חמסה

חמסה תכשיטים | שרשרת חמסה תליון חמסה חמסה זהב חמסה חמסה חמסת זהב לבן

חמסה

סדרת שרשרת יד שמציעות את העין הפך נפוץ כמו מגן דוד בקהילה היהודית, שהוכיחה במידה רבה את הבית הישראלי ואת תפאורה משרדית. חמסה היהודית באה בכל הצורות והגדלים, לא כולם יקרים לקונה הממוצע. עם זאת, אם אתה מוכן להשקיע חמסה מדהימה, זה שווה את זה.
חמסה יהלום עושה מתנה יום השנה מתאים לחלוטין. חמסה בזהב בבקשה בת מצווה, ואת תליון חמסה יד זהב עושה מהורהר מתנת יום ההולדת היפה.

שרשרת חמסה

לכולנו יש את הצורך להרגיש שאנחנו שייכים ומטפלים. זו הסיבה שאנחנו נותנים זה לזה מתנות, וזו הסיבה שאנחנו אוהבים לפנק את עצמנו ואת יקירינו עם מתנות יקרות. זה מראה לנו אכפת. השקעה פיסת תכשיטים כגון חמסה היהלומים יביא את הרצון להדוף את הרוע כדי להגן על הלובש; זה יהיה גם להעביר את הטיפול העמוק שלך.
שרשרת חמסה היא דרך יפה ומלאת נפש להתחבר אליה ישראל ורוחניות יהודית. ואם החמסה שלך עשויה אבן ירושלמית מקורית, אז הקשר הזה רק יעמיק.

משמעות חמסה

ידוע גם בשם חמסה או Chamsa, יד האלה, היד של מרים, ואת היד של פטימה, סמל זה אינו לדלג על כל הדתות הגדולות. המילה פירושה 'חמש' ונובעת משפה שמית עתיקה. למרות השכיחות ביותר בכל רחבי המזרח התיכון וצפון אפריקה, עם אנשים נעים ברחבי העולם ותרבויות להשפיע זה על זה כפי שהם עושים, הוא ידוע כיום בכל רחבי כדור הארץ.
מהו חמסה בדיוק ואיך זה כל כך פופולרי? איך זה תכשיטים חמסה הוא פריט כל כך אהוב בקרב יהודים, כמו גם נוצרים או שיש חמסה ידיים עשוי אבן, עץ, מתכות יקרות ויהלומים?
נראה כאילו הכל מסתכם במשמעותו של הסמל ובגיאוגרפיה שלו.
שלא כמו הפרסה, זה לא משפיע על המזל אם תליון שרשרת חמסה פונה כלפי מטה. שרשרת הזהב חמסה סביב הצוואר שלך יכול להסתובב, לסובב ולהפוך תוך מתן לך את אותה מידה של מזל והגנה כאילו היה עומד כמו יצירת מופת אבן ירושלמית על השולחן שלך.
אין כיוון אחד ספציפי שבו הוא צריך להיות: כלפי מעלה או מטה, סמל זה נושא את אותה משמעות.
הרבה זמן החסה היהודית תהיה המילה "חי" משולבת בתוך העין, מעל או מתחתיה. זה נותן את קמיע משמעות נוספת. המילה 'חי' פירושה 'חיים' בעברית והיא מסתכמת במספר שמונה עשרה, אשר בתורו, דרך Gematria מוסיף עד תשע: חי = 18; 1 + 8 = 9. המספר התשיעי בעברית תואם למכתב ט ', שמייצג' יסוד ', כלומר' בסיס ', והמילה הראשונה בתורה, המתחילה באות זו היא' טוב 'שמשמעותה' טוב '.

