יום הולדת ליהדות

תכשיטים יהודיים מתנת יום ההולדת שלה סמלי תכשיטים יהודיים תכשיטים יהודיים לנשים תכשיטים ליום ההולדת 18TH תכשיטי יום הולדת 30TH תכשיטים לנערות

יום הולדת ליהדות

ייתכן שאתה כבר מכיר היטב את הדמויות המובילות בעולם של סמלי תכשיטים יהודיים. הם יכולים להיראות כמו סוג של משפחה: האב מגן דוד עם אשתו, התנ"ך ציטוט ואת הילד הקטן שלהם דאב; הם מתגוררים בבית אחוזה יפה בשם תכשיטי מוריה ויודאיקה...

הבדיחות בצד, נשים כמו תכשיטים ונשים יהודיות אינן שונות מנשים אחרות מבחינה זו. בין אם אתה גולש תכשיטים עבור יום הולדת 18th או מחפש לקבל מתנה יום ההולדת שלה בת מצוה, אם זה מתנה פרישה לאמך או תכשיטי יום הולדת 30th לאשתך, תכשיטים יהודיים לנשים (כמו גם גברים) מציעה שפע של סמליות עשירה ואותנטית.

תכשיטים לנשים
תליון אבן ירושלמי, תכשיטים יהודיים זהב צהוב שלום - מתנת יום הולדת בשבילה

סמלים יהודיים

 • שרשרת יונה

היונה היא יצור עדין ומפורסם שנמצא לצד האנושות במשך עידנים. זהו שליח, נושא חדשות טובות. כולנו מכירים את הדימוי של יונה לבנה ואת הקשר שלה למסר השלום. לאור הסיפור המקראי כשנוח שלח את היונה לבדוק אדמות, ניתן לראות ביצור זה גם מגלה רך, תצפית לעתיד מזהיר. היונה, אם כן, מכינה תכשיטים קטנים ומדהימים למתנה לבנות, מתנת יום הולדת לתכשיטים יהודיים עבורה שהיא תאהב מאוד.

 • תליון מגן דוד

חותם שלמה - שרשרת מגן דוד עם יהלומים, רבים או מעטים, הוא מגן שאנו מחזיקים יקר, וגם אם לא באופן אישי כמו כמה מאיתנו אולי להזדהות עם סמלים של דתות אחרות, אנחנו עדיין מודעים למשמעות של צורה: שני משולשים על גבי ראש אחד לשני בסיס. מקור הצורה הזאת הוא סמלי יותר מאשר דתי, המשתרע הרחק אל העבר.

אישה תעריך להיות מוכשר מגן דוד, כוכב דוד של כוכב, במיוחד אם השם שלך הוא דוד והיא כוכב si שלך, לקבל את זה? סליחה, אבל היינו צריכים.

תכשיטי יום הולדת 30TH
סמלי תכשיטים יהודיים
 • תליון תליון או טבעת

יש חתיכות תכשיטים מדהים עם תחריטים פסוקים התנ"ך. תארו לעצמכם מעגל מאבן, מוקף זהב - ורד, לבן או צהוב - שמעליה כתיבה יפה של משמעות נצחית באותיות עבריות. האבן אינה אחרת, אלא א רוק בירושלים לפני 3000 שנים. בתוך זה הוא יהלום 0.07CT.

"Ani Ledodi Vedodi Li" הוא ביטוי מן הברית הישנה; האותיות הראשונות שלה משולבות לאלול (כמו אצל גברים). תליון או טבעת עם ציטוט התנ"ך תמיד לעשות עבור מתנה משמעותית של תכשיטים יהודיים עבור נשים אנשים.

תכשיטים יהודיים לנשים, מתנת יום הולדת בשבילה
סמלי תכשיטים יהודיים - ציטוט מקראי יהודי
 • מריה ירושלים תכשיטי אבן ירושלים

כאן תוכלו למצוא את כל הפריטים המפורטים לעיל. תכשיטי מוריה מציעה מגוון מדהים של יהלומים וזהב תכשיטים שהם מאוד רוחניים. זה נושא אלמנט נוסף כי הוא גם ייחודי ומסתורי. אלמנט זה הוא אבן ירושלמית.

זה סיפור מרגש של איך מוריה, א חנות תכשיטים בעיר העתיקה בירושלים, בא ליצור תכשיטים כה יוצאי דופן, והעובדה נותרה, לא תמצאו תכשיטים אחרים התואמים את ייחודם ועומק המשמעות שלהם. ואם תרצו, טוב בשבילכם. כמו שאומר הפתגם העברי: 'אל תעם עגל רה עין מה להיטווקה', כלומר הטעמים משתנים.

תכשיטים לבנות: בת מצווה

עלינו לזכור כי נערה המתקרבת לבת המצווה היא עדיין ילדה, אף על פי שבקונוטציות דתיות היא מצטרפת לעולם המבוגר. בחברה המערבית שאנחנו חלק ממנה, היא אפילו לא מתבגרת. כשהילדה מתכוננת לצאת מבועת ילדותה, זה יכול להיות תכשיטיה האמיתיים הראשונים.

