שרשרת מחסה לחורים

שרשרת מחרוזת זכר שרשרת של חמסה לחבר 'ה מנס שרשרת זהב חמסה תכשיטים לגברים שרשרת עבודת יד מנס hamsa שרשרת

7 סיבות מדוע שרשרת חמסה של מוריה עבור החבר 'ה הוא ייחודי ביותר ייחודי מתנה מיוחדת

בדרך כלל, כאשר אנו קונים מחרוזת hamsa עבור החבר 'ה, אנחנו לא נוטים לבדוק אם יש סיפור קשור אליו. אנשים בדרך כלל שופט פיסת תכשיטים לפי המראה שלה ואת המחיר, וזה הגיוני. אחרי הכל, באיזו תדירות אנו נתקלים שרשרת זהב hamsa זהב או כל תליון חמסה לעניין זה, לא להזכיר אוסף תכשיטים שלם, זה אומר סיפור יפה ...?

אף על פי כן, דברים שונים במוריה: כל שרשראות ההמס של זהב הם סיפורים יוצאי דופן ויפים. יש היסטוריה לכל שרשרת חמסה זכר, תליון ופריטים אחרים של תכשיטי חמסה לגברים.

יהלום & זהב שרשרת חמסה זכר נושאת אבן ירושלמית בלבה

האבן של מוריה ירושלם היא אוסף הדגל של המרכז הבינתחומי הרצליה, ענף יהלומים בבעלות משפחתית, אשר קיים כבר למעלה מחמישים שנה. המוריה תכשיטי אבן ירושלים האוסף מייצג חידוש חד פעמי בתכשיטי יהלומים משובחים.

שרשרת חמסה לבחורים
שרשרת זהב עבור החבר 'ה זהב צהוב

שרשרת מנס חמסה - ייחוד נולד

פרויקט "קולקציית מוריה" נבע מחזון שנתפס על ידי מעצב תכשיטנים ישראלי בולט, אבי טביסל הירושלמי. אוסף התכשיטים המדהים שהגה מר תביסל להחיות את ההיסטוריה המכובדת של ירושלים בצורה מחודשת הוא לכידת הדמיון של כולם.

שרשרת חמסה ידנית - רקע לא ייאמן

בסוף שנות התשעים, חפירות ללא רישיון גרמו נזק חמור להר הבית. מרכז הנפות היה מסודר כדי לשחזר לפחות חלק מן אוצרות מדהימים שהיו קרובים להריסות. אבי הצטרף ברגע שנודע לו על האסון. עוזר חיוני למאמץ ההצלה הבין כי קדושת האבנים העתיקות הללו יכולה להפגיש יחידים מכל רחבי העולם תחת המטריה הרוחנית של "ירושלים הקדושה".

זה נראה מופלא לעתים קרובות כאשר כל נראה נראה אבוד, פתאום עוד דבר אחר משנה את זה מסביב.

כשהתרחשו החפירות הלא נכונות, היה נדמה כאילו כל דבר קדוש וחיוני ייפסק ונטוש כמו זבל חסר טעם. עם זאת, במקרה, זה לא קרה. דבר אחר לגמרי עשה; דבר אשר ברגע התרחשותו נתפס מופלא. לכן, כל hamsa יד mens שרשרת רכשה מ תכשיטי מוריה ויודאיקה הוא סוג של נס, פריט שנמשך בורות והרס, קצת קדושה שממשיך לחיות.

שרשרת עבודת יד
שרשרת עבודת יד עם שרשרת יהלום

Mens Gold שרשרת חמסה - טהור & שונה

לאחר שקיבל את כל ההיתרים הנדרשים לשימוש באבנים מהחפירה בירושלים, המשיך אבי להגשים את הרעיון שלו, וכך הגיע אוסף המוריה הבולט. בשום מקום אחר בעולם אפשר לראות את שרשרת ההמסה זהב של זהב כמו ייחודי וחשוב כמו שנוצר על ידי תכשיטיה של מוריה: שרידים שתוארו זהב 18K ו משובץ יהלומים. כל שרשרת זהב hamsa mens גורם לנו לתהות מה הוא בעל ערך רב יותר במקרה הזה, את הזהב ואת אבני החן או פשוט בן אבן בן?