סמל חמסה

מה המשמעות של סמל היד?
המשמעות של סמל חמסה זהה לזו של הפרסה במערב ובהודו, בלוטים באנגליה, קורניצ'לו באיטליה, סוס דאלה בשוודיה, לוכד חלומות בארה"ב, הפיל בהודו ובתאילנד, תלתן בעל ארבעה עלים באירלנד, ג'ין צ'אן בסין, ועוד.
סמל חמסה הוא קמיע, קמיע להגנה ומזל טוב. לעתים קרובות אנשים לתלות אותו ליד דלת הכניסה בבית או ללבוש אותו סביב הצוואר שלהם כמו תליון או בצורה של צמיד מזל טוב על מפרק כף היד שלהם.
כאשר מחפשים לקנות תכשיטי אמונה מישראל, ללא ספק, יתגלו מחרוזת חמסה. יש עיצובים עוצרי נשימה של חמסה, חמסה אבן ירושלמית, חמסה מזהב לבן ותכשיטי חמסה אחרים.
תכשיטים ישראלים מעצבים ללכת לעיר עם זה סמל: מאחר שמשמעות החמסה היא אחת השפע, הם משתמשים בה כפי שהוצע, עם חומרים רבים וסגנונות.

סמל חמסה
שרשרת חמסה ממעצבי תכשיטים יודאיקה

שרשרת חמסה יהודית - תליון חמסה

מאז מצא את דרכו ליהדות, חמסה הניח שורשים חזקים. כאשר בישראל, אין מנוס מלהיתקל בסמל זה. זה בכל מקום. אף על פי שסמל זה אינו דתי במקור, הוא הפך לחלק בלתי נפרד מהסמלים היהודיים המסורתיים. יש ידיים מזל הכוללות את קריאת שמע, תפילת הדרך, מגן דוד, המכתב 'שין' שהוא האות הראשונה של אחד השמות של אלוקים, ועוד תכונות יהודיות.
שלט זה מופיע בעת הליכה לבנק, חנות, מונית, אירוע דמיוני במלון מפואר, משרד עורכי דין ואפילו משרד ממשלתי. עם משמעותה לענות על צרכים אנושיים בסיסיים כגון הרגעה והגנה, אין זה פלא שסמל זה מכסה שמיכות חברתיות אדירות.

תכשיטי חמסה

חמסה תכשיטים מישראל, כמו חתיכות מ תכשיטי מוריה ו חנות יודאיקה, תהיה תמיד מתנה מרשימה לכל אירוע.
אם אתה רוצה לעשות מתנה ראויה ולחפש לרכוש חתיכת תכשיטים מדהימה שיש לה משמעות מעבר ברור, חמסה יהלומים עשוי להיות הבחירה הנכונה עבורך.
החמסה היהודית היא סמל יפה ונפלא, המועדף על ידי נוצרים כמו גם על יהודים, ואנשים משני הדתות נהנים ללבוש את שרשרת החמסה.
נוצרים רבים מעדיפים את הסמליות היהודית, ומגלים שהיא מהדהדת ברגשותיהם כלפי מקום הולדתו של ישוע. זה נכון עם סמלים תנ"כיים ברורים כמו גם אלה שהם מסורתיים יותר ומבוטלים של אסוציאציות דתיות קפדניות.
חמסה מוחזקת על ידי היהודים, לאחר שמקורם אינו ידוע קודם לכל דת המוכרת כיום ונחשבה קדושה בגלל כוחותיה. בנוסף להיות קסם מזל טוב, זה יכול להיות חתיכת מדהים של תליון יד תליון הידס אוהב תליון חמסה זהב 14K or חמסה לבנה או חמסה.
תכשיטים חמסה ניתן לראות על כולם ובכל מקום, ללא קשר להשקפותיהם הדתיות, המאחד את הרצונות האנושיים ואת התקוות לתוך המוקד המרכזי אוניברסלית להישאר בטוח, בריא ומזל.

תליון יהלום
מעצבי תכשיטים ישראלים מפורסמים: שרשרת חמסה

מה זה חמסה?

