חמסה

חמסה תכשיטים | שרשרת חמסה תליון חמסה חמסה זהב חמסה חמסה חמסת זהב לבן

חמסה

סדרת שרשרת יד שמציעות את העין הפך נפוץ כמו מגן דוד בקהילה היהודית, שהוכיחה במידה רבה את הבית הישראלי ואת תפאורה משרדית. חמסה היהודית באה בכל הצורות והגדלים, לא כולם יקרים לקונה הממוצע. עם זאת, אם אתה מוכן להשקיע חמסה מדהימה, זה שווה את זה.
חמסה יהלום עושה מתנה יום השנה מתאים לחלוטין. חמסה בזהב בבקשה בת מצווה, ואת תליון חמסה יד זהב עושה מהורהר מתנת יום ההולדת היפה.

שרשרת חמסה

לכולנו יש את הצורך להרגיש שאנחנו שייכים ומטפלים. זו הסיבה שאנחנו נותנים זה לזה מתנות, וזו הסיבה שאנחנו אוהבים לפנק את עצמנו ואת יקירינו עם מתנות יקרות. זה מראה לנו אכפת. השקעה פיסת תכשיטים כגון חמסה היהלומים יביא את הרצון להדוף את הרוע כדי להגן על הלובש; זה יהיה גם להעביר את הטיפול העמוק שלך.
שרשרת חמסה היא דרך יפה ומלאת נפש להתחבר אליה ישראל ורוחניות יהודית. ואם החמסה שלך עשויה אבן ירושלמית מקורית, אז הקשר הזה רק יעמיק.

משמעות חמסה

ידוע גם בשם חמסה או Chamsa, יד האלה, היד של מרים, ואת היד של פטימה, סמל זה אינו לדלג על כל הדתות הגדולות. המילה פירושה 'חמש' ונובעת משפה שמית עתיקה. למרות השכיחות ביותר בכל רחבי המזרח התיכון וצפון אפריקה, עם אנשים נעים ברחבי העולם ותרבויות להשפיע זה על זה כפי שהם עושים, הוא ידוע כיום בכל רחבי כדור הארץ.
מהו חמסה בדיוק ואיך זה כל כך פופולרי? איך זה תכשיטים חמסה הוא פריט כל כך אהוב בקרב יהודים, כמו גם נוצרים או שיש חמסה ידיים עשוי אבן, עץ, מתכות יקרות ויהלומים?
נראה כאילו הכל מסתכם במשמעותו של הסמל ובגיאוגרפיה שלו.
שלא כמו בפרסה, זה לא משפיע על המזל אם תליון שרשרת חמסה פונה הפוך. שרשרת הזהב של חמסה סביב צווארך יכולה להשתלשל, להסתובב ולהסתובב תוך שהיא נותנת לך את אותה מידה של מזל והגנה כאילו היא עומדת כיצירת אבן ירושלמית על שולחנך.
אין כיוון אחד ספציפי שבו הוא צריך להיות: כלפי מעלה או מטה, סמל זה נושא את אותה משמעות.
הרבה זמן החסה היהודית תהיה המילה "חי" משולבת בתוך העין, מעל או מתחתיה. זה נותן את קמיע משמעות נוספת. המילה 'חי' פירושה 'חיים' בעברית והיא מסתכמת במספר שמונה עשרה, אשר בתורו, דרך Gematria מוסיף עד תשע: חי = 18; 1 + 8 = 9. המספר התשיעי בעברית תואם למכתב ט ', שמייצג' יסוד ', כלומר' בסיס ', והמילה הראשונה בתורה, המתחילה באות זו היא' טוב 'שמשמעותה' טוב '.

