חמסה

חמסה תכשיטים | שרשרת חמסה תליון חמסה חמסה זהב חמסה חמסה חמסת זהב לבן

חמסה

סדרת שרשרת יד שמציעות את העין הפך נפוץ כמו מגן דוד בקהילה היהודית, שהוכיחה במידה רבה את הבית הישראלי ואת תפאורה משרדית. חמסה היהודית באה בכל הצורות והגדלים, לא כולם יקרים לקונה הממוצע. עם זאת, אם אתה מוכן להשקיע חמסה מדהימה, זה שווה את זה.
חמסה יהלום עושה מתנה יום השנה מתאים לחלוטין. חמסה בזהב בבקשה בת מצווה, ואת תליון חמסה יד זהב עושה מהורהר מתנת יום ההולדת היפה.

שרשרת חמסה

לכולנו יש את הצורך להרגיש שאנחנו שייכים ומטפלים. זו הסיבה שאנחנו נותנים זה לזה מתנות, וזו הסיבה שאנחנו אוהבים לפנק את עצמנו ואת יקירינו עם מתנות יקרות. זה מראה לנו אכפת. השקעה פיסת תכשיטים כגון חמסה היהלומים יביא את הרצון להדוף את הרוע כדי להגן על הלובש; זה יהיה גם להעביר את הטיפול העמוק שלך.
שרשרת חמסה היא דרך יפה ומלאת נפש להתחבר אליה ישראל ורוחניות יהודית. ואם החמסה שלך עשויה אבן ירושלמית מקורית, אז הקשר הזה רק יעמיק.

משמעות חמסה

ידוע גם בשם חמסה או Chamsa, יד האלה, היד של מרים, ואת היד של פטימה, סמל זה אינו לדלג על כל הדתות הגדולות. המילה פירושה 'חמש' ונובעת משפה שמית עתיקה. למרות השכיחות ביותר בכל רחבי המזרח התיכון וצפון אפריקה, עם אנשים נעים ברחבי העולם ותרבויות להשפיע זה על זה כפי שהם עושים, הוא ידוע כיום בכל רחבי כדור הארץ.
מהו חמסה בדיוק ואיך זה כל כך פופולרי? איך זה תכשיטים חמסה הוא פריט כל כך אהוב בקרב יהודים, כמו גם נוצרים או שיש חמסה ידיים עשוי אבן, עץ, מתכות יקרות ויהלומים?
נראה כאילו הכל מסתכם במשמעותו של הסמל ובגיאוגרפיה שלו.
Unlike with the horseshoe, it doesn’t affect one’s luck if the Hamsa necklace pendant is facing upside down. Hamsa gold chain around your neck can dangle about, twist and turn while giving you the same amount of luck and protection as if it were standing as a Jerusalem stone masterpiece on your table.
אין כיוון אחד ספציפי שבו הוא צריך להיות: כלפי מעלה או מטה, סמל זה נושא את אותה משמעות.
הרבה זמן החסה היהודית תהיה המילה "חי" משולבת בתוך העין, מעל או מתחתיה. זה נותן את קמיע משמעות נוספת. המילה 'חי' פירושה 'חיים' בעברית והיא מסתכמת במספר שמונה עשרה, אשר בתורו, דרך Gematria מוסיף עד תשע: חי = 18; 1 + 8 = 9. המספר התשיעי בעברית תואם למכתב ט ', שמייצג' יסוד ', כלומר' בסיס ', והמילה הראשונה בתורה, המתחילה באות זו היא' טוב 'שמשמעותה' טוב '.

סמל חמסה

מה המשמעות של סמל היד?
המשמעות של סמל חמסה זהה לזו של הפרסה במערב ובהודו, בלוטים באנגליה, קורניצ'לו באיטליה, סוס דאלה בשוודיה, לוכד חלומות בארה"ב, הפיל בהודו ובתאילנד, תלתן בעל ארבעה עלים באירלנד, ג'ין צ'אן בסין, ועוד.
סמל חמסה הוא קמיע, קמיע להגנה ומזל טוב. לעתים קרובות אנשים לתלות אותו ליד דלת הכניסה בבית או ללבוש אותו סביב הצוואר שלהם כמו תליון או בצורה של צמיד מזל טוב על מפרק כף היד שלהם.
כאשר מחפשים לקנות תכשיטי אמונה מישראל, ללא ספק, יתגלו מחרוזת חמסה. יש עיצובים עוצרי נשימה של חמסה, חמסה אבן ירושלמית, חמסה מזהב לבן ותכשיטי חמסה אחרים.
בתכשיטים הישראלים. מעצבים ללכת לעיר עם זה סמל: מאחר שמשמעות החמסה היא אחת השפע, הם משתמשים בה כפי שהוצע, עם חומרים רבים וסגנונות.

