שרשרת אבן חמסה

שרשרת ענקית שרשרת חמסה לבנה שרשרת אבן חמסה שרשרת hamsa וינטאג ' שרשרת חמסה גדולה מחרוזת דקלים שרשרת שרשרת גדולה שרשרת שרשרת

7 תובנות לתוך איך זה שרשרת האמה אבן הוא ייחודי ביותר & ייחודי בהווה של ההיסטוריה של מתנות

כאשר אנו קונים שרשרת אבן hamsa, אנחנו לא תוהה אם יש או לא סיפור ללכת עם זה. אנחנו בדרך כלל בוחנים תכשיטים מנקודת מבט של המראה שלה ואת העלות, וזה הגיוני. באיזו תכיפות אנו רואים שרשרת תליון או יותר, חנות תכשיטים שלמה שיש לה סיפור יפה ...? עם זאת, הדברים שונים בעת ביקור תכשיטי מוריה ויודאיקה בהתחשב בכך כל שרשרת hamsa שלהם שרשראות לספר סיפור יוצא דופן ומרתק. יש היסטוריה של כל שרשרת hamsa וינטאג ', ואת ההיסטוריה של שרשרת סמל hamsa של מוריה הוא 3000 שנים.

מריה - קולקציה: זהב על זהב - שרשרת חמסה לבנה עם אבן ירושלמית אותנטית

האוסף המרכזי של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), הוא עסק משפחתי של יהלומים עם יותר מ -50 שנות ניסיון. אוסף אבן המוריה הוא, למעשה, מפעל ללא תחרות בתכשיטי יהלומים משובחים. מקורו ב IDC - בית היהלומים להפיץ את המשמעות של לבישת חתיכת תכשיטים שנעשו בירושלים, שריד מהמרכז הקדוש של העולם, כתכשיטים היסטוריים מעוררי השראה - עבור המאמין שרוצה להביא את העיר האלוהית אל לבו של אחד.

שרשרת חמסה - ייחודיות נולדה

מיזם "מוריה קולקציה" נבע מחזון שנצפה על ידי מר אבי תביסל, תכשיטן ישראלי בכיר, שאבותיו גרים בירושלים מזה מאות שנים. הדמיון של כל אחד נתפס על ידי אוסף ייחודי של תכשיטי זהב ישראלים משכנעים שחזה על ידי מר תביסל להחיות את ימיה המכובדים של ירושלים על ידי עיצוב מחדש של ההריסות הישנות של הר הבית שחולקו עד כה בצורה שונה.

שרשרת אבן חמסה
שרשרת אבן חמסה

וינטג 'שרשרת חמסה - סיפור רקע מרתק

ב 1999, אבי שמע על החפירות הלא מורשות שגרמו נזק חמור להר הבית. נוצרה במקום מסננת התנדבותית כדי להציל חלק מהממצאים הארכאיים שכמעט נכבו. תורם חשוב לפרויקט החיסכון, הוא נעשה מודע למשהו. הוא הניח שהרוחניות של האבנים ההיסטוריות האלה מסוגלת לחבר בין חסידיו מכל העולם מסרים משמעותיים מעוררי השראה תכשיטים

כשהחפירות הרסניות התרחשו, נראה כאילו כל דבר קדוש ומשמעותי ייגרד ויישכח כמו שטויות חסרות ערך. עם זאת, באורח פלא, זה לא קרה. קרה דבר אחר לגמרי. משהו שבאותו זמן לא היה אלא נס. לכן, כל שרשרת חמסה משובחת שנרכשה ממוריה היא סוג של נס, מדגם ששרד את ההרס וההרס, טד קדושה שחי על.

שרשרת חמסה לבנה
שרשרת חמסה לבנה

חמסה שרשרת פאלם שונה משאר

לאחר שקיבל את כל האישורים הדרושים לשימוש באבנים מהחפירה בירושלים, אבי החל לממש את הרעיון שלו, וכך הגיע אוסף מוריה הייחודי עם קו עוצר נשימה של תליון בת מצווה. בשום מקום אחר בעולם אפשר לראות את שרשרת המנסה כחסרת משמעות או מיוחדת כמו אלה שנוצרו על ידי תכשיטני מוריה. היסטוריה מוקפת מתכות יקרות ו bejeweled עם אבנים יקרות. כל שרשרת של כפות הדסה גורמת לנו לשאול מה הכי יקר כאן, את היהלומים ואת הזהב או את האלמנט הישן? זה מדהים.

על ידי חיבור של פיסות עתיקות שהוכנו על ידי העובדים בפרויקט הניפוי שליד הר המוריה (המכונה הר הבית) והקצאתם לתפאורה ייחודית, כל אחד יכול להחזיק בחלק מהמעבר המדהים של ירושלים. זה לא רק שרשרת האמסה דקל כי אתה רוכש, אבל חפץ אספנות אמיתי.