חמש הוא מספר המזוהה עם מזל טוב להילחם חרוז עין הרע. היא מסמלת הגנה וחוכמה של כוחות בלתי נראים במשחק, ומכאן העין, המתייחסת ל"חזון "של האינטואיציה שלנו.
התורה מורכבת מחמישה ספרים. נאמר גם על ידי החוקרים כי משה עלה להר סיני יותר מפעם אחת. על העלייה החמישית שלו הוא "התקרב אל החושך הסמיך שבו היה אלוהים" (שמות 20: 21) כדי לקבל חוקים שונים (21-23) וכן הבטחה כי ארץ כנען תהיה שייכת לבני ישראל (שמות 23 : 20-33).

חמסה
תכשיטי חמסה יצירת מופת: Top Judaica Jerusalem

נשים וגברים מציגים את תכשיטי חמסה בחיי היומיום שלהם, בין אם על ידי תלייתם על קיר בעבודה, בבית, נדנדה ממראה מגן או על ידי עיטור תכשיטים. בישראל, לעתים קרובות זהו ציור שבו סמלים יהודיים אחרים מוצאים את מקומם. החמסה היהודית משתלבת לעתים קרובות מגן דוד או ציטוט מהתורה.
בהזדמנויות רבות החמסה היא המתנה הנבחרת לעסק חדש, בית נעים ואירוע אישי כמו חתונה או בת מצוה, בהתאם העיצוב הנבחר טווח המחירים כמובן.
בעוד שתכשיטי חמסה מציעים מגוון רחב של פריסות ופרשנויות, מי שאוהב אותו ורוצה לקנות אותו אולי ירצה להבין טוב יותר מה זה חמסה? אחרי הכל.

חמסה תכשיטים | שרשרת חמסה תליון חמסה חמסה זהב חמסה חמסה חמסת זהב לבן

קרא עוד

שרשרת חמסה יהודית - חמסה תכשיטים עשויים אבן ירושלמית אמיתית!

מדוע חמסה תכשיטי המוריה הוא המתנה הייחודית ביותר שאתה יכול לקבל

בדרך כלל, כאשר קונים תכשיטי חמסה, אנחנו לא טורחים לשאול אם יש או לא סיפור ללכת עם זה. אנו נוטים לגשת פריטים של תכשיטים מנקודת מבט של ערך חזותי, שימוש, ועלות, וזה עושה תחושה טובה. אחרי הכל, כמה פעמים אנחנו נתקלים שרשרת חמסה ביד או יותר, חנות תכשיטים שלמה, עם סיפור יוצא דופן לספר ...? כמעט אף פעם לא, זה נכון.

אף על פי כן, הדברים שונים בתכשיטי מוריה ויודאיקה, שכן כל תכשיטי החמסה והאינטרנט הם בעלי גאים של נרטיב יוצא דופן ומשכנע. יש היסטוריה מאחורי כל שרשרת יהלומים חמסה.

שרשרת מחסה
שרשרת מחסה

מריה: יהלום על זהב - שרשרת חמסה עם אבן ירושלמית בלב

אוסף מוריה ירושלים הוא אבן הפינה של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), חברה משפחתית ותיקה של יהלומים. מריה סטון קולקציה היא מפעל ללא תחרות בתכשיטים משובצים ביהלומים ישראלים, והיא הופכת תכשיטים דתיים לבביים למאמינים המעוניינים לקרב את העיר האלוהית אליהם.

חמסה תכשיטים יפים
חמסה תכשיטים יפים

חמסה תכשיטי יד - ייחוד נולד

אוסף מוריה סטון נבע מחזון של אבי אבי טביסל, תכשיטן ישראלי בולט, ירושלמי בלב גופו, שאבותיו גרים בעיר מזה מאות שנים. אוסף התכשיטים היפהפה שיזם מר תביסל כדי לעורר מחדש את העבר המדהים של ירושלים הוא לעצב מחדש את ההריסות הקדומות של זקני הר הבית, שהוחזרו לחיים בצורה שונה, מה שמאפשר את המשך החיים.