סמל חמסה
שרשרת חמסה ממעצבי תכשיטים יודאיקה

Jewish Hamsa Necklace – Hamsa Hand Pendant

מאז מצא את דרכו ליהדות, חמסה הניח שורשים חזקים. כאשר בישראל, אין מנוס מלהיתקל בסמל זה. זה בכל מקום. אף על פי שסמל זה אינו דתי במקור, הוא הפך לחלק בלתי נפרד מהסמלים היהודיים המסורתיים. יש ידיים מזל הכוללות את קריאת שמע, תפילת הדרך, מגן דוד, המכתב 'שין' שהוא האות הראשונה של אחד השמות של אלוקים, ועוד תכונות יהודיות.
שלט זה מופיע בעת הליכה לבנק, חנות, מונית, אירוע דמיוני במלון מפואר, משרד עורכי דין ואפילו משרד ממשלתי. עם משמעותה לענות על צרכים אנושיים בסיסיים כגון הרגעה והגנה, אין זה פלא שסמל זה מכסה שמיכות חברתיות אדירות.

תכשיטי חמסה

חמסה תכשיטים מישראל, כמו חתיכות מ תכשיטי מוריה ו חנות יודאיקה, תהיה תמיד מתנה מרשימה לכל אירוע.
אם אתה רוצה לעשות מתנה ראויה ולחפש לרכוש חתיכת תכשיטים מדהימה שיש לה משמעות מעבר ברור, חמסה יהלומים עשוי להיות הבחירה הנכונה עבורך.
החמסה היהודית היא סמל יפה ונפלא, המועדף על ידי נוצרים כמו גם על יהודים, ואנשים משני הדתות נהנים ללבוש את שרשרת החמסה.
נוצרים רבים מעדיפים את הסמליות היהודית, ומגלים שהיא מהדהדת ברגשותיהם כלפי מקום הולדתו של ישוע. זה נכון עם סמלים תנ"כיים ברורים כמו גם אלה שהם מסורתיים יותר ומבוטלים של אסוציאציות דתיות קפדניות.
Hamsa is held dear by the Jews, having derived from unknown source previous to any religion known today and considered as sacred because of its powers. In addition to being a good luck charm, it can be a gorgeous piece of hamsa hand pendant jewelry the likes of תליון חמסה זהב 14K or חמסה לבנה או חמסה.
תכשיטים חמסה ניתן לראות על כולם ובכל מקום, ללא קשר להשקפותיהם הדתיות, המאחד את הרצונות האנושיים ואת התקוות לתוך המוקד המרכזי אוניברסלית להישאר בטוח, בריא ומזל.

תליון יהלום
Famous Israeli Jewelry Designers: Diamond Hamsa Necklace

מה זה חמסה?

חמש הוא מספר המזוהה עם מזל טוב להילחם חרוז עין הרע. היא מסמלת הגנה וחוכמה של כוחות בלתי נראים במשחק, ומכאן העין, המתייחסת ל"חזון "של האינטואיציה שלנו.
התורה מורכבת מחמישה ספרים. נאמר גם על ידי החוקרים כי משה עלה להר סיני יותר מפעם אחת. על העלייה החמישית שלו הוא "התקרב אל החושך הסמיך שבו היה אלוהים" (שמות 20: 21) כדי לקבל חוקים שונים (21-23) וכן הבטחה כי ארץ כנען תהיה שייכת לבני ישראל (שמות 23 : 20-33).

חמסה
תכשיטי חמסה יצירת מופת: Top Judaica Jerusalem

נשים וגברים מציגים את תכשיטי חמסה בחיי היומיום שלהם, בין אם על ידי תלייתם על קיר בעבודה, בבית, נדנדה ממראה מגן או על ידי עיטור תכשיטים. בישראל, לעתים קרובות זהו ציור שבו סמלים יהודיים אחרים מוצאים את מקומם. החמסה היהודית משתלבת לעתים קרובות מגן דוד או ציטוט מהתורה.
בהזדמנויות רבות החמסה היא המתנה הנבחרת לעסק חדש, בית נעים ואירוע אישי כמו חתונה או בת מצוה, בהתאם העיצוב הנבחר טווח המחירים כמובן.
בעוד שתכשיטי חמסה מציעים מגוון רחב של פריסות ופרשנויות, מי שאוהב אותו ורוצה לקנות אותו אולי ירצה להבין טוב יותר מה זה חמסה? אחרי הכל.