מתנת יום ההולדת שלה
ציטוט מקרא תכשיטים יהודיים לנשים - מתנת יום הולדת בשבילה

למרות שסמלי התכשיטים היהודיים אינם משתנים, אתה בטוח לגלות כי בהזדמנויות שונות לבקש סוגים שונים של תכשיטים. למרות שזה סביר כי נוכל לבחור עבור 12 בן שנה זהב זהה תליון חמסה כפי שעשינו עבור 60 בן שנה, באופן כללי, מתנת יום ההולדת של בת המצווה שלה יהיה שונה ממה שאנחנו נותנים לסבתא שלנו או לאישה לעתיד.

אתה יודע או חושב שאתה יודע מה החוגג שלך אוהב? האם אתה בטוח איזה צבע זהב מתאים לה הכי טוב? האם יש לה העדפות לגבי אבנים בתכשיט שלה? האם היא מעריצה של יהלומים, רובי או ספיר? האם זה שרשרת, טבעת או עגילים שהופכים את לבה לשיר?

תכשיטים עבור 18th יום הולדת

כאשר אנו דופקים על דלת יום ההולדת 18th, זה קצת כמו 'תחילת הספירה לאחור, מנועי על. אנחנו מתכוננים להשתלט על החיים, מלאים ולא מתפשרים. עכשיו שאנחנו רשמיים מבוגרים, אולי אנחנו לא רוצים עוד תכשיטים עבור בנות; אנו נוטים יותר להיות נמשכים סגנון בוגרת יותר של תכשיטים.

תכשיטים ליום הולדת 18th עשויים להיות שונים מאוד מכל תכשיטי יום הולדת אחרים. אם האדם היה בת מצווה שלהם חגגו או לא, הפיכת 18 הוא ציון דרך משמעותי מאוד.

מתנת יום ההולדת שלה - תכשיטים יהודיים לנשים
סמלי תכשיטים יהודיים - תכשיטי ציטוטים מקראיים לנשים

באותה שנה מסיימת הצעירה את בית הספר שלה, וברוב מדינות ארה"ב ובשאר העולם הופכת לבוגרת רשמית עם זכויות וחובות. זהו זמן של גילוי עצמאות מלאה, זמן שבו אנשים מתחילים להסתכל לתוך האופקים הרחוקים של מחקרים נוספים, נסיעות או אירועים משמעותיים אחרים; חלקם עשויים אפילו להתחיל לבנות משפחה.

30th יום הולדת תכשיטים

ב 30 אנחנו מסתכלים על דברים עם עיניים בוגרת, בעיקר, אני מקווה. הטעם שלנו הוגדר, אנחנו יודעים מה אנחנו אוהבים, מה היינו רוצים לעשות, להיות, להשיג, ולתעלות. זה הזמן לסבב רציני, שליש הדיבור העצמי של המאה. בעוד ערכי הליבה שלנו, לאחר מותקן, בדרך כלל לא משמרת, דעות והערכות שלנו לגבי תכשיטים יפים אולי עשה סלטות רבות.

תכשיטים יהודיים לנשים

אז, הקמנו עד עכשיו כי מתנה של תכשיטים יהודיים עבור הבנות אינו זהה תכשיטים עבור יום הולדת 18th או שלא לדבר, תכשיטי יום הולדת 30th.

תכשיטים יהודיים לנשים
תכשיטים יהודיים לנשים - חמסה מזהב לבן עם יהלום, ואבן ירושלמית

מתנת יום ההולדת של תכשיט יהודי עבורה היא מה שתחפשו אם יש יהודייה בחייכם ומצאתם את עצמכם מוזמנים למסיבת יום ההולדת שלה. אולי זו הבת שלך שהגיעה לבשלות, ואתה רוצה להפקיד בה תכשיט יפה כדי שתדע כמה אכפת לך. או שזה יכול להיות אמא שלך אשר הופך 60, ואתה סוף סוף להרוויח מספיק כסף כדי להראות לה כמה אתה מחזיק אותה יקירתי. זה יכול להיות אחותך או אשתו או fiancé או בן דודו או החבר הכי טוב שלך. בכל מקרה, ייתכן שיהיה עליך להתחיל להסתכל בסמלים תכשיטים יהודיים כדי לראות אם כל אחד מהם מדגדג שלך.

 

מתנת יום הולדת ליהדות

שם מוצר: שרשרת 14K זהב צהוב משובצת יהלום

תיאור מוצר: זהב צהוב 14 קראט 0.03 קראט. תליון יהלום מייצג את כיפת הפעמון. היהלום היקר שבתוך האבן הקדושה ביותר על פני האדמה הוא לשונו, דברו וקולו של אלוקים. כשהיא פוגעת בצד הפנימי של האבן הירושלמית, היא מסמלת מסר: "הגיע הזמן לבצע שינויים". סגנון השרשרת מוצע לפי מה שיש לנו במלאי. מפרט השרשרת: זהב צהוב 14 קראט, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 1.8 גרם.

מחיר: 584.50 $ - $ 728.50

מַטְבֵּעַ: דולר אמריקאי

זמינות: במלאי

 • תכשיטים יהודיים
 • מתנת יום ההולדת שלה
 • סמלי תכשיטים יהודיים
 • תכשיטים לנערות
 • תכשיטים ליום ההולדת 18th
 • תכשיטי יום הולדת 30TH
 • תכשיטים יהודיים לנשים
4.9
משוב משתמש
5 (1 הצבעה)