דוד צהוב - הכוכב היהודי

שנה 3000 גשר שרשרת זהב יהודי רוז

מוריה הוא המקום שבו קיבל אברהם את האמונה במונותיאיזם, זרוע זרע היהדות, הנצרות והאיסלאם. כיום, מוריה הוא קמיע משובץ, פריט תכשיטים, מעורר השראה עם הזוהר והמסרים הרוחניים שלו, בת מצווה. במבט מקרוב על שרשראות הזהב והזהב של מגן דוד - הכוכב היהודי - תראה כי האבנים הטבעיות הן ייחודיות, שכן כל אחת מהן נושאת תוכן היסטורי וזווית. אפשר היה לטפל בהם במסגרת המקדש, המסלולים הישנים של העיר העתיקה של עיר הקודש, מאות אלפי שנים, אותם האבנים, הנביאים, המלכים והפולקלור הירושלמי.

שרשרת זהב לבן
שרשרת זהב לבן

שרשרת יהלום עם יהלום

אילו רק יכלו האבנים העתיקות במחרוזות של מגן דוד לדבר, הן היו מהדהדות את הרישומים היהודיים של העבר 3000 שנים. אנשים שחובשים את התכשיטים האלה, מהדהדים את צליל השרידים ושגרירי החשבונות המדהימים של ירושלים. ירושלים קשורה לאנרגיה שלנו, לשלטון ה '. האבנים של מוריה מאפשרות לאדם לקבל אינדיקציה מתמדת למי הם ומה הם מאמינים. אוסף מוריה מורכב מתכשיטים מוגבלים במהדורות עוצרות נשימה, שכולם מסווגים ומתועדים בתעודת המקוריות, המוכיחים שהאבן מגיעה מירושלים: בירת התשוקה, עיר השלום הגדולה.

מעולם בהיסטוריה של עשיית תכשיטים לא היה זמן שבו בעבר ובהווה מאוחדים בצורה כה נגישה. מי שמקבל היהלום היהודי מחרוזת "מוריה" יהיה שומר כבוד של מאמר אמיתי של וירטואוז. עתיקות שחיה ביופי נצח ומרץ של האבן. זה לא רק 18K או 14K זהב שרשרת כוכב זהב אבל זמן כמוסה כי מקשר אותנו לכל מה שהיה אי פעם, הוא ויהיה קם.

שרשרת זהב
שרשרת זהב לבן

שם מוצר: תכשיט מגן דוד זהב לבן 18K

תיאור מוצר: תליון תליון מגן דוד מגן דוד זה נוצר כדי לחבר כל אחד לערכים המסורתיים של "רוח ירושלים". מגן דוד פירושו "אריה של אלוהים" (ישעיהו 18: 29) וזה עוד שם עבור ירושלים. תליון תכשיטי מגן דוד מתפרסם כאוסף בלעדי, והוא בעל מספר חזק במיוחד על הישבן. סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי. מפרט שרשרת: זהב לבן 1k, אורך 18 ס"מ, משקל ממוצע 50 gr.

מחיר: 1,617.00 $ - $ 1,827.00

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • שרשרת יהלום
  • 14K שרשרת זהב יהודית
  • שרשרת זהב מוזהב
  • שרשרת זהב יהודית
  • שרשרת כוכבים יהודית
5
משוב משתמש
5 (1 הצבעה)