חמסה תכשיטים | שרשרת חמסה תליון חמסה חמסה זהב חמסה חמסה חמסת זהב לבן

קרא עוד

שרשרת חמסה יהודית - חמסה תכשיטים עשויים אבן ירושלמית אמיתית!

מדוע חמסה תכשיטי המוריה הוא המתנה הייחודית ביותר שאתה יכול לקבל

Generally, when buying Hamsa jewelry, we don’t bother to ask if there is or isn’t a story to go with it. We are inclined to approach items of jewelry from a perspective of visual value, use, and cost, and it makes a good sense. After all, how often do we encounter a Hamsa hand necklace or more so, a whole jewelry store, with an extraordinary story to tell…? Almost never, that’s right.

Nevertheless, things are different in Moriah Jewelry and Judaica since all of their Hamsa jewelry online and instore are proud owners of unusual and compelling narrative.  There’s a history behind each diamond Hamsa hand necklace.

שרשרת מחסה
שרשרת מחסה

Moriah Collection: Diamond On Gold – Hamsa Necklace With Jerusalem Stone At Its Heart

אוסף מוריה ירושלים הוא אבן הפינה של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), חברה משפחתית ותיקה של יהלומים. מריה סטון קולקציה היא מפעל ללא תחרות בתכשיטים משובצים ביהלומים ישראלים, והיא הופכת תכשיטים דתיים לבביים למאמינים המעוניינים לקרב את העיר האלוהית אליהם.

חמסה תכשיטים יפים
חמסה תכשיטים יפים

Hamsa Hand Jewelry – Uniqueness Is Born

אוסף מוריה סטון נבע מחזון של אבי אבי טביסל, תכשיטן ישראלי בולט, ירושלמי בלב גופו, שאבותיו גרים בעיר מזה מאות שנים. אוסף התכשיטים היפהפה שיזם מר תביסל כדי לעורר מחדש את העבר המדהים של ירושלים הוא לעצב מחדש את ההריסות הקדומות של זקני הר הבית, שהוחזרו לחיים בצורה שונה, מה שמאפשר את המשך החיים.

שרשרת חמסה חמסה תכשיטים | שרשרת חמסה תכשיטי חמסה יהלום שרשרת חמסה שרשרת תליון חמסה חמסה שרשרת זהב מחרוזת מחרוזות גברים חמסה תכשיטים באינטרנט | חמסה תכשיטי יוקרה יהלום שרשרת חמסה תכשיטי חמסה חמסה תכשיטי חמסה בעבודת יד

חמסה עבודת יד

ב 1999, אבי נודע על חפירה בלתי חוקית שגרמה נזק חמור להר הבית ו הצטרף במהירות לרכזת שהוקמה כדי לשחזר לפחות חלק מן החפצים העתיקים כי כמעט כבה. עוזר חשוב למאמץ השימור, היתה לו הבנה עמוקה לגבי הרוחניות של יצירות עתיקות אלה. הוא חשב שהם יכולים לקשר בין מאמינים מכל רחבי העולם תחת הרעיון של "ירושלים הקדושה".

שרשרת חמסה
שרשרת חמסה

כשהתרחשו החפירות נראה כאילו כל דבר קדוש ומשמעותי ייזרק וימחק כמו זבל לא חשוב. עם זאת, בתורה מבורכת ביותר של אירועים, זה לא קרה. זה נראה כל כך מופלא באותה תקופה, שבמובן מסוים, כל תכשיטי חמסה בעבודת יד שנרכשו מחנות מוריה הוא נס קטן, יצירה שנמשכה בבוטות ודחפורים, קדושה יקרה שממשיכה לחיות.

Diamond Hamsa Necklace That’s Pure And Different

Having received every mandatory permit to use stones from the excavation in Jerusalem, Avi went on to carry out his vision and so, the notable Moriah Collection came to be. Nowhere in the world can a person find diamond Hamsa jewelry as meaningful and special as that crafted by the jewelers of Moriah. Relics surrounded with gold and covered with gemstones. Every Hamsa hand necklace men’s makes one wonder what is most valuable here, the diamonds and gold or the plain-looking ancient fragment…

חמסה
חמסה

מה שמתרחש כאן הוא מדהים. על-ידי שילובם של אלמנטים עתיקי יומין, המוצלים על ידי מתנדבים בפרויקט הנפתחים ליד הר המוריה (המכונה הר הבית), כל אחד יכול להחזיק מדגם של עבר המנצח של עיר הקודש. אתה מקבל לא רק שרשרת יהלומים אלא שריד מועט וחשוב.

