תכשיטי זהב משכנעים

תכשיטים ישראלים | תכשיטים מזהב ישראלי | תכשיטים בעבודת יד ישראלית | טבעות ישראליות | שרשראות ישראליות | עגילים ישראלים | מעצב תכשיטים ישראלי | תכשיטים יהודיים עתיקים

תכשיטי זהב ישראליים - אבן ירושלמית עטורת יהלומים

תכשיטי זהב ישראליים, שנוצרו על ידי מוריה, מעלים נרטיב משכנע באמצעות העיצוב המדהים שלה. האיזון על הגבול בין המודרני לבין העתיק, הוא מחשיב את הערכים הקדושים של ההיסטוריה של ירושלים חזרה כאשר הנצרות נולד.

כל חובב תכשיטים יעריך את קווי המתאר המורכבים והפשוטים של תכשיטי זהב ישראליים שיובאו ויביאו לכם תכשיטי מוריה ויודאיקה.

אתה יכול לחוות את ישראל ממקור ראשון באמצעות מתנה של תכשיטים בעבודת יד ישראלית. לעתים קרובות, בעת ביקור במקום, אנחנו רוצים להרגיש את הרוח שלה להוקיר את זה הרבה זמן אחרי לחזור הביתה. אם ישראל היא שאתה מבקר, במיוחד בירושלים, אזי התכשיטים הירושלמים הם הדרך האולטימטיבית להביא איתך חלק מהארץ הקדושה.

תכשיטים בעבודת יד ישראלית

ההבדל העיקרי בין מפעל לתכשיטים בעבודת יד טמון בעובדה כי האחרון הוא בעל מבנה של אהבה וטיפול, אשר מעניקים לו מגע אישי ייחודי. היופי של תכשיטים בעבודת יד היא לא חתיכה אחת נראית כמו אחרים. כל פריט הוא ייחודי וייחודי, שהוא חיוני עבור אנשים מעריכים את האינדיבידואליות שלהם.

תכשיטי זהב - חפתים
תכשיטי זהב ישראליים - חפתים מזהב ורוד של מעצב תכשיטים ישראלי מוביל

תכשיטי זהב ישראליים שנעשו על ידי אומן מיומן עשוי להיות רק את ההצעה המושלמת להצעת האירוסין שלך או חתונה. יהודי, נוצרי או מוסלמי, אנשים מכל הדתות האברהמניות דואגים לירושלים ורואים בה קדושה. תכשיטי ירושלים עם אבן ירושלמית עתיקה מרגישה להם משמעות. אבל זה לא הכל.

טבעות ישראליות - תכשיטים יהודיים קדומים

הטבעות הישראליות של מוריה מציעות מהממת עיצובי תכשיטים ב 18K ו 14K זהב - צהוב, לבן ורוד - עם יהלומים. חלק מהם תכונה ציטוטים מפורסמים התנ"ך להזכיר, להעביר, השראה.

לכל הטבעות הללו יש אלמנט ייחודי שלאף טבעת אחרת בעולם אין. אלמנט יוצא דופן זה הכלול בזירה מייצג קריאה מרחוק, זכר לעבר הרחוק; מדובר בתכשיטים יהודיים קדומים, פריט של ירושלים העתיקה.

טבעות ישראליות - תכשיטים יהודיים עתיקים
טבעות ישראליות - זהב צהוב עם יהלום ואבן ירושלמית

 

חפצי התכשיט של ישראל, אשר מחזיקים באבן הירושלמית היקרה בהם, הם סוג התכשיטים שיביאו לרמת ייחוד גבוהה לכל אירוע, בין אם זה דתי ובין אם לאו. טבעות אלה (או עגילים או שרשראות) הם הרבה יותר מאשר כל תכשיט רגיל יכול להיות אי פעם. הם מספקים משמעות; יש להם היסטוריה סיפור משכנע לספר.

שרשראות ישראליות

למרות שישראל היא מדינה קטנה, התכשיטים שלה מפורסמים בכל העולם. שרשראות ישראליות מעוצבות להפליא על ידי מעצבי תכשיטים מקומיים ממשיכים ללכוד את העיניים ואת ליבם של תיירים ומבקרים כל ימות השנה.

בין החומות העתיקות של העיר העתיקה בירושלים, שבה נראה שהזמן עומד במקום, יש חנות שיצירותיה המעוטרות בתכשיטים מעניקים משמעות חדשה לגמרי לביטוי "אם רק קירות היו יכולים לדבר".

