שרשרת מחסה לחורים

שרשרת מחרוזת זכר שרשרת של חמסה לחבר 'ה מנס שרשרת זהב חמסה תכשיטים לגברים שרשרת עבודת יד מנס hamsa שרשרת

7 סיבות לכך שרשרת החמסה של מוריה לבחורים היא המתנה הייחודית והמיוחדת ביותר שיש

בדרך כלל, כאשר אנו קונים מחרוזת hamsa עבור החבר 'ה, אנחנו לא נוטים לבדוק אם יש סיפור קשור אליו. אנשים בדרך כלל שופט פיסת תכשיטים לפי המראה שלה ואת המחיר, וזה הגיוני. אחרי הכל, באיזו תדירות אנו נתקלים שרשרת זהב hamsa זהב או כל תליון חמסה לעניין זה, לא להזכיר אוסף תכשיטים שלם, זה אומר סיפור יפה ...?

אף על פי כן, דברים שונים אצל מוריה: לכל שרשראות חמסה מזהב לגברים יש סיפורים יוצאי דופן ויפים. יש היסטוריה לכל שרשרת חמסה גברית, תליון ופריטים אחרים המעוניינים בתכשיטי חמסה לגברים.

שרשרת חמסה זכר יהלום וזהב הנושאת אבן ירושלמית בלבה

האבן של מוריה ירושלם היא אוסף הדגל של המרכז הבינתחומי הרצליה, ענף יהלומים בבעלות משפחתית, אשר קיים כבר למעלה מחמישים שנה. המוריה תכשיטי אבן ירושלים האוסף מייצג חידוש חד פעמי בתכשיטי יהלומים משובחים.

שרשרת חמסה לבחורים
שרשרת זהב עבור החבר 'ה זהב צהוב

שרשרת חמסה לגבר - ייחוד נולד

פרויקט הקולקציה של מוריה נגזר מחזון שתפס מעצב תכשיטים ישראלי בולט, אבי תביסל הירושלמי. קולקציית התכשיטים המדהימה שהגה מר טוויסל בכדי להחיות את ההיסטוריה המכובדת של ירושלים בצורה מחודשת כובשת את דמיונם של כולם.

שרשרת יד חמסה לגברים - רקע מדהים

בסוף שנות התשעים, חפירות ללא רישיון גרמו נזק קשה להר הבית. מרכז סינון הוסדר בכדי לשחזר לפחות חלק מהאוצרות המדהימים שהיו קרובים להריסות. אבי הצטרף ברגע שנודע לו על האסון. כעוזר חיוני במאמץ החילוץ, הבין שקדושת האבנים העתיקות הללו יכולה להפגיש בין אנשים מכל רחבי העולם תחת המטריה הרוחנית של "ירושלים הקדושה".

זה נראה מופלא לעתים קרובות כאשר כל נראה נראה אבוד, פתאום עוד דבר אחר משנה את זה מסביב.

כשהתרחשו החפירות הלא נכונות, היה נדמה כאילו כל דבר קדוש וחיוני ייפסק ונטוש כמו זבל חסר טעם. עם זאת, במקרה, זה לא קרה. דבר אחר לגמרי עשה; דבר אשר ברגע התרחשותו נתפס מופלא. לכן, כל hamsa יד mens שרשרת רכשה מ תכשיטי מוריה ויודאיקה הוא סוג של נס, פריט שנמשך בורות והרס, קצת קדושה שממשיך לחיות.

שרשרת עבודת יד
שרשרת גברים חמסה יד - זהב ורוד עם יהלומים שרשרת חמסה לבחורים

שרשרת חמסה מזהב לגבר - טהורה ושונה

לאחר שקיבל את כל ההיתרים הנדרשים לשימוש באבנים מהחפירה בירושלים, המשיך אבי להגשים את הרעיון שלו, וכך הגיע אוסף המוריה הבולט. בשום מקום אחר בעולם אפשר לראות את שרשרת ההמסה זהב של זהב כמו ייחודי וחשוב כמו שנוצר על ידי תכשיטיה של מוריה: שרידים שתוארו זהב 18K ו משובץ יהלומים. כל שרשרת זהב hamsa mens גורם לנו לתהות מה הוא בעל ערך רב יותר במקרה הזה, את הזהב ואת אבני החן או פשוט בן אבן בן?

