תכשיטי זהב משכנעים

תכשיטים ישראלים | תכשיטים מזהב ישראלי | תכשיטים בעבודת יד ישראלית | טבעות ישראליות | שרשראות ישראליות | עגילים ישראלים | מעצב תכשיטים ישראלי | תכשיטים יהודיים עתיקים

תכשיטים מזהב ישראלי - אבן ירושלמית מוכתלת יהלומים

תכשיטי זהב ישראליים, שנוצרו על ידי מוריה, מעלים נרטיב משכנע באמצעות העיצוב המדהים שלה. האיזון על הגבול בין המודרני לבין העתיק, הוא מחשיב את הערכים הקדושים של ההיסטוריה של ירושלים חזרה כאשר הנצרות נולד.

כל חובב תכשיטים יעריך את קווי המתאר המורכבים והפשוטים של תכשיטי זהב ישראליים שיובאו ויביאו לכם תכשיטי מוריה ויודאיקה.

אתה יכול לחוות את ישראל ממקור ראשון באמצעות מתנה של תכשיטים בעבודת יד ישראלית. לעתים קרובות, בעת ביקור במקום, אנחנו רוצים להרגיש את הרוח שלה להוקיר את זה הרבה זמן אחרי לחזור הביתה. אם ישראל היא שאתה מבקר, במיוחד בירושלים, אזי התכשיטים הירושלמים הם הדרך האולטימטיבית להביא איתך חלק מהארץ הקדושה.

תכשיטים בעבודת יד ישראלית

ההבדל העיקרי בין מפעל לתכשיטים בעבודת יד טמון בעובדה כי האחרון הוא בעל מבנה של אהבה וטיפול, אשר מעניקים לו מגע אישי ייחודי. היופי של תכשיטים בעבודת יד היא לא חתיכה אחת נראית כמו אחרים. כל פריט הוא ייחודי וייחודי, שהוא חיוני עבור אנשים מעריכים את האינדיבידואליות שלהם.

תכשיטי זהב - חפתים
תכשיטי זהב ישראלים - חפתים מזהב מזהב של מעצב תכשיטים ישראלי מוביל

תכשיטי זהב ישראליים שנעשו על ידי אומן מיומן עשוי להיות רק את ההצעה המושלמת להצעת האירוסין שלך או חתונה. יהודי, נוצרי או מוסלמי, אנשים מכל הדתות האברהמניות דואגים לירושלים ורואים בה קדושה. תכשיטי ירושלים עם אבן ירושלמית עתיקה מרגישה להם משמעות. אבל זה לא הכל.

טבעות ישראליות - תכשיטים יהודיים עתיקים

הטבעות הישראליות של מוריה מציעות מהממת עיצובי תכשיטים ב 18K ו 14K זהב - צהוב, לבן ורוד - עם יהלומים. חלק מהם תכונה ציטוטים מפורסמים התנ"ך להזכיר, להעביר, השראה.

לכל הטבעות הללו יש אלמנט ייחודי שלאף טבעת אחרת בעולם אין. אלמנט יוצא דופן זה הכלול בזירה מייצג קריאה מרחוק, זכר לעבר הרחוק; מדובר בתכשיטים יהודיים קדומים, פריט של ירושלים העתיקה.

טבעות ישראליות - תכשיטים יהודיים עתיקים
טבעות ישראליות - זהב צהוב עם יהלום ואבן ירושלמית

חפצי התכשיט של ישראל, אשר מחזיקים באבן הירושלמית היקרה בהם, הם סוג התכשיטים שיביאו לרמת ייחוד גבוהה לכל אירוע, בין אם זה דתי ובין אם לאו. טבעות אלה (או עגילים או שרשראות) הם הרבה יותר מאשר כל תכשיט רגיל יכול להיות אי פעם. הם מספקים משמעות; יש להם היסטוריה סיפור משכנע לספר.

שרשראות ישראליות

למרות שישראל היא מדינה קטנה, התכשיטים שלה מפורסמים בכל העולם. שרשראות ישראליות מעוצבות להפליא על ידי מעצבי תכשיטים מקומיים ממשיכים ללכוד את העיניים ואת ליבם של תיירים ומבקרים כל ימות השנה.

בין החומות העתיקות של העיר העתיקה בירושלים, שבה נדמה כי הזמן עומד דומם, יש חנות שעבודותיה המשובצות מעניקות משמעות חדשה לגמרי לביטוי 'אם רק הקירות ידברו'.

