שרשרת תליון לב

7 נקודות מדוע שרשרת תליון לב היא מתנה כה מדהימה

בדרך כלל, כשאנחנו מקבלים שרשרת תליון לב, אנחנו לא טורחים לשאול אם יש סיפור שקשור אליו או לא. אנשים בדרך כלל ניגשים לתכשיט מנקודת מבט של הערך הכספי והחזותי שלהם, וזה הגיוני לחלוטין. כמה אנו רואים שרשרת תליון לב או יותר, חנות תכשיטים שלמה שיש בה מדהים ...? עם זאת, דברים שונים בעת ביקורם במוריה, מכיוון שלתליון לב היהלומים שלהם יש סיפורים יוצאי דופן ומרתקים. מאחורי כל שרשרת תליון לב ותליון יהלומי לב יש היסטוריה.

תליון הלב של רחל
שרשראות תליון לב ייחודיות ומהממות שומרות על עיר הקודש קרוב לליבך

אוסף אבן מוריה: דיימונד בזהב - תליון לב יהלום שבסיסו אבן ירושלמית אותנטית

אוסף אבן מוריה ירושלים הוא הסט המרכזי של המרכז הבינתחומי (מרכז היהלומים הישראלי, עסק יהלומים משפחתי שקיים כבר למעלה מ- 50 שנים. אוסף אבן מוריה הוא, למעשה, מיזם יחיד במינו. תכשיטים יהלומים. הגהו במרכז הבינתחומי - בית היהלומים כדי להפיץ את החוויה העמוקה של בעלות על פריט עם אבן ירושלמית אותנטית, מהגרעין הקדוש של העולם, כתכשיטים דתיים מסקרנים - עבור אותם אנשים שרוצים להחזיק את העיר הקדושה בקרבתם.

שרשרת תליון לב
שרשראות תליון לב עם אבן ירושלמית בבסיסה! הזכיר לך את אלה שאתה אוהב

תליון לב יהלום - הייחודיות נולדת

פרוייקט אוסף אבן מוריה מקורו בחזון שהוכר על ידי מר אבי תיווסל, אומן תכשיטים ישראלי בכיר, שאבות אבותיו חיו בירושלים למעלה מדורות של 7. דמיונם של כולם נלכד על ידי אוסף התכשיטים שאין שני לו, שחזה מר תוויסל להחיות את ההיסטוריה המובהקת של ירושלים על ידי סידור מחדש של ההריסות העתיקות של הר הבית שהוצגו בהווה בצורה חדשה.

תליון לב מוריה
אם אתה מחפש שרשרת לב יוצאת דופן אתה אמור לראות את שרשרת התליון הגדולה שלנו

שרשרת לב תליון - סיפור רקע מרתק

ב- 1999 שמע אבי על החפירות הבלתי מורשות שפגעו בהר הבית. הוקם מקום ניפוי להצלת לפחות חלק מהממצאים המדהימים שהיו קרובים לכיבוי. כעוזר המפתח לתכנית הישועה, היה לו חזון. הוא חשב שהרוחניות של אבנים ארכאיות אלה מסוגלת לקשר בין חסידים מכל רחבי כדור הארץ תחת המטריה הרוחנית של "ירושלים הקדושה". זה מופלא לעתים קרובות כאשר הכל נראה אבוד, פתאום דבר אחר משנה את זה לטובה.

כאשר התרחשו החפירות הלא-חוקיות, נראה כאילו כל מה שקודש ומשמעותי יפטר ויינטש כמו איזה זבל חסר טעם. אבל למזלנו זה לא קרה. דבר אחר לגמרי עשה, דבר שבאותה עת נראה פלא. לכן, כל שרשרת לב תליון שנרכשה מ- תכשיטי מוריה ו תכשיטים ליהדות הוא משהו של נס, קטע שעמד מול בורות והרס, קצת קדושה שחיה בה.

פועם תליון לב בצורת לב
שרשרת לב תליון שילוב מנצח של אבן מהכותל המערבי ויהלומים ברמה גבוהה

שרשרת תליון לב גדולה שלא כמו כל דבר אחר שם בחוץ

לאחר שהשיג את כל האישורים הדרושים לשימוש באבנים מהר הבית, אבי החל לממש את הרעיון שלו, וכך הגיע אוסף מוריה הנדיר. בשום מקום אחר על פני כדור הארץ לא ניתן לראות שרשראות תליון לב גדולות ויקרות ערך מיוחד לאלה שנוצרו על ידי התכשיטנים של מוריה. ממצאים היסטוריים מוקפים במתכות יקרות ומפזרים אבני חן.