שרשרת חמסה חמסה תכשיטים | שרשרת חמסה תכשיטי חמסה יהלום שרשרת חמסה שרשרת תליון חמסה חמסה שרשרת זהב מחרוזת מחרוזות גברים חמסה תכשיטים באינטרנט | חמסה תכשיטי יוקרה יהלום שרשרת חמסה תכשיטי חמסה חמסה תכשיטי חמסה בעבודת יד

חמסה עבודת יד

ב 1999, אבי נודע על חפירה בלתי חוקית שגרמה נזק חמור להר הבית ו הצטרף במהירות לרכזת שהוקמה כדי לשחזר לפחות חלק מן החפצים העתיקים כי כמעט כבה. עוזר חשוב למאמץ השימור, היתה לו הבנה עמוקה לגבי הרוחניות של יצירות עתיקות אלה. הוא חשב שהם יכולים לקשר בין מאמינים מכל רחבי העולם תחת הרעיון של "ירושלים הקדושה".

שרשרת חמסה
שרשרת חמסה

כשהתרחשו החפירות נראה כאילו כל דבר קדוש ומשמעותי ייזרק וימחק כמו זבל לא חשוב. עם זאת, בתורה מבורכת ביותר של אירועים, זה לא קרה. זה נראה כל כך מופלא באותה תקופה, שבמובן מסוים, כל תכשיטי חמסה בעבודת יד שנרכשו מחנות מוריה הוא נס קטן, יצירה שנמשכה בבוטות ודחפורים, קדושה יקרה שממשיכה לחיות.

מחרוזת יהלום מחרוזת זה טהור ושונה

לאחר שקיבל כל היתר כניסה לשימוש באבנים מהחפירה בירושלים, המשיך אבי לבצע את חזונו, וכך הגיע קולו של מוריה. בשום מקום בעולם אין אדם יכול למצוא תכשיטי חמסה משמעותיים ומיוחדים, כפי שנוצרו על ידי תכשיטני מוריה. שרידים מוקפים בזהב ומכוסים באבני חן. כל שרשרת היד של חמסה עושה אחד תוהה מה הוא בעל הערך הרב ביותר כאן, יהלומים וזהב או שבר פשוט עתיק למראה ...

חמסה
חמסה

מה שמתרחש כאן הוא מדהים. על-ידי שילובם של אלמנטים עתיקי יומין, המוצלים על ידי מתנדבים בפרויקט הנפתחים ליד הר המוריה (המכונה הר הבית), כל אחד יכול להחזיק מדגם של עבר המנצח של עיר הקודש. אתה מקבל לא רק שרשרת יהלומים אלא שריד מועט וחשוב.

חמסה פיין תכשיטים זה עניין

כל שבר שנמצא על הר הצופים. מוריה של האוסף מסווגת וחותכת, ונעשית על מנת לשמר את הפשטות האורגנית. בעלי המלאכה של מוריה משלבים את המתכת והיהלומים באבן באופן ידני, כדי ליצור עדויות ויזואליות מדהימות, שלא כמו קודם לכן, בקצה גבוה, אוסף של תכשיטי יהלומים מוגבלים. חמסה תכשיטים משובחים עם שריד מקודש מבית המקדש. זה באלגנטיות להרכיב עם אבנים יקרות וזהב, ויצרו יחידה ייחודית של רוחניות ומורשת שומר.

תכשיטי חמסה
תכשיטי חמסה

הקו היפהפה של תכשיטי חמסה משובצים ביהלומים יוקרתיים, משובצים בזהב זהב, האצילים מכל המתכות, והיהלומים, האבנים הקשות ביותר בעולם, עם אבן ירושלמית עתיקה המציינת את עמידתה של עיר הקודש, את חשיבותה ואת קדושתה הקדושה במשך אלפי שנים. כתכשיטים אמונה, האוסף מבצע את המטרה הזאת על ידי עבודה עם חומרים נאים המסמלים את סיבולת ירושלים, ערכה וקדושתה.