על ידי חיבורם של קטעי קרקע עתיקים המבוצעים על ידי ארכיאולוגים בפרויקט בהר המוריה והכניסתם למבנה תכשיטים, כגון תליוני זהב, כל מי שרוצה יכול להחזיק קטע מהעבר המפואר של עיר הקודש. זה לא רק שרשרת mams hamsa שאתה קונה, אבל חפץ משמעותי ואותנטי.

שרשרת חמסה לחבר'ה - תכשיטים עם אמירה

כל אבן שנקצרת בהר המוריה לאוסף נחתכת ומסודרת, ואז נעשית כדי לשמור על הפשטות הטבעית שלה. בעלי המלאכה של מוריה מתכננים בקפידה ומכניסים את זהב ויהלומים באלמנט הסלע ביד, כדי לבנות עדות חזותית מדהימה, שמעולם לא ניסתה בעבר באוסף מהודר מוגבל של תכשיטי יהלומים. שרשרת חמסה לבחורים נפתחת באבן מקורית מהר מוריה כלומר, מחוברת בטוב טעם באבנים יקרות וזהב, ויוצרת פריט יחיד של מורשת ורוחניות אינסופיים.

שרשרת חמסה לבחורים
מחרוזת יהלום לחמישה זהב לבן

התוצרת המדהימה של אוסף מוריה, שרשרת חמסה גברית יהלומית אקסקלוסיבית ומפוארת, משזרת זהב, מתכת אצולה ויהלומים, האבנים הקשות ביותר על פני כדור הארץ, עם אבן ירושלים כדי להמחיש את עמידותה וקדושתה של העיר במשך אלפי שנים.

שרשרת חמסה גברית - גשר מימי המקרא ועד שלנו

מוריה הוא שם ההר שעליו אימץ אברהם את האמונה במונותיאיזם, והמסע לשלוש הדתות הגדולות החל. כיום, מוריה הוא קסם מעוטר, מאמר של תכשיטים כי הוא מעורר השראה עם חידוד שלה מסרים משמעותיים של תוכן דתי. כאשר מסתכלים מקרוב על שרשרת hamsa mens, תוכל לזהות כי האלמנטים האלה רוק הם יוצאי דופן להפליא, וכל אבן יש מהות היסטורית. אפשר היה לטפל במרכיבים אלו בהקמת בית המקדש של שלמה, שבמסלולים של ירושלים, מאות שנים של ירושלים, באותן אבנים שהלכו מלכינו, אבותינו, נביאינו וירושלים הירושלמית.

מחרוזת חמסה לחבר'ה - זהב מזהב ויהלומים
שרשרת חמסה לבחורים - זהב ורוד ויהלומים

שרשרת יד חמסה לגברים - מתנה חדשה עם נשמה זקנה

אם האבנים באותן שרשראות לגברים של חמסה היו יכולות לדבר, הן היו מספרות את העבר היהודי בשלושת אלפים השנים האחרונות. מי שעוטה את התכשיטים מהדהד את שיר האבן והוא שגריר של ההיסטוריה המדהימה של ירושלים. ירושלים קשורה לנפש האדם, לדבר האלוקים. על ידי לבישת תכשיטי האבן של מוריה, אתה רוכש ביטוי עקבי של מי שאנחנו ומנחים אותנו.

אוסף מוריה מורכב מתכשיטים מוגבלים במהדורות מדהימות כגון מחרוזות מגן דוד ורבים אחרים, כולם מקוטלגים ומפורטים בתעודת מקור אותנטית, המאמתים את האבן מירושלים: בירת התשוקה, עיר השלום הגדולה.

מעולם לא היה שם רגע שבו בעבר והווה התאספו בצורה כה אפשרית באמצעות התכשיטים. מי מקבל מחרוזת זכר hamsa מאוסף זה יהיה שומר גאה של שריד אמיתי. אולי אתה לא מקבל את החמסא בעצמכם; זה יכול להיות בת מצווה אתה אחרי. בכל מקרה, יהיה מי שמקבל המזל של תכשיטים אלו יהיה, הוא יקבל דגימת עבר שממשיכה להתקיים דרך יופי ואופי האבן המתמשכים. זו לא פשוט שרשרת חמסה לבחורים או לבנות, אלא כמוסת זמן המחברת בין עבר, הווה ועתיד.