תכשיטי חמסה מישראל

Here’s Why This Handmade Hamsa Jewelry From Israel Is Such an Outstanding Present

באופן כללי, כשאנחנו מקבלים תכשיטי חמסה יהלומים אנו לא נוטים לחשוב אם יש סיפור או לא קשור אליו. אנו נוטים ליהנות מתכשיטים מנקודת מבט של עלותם ומראהם, וזה הגיוני לחלוטין. באיזו תדירות אנו מוצאים תכשיטי חמסה בעבודת יד או יותר מכך, חנות תכשיטים שלמה עם סיפור יוצא דופן לספר ...? עם זאת, דברים שונים עם מוריה מכיוון שכל תכשיטי החמסה שלהם בעבודת יד מספרים נרטיב יוצא דופן ומרתק.

Behind every hamsa jewelry from Israel that comes from Moriah, there’s a story, a fact which makes Moriah’s items such a brilliant בת מצווה.

תכשיטי חמסה מישראל - אבן ירושלמית
Hamsa jewelry from Israel – Jerusalem stone

אוסף מוריה: תכשיטי חמסה מזהב ויהלום עם ליבת אבן ירושלמית

אוסף מוריה סטון הוא אסיפה מרכזית של המרכז הבינתחומי (מרכז היהלומים הישראלי, עסק של יהלומים בבעלות משפחתית שקיים כבר מעל 50 שנים משונות. אוסף מוריה מדגימה מפעל שאין דומה לו בתכשיטי יהלומים משובחים.

יליד בית היהלומים כדי לחלוק את החוויה העמוקה של לבוש קישוט עם אבן ירושלמית, מהגרעין הקדוש של העולם, זהו עוצר נשימה תכשיטים דתיים - למאמינים המעוניינים לשמור על העיר הקדושה בקרבת ליבם.

Jewelry Hamsa – The Birth Of Originality

The Moriah Collection adventure originated from a vision recognized by Mr. Avi Tavisal, a top Israeli jeweler, whose ancestors have dwelled in Jerusalem for over 7 generations. Everybody’s imagination is captured by the intense collection of jewelry inspired by Mr. Tavisal to rekindle Jerusalem’s distinguished history by presenting  The Temple Mount’s archaic rubble salvaged back to life in a new form.

תכשיטים יהודיים חמסה
תכשיטים יהודיים חמסה

Handmade Hamsa Jewelry From Israel – A Curious Background Story

ב- 1999 נודע אבי על עבודות החפירה הבלתי חוקיות שגרמו נזק קשה להר הבית. נוצר מרכז מתנדבים כדי להציל לפחות חלק מהממצאים הארכאיים שהיו טובים כמו שנהרסו. הוא תורם חשוב לניסיון השימור, הוא הבין משהו. הוא תפס את הרוחניות של היצירות ההיסטוריות הללו כמי שמסוגל לקשר בין אנשים מכל רחבי כדור הארץ לבין הרעיון של "ירושלים הקדושה".

כאשר התרחשו החפירות, זה נראה כאילו חפצים קדושים ומשמעותיים יושלכו ויינטשו כמו זבל לא חשוב. עם זאת, למרבה המזל, זה לא קרה. דבר אחר לגמרי עשה; משהו שבאותה תקופה נתפס פלאי. וכך, כל תכשיטי חמסה בעבודת יד שהובאו ממוריה תכשיטי מוריה הוא משהו של נס, שבר שנמשך דרך דחפור ואכזריות, קצת קדושה שחיה.

תכשיטי זהב לבן חמסה
תכשיטי זהב לבן חמסה

Jewish Jewelry Hamsa – Pure & Distinct

לאחר שקיבל כל אישור הכרחי לשימוש באבנים מחפירת הר הבית, אבי המשיך את הרעיון שלו וכך נוצר אוסף מוריה יוצא הדופן. בשום מקום אחר על הפלנטה לא ניתן למצוא תכשיטי חמסה מישראל משמעותיים או יחודיים כמו אלה תליוני יד חמסה הופק על ידי התכשיטנים של מוריה. חפצים היסטוריים מוקפים בזהב משובצים ביהלומים.

