תכשיטי גברים יהודים

7 נקודות כיצד גברים תכשיטים יהודים הם המתנה המיוחדת ביותר בתולדות המתנות

באופן כללי, כאשר אנו רוכשים סגנון תכשיטים יהודים, איננו חושבים לשאול אם יש סיפור להתמודד איתו. אנו נוטים ליהנות מתכשיט חג המולד מהיבט האסתטיקה והערך שלו, וזה לא בלי סיבה. באיזו תדירות אנו נתקלים תכשיטים יהודיים גברים או אפילו אוסף תכשיטים שלם שיש בו מדהים ...? אף על פי כן, הדברים מופיעים בתכשיטים מוריה ויודאיקה שכן כל אנשי התכשיטים היהודים שלהם מספרים סיפור בלתי רגיל ומרתק. סיפור של תכשיטים מגברים תכשיטים יהודיים וגברים שרשרת יהודית.

תכשיטים יהודיים לגברים
גברים תכשיטים יהודיים הם התכשיטים היפים ביותר שאנו מציעים

אוסף מוריה סטון: שרשרת גברים יהודיים

אוסף אבן ירושלים של מוריה הוא הקולקציה המובילה של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), עסק יהלומים בבעלות משפחתית עם ניסיון של מעל 50 שנים. אוסף מוריה סטון ממחיש מפעל ייחודי בתכשיטי יהלומים חפתים יהודיים יליד המרכז הבינתחומי - בית היהלומים כדי לאפשר את המשמעות של לשים יצירה עם שריד ירושלמי אמיתי, מהגרעין האלוהי של העולם, כתכשיטים אמוציונליים של אמונה - קירוב פיזית של העיר האלוהית אליהם.

גברים תכשיטים יהודיים - יחידים

פרויקט אוסף אבן האבנים היהודי מוריה ירושלים מקורו בחזון שיצר מר אבי תיסלל, אומן תכשיטים ישראלי ידוע, שאבות אבותיו התגוררו בירושלים במשך מאות שנים. דמיונם של כולם נתפס על ידי קולקציית התכשיטים המדהימה שהביא מר תוויסל כדי להצית את ימיה המדהימים של ירושלים על ידי סידור ההריסות הקדושות של הר הבית העתיקות למציאות בצורה מחודשת.

תליון מגן דוד
שרשרת שרשרת יהודית מתנה מדהימה לגבר עם משמעות

שרשרת מגן דוד מגן דוד - רקע

בשלהי התשעים המאוחרים נודע אבי על החפירות הבלתי חוקיות שפגעו בהר הבית. הוקם מקום התנדבותי כדי לשחזר לפחות חלק מהאוצרות היקרים שהיו טובים כמו שהושחתו. הוא היה תורם מרכזי לניסיון ההצלה, והוא התגלה למשהו. הוא חשב שהרוחניות של האבנים העתיקות הללו מסוגלת לחבר בין חסידים מכל העולם תחת המטריה הרוחנית של "ירושלים הקדושה".

זה נפלא כי לפעמים נראה שכולו נכשל, פתאום דבר אחר משנה את זה מסביב. כאשר התרחשו החפירות הבלתי-חוקיות, נראה היה שכל מה שקדוש ומשמעותי ייזרק וייעלם כמו איזה מלטה חסרת ערך. עם זאת, באורח פלא, זה לא קרה. משהו אחר עשה, משהו שבאותה תקופה נתפס פלאי. לפיכך, כל שרשרת מגן דוד או גברים או נשים שהובאו מהחנות של מוריה היא סוג של נס, קטע המתמשך באכזריות והריסה, קצת קדושה שממשיכה לחיות.

טבעת יהלום 18K תכשיטים לגברים יהודיים מזהב צהוב
טבעות יהודיות גברים עם אבן ישירות מירושלים. מתנה לכל אירוע משמעותי

טבעות יהודיות גברים טהורות ושונות

אבי מצויד בכל האישורים הנדרשים לשימוש באבנים מחפירת הר הבית והביא את חזונו, וכך נוצר אוסף מוריה הנדיר. בשום מקום על הפלנטה לא יכול אדם למצוא שרשראות מגן דוד כמו ייחודיות כאלו שיצרו מוריה. העתיקה מוקפת בזהב ומכוסה באבנים יקרות.

