יום הולדת ליהדות

תכשיטים יהודיים מתנת יום ההולדת שלה סמלי תכשיטים יהודיים תכשיטים יהודיים לנשים תכשיטים ליום ההולדת 18TH תכשיטי יום הולדת 30TH תכשיטים לנערות

יום הולדת ליהדות

ייתכן שאתה כבר מכיר היטב את הדמויות המובילות בעולם של סמלי תכשיטים יהודיים. הם יכולים להיראות כמו סוג של משפחה: האב מגן דוד עם אשתו, התנ"ך ציטוט ואת הילד הקטן שלהם דאב; הם מתגוררים בבית אחוזה יפה בשם תכשיטי מוריה ויודאיקה...

הבדיחות בצד, נשים כמו תכשיטים ונשים יהודיות אינן שונות מנשים אחרות מבחינה זו. בין אם אתה גולש תכשיטים עבור יום הולדת 18th או מחפש לקבל מתנה יום ההולדת שלה בת מצוה, אם זה מתנה פרישה לאמך או תכשיטי יום הולדת 30th לאשתך, תכשיטים יהודיים לנשים (כמו גם גברים) מציעה שפע של סמליות עשירה ואותנטית.

תכשיטים לנשים
Jerusalem stone pendant, Jewish jewelry yellow gold SHALOM – birthday present for her

סמלים יהודיים

 • שרשרת יונה

The dove is a delicate and famous creature that’s been by humanity’s side for eons. It is a messenger, a carrier of good news. We are all familiar with the image of a white dove and its connection to the message of peace.  In light of the Biblical story when Noah sent the dove to check for land, this creature can also be seen as a tender discoverer, a lookout for a brighter future. The dove, therefore, makes a gorgeous little jewelry for girls’ gift, a Jewish jewelry birthday present for her she’ll love very much.

 • תליון מגן דוד

The Seal of Solomon – שרשרת מגן דוד עם יהלומים, רבים או מעטים, הוא מגן שאנו מחזיקים יקר, וגם אם לא באופן אישי כמו כמה מאיתנו אולי להזדהות עם סמלים של דתות אחרות, אנחנו עדיין מודעים למשמעות של צורה: שני משולשים על גבי ראש אחד לשני בסיס. מקור הצורה הזאת הוא סמלי יותר מאשר דתי, המשתרע הרחק אל העבר.

אישה תעריך להיות מוכשר מגן דוד, כוכב דוד של כוכב, במיוחד אם השם שלך הוא דוד והיא כוכב si שלך, לקבל את זה? סליחה, אבל היינו צריכים.

תכשיטי יום הולדת 30TH
סמלי תכשיטים יהודיים
 • תליון תליון או טבעת

יש חתיכות תכשיטים מדהים עם תחריטים פסוקים התנ"ך. תארו לעצמכם מעגל מאבן, מוקף זהב - ורד, לבן או צהוב - שמעליה כתיבה יפה של משמעות נצחית באותיות עבריות. האבן אינה אחרת, אלא א רוק בירושלים לפני 3000 שנים. בתוך זה הוא יהלום 0.07CT.

"Ani Ledodi Vedodi Li" הוא ביטוי מן הברית הישנה; האותיות הראשונות שלה משולבות לאלול (כמו אצל גברים). תליון או טבעת עם ציטוט התנ"ך תמיד לעשות עבור מתנה משמעותית של תכשיטים יהודיים עבור נשים אנשים.

תכשיטים יהודיים לנשים, מתנת יום הולדת בשבילה
Jewish jewelry symbols – Jewish Bible quote
 • מריה ירושלים תכשיטי אבן ירושלים

כאן תוכלו למצוא את כל הפריטים המפורטים לעיל. תכשיטי מוריה מציעה מגוון מדהים של יהלומים וזהב תכשיטים שהם מאוד רוחניים. זה נושא אלמנט נוסף כי הוא גם ייחודי ומסתורי. אלמנט זה הוא אבן ירושלמית.

זה סיפור מרגש של איך מוריה, א חנות תכשיטים בעיר העתיקה בירושלים, came to create such exceptional jewelry, and the fact remains, you won’t find any other jewelry to match its uniqueness and depth of meaning. And if you will, good for you. As the Hebrew saying goes: ‘Al taam veal reah ein ma lehitvakeah,’ meaning, tastes vary.

תכשיטים לבנות: בת מצווה

עלינו לזכור כי נערה המתקרבת לבת המצווה היא עדיין ילדה, אף על פי שבקונוטציות דתיות היא מצטרפת לעולם המבוגר. בחברה המערבית שאנחנו חלק ממנה, היא אפילו לא מתבגרת. כשהילדה מתכוננת לצאת מבועת ילדותה, זה יכול להיות תכשיטיה האמיתיים הראשונים.

