תכשיטי זהב משכנעים

תכשיטים ישראלים | תכשיטים מזהב ישראלי | תכשיטים בעבודת יד ישראלית | טבעות ישראליות | שרשראות ישראליות | עגילים ישראלים | מעצב תכשיטים ישראלי | תכשיטים יהודיים עתיקים

Israeli Gold Jewelry – Jerusalem Stone Crowned with Diamonds

תכשיטי זהב ישראליים, שנוצרו על ידי מוריה, מעלים נרטיב משכנע באמצעות העיצוב המדהים שלה. האיזון על הגבול בין המודרני לבין העתיק, הוא מחשיב את הערכים הקדושים של ההיסטוריה של ירושלים חזרה כאשר הנצרות נולד.

כל חובב תכשיטים יעריך את קווי המתאר המורכבים והפשוטים של תכשיטי זהב ישראליים שיובאו ויביאו לכם תכשיטי מוריה ויודאיקה.

אתה יכול לחוות את ישראל ממקור ראשון באמצעות מתנה של תכשיטים בעבודת יד ישראלית. לעתים קרובות, בעת ביקור במקום, אנחנו רוצים להרגיש את הרוח שלה להוקיר את זה הרבה זמן אחרי לחזור הביתה. אם ישראל היא שאתה מבקר, במיוחד בירושלים, אזי התכשיטים הירושלמים הם הדרך האולטימטיבית להביא איתך חלק מהארץ הקדושה.

תכשיטים בעבודת יד ישראלית

ההבדל העיקרי בין מפעל לתכשיטים בעבודת יד טמון בעובדה כי האחרון הוא בעל מבנה של אהבה וטיפול, אשר מעניקים לו מגע אישי ייחודי. היופי של תכשיטים בעבודת יד היא לא חתיכה אחת נראית כמו אחרים. כל פריט הוא ייחודי וייחודי, שהוא חיוני עבור אנשים מעריכים את האינדיבידואליות שלהם.

תכשיטי זהב - חפתים
Israeli gold jewelry – rose gold cufflinks by a leading Israeli jewelry designer

תכשיטי זהב ישראליים שנעשו על ידי אומן מיומן עשוי להיות רק את ההצעה המושלמת להצעת האירוסין שלך או חתונה. יהודי, נוצרי או מוסלמי, אנשים מכל הדתות האברהמניות דואגים לירושלים ורואים בה קדושה. תכשיטי ירושלים עם אבן ירושלמית עתיקה מרגישה להם משמעות. אבל זה לא הכל.

Israeli Rings – Ancient Jewish Jewelry

הטבעות הישראליות של מוריה מציעות מהממת עיצובי תכשיטים ב 18K ו 14K זהב - צהוב, לבן ורוד - עם יהלומים. חלק מהם תכונה ציטוטים מפורסמים התנ"ך להזכיר, להעביר, השראה.

לכל הטבעות הללו יש אלמנט ייחודי שלאף טבעת אחרת בעולם אין. אלמנט יוצא דופן זה הכלול בזירה מייצג קריאה מרחוק, זכר לעבר הרחוק; מדובר בתכשיטים יהודיים קדומים, פריט של ירושלים העתיקה.

טבעות ישראליות - תכשיטים יהודיים עתיקים
Israeli rings – yellow gold with a diamond & Jerusalem stone

 

חפצי התכשיט של ישראל, אשר מחזיקים באבן הירושלמית היקרה בהם, הם סוג התכשיטים שיביאו לרמת ייחוד גבוהה לכל אירוע, בין אם זה דתי ובין אם לאו. טבעות אלה (או עגילים או שרשראות) הם הרבה יותר מאשר כל תכשיט רגיל יכול להיות אי פעם. הם מספקים משמעות; יש להם היסטוריה סיפור משכנע לספר.

שרשראות ישראליות

למרות שישראל היא מדינה קטנה, התכשיטים שלה מפורסמים בכל העולם. שרשראות ישראליות מעוצבות להפליא על ידי מעצבי תכשיטים מקומיים ממשיכים ללכוד את העיניים ואת ליבם של תיירים ומבקרים כל ימות השנה.