שרשרת חמסה גשר מקראי

על מוריה הר אברהם קיבל בתחילה את רעיון המונותיאיזם וזרע את הזרע לשלוש אמונות עיקריות. כיום, מוריה היא קסם מקושט, מחשמלת בזוהר שלה ומסרים של רוחניות. תסתכל טוב על שרשרת תליון חמסה, אתה תזהה כי שברי אבן אלה הם יוצאי דופן, שכן לכל אחד מהם יש תוכן ארכאי ופרספקטיבה. אלמנטים אלה היו עשויים להיות מנוצלים במסגרת בית המקדש, שבילי אלף השנים של העיר הקדושה, 3 אלפי שנים, אותם סלעים שאבותינו, מלכינו, נביאינו ועמי ירושלים היו פוסעים על פניהם.

חמסה תכשיטים באינטרנט - זהב בזהב
חמסה תכשיטים באינטרנט - זהב בזהב

חמסה תכשיטים באינטרנט - מתנה חדשה עם נשמה ישנה

אם רק אבן עתיקה של שרשרת זהב חמסה יכול לדבר, הם היו מסופר ההיסטוריה היהודית של 3000 השנים האחרונות. אנשים שענדו את התכשיטים, מהדהדים את שיר השריד, ולכן הם שגרירי הכרוניקה המיוחדת של ירושלים. ירושלים קשורה לנפש האנושית, לחוקי ה '. עם תכשיטי אבן של מוריה, יש לך תזכורת מתמדת של מי אנחנו ומה שמנחה אותנו.

אוסף המוריה מכיל תכשיטי במה מוגבלים בפריסות מפוארות, הכול מקוטלגות ומסווגות בתעודת אותנטיות, המציגה את לידת האבן מירושלים: עיר הבירה של תשוקה, עיר הקודש של השלום. מעולם לא היה זמן שבו בעבר ובהווה מאוחדים בצורה כה נגישה באמצעות תכשיטים. מי שמקבל תכשיטי זהב משובצים מאוסף מוריה, יהיה בעל תוכן של פיסת היסטוריה אמיתית. תיאור של העבר שחי דרך האלגנטיות הנצחית ומהותה של האבן.

שרשרת חמסה חמסה תכשיטים | שרשרת חמסה תכשיטי חמסה יהלום שרשרת חמסה שרשרת תליון חמסה חמסה שרשרת זהב מחרוזת מחרוזות גברים חמסה תכשיטים באינטרנט | חמסה תכשיטי יוקרה יהלום שרשרת חמסה תכשיטי חמסה חמסה תכשיטי חמסה בעבודת יד

קרא עוד

עוד מוריה אוספי התכשיטים בירושלים

חמסה

שם מוצר: שרשרת יהלום וחמסה 14K זהב צהוב

תיאור מוצר: מחרוזת היהלום עם אבן ירושלים מייצגת את כיפת הפעמון. היהלום היקר בתוך האבן הקדושה ביותר על פני האדמה הוא הלשון, המילה והקול של אלוקים. כאשר הוא פוגע בצד הפנימי של אבן ירושלים, הוא מסמל מסר: "הגיע הזמן לבצע שינויים". סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי. מפרט שרשרת: זהב צהוב 14k, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 1.8 gr.

מחיר: 483.00 $ - $ 627.00

מַטְבֵּעַ: דולר אמריקאי

זמינות: במלאי

  • חמסה
  • שרשרת חמסה
  • חמסה תליון יד
  • חמסה זהב
  • חמסה
  • חמסה
  • חמסת זהב לבן
5
משוב משתמש
5 (1 הצבעה)