מתנות אמנות יהודית

קנה יצירות אמנות יהודיות | חנוכיה יהודית מתנות אמנות יהודית פרוייקטים לאמנות יהודית מתנות יהודיות לגברים

למה גברים מעריכים מתנות אמנות יהודית של מוריה

כאשר מחפשים מתנות אמנות יהודית, אנשים תמיד מעדיפים את אלה עם סיפור מאחוריהם. אבל באיזו תכיפות אנחנו נתקלים במתנות יהודיות לגברים שמספרים סיפור מדהים ...? לא לעתים קרובות ככל שהיינו רוצים. אבל במוריה, כל מתנות האמנות היהודית מדקלמות סיפורים יחודיים ויפים. כאשר אתה קונה יצירות אמנות יהודיות, אתה הופך לבעלים של פיסת היסטוריה.

מתנות יהודיות זהב - זהב חמסה
מתנות יהודיות זהב - זהב חמסה

קולקציית מוריה: יהלום בזהב - מנורה יהודית בעלת אבן ירושלמית מקורית

האוסף של מוריה הוא אבן הפינה של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), עסק משפחתי של יהלומים עם יותר מ- 50 שנות ניסיון. אוסף מוריה ירושלים ממחישה חדשנות עצמאית תכשיטי יוקרה. נתפסת בבית היהלומים - כדי לאפשר את המשמעות העמוקה שיש פריט עם אבן ירושלמית אותנטית, מהמרכז האלוהי של העולם - לכל אלה שרוצים להביא את העיר הקדושה אליהם.

כמה פרויקטים של אמנות יהודית הם מקור המקוריות

מיזם "מוריה ירושלם סטון" מקורו בחזון של אבי אבי טביסל, יצרנית תכשיטים ישראלית, שמשפחתה מתגוררת בירושלים מזה מאות שנים. דרך יוצא דופן תכשיטים שנעשו בירושלים, שיזם מר תביסל להחיות את ההיסטוריה הידועה של ירושלים, הריסותיו הארכאיות של הר הבית מתחדשות לחיים בצורה חדשה.

מתנות יהודיות - חנוכיה יהודית עם אבני ספיר ויהלומים
מתנות יהודיות - חנוכיה יהודית עם אבני ספיר ויהלומים

מתנות יהודיות רוחניות ודקורטיביות לגברים ולנשים - סיפור רקע

בסוף שנות התשעים שמע אבי על עבודות החפירה הבלתי מורשות שגרמו נזק חמור להר הבית. פרויקט סינון הוקם כדי להציל לפחות חלק מהממצאים הארכאיים שכמעט נמחקו. תורם חשוב לניסיון החיסכון, אבי בא להבין משהו. הוא הבין כי קדושתם של אלמנטים עתיקים אלה יכולה להצטרף למאמינים מרחבי העולם עם הרוחניות של "ירושלים הקדושה". כאשר החפירות הבלתי מורשות התרחשו, נראה כאילו כל דבר קדוש ומשמעותי יאבד כמו ערימה של שטויות חסרות ערך.

עם זאת, למרבה המזל, זה לא קרה. מה שקרה אז נראה מופלא. לכן, כל המתנות היהודיות לגברים ולנשים בת מצווה שנרכשו מ מוריה תכשיטים ויודאיקה הם נסים, שברי שנמשכו גסות והריסה, פיסות קדושה שממשיכות לחיות.

קנה תכשיטים יהודיים תכשיטים זה טהור ושונה

לאחר שקיבל את כל ההיתרים הדרושים להשתמש באבנים מהחפירה בירושלים, החל אבי להמציא את הרעיון שלו וכך נולד אוסף המוריה יוצא הדופן. בשום מקום אחר בעולם אפשר לקנות יצירות אמנות יהודיות כמו מיוחדות ומשמעותיות כפי שתוכננו על ידי תכשיטני מוריה. העתיקה מוקפת זהב ואבני חן. עבודות האמנות היהודיות האלה, היצירות האלה מעוררות תמיהות, מה הן פני הדברים, את אבני החן ואת הזהב או את השבר הישן, בן העשרים?

מה שקורה כאן מדהים. אלמנטים עתיקים שניצלו על ידי העובדים בפרויקט הניפוי שליד הר. מוריה (המכונה "בית המקדש") משולבים ומסודרים בצורות ייחודיות, וכל מי שרוצה יכול להיות בעל חלק מהעת העתיקה המופלאה של עיר הקודש. אתה לא רק לקנות יצירות אמנות יהודיות של תכשיטים ואבן אלא שריד יקר ואותנטי.