שרשראות ישראליות
שרשראות ישראליות - תכשיטי זהב ישראלים משובצים ביהלומים

 

הסיבה לכך היא שכל פריט תכשיטים בחנות זו הכלול באוסף האבנים הירושלמי מורכב מפיסת לבנה מקורית שכיסתה את האדמה שעליה דרש ישוע כ 3000 שנה לפני כן.

בעת רכישת מחרוזת לב עבור מתנה ליום האהבה ממוריה, אתה לא רק אומר 'אכפת לי ממך' לאדם שאתה נותן לו, אבל אתה גם אומר 'זה לנצח'. מהי דרך יעילה יותר לזכור מקום על ידי להחזיר לך משהו הטמון בו? ומה יותר פנימי לירושלים מאשר אבן יליד זה נבנה עם חזרה בימים ...

תכשיטים בעבודת יד ישראלית
שרשראות ישראליות של מעצבי תכשיטים ישראלים מובילים

עגילים ישראליים

עגילים ייחודיים של תכשיטי מוריה ויודאיקה כוללים שילוב מדהים של מודרני ועתיק, היסטוריה וחדשנות, בזבזנות ופשטות. עגילים ישראליים עשויים זהב משובצים יהלומים ונשמרים בקדושה באמצעות נוכחות מתמשכת של אבן ירושלמית.

סט תואמים של עגילים בעבודת יד וטבעת יהפכו למתנה מדהימה שתתאים לכל אירוע בלתי נשכח. עגילי עבודת יד מאבן ירושלמית מהר מוריה הם תמיד תכשיטים יהודיים עתיקים רלוונטיים ואותנטיים. מדובר בתכשיטים שאף פעם לא יוצאים מהאופנה.

תכשיטים בעבודת יד ישראלית - עגילי יהלום לבן
תכשיטים ישראליים בעבודת יד - עגילי יהלום מזהב לבן

מעצב התכשיטים הישראלי אבי תביסל

כיהודי דור שביעי, תכשיטן ואיש אמונה, מעצב התכשיטים הישראלי אבי תביס, קשור עמוקות לירושלים ולתולדותיה. לכן, כאשר בסוף 90s אבי השתתף בפרויקט מנפה של הר המוריה, את החפצים שנבדקו על ידי ידיו קשור אליו יותר מאשר רק עור חכם. הרוח שנחה רדומה במשך אלפי שנים בין ההריסות "דיברה" אליו. אבי הרשה לו לחדור לנפשו והקשיב.

אמן הוא אדם שעוקב ללא הרף אחר ליבם ופתוח למידע חדש, כמו אפיק נהר שצריך להישאר זמין כדי שניתן יהיה להזרים מים עם הגשם. אבי היה ערני ופתוח לרעיונות חדשים, וכך נוצר קולקציית תכשיטי האבן הירושלמית הייחודית להפליא.

טבעות ישראליות - עיצובים ייחודיים של מעצבי תכשיטים ישראלים
טבעות ישראליות - עיצובים ייחודיים של מעצבי תכשיטים ישראלים

 

בהיותו אמן אמיתי, אבי אפשר למציאות הנוכחית לשנות את 'הסגנון' המקורי שלו, ולשנות את גישתו לייצור תכשיטים. הוא חש שהאוצר האמיתי בשרשראות האלה, העגילים, הטבעות וכפתורי החפתים לא היו היהלומים והזהב היקרים, אלא התכשיטים היהודיים העתיקים הטהורים למראה, עם אבן ירושלמית עתיקה.

תכשיטי זהב
טבעות ישראליות - עיצובים ייחודיים של מעצבי תכשיטים ישראלים

שם מוצר: טבעת 18K מקולקציית אהבה זהב צהוב

תיאור מוצר: זה יהלום דלוקס 18K זהב צהוב טבעת אמור מסמל את הרגשות האנושיים החזקים ביותר. האהבה מייצגת את "הלב שמבין את הידע". טבעת הזהב הצהובה אמורה היא מתוך מהדורה מוגבלת מייצג מספר רוחני סודי. אותיות "אהבה" חרותות על כל טבעת יהלומים של אמורה.

מחיר: ₪2,704.80

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • תכשיטי זהב ישראליים
  • תכשיטים בעבודת יד ישראלית
  • טבעות ישראליות
  • שרשראות ישראליות
  • עגילים ישראליים
  • מעצב תכשיטים ישראלי
4.8
משוב משתמש
5 (1 הצבעה)