שרשרת מחסה לחורים

שרשרת מחרוזת זכר שרשרת של חמסה לחבר 'ה מנס שרשרת זהב חמסה תכשיטים לגברים שרשרת עבודת יד מנס hamsa שרשרת

7 Reasons Why Moriah’s Hamsa Necklace For Guys Is The Utmost Unique & Special Gift There Is

בדרך כלל, כאשר אנו קונים מחרוזת hamsa עבור החבר 'ה, אנחנו לא נוטים לבדוק אם יש סיפור קשור אליו. אנשים בדרך כלל שופט פיסת תכשיטים לפי המראה שלה ואת המחיר, וזה הגיוני. אחרי הכל, באיזו תדירות אנו נתקלים שרשרת זהב hamsa זהב או כל תליון חמסה לעניין זה, לא להזכיר אוסף תכשיטים שלם, זה אומר סיפור יפה ...?

Nevertheless, things different in Moriah: all their mens gold hamsa necklaces have extraordinary and beautiful stories.  There’s a history to every male hamsa necklace, pendant and other hamsa jewelry themed items for men.

Diamond & Gold Male Hamsa Necklace That Carries Jerusalem Stone At Its Heart

האבן של מוריה ירושלם היא אוסף הדגל של המרכז הבינתחומי הרצליה, ענף יהלומים בבעלות משפחתית, אשר קיים כבר למעלה מחמישים שנה. המוריה תכשיטי אבן ירושלים האוסף מייצג חידוש חד פעמי בתכשיטי יהלומים משובחים.

שרשרת חמסה לבחורים
שרשרת זהב עבור החבר 'ה זהב צהוב

Mens Hamsa Necklace – Uniqueness Is Born

Moriah’s Collection project derived from a vision grasped by a prominent Israeli jewelry-designer, the Jerusalemite  Avi Tavisal. The incredible jewelry collection conceived by Mr. Tavisal to revive Jerusalem’s distinguished history in a renewed form is capturing everyone’s imagination.

Hamsa Hand Mens Necklace – Incredible Background

In the late nineties, unlicensed excavations were causing severe damage to the Temple Mount. A sifting center was arranged to recover at least part of the amazing treasures which were close to wrecked. Avi joined as soon as he’d learned about the disaster. A vital assistant to the rescue effort, he realized that the holiness of these ancient stones could bring together individuals from all over the world under the spiritual umbrella of “Sacred Jerusalem.”

זה נראה מופלא לעתים קרובות כאשר כל נראה נראה אבוד, פתאום עוד דבר אחר משנה את זה מסביב.

כשהתרחשו החפירות הלא נכונות, היה נדמה כאילו כל דבר קדוש וחיוני ייפסק ונטוש כמו זבל חסר טעם. עם זאת, במקרה, זה לא קרה. דבר אחר לגמרי עשה; דבר אשר ברגע התרחשותו נתפס מופלא. לכן, כל hamsa יד mens שרשרת רכשה מ תכשיטי מוריה ויודאיקה הוא סוג של נס, פריט שנמשך בורות והרס, קצת קדושה שממשיך לחיות.

שרשרת עבודת יד
hamsa hand mens necklace – rose gold with diamonds hamsa necklace for guys

Mens Gold Hamsa Necklace – Pure & Different

לאחר שקיבל את כל ההיתרים הנדרשים לשימוש באבנים מהחפירה בירושלים, המשיך אבי להגשים את הרעיון שלו, וכך הגיע אוסף המוריה הבולט. בשום מקום אחר בעולם אפשר לראות את שרשרת ההמסה זהב של זהב כמו ייחודי וחשוב כמו שנוצר על ידי תכשיטיה של מוריה: שרידים שתוארו זהב 18K ו משובץ יהלומים. כל שרשרת זהב hamsa mens גורם לנו לתהות מה הוא בעל ערך רב יותר במקרה הזה, את הזהב ואת אבני החן או פשוט בן אבן בן?

על ידי חיבורם של קטעי קרקע עתיקים המבוצעים על ידי ארכיאולוגים בפרויקט בהר המוריה והכניסתם למבנה תכשיטים, כגון תליוני זהב, כל מי שרוצה יכול להחזיק קטע מהעבר המפואר של עיר הקודש. זה לא רק שרשרת mams hamsa שאתה קונה, אבל חפץ משמעותי ואותנטי.

Hamsa Necklace For Guys – Jewelry With A Statement

Every stone harvested on Mount Moriah for the Collection is cut and arranged, then made to keep its natural simplicity. Moriah’s craftsmen carefully design and insert the זהב ויהלומים in the rock element by hand, to construct an incredible visual testimony, never previously attempted in a high end, limited edition collection of diamond jewelry.  Hamsa necklace for guys open with a genuine stone from Moriah Mount that is, tastefully joined up with precious stones and gold, forming a singular item of endless legacy and spirituality.

שרשרת חמסה לבחורים
מחרוזת יהלום לחמישה זהב לבן

Moriah Collection’s amazing produce of exclusive, exquisite diamond male hamsa necklace intertwines gold, the noblest metal, and diamonds, the hardest stones on the planet, with Jerusalem Stone to illustrate the City’s durability and saintliness for thousands of years.

Male Hamsa Necklace – A Bridge From Biblical Times To Ours

מוריה הוא שם ההר שעליו אימץ אברהם את האמונה במונותיאיזם, והמסע לשלוש הדתות הגדולות החל. כיום, מוריה הוא קסם מעוטר, מאמר של תכשיטים כי הוא מעורר השראה עם חידוד שלה מסרים משמעותיים של תוכן דתי. כאשר מסתכלים מקרוב על שרשרת hamsa mens, תוכל לזהות כי האלמנטים האלה רוק הם יוצאי דופן להפליא, וכל אבן יש מהות היסטורית. אפשר היה לטפל במרכיבים אלו בהקמת בית המקדש של שלמה, שבמסלולים של ירושלים, מאות שנים של ירושלים, באותן אבנים שהלכו מלכינו, אבותינו, נביאינו וירושלים הירושלמית.

מחרוזת חמסה לחבר'ה - זהב מזהב ויהלומים
hamsa necklace for guys – rose gold and diamonds

Hamsa Hand Mens Necklace – A New Gift With An Old Soul

If the stones in those hamsa hand mens necklaces could speak, they would be recounting Jewish past of the last three thousand years. He who puts on that jewelry resounds the song of the stone and is an ambassador of Jerusalem’s incredible history. Jerusalem is attached to the human soul, to the word of G-d. By putting on the stone jewelry of Moriah, you acquire a consistent expression of who we are and who guides us.

אוסף מוריה מורכב מתכשיטים מוגבלים במהדורות מדהימות כגון מחרוזות מגן דוד ורבים אחרים, כולם מקוטלגים ומפורטים בתעודת מקור אותנטית, המאמתים את האבן מירושלים: בירת התשוקה, עיר השלום הגדולה.

מעולם לא היה שם רגע שבו בעבר והווה התאספו בצורה כה אפשרית באמצעות התכשיטים. מי מקבל מחרוזת זכר hamsa מאוסף זה יהיה שומר גאה של שריד אמיתי. אולי אתה לא מקבל את החמסא בעצמכם; זה יכול להיות בת מצווה you’re after. In any case, whoever the lucky recipient of this jewelry should be, they will be getting a sample of past that continues to exist via enduring beauty and character of the stone. It isn’t simply a hamsa necklace for guys or girls, but a time-capsule that connects between past, present, and future.