פרוייקטים יהודיים עם אבן ירושלמית - מתנות זהב יהודיות לגברים
פרוייקטים יהודיים עם אבן ירושלמית - מתנות זהב יהודיות לגברים

מתנות אמנות יהודית עם יושר גולמי

כל אבן שנאספה על הר המוריה, שייכללה באוסף, מעוצבת ומקוטלת, ואחר כך משמרת את פשטותה האורגנית. התכשיטנים המבריקים של מוריה מציבים את אבני החן והמתכת באבן, על מנת ליצור משפט חזותי מפתיע, שלא כמו לפני כן, באוסף תכשיטי יהלומים משובח ואיכותי. מתנות אמנות יהודיות באות לידי ביטוי עם קטע סלע אמיתי ממרכז המקדש. כי הוא בשילוב באלגנטיות עם אבני חן וזהב הצגת פריט מרהיב של מורשת אינסופית ורוחניות, אשר ניתן לראות בכל תליון מגן דוד.

מוריה אוסף מדהים של תכשיטי אמנות יהודיים משובצים במהדורה מוגבלת, משולבים בזהב, מתכת אצילית ויהלומים, אבני החן הקשות ביותר על פני כדור הארץ, עם אבן ירושלמית עתיקה שמגלמת את העוצמה של העיר, את תחושתה ואת קדושתה המוחלטת של אלפים של שנים.

קנה יצירות אמנות יהודיות על ההיסטוריה

מוריה הוא המקום שבו התגשמותו של אברהם הביאה ליצירתה של היהדות, הנצרות והאיסלאם. ובהווה, מוריה היא קסם מקושט, כתבה של תכשיטי ירושלים, נע עם האמנות שלה נושאים של רוחניות. תסתכל טוב על הפרויקטים של האמנות היהודית, תבחין מיד כי האלמנטים רוק אלה הם ייחודיים, שכן כל אחד מהם מחזיק רגש עתיק. אחדים מהם יושמו במסגרת שלושת המקדשים, שבילי ירושלים הישנים של 3000, אותם חלקים של פני כדור הארץ, שאבותינו, מלכינו, נביאינו ועמי ירושלים הקבועים דרכו עליהם.

יצירת מופת של זהב ואבני חן - מתנות יהודיות מדהימות לגברים
יצירת מופת של זהב ואבני חן - מתנות יהודיות מדהימות לגברים

מנורת חנוכה יהודית עם נשמה

אם האבן במנורה היהודית תוכל לדבר, היא תספר את הכרוניקות היהודיות של שנות ה- XNXX האחרונות. אותם אנשים שמקבלים אותה, מהדהדים את המנגינה של החפץ ושופכים על הסיפור המדהים של ירושלים. ירושלים קשורה לנפש האנושית, לחוקי ה '. תכשיטי האבן של מוריה מזכירים לנו מי אנחנו ומה מנחה אותנו.

אוסף מוריה מכיל תכשיטי במהדורה מוגבלת, תליוני חמסה ואחר. ניתן לרכוש יצירות אמנות יהודיות בהסדרים עוצרי נשימה, אשר מתועדים ומתוארים בתעודת אותנטיות, המציגים את מקור האבן מירושלים: עיר התשוקה, עיר הקודש.

מעולם לא היה בעבר זמן שבו בעבר ובהווה מאוחדים בצורה כזו נגיש דרך מלאכה של עשיית תכשיטים. מי שרוכש חנוכיה יהודית מאוסף אבן מוריה יהיה בעל תוכן של חפץ היסטורי אמיתי. תיאור של העבר שממשיך לחיות באין סוף האלגנטיות והאופי של האבן. אלה לא סתם מתנות אמנותיות יהודיות, אלא כמוסת זמן שמתחברת בין כל מה שהיה אי פעם, היא ותקום.

מתנות אמנות יהודית
מתנות אמנותיות יהודיות

שם מוצר: יצירת מופת זהב צהוב 18K

תיאור מוצר: זו חנוכייה זהב זהב 18K זהב מופת נוצר כדי להחיות את הערכים היהודיים המסורתיים ולהוקיר את הקישור לדורות העבר והעתיד. הוא מייצג את הסמלים של המורשת הנצחית ואת ההשראה ליחידים, משפחות המין האנושי.

מחיר: ₪50,302

מַטְבֵּעַ: ש״ח

  • לקנות יצירות אמנות יהודיות
  • מתנות יהודיות לגברים
  • אמנות יהודית
  • מתנות אמנותיות יהודיות
  • מנורה יהודית
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)