סמל חמסה

מה המשמעות של סמל היד?
המשמעות של סמל חמסה זהה לזו של הפרסה במערב ובהודו, בלוטים באנגליה, קורניצ'לו באיטליה, סוס דאלה בשוודיה, לוכד חלומות בארה"ב, הפיל בהודו ובתאילנד, תלתן בעל ארבעה עלים באירלנד, ג'ין צ'אן בסין, ועוד.
סמל חמסה הוא קמיע, קמיע להגנה ומזל טוב. לעתים קרובות אנשים לתלות אותו ליד דלת הכניסה בבית או ללבוש אותו סביב הצוואר שלהם כמו תליון או בצורה של צמיד מזל טוב על מפרק כף היד שלהם.
כאשר מחפשים לקנות תכשיטי אמונה מישראל, ללא ספק, יתגלו מחרוזת חמסה. יש עיצובים עוצרי נשימה של חמסה, חמסה אבן ירושלמית, חמסה מזהב לבן ותכשיטי חמסה אחרים.
בתכשיטים הישראלים. מעצבים ללכת לעיר עם זה סמל: מאחר שמשמעות החמסה היא אחת השפע, הם משתמשים בה כפי שהוצע, עם חומרים רבים וסגנונות.

סמל חמסה
שרשרת חמסה ממעצבי תכשיטים יודאיקה

שרשרת חמסה יהודית - תליון יד חמסה

מאז מצא את דרכו ליהדות, חמסה הניח שורשים חזקים. כאשר בישראל, אין מנוס מלהיתקל בסמל זה. זה בכל מקום. אף על פי שסמל זה אינו דתי במקור, הוא הפך לחלק בלתי נפרד מהסמלים היהודיים המסורתיים. יש ידיים מזל הכוללות את קריאת שמע, תפילת הדרך, מגן דוד, המכתב 'שין' שהוא האות הראשונה של אחד השמות של אלוקים, ועוד תכונות יהודיות.
שלט זה מופיע בעת הליכה לבנק, חנות, מונית, אירוע דמיוני במלון מפואר, משרד עורכי דין ואפילו משרד ממשלתי. עם משמעותה לענות על צרכים אנושיים בסיסיים כגון הרגעה והגנה, אין זה פלא שסמל זה מכסה שמיכות חברתיות אדירות.

תכשיטי חמסה

חמסה תכשיטים מישראל, כמו חתיכות מ תכשיטי מוריה ו חנות יודאיקה, תהיה תמיד מתנה מרשימה לכל אירוע.
אם אתה רוצה לעשות מתנה ראויה ולחפש לרכוש חתיכת תכשיטים מדהימה שיש לה משמעות מעבר ברור, חמסה יהלומים עשוי להיות הבחירה הנכונה עבורך.
החמסה היהודית היא סמל יפה ונפלא, המועדף על ידי נוצרים כמו גם על יהודים, ואנשים משני הדתות נהנים ללבוש את שרשרת החמסה.
נוצרים רבים מעדיפים את הסמליות היהודית, ומגלים שהיא מהדהדת ברגשותיהם כלפי מקום הולדתו של ישוע. זה נכון עם סמלים תנ"כיים ברורים כמו גם אלה שהם מסורתיים יותר ומבוטלים של אסוציאציות דתיות קפדניות.
חמסה נחשבת ליקרה על ידי היהודים, שהייתה מקור ממקור לא ידוע לפני כל דת המוכרת כיום ונחשבת לקדושה בגלל כוחותיה. בנוסף להיותו קסם מזל טוב, זה יכול להיות תכשיט מדהים של תליון יד חמסה כמו תליון חמסה זהב 14K or חמסה לבנה או חמסה.
תכשיטים חמסה ניתן לראות על כולם ובכל מקום, ללא קשר להשקפותיהם הדתיות, המאחד את הרצונות האנושיים ואת התקוות לתוך המוקד המרכזי אוניברסלית להישאר בטוח, בריא ומזל.

תליון יהלום
מעצבי תכשיטים ישראלים מפורסמים: שרשרת יהלום חמסה

מה זה חמסה?

