רעיונות למתנות יהודיות

רעיונות למתנות יהודיות תכשיטים בעברית חנות תכשיטים יהודית מתנות יהודיות סמלים יהודיים

רעיונות למתנות יהודיות

עבור אלה שבאים ממשפחות גדולות או ליהנות מעגל רחב של חברים, זה אולי לפעמים נראה כי ימים למדוד חגיגות וימי נישואין. בין אם אתה יהודי או לא, ליהנות מחברים יהודיים או לא, אתה עלול למצוא את עצמך קופץ מחתונה לחתונה, בת מצוה לבר-מצווה לבריטה ומחנות תכשיטים יהודית אחת לאחרת. שמירה על חידושים עם מציג טרי וייחודי יכול להיות מסובך. למרבה המזל, יש חנויות מתנות יהודיות שהופכות את זה בראש סדר העדיפויות כדי להתבלט על ידי מתן תכשיטים ייחודי באמת. אחד בחיים פעם דורש מתנה תואמת, לא?

סמלים יהודיים ומתנות יהודיות

מי שמעוניין ביהדות ובמסורותיה יודע שהסמליות היא מקום מרכזי. סמלים טבועים בכל דת, בין אם מדובר בנצרות, באסלאם, בבודהיזם או אחר. הנוצרים המחזיקים את ישראל בלבם יתייחסו לרעיונות מתנה יהודית, במיוחד אלה שיש להם אבן ירושלמית בליבתם.
עם כמה סמלים השייכים לדרך מסוימת, אחרים נוטים לשאת קונוטציות פתוחות יותר, כמו העץ: אנשים רבים יחברו עץ החיים כי זה כזה סמל אוניברסלי. אבל נחזור אליו מאוחר יותר.
כמו 3 הוא מספר משמעותי עומד על אחדות והרמוניה ובוודאי לא רק ליהודים, הבה נבחן את שלושת הסמלים היהודיים הבולטים:

 • ספר תורה. התורה היא ספר החוקים היהודי אשר לכל יהודי מצוות יש לקרוא ולציית. כמה כללים בספר זה הם אוניברסליים, כמו עשרת הדיברות שמאפשרות תחושה של חיים משותפים בחברה בריאה ושמירתה. עם זאת, כמו מסורות רבות מצאו את אמיתותיהם באמצעות ספרים שונים ודרכים, התורה היא זו שמשה קיבל מאלוקים על ההר ציון, מביא את השרבוטים בחזרה לעם ישראל, אשר חיכה שיבתו בעמק למטה.
  אם אתה רוצה להביא מתנה ייחודית באמת, אז יש חנות תכשיטים שאוסף שלה אבן ירושלמית משובצת זהב וזהב לוקח את העולם של תכשיטים בסערה. החנות הזאת תכשיטי מוריה ויודאיקה, והוא ממוקם בעיר העתיקה של ירושלים ממש ליד הר הבית, המקום שבו נבדק אברהם על אמונתו.
  חנות תכשיטים יהודית נכונה תהיה ללא ספק פריטים עם טקסטים עבריים מהתורה.
 • מנורה. המנורה שבעת הקנים מייצגת חוכמה, השראה אורית ואלוהית. מבחינה היסטורית, פריט זה נעשה מתוך זהב טהור ולקח את מקומו הקדוש כאחד הכלים בבית המקדש. שמן הזית הטהור והטרי ביותר שימש להדלקת המנורה שעמדה בקצה הדרומי של בית המקדש.
  זה בטוח לומר כי כל חנות יודאיקה מתנה בדרך כלל להציג את סמל יהודי חשוב של אור ושלום.
רעיונות למתנות יהודיות
סמלים יהודיים - תכשיטים עבריים - מנורה
 • רימון. הוא אמר כי פרי זה מכיל 613 זרעים אשר שווה את מספר המצוות בתורה. בעוד פרי זה הוא overflown עם היתרונות הבריאותיים והוכר כמו קדוש על ידי כמה דתות, יהודים לאכול את זה בראש השנה: ראש השנה היהודית נחגג ביומיים הראשונים של חודש תשרי (ספטמבר אוקטובר). ביהדות, פרי זה מייצג אחד משבעת המינים של ישראל. כמו בדתות גדולות אחרות, היא מסמלת בריאות, פוריות ואהבה. צורה זו מקושטת ספרי תורה רבים ועושה לא מעט הופעות בטקסטים הקדושים.
תכשיטים עבריים
מתנות יהודיות - רימון עם אבן ירושלמית, יהלומים ואבני אודם

תוכלו למצוא כמה תכשיטים מדהימים בעולם בצורה של פרי זה מדהים ובריא כי הוא מלא סמליות כמו עם ויטמינים. עם הקונוטציות של פריון ואהבה, הרימון עושה מתנה חתונה יהודית מושלמת.