חמסה פיין תכשיטים זה עניין

Every fragment found on Mnt. Moriah for the Collection is categorized and cut, then made to preserve its organic simplicity. Moriah’s craftsmen inlay the metal and diamonds in the stone manually, to form an astonishing visual testimony, unlike anything ever before in a high end, limited edition collection of diamond jewelry. Hamsa hand fine jewelry open with a genuine relic from the Temple Mnt. that is elegantly put together with precious stones and gold, forming a singular piece of abiding spirituality and legacy.

תכשיטי חמסה
תכשיטי חמסה

Moriah Collection’s gorgeous line of exclusive fine diamond Hamsa pendant necklaces interweaves gold, the noblest of all metals, and diamonds, the hardest stones in the world, with ancient Jerusalem Stone to indicate the Holy City’s fortitude, importance and cardinal sacredness for thousands of years. As faith jewelry, the Collection carries out this goal by working with fine substances symbolizing Jerusalem’s endurance, value, and saintliness.

שרשרת חמסה – A Biblical Bridge

על מוריה הר אברהם קיבל בתחילה את רעיון המונותיאיזם וזרע את הזרע לשלוש אמונות עיקריות. כיום, מוריה היא קסם מקושט, מחשמלת בזוהר שלה ומסרים של רוחניות. תסתכל טוב על שרשרת תליון חמסה, אתה תזהה כי שברי אבן אלה הם יוצאי דופן, שכן לכל אחד מהם יש תוכן ארכאי ופרספקטיבה. אלמנטים אלה היו עשויים להיות מנוצלים במסגרת בית המקדש, שבילי אלף השנים של העיר הקדושה, 3 אלפי שנים, אותם סלעים שאבותינו, מלכינו, נביאינו ועמי ירושלים היו פוסעים על פניהם.

חמסה תכשיטים באינטרנט - זהב בזהב
Hamsa jewelry online – rose gold with diamonds

Hamsa Jewelry Online – A New Gift With An Old Soul

If only the ancient stone in the Hamsa necklace gold diamond could speak, they would be recounting Jewish history of the last 3000 years. People who put on the jewelry, echo the song of the relic and are, therefore, ambassadors of Jerusalem’s special chronicle. Jerusalem is connected to the human psyche, to the law of the Lord. With Moriah’s stone jewelry, you have a ceaseless reminder of who we are and what guides us.

אוסף המוריה מכיל תכשיטי במה מוגבלים בפריסות מפוארות, הכול מקוטלגות ומסווגות בתעודת אותנטיות, המציגה את לידת האבן מירושלים: עיר הבירה של תשוקה, עיר הקודש של השלום. מעולם לא היה זמן שבו בעבר ובהווה מאוחדים בצורה כה נגישה באמצעות תכשיטים. מי שמקבל תכשיטי זהב משובצים מאוסף מוריה, יהיה בעל תוכן של פיסת היסטוריה אמיתית. תיאור של העבר שחי דרך האלגנטיות הנצחית ומהותה של האבן.

שרשרת חמסה חמסה תכשיטים | שרשרת חמסה תכשיטי חמסה יהלום שרשרת חמסה שרשרת תליון חמסה חמסה שרשרת זהב מחרוזת מחרוזות גברים חמסה תכשיטים באינטרנט | חמסה תכשיטי יוקרה יהלום שרשרת חמסה תכשיטי חמסה חמסה תכשיטי חמסה בעבודת יד

קרא עוד

עוד מוריה אוספי התכשיטים בירושלים

חמסה

שם מוצר: שרשרת יהלום וחמסה 14K זהב צהוב

תיאור מוצר: The hamsa diamond necklace with Jerusalem Stone represents the bell’s dome. The precious diamond inside the holiest stone on the earth is the tongue, word and voice of G-d. When it hits the inner side of the Jerusalem stone, it symbolizes a message: “It’s time to make changes”. The chain style is offered according to what we have in stock. The chain specification: 14k yellow gold, length 50 cm, average weight 1.8 gr.

מחיר: 483.00 $ - $ 627.00

מַטְבֵּעַ: דולר אמריקאי

זמינות: במלאי

  • חמסה
  • שרשרת חמסה
  • חמסה תליון יד
  • חמסה זהב
  • חמסה
  • חמסה
  • חמסת זהב לבן
5
משוב משתמש
5 (1 הצבעה)