חמש הוא מספר המזוהה עם מזל טוב להילחם חרוז עין הרע. היא מסמלת הגנה וחוכמה של כוחות בלתי נראים במשחק, ומכאן העין, המתייחסת ל"חזון "של האינטואיציה שלנו.
התורה מורכבת מחמישה ספרים. נאמר גם על ידי החוקרים כי משה עלה להר סיני יותר מפעם אחת. על העלייה החמישית שלו הוא "התקרב אל החושך הסמיך שבו היה אלוהים" (שמות 20: 21) כדי לקבל חוקים שונים (21-23) וכן הבטחה כי ארץ כנען תהיה שייכת לבני ישראל (שמות 23 : 20-33).

חמסה
תכשיטי חמסה יצירת מופת: Top Judaica Jerusalem

נשים וגברים מציגים את תכשיטי חמסה בחיי היומיום שלהם, בין אם על ידי תלייתם על קיר בעבודה, בבית, נדנדה ממראה מגן או על ידי עיטור תכשיטים. בישראל, לעתים קרובות זהו ציור שבו סמלים יהודיים אחרים מוצאים את מקומם. החמסה היהודית משתלבת לעתים קרובות מגן דוד או ציטוט מהתורה.
בהזדמנויות רבות החמסה היא המתנה הנבחרת לעסק חדש, בית נעים ואירוע אישי כמו חתונה או בת מצוה, בהתאם העיצוב הנבחר טווח המחירים כמובן.
בעוד שתכשיטי חמסה מציעים מגוון רחב של פריסות ופרשנויות, מי שאוהב אותו ורוצה לקנות אותו אולי ירצה להבין טוב יותר מה זה חמסה? אחרי הכל.

חמסה תכשיטים | שרשרת חמסה תליון חמסה חמסה זהב חמסה חמסה חמסת זהב לבן

קרא עוד

שרשרת חמסה יהודית - חמסה תכשיטים עשויים אבן ירושלמית אמיתית!

לא נמצאו מוצרים בקטגוריה זו

מדוע חמסה תכשיטי המוריה הוא המתנה הייחודית ביותר שאתה יכול לקבל

באופן כללי, כשקונים תכשיטי חמסה, אנחנו לא טורחים לשאול אם יש סיפור או לא. אנו נוטים להתקרב לפריטי תכשיטים מנקודת מבט של ערך חזותי, שימוש ועלות, וזה הגיוני. אחרי הכל, באיזו תדירות אנו פוגשים שרשרת יד חמסה או יותר מכך, חנות תכשיטים שלמה, עם סיפור יוצא דופן לספר ...? כמעט אף פעם, זה נכון.

עם זאת, הדברים שונים בתכשיטי מוריה וביודאיקה מכיוון שכל תכשיטי חמסה המקוונים והחנויות שלהם הם בעלי גאים של נרטיב יוצא דופן ומשכנע. יש היסטוריה מאחורי כל שרשרת יד של חמסה.

שרשרת מחסה
שרשרת מחסה

אוסף מוריה: יהלום על זהב - שרשרת חמסה עם לב אבן ירושלמית

אוסף מוריה ירושלים הוא אבן הפינה של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), חברה משפחתית ותיקה של יהלומים. מריה סטון קולקציה היא מפעל ללא תחרות בתכשיטים משובצים ביהלומים ישראלים, והיא הופכת תכשיטים דתיים לבביים למאמינים המעוניינים לקרב את העיר האלוהית אליהם.

חמסה תכשיטים יפים
חמסה תכשיטים יפים

תכשיטי יד חמסה - ייחוד נולד

אוסף מוריה סטון נבע מחזון של אבי אבי טביסל, תכשיטן ישראלי בולט, ירושלמי בלב גופו, שאבותיו גרים בעיר מזה מאות שנים. אוסף התכשיטים היפהפה שיזם מר תביסל כדי לעורר מחדש את העבר המדהים של ירושלים הוא לעצב מחדש את ההריסות הקדומות של זקני הר הבית, שהוחזרו לחיים בצורה שונה, מה שמאפשר את המשך החיים.