Amongst ancient walls of the Old City of Jerusalem, where time seems to stand still, there’s a store whose bejeweled creations provide a whole new meaning to the expression ‘if only walls could talk.’

שרשראות ישראליות
Israeli necklaces – Israeli gold jewelry studded with diamonds

 

That’s because every item of jewelry in this store included in the Jerusalem stone collection consists of a piece of an original brick that covered the ground on which Jesus stepped some 3000 years beforehand.

בעת רכישת מחרוזת לב עבור מתנה ליום האהבה ממוריה, אתה לא רק אומר 'אכפת לי ממך' לאדם שאתה נותן לו, אבל אתה גם אומר 'זה לנצח'. מהי דרך יעילה יותר לזכור מקום על ידי להחזיר לך משהו הטמון בו? ומה יותר פנימי לירושלים מאשר אבן יליד זה נבנה עם חזרה בימים ...

תכשיטים בעבודת יד ישראלית
שרשראות ישראליות של מעצבי תכשיטים ישראלים מובילים

עגילים ישראליים

Unique earrings of Moriah Jewelry and Judaica comprise a stunning blend of modern and ancient, history and innovation, extravagance and simplicity. Made of gold, studded with diamonds and kept holy through the lasting presence of Jerusalem stone, these Israeli earrings are a testimony to brilliant craftsmanship.

סט תואמים של עגילים בעבודת יד וטבעת יהפכו למתנה מדהימה שתתאים לכל אירוע בלתי נשכח. עגילי עבודת יד מאבן ירושלמית מהר מוריה הם תמיד תכשיטים יהודיים עתיקים רלוונטיים ואותנטיים. מדובר בתכשיטים שאף פעם לא יוצאים מהאופנה.

תכשיטים בעבודת יד ישראלית - עגילי יהלום לבן
Israeli handmade jewelry – white gold diamond earrings

מעצב התכשיטים הישראלי אבי תביסל

כיהודי דור שביעי, תכשיטן ואיש אמונה, מעצב התכשיטים הישראלי אבי תביס, קשור עמוקות לירושלים ולתולדותיה. לכן, כאשר בסוף 90s אבי השתתף בפרויקט מנפה של הר המוריה, את החפצים שנבדקו על ידי ידיו קשור אליו יותר מאשר רק עור חכם. הרוח שנחה רדומה במשך אלפי שנים בין ההריסות "דיברה" אליו. אבי הרשה לו לחדור לנפשו והקשיב.

An artist is a person who perpetually follows their heart and is open to new information, like a riverbed that has to stay available for water to gush in when the rain arrives. Avi was alert and open for novel ideas, and that is how the amazingly unique Jerusalem stone jewelry collection came about.

טבעות ישראליות - עיצובים ייחודיים של מעצבי תכשיטים ישראלים
Israeli rings – unique designs by Israeli jewelry designers

 

Being a true artist, Avi allowed the current reality to change his original ‘style’, altering his approach to jewelry-making. He sensed the real treasure in these necklaces, earrings, rings, and cufflinks weren’t, in fact, the expensive diamonds and gold but the pure-looking, humble Ancient Jewish Jewelry with ancient Jerusalem stone.

תכשיטי זהב
טבעות ישראליות - עיצובים ייחודיים של מעצבי תכשיטים ישראלים

שם מוצר: טבעת 18K מקולקציית אהבה זהב צהוב

תיאור מוצר: זה יהלום דלוקס 18K זהב צהוב טבעת אמור מסמל את הרגשות האנושיים החזקים ביותר. האהבה מייצגת את "הלב שמבין את הידע". טבעת הזהב הצהובה אמורה היא מתוך מהדורה מוגבלת מייצג מספר רוחני סודי. אותיות "אהבה" חרותות על כל טבעת יהלומים של אמורה.

מחיר: ₪2,704.80

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • תכשיטי זהב ישראליים
  • תכשיטים בעבודת יד ישראלית
  • טבעות ישראליות
  • שרשראות ישראליות
  • עגילים ישראליים
  • מעצב תכשיטים ישראלי
4.8
משוב משתמש
5 (1 הצבעה)