שלושת אלה הם רק דוגמה, שכן יש הרבה יותר סמלים יהודיים לשקול בעת רכישת מתנה יהודית עם הבולט אולי להיות מגן דוד חמסה.

רעיונות למתנות יהודיות כוללים תכשיטי עץ החיים

סמל זה שונה משאר, להיות ארכיטיפ מיתולוגי פופולרי בתוך הרעיון של עץ הקודש. ברבות מן הדתות בעולם, לאורך הדורות, היו העצים בעלי משמעות עמוקה ומקודשת הקשורה לצמיחה, למוות ולתחייה. טבעם הישן והתפתחותם האטית מאפילים על מעגל החיים האנושי שלנו, ומדגישים את ארעיותו. הרעיון שאנשים בני דתות שונות מתייחסים לסמל זה אינו סותר, ואם בכלל, מוסיף לעובדה שמדובר בחנות תכשיטים יהודית.

עץ החיים
עץ החיים הטוב ביותר מירושלים

מתנת חתונה יהודית - מתנות יהודיות עם משמעות

אף על פי שהיום אנשים רבים בוחרים להביא כסף לחתונה, תכשיטי חתונה יהודיים מעולים עדיין מוערכים; הכל תלוי ביחסים שלך עם החתן והכלה וההווה בהישג יד. מתנות יהודיות עבורו יכולות לכלול חפצים כגון חפתים או טבעת מגן דוד וזהב או תליון זהב ויהלום עם אחד הסמלים היהודיים הרבים.
מתנות יהודיות לה יכולות לכלול עגילי זהב מוזהבים מאוסף האבן של תכשיטי מוריה למשל. זה יכול להיות עגילי זהב לבן או עגילי חישוק יהלום עם אבן ירושלמית יושבים ממש בלב זה, כמו נשמה טהורה, טהורה המתגוררים בתוך הגוף הארצי שלנו, עם החומר היקר להגן על זה מן הסערה החיצונית.
סמלים יהודיים המשולבים בתכשיטים יקרי ערך תמיד יהיו בעלי ערך, בין אם חומרי או רגשי. הם מקור אינסופי של יופי רוחני, אשר מעניק לנו השראה ללא לאות עם רעיונות מתנה יהודית.

מתנות יהודיות
חפצי יהלום משובחים מירושלים

חנות תכשיטים יהודית - תכשיטים עבריים

זהו מקום נהדר לבקר במסע הציד שלך בזמן שאתה מטייל בארץ הקודש באופן אישי או באינטרנט. אתה תמיד יכול לרדת על ידי חנות המוזיאון המוזיאון היהודי אם יש אחד באזור שלך. חנות טובה של תכשיטי יודאיקה בעברית היא כמו מוזיאון קטן בפני עצמה. מקומות אלה הם אוקיינוס ​​שופע שממנו ניתן לגרור את המתנה הבאה שלך הטוב ביותר לחתונה היהודית. לעולם אינך יודע מה ידגדג את דמיונך בביקור הבא, בין אם עץ של תכשיטי חיים, אוסף של חפתים בולטים עם נושא יהודי מסורתי או אולי יצירת מופת של אבן ירושלמית שתוצג בגאווה כתזכורת למקום הקדוש ביותר בכדור הארץ ערכים.

רעיונות למתנות יהודיות תכשיטים בעברית חנות תכשיטים יהודית תכשיטי עץ החיים מתנות יהודיות סמלים יהודיים

רעיונות למתנות יהודיות

שם מוצר: מזוזה יצירת מופת, יהלומים וזהב

תיאור מוצר: זו יצירת מופת עם אבן ירושלמית נוצרה כדי להחיות את הערכים היהודיים המסורתיים ולהוקיר את הקשר שלך לדורות העבר והעתיד. הוא מייצג את הסמלים של המורשת הנצחית ואת ההשראה ליחידים, משפחות המין האנושי.

מחיר: ₪1,704.50

מַטְבֵּעַ: דולר אמריקאי

זמינות: במלאי

 • רעיונות למתנות יהודיות
 • תכשיטים עבריים
 • חנות תכשיטים יהודית
 • מתנות יהודיות
 • סמלים יהודיים
4.9
משוב משתמש
5 (1 הצבעה)