שרשרת חמסה חמסה תכשיטים | שרשרת חמסה תכשיטי חמסה יהלום שרשרת חמסה שרשרת תליון חמסה חמסה שרשרת זהב מחרוזת מחרוזות גברים חמסה תכשיטים באינטרנט | חמסה תכשיטי יוקרה יהלום שרשרת חמסה תכשיטי חמסה חמסה תכשיטי חמסה בעבודת יד

חמסה עבודת יד

ב 1999, אבי נודע על חפירה בלתי חוקית שגרמה נזק חמור להר הבית ו הצטרף במהירות לרכזת שהוקמה כדי לשחזר לפחות חלק מן החפצים העתיקים כי כמעט כבה. עוזר חשוב למאמץ השימור, היתה לו הבנה עמוקה לגבי הרוחניות של יצירות עתיקות אלה. הוא חשב שהם יכולים לקשר בין מאמינים מכל רחבי העולם תחת הרעיון של "ירושלים הקדושה".

שרשרת חמסה
שרשרת חמסה

כשהתרחשו החפירות נראה כאילו כל דבר קדוש ומשמעותי ייזרק וימחק כמו זבל לא חשוב. עם זאת, בתורה מבורכת ביותר של אירועים, זה לא קרה. זה נראה כל כך מופלא באותה תקופה, שבמובן מסוים, כל תכשיטי חמסה בעבודת יד שנרכשו מחנות מוריה הוא נס קטן, יצירה שנמשכה בבוטות ודחפורים, קדושה יקרה שממשיכה לחיות.

שרשרת חמאס יהלום טהורה ושונה

לאחר שקיבל כל היתר חובה להשתמש באבנים מהחפירה בירושלים, אבי המשיך לבצע את חזונו וכך, אוסף מוריה הבולט התפתח. בשום מקום בעולם אדם אינו יכול למצוא תכשיטי חמסה יהלומים משמעותיים ומיוחדים כמו תכשיטיה של מוריה. שרידים מוקפים בזהב ומכוסים באבני חן. כל גברים של שרשרת יד חמסה גורמים לתהייה מה הכי יקר כאן, היהלומים וזהב או השבר העתיק בעל מראה פשוט ...

חמסה
חמסה

מה שמתרחש כאן הוא מדהים. על-ידי שילובם של אלמנטים עתיקי יומין, המוצלים על ידי מתנדבים בפרויקט הנפתחים ליד הר המוריה (המכונה הר הבית), כל אחד יכול להחזיק מדגם של עבר המנצח של עיר הקודש. אתה מקבל לא רק שרשרת יהלומים אלא שריד מועט וחשוב.

חמסה פיין תכשיטים זה עניין

כל שבר שנמצא במנט. מוריה לאוסף מסווג וגזור, ואז מיוצר כדי לשמר את הפשטות האורגנית שלו. בעלי המלאכה של מוריה משבצים את המתכת והיהלומים באבן באופן ידני, כדי להוות עדות חזותית מדהימה, שלא דומה לשום דבר אי פעם בקולקציית מהדורה מוגבלת של תכשיטי יהלומים. תכשיטים משובחים ביד חמסה פתוחים עם שריד אמיתי מהמקדש. המורכב באלגנטיות עם אבנים יקרות וזהב, ויוצר חתיכה ייחודית של רוחניות מורשת.

תכשיטי חמסה
תכשיטי חמסה

השורה המדהימה של קולקציית מוריה, מחרוזות תליון חמסה יהלומים משובחים בלעדיים, שוזבת זהב, האציל מכל המתכות, ויהלומים, האבנים הקשות ביותר בעולם, עם אבן ירושלמית עתיקה כדי להעיד על חוסנה, חשיבותה וקדושתה הקרדינלית של עיר הקודש במשך אלפי שנים. כתכשיטי אמונה, הקולקציה מממשת מטרה זו על ידי עבודה עם חומרים משובחים המסמלים את הסיבולת, הערך והקדוש של ירושלים.