כל חמסה תכשיטים יהודית גורמת לנו לתהות מה חשוב יותר כאן, הזהב והאבני חן או השבר הישן והשקט? מה שנפתח כאן הוא די מהמם. על ידי שילוב של אבנים עתיקות שהוכנו על ידי הארכיאולוגים בפרויקט הניפוי ליד הר הבית (המכונה הר. מוריה) והנחתם בצורה לבישה, כל אחד יכול להחזיק בקטע של עברה המדהים של העיר הקדושה.

תכשיטים חמסה שחשוב

Every stone picked up on Mount Moriah to be included the Collection is shaped and sorted, then worked on in order to maintain its natural purity. Moriah’s skilled jewelers thoroughly organize and inset the gold and diamonds in the rock element by hand, to construct a spellbinding visual assertion, never before attempted in an exclusive collection of diamond jewelry.

תכשיטים חמסה פתוחים עם שריד אותנטי מבית המקדש המקושר בחינניות עם אבנים יקרות וזהב צהוב, לבן או ורד, והופכים לדבר ראוי לציון של מורשת ורוחניות אלמותית.

תליון חמסה תכשיטים
תליון חמסה תכשיטים

אוסף מוריה, קו מדהים של תכשיטים יהלומים משובחים אקסקלוסיביים, שוזר את זהב המתכת האצילי ביותר, ויהלומים, האבנים הקשות ביותר על פני כדור הארץ, עם האבן הירושלמית המעידה על חוסנה, ערכה וקדושה המוחלטים של עיר הקודש במשך אלפי שנים.

כתכשיטים דתיים, האוסף משיג כוונה זו על ידי שימוש במרכיבים יקרים המתארים את עמידותה, המשמעות והקדושה של ירושלים.

Diamond Hamsa Jewelry From Israel – A Biblical Bridge

מוריה היא המקום בו אברהם קיבל לראשונה את האמונה במונותאיזם, זורע את זרע היהדות, הנצרות והאסלאם. כיום, מוריה הוא קסם משובץ תכשיטים, מלהיב ביופיו מסרים משמעותיים של רוחניות. כשמסתכלים מקרוב על תכשיטי החמסה מישראל, תבחין מיד כי שברי האבן הללו אינם אלא יוצאי דופן, כל אחד מהם נושא הקשר ופרשנות דתית.

אפשר היה להשתמש באבנים אלה בבניית מקדש הורדוס, המסלולי הארכאי של עיר הקודש, אותה חצץ בדיוק שעברו אבותינו, נביאינו, מלכיהם ואנשי ירושלים הרגילים.

Gold & Diamond Hamsa Jewelry – A New Gift With An Old Soul

אם האבן בתכשיטי חמסה יהלום זה הייתה יכולה לדבר, הם היו מדברים על העבר היהודי בשלושת אלפי השנה האחרונות. הוא או היא העונדים את תכשיט החמסה מהיהלום או תכשיטי מגן דוד from Israel resonates the song of the stone and is, in fact, an ambassador of Jerusalem’s spellbinding history. Jerusalem is connected to our heart, to the laws of G-d.

בתכשיטי אבן מוריה זכור לך תזכורת קבועה למי שאנחנו ומה אנו מאמינים בו. אוסף מוריה מכיל עיצובים מדהימים במהדורה מוגבלת, שצוינו ומתועדים בתעודת האותנטיות, ומדגים כי האבן נובעת מירושלים: בירת התשוקה עיר הקודש לשלום.

מעולם לא היה רגע בו עבר והווה התכנסו בצורה כל כך נגישה באמצעות מלאכת העשייה תכשיטי זהב דתיים. מי שרוכש תכשיטים יהודיים חמסה מאוסף האבן הירושלמית יהיה בעל כבוד של חפץ היסטורי מאומת. עתיקות שנמשכת דרך חסד ואינסוף רוח של האבן. לא מדובר רק בתכשיטי חמסה מישראל, אלא בגשר בזמן המחבר בין כל מה שאי פעם התקיים ויבוא לעולם.

תכשיטי חמסה מישראל
  • תכשיטים משובחים בחמסה
  • תכשיטים עדינים של חמסה
  • תכשיטי חמסה יהלומים
  • תכשיטי חמסה בעבודת יד
  • תכשיטי חמסה יד עין הרע
  • תכשיטים של יד החמסה
  • תכשיטי חמסה מישראל
  • תכשיטי עין הרע חמסה
  • תכשיטים חמסה
  • תכשיטים יהודיים חמסה
5
משוב משתמש
5 (1 הצבעה)