על ידי חיבורם של קטעי קרקע עתיקים המבוצעים על ידי ארכיאולוגים בפרויקט בהר המוריה והכניסתם למבנה תכשיטים, כגון תליוני זהב, כל מי שרוצה יכול להחזיק קטע מהעבר המפואר של עיר הקודש. זה לא רק שרשרת mams hamsa שאתה קונה, אבל חפץ משמעותי ואותנטי.

חמסה שרשרת עבור החבר 'ה - תכשיטים עם הצהרה

כל אבן שנקטפה על הר המוריה עבור האוסף נחתכת ומסודרת, ואז נעשית על מנת לשמור על פשטותה הטבעית. בעלי המלאכה של מוריה מעוצבים בקפידה ומכניסים זהב ויהלומים ב אלמנט רוק ביד, כדי לבנות עדויות חזותיים מדהימים, מעולם לא ניסה קודם לכן בסוף גבוה, אוסף מהדורה מוגבלת של תכשיטי יהלומים. שרשרת חמסה לבחורים פתוחים עם אבן מקורית של הר מוריה, שהתחברה בטוב טעם עם אבנים יקרות וזהב, ויצרה פריט יחיד של מורשת אינסופית ורוחניות.

שרשרת חמסה לבחורים
מחרוזת יהלום לחמישה זהב לבן

התוצרת המדהימה של ענקית היהלומים היוקרתית המוזהבת של מוריה, המשלבת זהב, המתכת האצילית ביותר, ויהלומים, האבנים הקשות ביותר על פני כדור הארץ, עם אבן ירושלמית, ממחישה את עמידותה של העיר ואת קדושתה במשך אלפי שנים.

שרשרת חמסה זכר - גשר מן המקרא פעמים אל שלנו

מוריה הוא שם ההר שעליו אימץ אברהם את האמונה במונותיאיזם, והמסע לשלוש הדתות הגדולות החל. כיום, מוריה הוא קסם מעוטר, מאמר של תכשיטים כי הוא מעורר השראה עם חידוד שלה מסרים משמעותיים של תוכן דתי. כאשר מסתכלים מקרוב על שרשרת hamsa mens, תוכל לזהות כי האלמנטים האלה רוק הם יוצאי דופן להפליא, וכל אבן יש מהות היסטורית. אפשר היה לטפל במרכיבים אלו בהקמת בית המקדש של שלמה, שבמסלולים של ירושלים, מאות שנים של ירושלים, באותן אבנים שהלכו מלכינו, אבותינו, נביאינו וירושלים הירושלמית.

מחרוזת חמסה לחבר'ה - זהב מזהב ויהלומים
מחרוזת חמסה לחבר'ה - זהב מזהב ויהלומים

חמסה יד שרשרת Mens - מתנה חדשה עם נשמה ישנה

אם האבנים באותן מחרוזות יד ידעו לדבר, הן יספרו את העבר היהודי של שלושת אלפים השנים האחרונות. מי שמרכיב את התכשיטים האלה מזכיר את שיר האבן ושגריר של ההיסטוריה המדהימה של ירושלים. ירושלים קשורה לנשמה האנושית, לדבר ה '. על ידי לשים על תכשיטי אבן של מוריה, אתה רוכש ביטוי עקבי של מי אנחנו ומנחה אותנו.

אוסף מוריה מורכב מתכשיטים מוגבלים במהדורות מדהימות כגון מחרוזות מגן דוד ורבים אחרים, כולם מקוטלגים ומפורטים בתעודת מקור אותנטית, המאמתים את האבן מירושלים: בירת התשוקה, עיר השלום הגדולה.

מעולם לא היה שם רגע שבו בעבר והווה התאספו בצורה כה אפשרית באמצעות התכשיטים. מי מקבל מחרוזת זכר hamsa מאוסף זה יהיה שומר גאה של שריד אמיתי. אולי אתה לא מקבל את החמסא בעצמכם; זה יכול להיות בת מצווה אתה אחרי. בכל מקרה, מי שמקבל המזל של התכשיט הזה צריך להיות, הם יקבלו מדגם של העבר כי ממשיכה להתקיים באמצעות היופי המתמשך ואת האבן של האבן. זה לא פשוט שרשרת hamsa עבור בחורים או בנות, אבל זמן כמוסה המתחבר בין העבר, ההווה, והעתיד.