שרשרת חמסה - גשר מקראי

על מוריה הר אברהם קיבל בתחילה את רעיון המונותיאיזם וזרע את הזרע לשלוש אמונות עיקריות. כיום, מוריה היא קסם מקושט, מחשמלת בזוהר שלה ומסרים של רוחניות. תסתכל טוב על שרשרת תליון חמסה, אתה תזהה כי שברי אבן אלה הם יוצאי דופן, שכן לכל אחד מהם יש תוכן ארכאי ופרספקטיבה. אלמנטים אלה היו עשויים להיות מנוצלים במסגרת בית המקדש, שבילי אלף השנים של העיר הקדושה, 3 אלפי שנים, אותם סלעים שאבותינו, מלכינו, נביאינו ועמי ירושלים היו פוסעים על פניהם.

חמסה תכשיטים באינטרנט - זהב בזהב
תכשיטי חמסה ברשת - זהב ורוד עם יהלומים

תכשיטי חמסה ברשת - מתנה חדשה עם נשמה ישנה

אם רק האבן הקדומה בשרשרת חמסה היהלום היה יכול לדבר, הם היו מספרים על ההיסטוריה היהודית של 3000 השנים האחרונות. אנשים שלובשים את התכשיטים מהדהדים את שיר השריד ולכן הם שגרירי הכרוניקה המיוחדת של ירושלים. ירושלים קשורה לנפש האדם, לחוק ה '. עם תכשיטי האבן של מוריה, יש לך תזכורת בלתי פוסקת מי אנחנו ומה מנחה אותנו.

אוסף המוריה מכיל תכשיטי במה מוגבלים בפריסות מפוארות, הכול מקוטלגות ומסווגות בתעודת אותנטיות, המציגה את לידת האבן מירושלים: עיר הבירה של תשוקה, עיר הקודש של השלום. מעולם לא היה זמן שבו בעבר ובהווה מאוחדים בצורה כה נגישה באמצעות תכשיטים. מי שמקבל תכשיטי זהב משובצים מאוסף מוריה, יהיה בעל תוכן של פיסת היסטוריה אמיתית. תיאור של העבר שחי דרך האלגנטיות הנצחית ומהותה של האבן.

שרשרת חמסה חמסה תכשיטים | שרשרת חמסה תכשיטי חמסה יהלום שרשרת חמסה שרשרת תליון חמסה חמסה שרשרת זהב מחרוזת מחרוזות גברים חמסה תכשיטים באינטרנט | חמסה תכשיטי יוקרה יהלום שרשרת חמסה תכשיטי חמסה חמסה תכשיטי חמסה בעבודת יד

קרא עוד

עוד מוריה אוספי התכשיטים בירושלים

חמסה

שם מוצר: שרשרת יהלום וחמסה 14K זהב צהוב

תיאור מוצר: שרשרת היהלום חמסה עם אבן ירושלים מייצגת את כיפת הפעמון. היהלום היקר שבתוך האבן הקדושה ביותר על פני האדמה הוא לשונו, דברו וקולו של אלוקים. כשהיא פוגעת בצד הפנימי של האבן הירושלמית, היא מסמלת מסר: "הגיע הזמן לבצע שינויים". סגנון השרשרת מוצע לפי מה שיש לנו במלאי. מפרט השרשרת: זהב צהוב 14 קראט, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 1.8 גרם.

מחיר: 483.00 $ - $ 627.00

מַטְבֵּעַ: דולר אמריקאי

זמינות: במלאי

  • חמסה
  • שרשרת חמסה
  • חמסה תליון יד
  • חמסה זהב
  • חמסה
  • חמסה
  • חמסת זהב לבן
5
משוב משתמש
5 (1 הצבעה)