כל גברים מחרוזת מגן דוד מעלה את השאלה מה הכי חשוב במקרה זה, הזהב והיהלומים או השבר העתיק והפשוט? מה שקורה כאן די מדהים. על ידי שילוב אבנים עתיקות שהוכנו על ידי הארכיאולוגים בפרויקט הניפוי ליד בית המקדש. (המכונה הר מוריה), ולתת להם מבנה תכשיטים כל מי שרוצה יכול להיות בעל מרוצה שבר מעברה המופלא של ירושלים. אתה מקבל לא רק טבעות יהודיות לגברים אלא שריד נדיר וחשוב.

תליון מגן דוד
המוצר האהוב על שרשרת מגן דוד גברים מתוך הקולקציה שלנו

טבעות יהודיות גברים - תכשיטים שחשובים

כל קטע שנמצא על בית המקדש. להיות חלק מאוסף התכשיטים של הגברים היהודיים הוא מיון ועיצוב, ואז נעשה על מנת לשמור על טוהר הגלם שלו. בעלי המלאכה של מוריה מתכננים ומשבצים ביסודיות את המתכת והיהלומים באבן הטבעית בעבודתם, כדי לעצב אמירה חזותית כובשת, בשונה מכל מה שניסה בעבר בקולקציית תכשיטים יהלומים יוקרתיים ואיכותיים. טבעות יהודיות מתחילות בשבר סלע אותנטי ממוריה הר הנשוי באלגנטיות עם יהלומים וזהב צהוב, לבן או ורד ויוצרים דבר נדיר של רוחניות ומורשת אין סופית.

אוסף מוריה, תוצרת מדהימה של יהלומים משובחים במהדורה מפוארת טבעות נישואין ישראליות וטבעות יהודיות לגברים שוזרות זהב, המתכת האצילית ביותר, ויהלומים, המינרלים הקשים ביותר בעולם, עם אבן ירושלים שמציינת את העקשנות, המשמעות והקדושה של עיר הקודש במשך יותר מ- 3,000 שנים. כתכשיטים רוחניים, האוסף מגיע לכוונה זו, על ידי שילוב חומרים יקרים הממחישים את כוחה, הערך והרוחניות של ירושלים.

גברים תכשיטים יהודים
גברים תכשיטים יהודיים מאוסף מוריה הם המתנה הטובה ביותר שגבר יכול לקבל

גברים תכשיטים יהודים גשר על ההיסטוריה

תכשיטים של גברים יהודים - מוריה הוא שמו של ההר עליו קיבל אברהם בתחילה את האמונה באל אחד, זרע את זרע היהדות, הנצרות והאסלאם. והיום, מוריה היא קמיע מעוטר, דבר תכשיטים, מעורר השראה בזוהר ובמסרי הרוחניות שלו. התבוננו מקרוב בתכשיטי הגברים היהודים, תשימו לב כי שברי האבן הם כל כך מיוחדים, שכן כל אחד מהם נושא תוכן והיבט דתי. אפשר היה להשתמש בשברים אלה בבניין מקדש שלמה, ברחובות העתיקים של העיר העתיקה, מאותם סלעים שקדמו אליהם מלכינו, אבותיו, נביאיו והעם הפשוט של ירושלים.

תכשיטים יהודיים גברים נפשיים

תכשיטים של גברים יהודיים - אם האבן באנשים תכשיטים יהודיים אלה היו מסוגלים לדבר, הם היו מדברים על העבר היהודי של 3000 השנים האחרונות. מי שלבש תכשיטים זה, מהדהד את שיר החפץ ולכן הוא שגריר בהיסטוריה המדהימה של ירושלים. ירושלים קשורה לנפשנו, לשלטון ה '. אבני מוריה, אתה מאפשר אינדיקציה עקבית למה אנחנו מאמינים ומי אנחנו. אוסף מוריה עשוי מתכשיטים במהדורה מוגבלת בפריסות מדהימות, כולם מוקלטים וממוספרים בתעודת האותנטיות, ומוכיחים כי האבן נובעת מירושלים: מקום התשוקה, עיר השלום הגדולה.

מעולם לא היה רגע בו עבר והווה התחברו בצורה כה מושגת בזכות ייצור תכשיטים. מי שיקבל גברים תכשיטים יהודיים מהאוסף הזה יהיה שומר תוכן של מושא וירטואלי אמיתי. היסטוריה אפית שנמשכת ביופיה וברוח האבן המתמשכת. זה לא סתם גברים תכשיטים יהודיים, אלא גשר בזמן שמחבר בין כל מה שהיה, היה ועתיד להיווצר.

תכשיטי גברים יהודיים