מתנת יום ההולדת שלה
Bible quote Jewish jewelry for women – a birthday present for her

למרות שסמלי התכשיטים היהודיים אינם משתנים, אתה בטוח לגלות כי בהזדמנויות שונות לבקש סוגים שונים של תכשיטים. למרות שזה סביר כי נוכל לבחור עבור 12 בן שנה זהב זהה תליון חמסה כפי שעשינו עבור 60 בן שנה, באופן כללי, מתנת יום ההולדת של בת המצווה שלה יהיה שונה ממה שאנחנו נותנים לסבתא שלנו או לאישה לעתיד.

אתה יודע או חושב שאתה יודע מה החוגג שלך אוהב? האם אתה בטוח איזה צבע זהב מתאים לה הכי טוב? האם יש לה העדפות לגבי אבנים בתכשיט שלה? האם היא מעריצה של יהלומים, רובי או ספיר? האם זה שרשרת, טבעת או עגילים שהופכים את לבה לשיר?

תכשיטים עבור 18th יום הולדת

כאשר אנו דופקים על דלת יום ההולדת 18th, זה קצת כמו 'תחילת הספירה לאחור, מנועי על. אנחנו מתכוננים להשתלט על החיים, מלאים ולא מתפשרים. עכשיו שאנחנו רשמיים מבוגרים, אולי אנחנו לא רוצים עוד תכשיטים עבור בנות; אנו נוטים יותר להיות נמשכים סגנון בוגרת יותר של תכשיטים.

תכשיטים ליום הולדת 18th עשויים להיות שונים מאוד מכל תכשיטי יום הולדת אחרים. אם האדם היה בת מצווה שלהם חגגו או לא, הפיכת 18 הוא ציון דרך משמעותי מאוד.

מתנת יום ההולדת שלה - תכשיטים יהודיים לנשים
Jewish jewelry symbols – Bible quote jewelry for women

באותה שנה מסיימת הצעירה את בית הספר שלה, וברוב מדינות ארה"ב ובשאר העולם הופכת לבוגרת רשמית עם זכויות וחובות. זהו זמן של גילוי עצמאות מלאה, זמן שבו אנשים מתחילים להסתכל לתוך האופקים הרחוקים של מחקרים נוספים, נסיעות או אירועים משמעותיים אחרים; חלקם עשויים אפילו להתחיל לבנות משפחה.

30th יום הולדת תכשיטים

ב 30 אנחנו מסתכלים על דברים עם עיניים בוגרת, בעיקר, אני מקווה. הטעם שלנו הוגדר, אנחנו יודעים מה אנחנו אוהבים, מה היינו רוצים לעשות, להיות, להשיג, ולתעלות. זה הזמן לסבב רציני, שליש הדיבור העצמי של המאה. בעוד ערכי הליבה שלנו, לאחר מותקן, בדרך כלל לא משמרת, דעות והערכות שלנו לגבי תכשיטים יפים אולי עשה סלטות רבות.

תכשיטים יהודיים לנשים

אז, הקמנו עד עכשיו כי מתנה של תכשיטים יהודיים עבור הבנות אינו זהה תכשיטים עבור יום הולדת 18th או שלא לדבר, תכשיטי יום הולדת 30th.

תכשיטים יהודיים לנשים
Jewish jewelry for women – white gold Hamsa with diamond, and Jerusalem stone

מתנת יום ההולדת של תכשיט יהודי עבורה היא מה שתחפשו אם יש יהודייה בחייכם ומצאתם את עצמכם מוזמנים למסיבת יום ההולדת שלה. אולי זו הבת שלך שהגיעה לבשלות, ואתה רוצה להפקיד בה תכשיט יפה כדי שתדע כמה אכפת לך. או שזה יכול להיות אמא שלך אשר הופך 60, ואתה סוף סוף להרוויח מספיק כסף כדי להראות לה כמה אתה מחזיק אותה יקירתי. זה יכול להיות אחותך או אשתו או fiancé או בן דודו או החבר הכי טוב שלך. בכל מקרה, ייתכן שיהיה עליך להתחיל להסתכל בסמלים תכשיטים יהודיים כדי לראות אם כל אחד מהם מדגדג שלך.

 

מתנת יום הולדת ליהדות

שם מוצר: שרשרת 14K זהב צהוב משובצת יהלום

תיאור מוצר: The 14K yellow gold 0.03 ct. diamond pendant represents the bell’s dome. The precious diamond inside the holiest stone on the earth is the tongue, word, and voice of G-d. When it hits the inner side of the Jerusalem stone, it symbolizes a message: “It’s time to make changes”. The chain style is offered according to what we have in stock. The chain specification: 14k yellow gold, length 50 cm, average weight 1.8 gr.

מחיר: 584.50 $ - $ 728.50

מַטְבֵּעַ: דולר אמריקאי

זמינות: במלאי

 • תכשיטים יהודיים
 • מתנת יום ההולדת שלה
 • סמלי תכשיטים יהודיים
 • תכשיטים לנערות
 • תכשיטים ליום ההולדת 18th
 • תכשיטי יום הולדת 30TH
 • תכשיטים יהודיים לנשים
4.9
משוב משתמש
5 (1 הצבעה)