שרשראות ישראליות
שרשראות ישראליות - תכשיטי זהב ישראלים משובצים ביהלומים

הסיבה לכך היא שכל תכשיט בחנות זו נכלל באבן האבן הירושלמית וכולל פיסת לבנה מקורית שכיסתה את הקרקע שעליה פסע ישו כמה שנים קודם לכן.

בעת רכישת מחרוזת לב עבור מתנה ליום האהבה ממוריה, אתה לא רק אומר 'אכפת לי ממך' לאדם שאתה נותן לו, אבל אתה גם אומר 'זה לנצח'. מהי דרך יעילה יותר לזכור מקום על ידי להחזיר לך משהו הטמון בו? ומה יותר פנימי לירושלים מאשר אבן יליד זה נבנה עם חזרה בימים ...

תכשיטים בעבודת יד ישראלית
שרשראות ישראליות של מעצבי תכשיטים ישראלים מובילים

עגילים ישראליים

עגילים ייחודיים של תכשיטי מוריה ויודאיקה מהווים תערובת מדהימה של מודרני, עתיק, היסטוריה וחדשנות, בזבזנות ופשטות. העגילים הישראלים, העשויים זהב, משובצים ביהלומים ושומרים על קדושתם לאורך נוכחותה המתמשכת של אבן ירושלמית, מעידים על אומנות מבריקים.

סט תואמים של עגילים בעבודת יד וטבעת יהפכו למתנה מדהימה שתתאים לכל אירוע בלתי נשכח. עגילי עבודת יד מאבן ירושלמית מהר מוריה הם תמיד תכשיטים יהודיים עתיקים רלוונטיים ואותנטיים. מדובר בתכשיטים שאף פעם לא יוצאים מהאופנה.

תכשיטים בעבודת יד ישראלית - עגילי יהלום לבן
תכשיטים בעבודת יד ישראלית - עגילי יהלום לבן

מעצב התכשיטים הישראלי אבי תביסל

כיהודי דור שביעי, תכשיטן ואיש אמונה, מעצב התכשיטים הישראלי אבי תביס, קשור עמוקות לירושלים ולתולדותיה. לכן, כאשר בסוף 90s אבי השתתף בפרויקט מנפה של הר המוריה, את החפצים שנבדקו על ידי ידיו קשור אליו יותר מאשר רק עור חכם. הרוח שנחה רדומה במשך אלפי שנים בין ההריסות "דיברה" אליו. אבי הרשה לו לחדור לנפשו והקשיב.

אמן הוא אדם אשר עוקב אחרי לבו ופתוח למידע חדש, כמו נחל שצריך להישאר זמין עבור מים כדי להשתכשך כאשר הגשם מגיע. אבי היה ערני ופתוח לרעיונות חדשים, וכך הגיע אוסף תכשיטי האבן הירושלמי המדהים.

טבעות ישראליות - עיצובים ייחודיים של מעצבי תכשיטים ישראלים
טבעות ישראליות - עיצובים ייחודיים של מעצבי תכשיטים ישראלים

בהיותו אמן אמיתי, אבי אפשר למציאות הנוכחית לשנות את 'סגנון' המקורי שלו, ולשנות את גישתו לייצור תכשיטים. הוא חש באוצר האמיתי בשרשראות, עגילים, טבעות וחפתים לא היו, למעשה, היהלומים היקרים וזהב, אלא תכשיטים יהודיים עתיקים למראה טהור וצנועים עם אבן ירושלמית עתיקה.

תכשיטי זהב
טבעות ישראליות - עיצובים ייחודיים של מעצבי תכשיטים ישראלים

שם מוצר: טבעת 18K מקולקציית אהבה זהב צהוב

תיאור מוצר: זה יהלום דלוקס 18K זהב צהוב טבעת אמור מסמל את הרגשות האנושיים החזקים ביותר. האהבה מייצגת את "הלב שמבין את הידע". טבעת הזהב הצהובה אמורה היא מתוך מהדורה מוגבלת מייצג מספר רוחני סודי. אותיות "אהבה" חרותות על כל טבעת יהלומים של אמורה.

מחיר: ₪2,704.80

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • תכשיטי זהב ישראליים
  • תכשיטים בעבודת יד ישראלית
  • טבעות ישראליות
  • שרשראות ישראליות
  • עגילים ישראליים
  • מעצב תכשיטים ישראלי
4.8
משוב משתמש
5 (1 הצבעה)