שרשרת hamsa וינטאג '
3000 בן חצי שנה שרשרת hamsa וינטאג

חמסה סטון שרשרת עם מורשת

כל אלמנט שנלקח על Mt המקדש עבור האוסף הוא מעוצב מקוטלג, ולאחר מכן עשה כדי לשמור על הפשטות האורגנית שלה. האומנים היודעים של מוריה מארגנים ומסודרים בקפידה את היהלומים ואת המתכת באבן הסלע, כדי ליצור עדויות חזותיות מדהימות, שמעולם לא ניסו באוסף איכותי ואופנתי של תכשיטי יהלומים. שרשראות חמסה לבנות לבוא עם אבן אמיתית מן הר מוריה, כי הוא מותאם בטוב טעם עם יהלום וזהב היוצרים חתיכה חד פעמית של רוחניות ומורשת חסר גיל.

מוריה של אוסף מדהים תוצרת של המהדורה מוגבלת יהלום משובח יהלום hamsa שרשראות, מחרוזות מגן דוד ותכשיטים אחרים בירושלים, משלב זהב, מתכת אצילית ויהלומים, המינרלים הקשים ביותר בעולם, עם אבן ירושלמית עתיקה שמגלמת את חיוניותה של עיר הקודש, את משמעותה ואת קדושתה הקיצונית במשך יותר מ- 3,000 שנים. בתכשיטים אמונה, האוסף משיג את הכוונה על ידי שילוב של אלמנטים יקרים המתארים את כוחה, ערכה וקדושתה של ירושלים.

שרשרת אבן חמסה
שרשרת אבן חמסה על חוט משי או שרשרת זהב

חמסה אבן מחרוזת גשר מן המקרא פעמים אל שלנו

מוריה הוא המקום שבו אברהם קיבל את האמונה באל אחד וזרע את זרע שלוש הדתות הגדולות. עכשיו, מוריה היא קסם מעוטר, עבודה של תכשיטים, מתעוררת עם היופי שלה מסרים של רוחניות. כאשר מסתכלים מקרוב על שרשרת סמל hamsa, תבחין מיד כי האלמנטים רוק מדהימים, כמו כולם נושאת מהות היבט קדום. ייתכן שהם שימשו בבניין שלושת המקדשים, הרחובות המרוצפים באבני חן של אלף שנה באלף שנה של ירושלים, אותן אבנים שבהן דרכו אבותינו, נביאינו, מלכינו ויורשי ירושלים הקבועים.

חמסה סמל שרשרת מתנה עם נשמה

אם סלעי אלה שרשראות אבן hamsa יכול לדבר, הם יהיו מחדש לספר ההיסטוריה היהודית של העבר 3000 שנים. מי לובש את זה שרשרת חמסה יהודית מהדהד את שיר השריד, והוא למעשה שגריר של החשבון המדהים של ירושלים. ירושלים קשורה לרוחנו, לחוקי ה '. על ידי הצבת האבנים של מוריה, אתה מקבל אינדיקציה נאמנה של מי אנחנו ומה אנחנו מאמינים. אוסף מוריה הוא עשוי תכשיטים במהדורה מוגבלת בעיצובים מפוארים, אשר כולם מתועדים וממוספרים, המוכיחים כי האבן היא מ ירושלים: בירת התשוקה, עיר השלום הגדולה.

שרשרת חמסה לבנה עם יהלומים
שרשרת חמסה לבנה עם יהלומים

אף פעם לא היה זמן שבו בעבר והווה התאספו בצורה כה נגישה דרך התכשיטים. מי שקונה מחרוזת וינטג 'חמסה מאוסף האבן של מוריה יהיה שומר כבוד של שריד אמיתי. היסטוריה שנותרה בחיים באמצעות החסד הנצחי ומהות האבן. זה לא רק שרשרת אבן hamsa תכשיטי יודאיקה מישראל אלא גשר בזמן המתחבר בין כל מה שהיה אי פעם, הוא ויהיה קיים.

שרשרת אבן חמסה

שם מוצר: חמסה זהב לבן משובץ יהלומים

תיאור מוצר: זהב לבן חמסה חמסה מזרח תיכונית עתיקה עם שורשים רב-תרבותיים, המסמלת את ידו של אלוהים. יהודים, נוצרים ומוסלמים מאמינים בכך כסימן מגן. זה מביא את בעליו אושר, מזל, בריאות ומזל טוב. סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי.

מחיר: 3,621 $ - $ 4,248

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • שרשרת hamsa וינטאג '
  • שרשרת חמסה לבנה
  • שרשרת אבן חמסה
  • שרשרת ענקית
  • שרשרת שרשרת
  • שרשרת שרשרת
  • שרשרת שרשרת גדולה
4.6
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)