כל שרשרת תליון לב גדולה מעלה את השאלה מה חשוב יותר כאן, היהלומים והזהב או האלמנט הפשוט למראה עתיק? מה שקורה כאן הוא די מדהים. על ידי כריכת אלמנטים קדומים שחילצו העובדים בפרויקט הניפוי ליד הר הבית (המכונה הר. מוריה), והנחתם בסגנון תכשיטים, כל אחד יכול לרשות דוגמא של העתיקה המנצחת של העיר הקדושה. זה לא רק שרשרת תליון לב גדולה שאתה מקבל, אלא שריד אותנטי ומעט.

שרשראות תליון לב
שרשרת תליון לב יפה עם אבן אמיתית מירושלים. יוקרה ואיכותית

תכשיטים עם שרשרת תליון לב

כל פיסת סלע שנאספה בהר הבית לאוסף נחתכת ומסודרת, ואז נוצרת כדי לשמור על טוהר הגלם שלה. התכשיטנים המיומנים של מוריה מארגנים ומכניסים בצורה יהודית את היהלומים והזהב באבן הטבעית באופן ידני, כדי ליצור אמירה חזותית מדהימה, שלא דומה לשום דבר שהיה אי פעם באוסף משובח, מהדורה מוגבלת של יהלומים. תכשיטים יהודיים וינטאג ' . שרשרת תליון לב מתחילה בשריד אותנטי מהר הבית המורכב בחינניות עם יהלום וזהב המציג יצירה ראויה לציון של רוחניות ומורשת חסרת גיל.

אוסף מוריה קו עוצר נשימה של שרשרת תליון לב יהלומית משובחת ויהודית שוזרת זהב, המתכת האצילית ביותר, ויהלומים, אבני החן הקשוחות ביותר בכוכב הלכת, עם אבן ירושלמית העתיקה המסמלת את חיוניותה, חשיבותה וקדושת העיר במשך יותר מ- 3,000 שנים . כתכשיטים רוחניים, האוסף משיג כוונה זו, על ידי שילוב מרכיבים יקרים הממחישים את חוסנה הנצחי, המשמעות והקדושה של ירושלים.

שרשרת תליון לב גשר לשנת 3000

מוריה היא המקום עליו מוביל אברהם ליצירת יהדות, נצרות ואיסלאם. בימינו, מוריה הוא קמע חמוד, יצירה של תכשיטים ישראלים ייחודיים, מחשמל בזוהר ובמסר הרוחניות שלו. התבונן היטב בשרשרת התליון של הלב, תזהה שקטעי האבן הללו הם מדהימים, וכל אבן נושאת רוח ארכית וזווית. אפשר היה להשתמש בהם בבניין מקדש שלמה, ברחובות ירושלים העתיקים של 3000, בדיוק על אותם חלוקי נחל שעליהם דרכו אבותינו, מלכיהם, נביאיהם ואפילו האנשים הרגילים בירושלים.

שרשרת תליון לב מתנה חדשה עם נשמה ישנה

אם האבן באותן שרשראות תליון לב יכלה לדבר, הן היו מספרות על העבר היהודי בשלושת אלפי השנה האחרונות. אדם העונד תכשיטים זה מהדהד את צליל החפץ והוא, למעשה, שגריר הסיפור הכובד של ירושלים. ירושלים קשורה לרוח האנושית, למילת ה '. על ידי הרכבת תכשיטי האבן של מוריה, אתה זוכר תזכורת מתמדת למי אנחנו ומה שמנחה אותנו. אוסף מוריה בא לידי ביטוי באמצעות תכשיטים במהדורה מוגבלת ועיצובים מעוררי השראה, כולם מוקלטים ומצויינים בתעודת מקוריות המיועדת, המציגים את הולדת האבן מירושלים: מקום התשוקה, עיר השלום הגדולה.

מעולם לא היה רגע בו עבר והווה התאחדו בצורה כה מושגת באמצעות אומנות תכשיטים. מי שיקבל תליון לב יהלומים מאוסף מוריה יהיה בעל כבוד של פיסת היסטוריה מאומתת. עבר שממשיך לחיות דרך היופי האלמותי ורוח האבן. זו לא סתם שרשרת לב תליון אלא גשר בזמן המצטרף בין כל מה שהיה, יהיה ויהיה.

בקרו אותנו בפייסבוק