חמסה שרשרת זהב

שרשרת זהב חמסה שרשרת חמסה לבנה שרשרת חמסה מזהב מזהב מחרוזת זהב אמיתית שרשרת זהב קטנה שרשרת חמסה מזהב מזהב שרשרת זהב כהה

זהב שרשרת זהב כי הוא ייחודי ביותר ייחודי יש

בדרך כלל, בעת רכישת יד שרשרת זהב hamsa אנחנו לא נוטים לחשוב אם יש סיפור קשור אליו. אנחנו נוטים לבחון תכשיטים מזווית הערך הכספי והוויזואלי שלה, וזה הגיוני. באיזו תכיפות אנו נתקלים במרכזה של חמסה לבנה וזהובה או מחרוזת זהב מוצקה בעלת רקע משמעותי ...? עם זאת, זה שונה במוריה כמו כל המחרוזות האמיתיות שלהם זהב hamsa, כמו גם מחרוזת בת מצוה and all of the other jewelry items, are proud owners of extraordinary and engaging biography.  There’s a history to every rose gold hamsa hand necklace.

שרשרת חמסה מזהב מזהב
שרשרת זהב בזהב

אוסף אבני מוריה: שרשרת חמסה מזהב עם אבן ירושלמית מקורית

האוסף המרכזי של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), הוא מפעל משפחתי של יהלומים, אשר קיים במשך יותר מעשר שנים. מוריה ירושלים מייצג חידוש נדיר תכשיטי תכשיטי יהלומים.

Small Gold Hamsa Necklace – A Big Creation

ההרפתקה הקולקטיבית של מוריה סטון החלה עם חזון של אבי אבי תביסל, יצרנית תכשיטים ישראלית מפורסמת, ירושלמית. אוסף התכשיטים יוצא הדופן שהביא מר תביסל להפיח מחדש את ימי ירושלים המהוללים על ידי עיצוב מחדש של ההריסות הקדומות של הר הבית, שהוחזרו למציאות בצורה שונה, לוכד את דמיונם של כולם.

שרשרת זהב בזהב
שרשרת זהב בזהב

Rose Gold Hamsa Hand Necklace – Interesting Background

בסוף שנות התשעים למד אבי על החפירות הבלתי חוקיות שגרמו נזק חמור להר הבית. מוקד התנדבות הוקם כדי להציל לפחות חלק מן האוצרות היקרים שהיו טובים ככיבו. הוא היה עוזרו העיקרי של תוכנית ההצלה, והוא הבין את קדושתם של האבנים הארכאיות ואת כוחן להצטרף ליחידים מכל רחבי העולם עם רעיון "ירושלים הקדושה".

כאשר החפירות התרחשו, היה נדמה כאילו כל מה שהוא קדוש ומשמעותי יהיה לגרוטאות ולשכוח. אבל, למרבה המזל, זה לא קרה. דבר אחר לגמרי עשה; דבר אשר ברגע התרחשותו נתפס לא פחות מאשר נס. לכן, כל שרשרת זהב משובצת מחברת "מוריה", "יודאיקה", היא קצת נס, פריט שזכה להתעלמות ולהרס, לקדושה שממשיכה לחיות. עכשיו, לדמיין ללבוש תכשיטי מגן דוד זה אומר את הסיפור הזה!

חמסה שרשרת זהב
חמסה שרשרת זהב

White Gold Hamsa Necklace – Pure And Distinct

לאחר שקיבל את כל האישורים הדרושים כדי להשתמש באבני החפירה בהר הבית, המשיך אבי לממש את חזונו וכך, תכשיטי אבן בירושלים של אוסף מוריה נוצר. בשום מקום אחר על פני כדור הארץ ניתן למצוא שרשראות זהב hamsa זהב כמו יקר וייחודי כמו אלה שנוצרו על ידי התכשיטים של מוריה. ממצאים אמנות יהודית, מוקף בזהב צהוב, לבן או ורוד, משובצים ביהלומים, כל אחד מהם תוהה אם מה שחשוב כאן, זהב ואבני חן או שבר ישן ושקט?

זה מדהים מה unraveling כאן. על ידי שילובם של אלמנטים רוק עתיקים שניצלו על ידי הארכיאולוגים בפרויקט הניפוי בהר הבית (המכונה גם "מוריה מוריה") והקצאתם בצורת תכשיטים, כל אחד יכול להיות בעל מרוצה מחתיכת ההיסטוריה המפוארת של ירושלים.

שרשרת זהב כהה
solid gold hamsa necklace – white gold hamsa necklace

Rose Gold Hamsa Necklace – Jewelry That Matters

Every element gathered on the Temple Mnt for the Collection is categorized and made to conserve its raw form as much as possible. Moriah’s craftsmen arrange and inset the gems and gold in the natural stone manually, to shape a fascinating visual testimony, unlike anything ever before in high quality, exquisite תכשיטי יהלומים.  Hamsa hand necklace gold starts with a genuine relic from the Temple Mnt elegantly adjoined with diamonds and yellow, white or rose gold presenting a spectacular feature of endless spirituality and heritage.

האוסף המלוטש של תכשיטי המוזה של תכשיט הזהב, המובהק של תכשיטי זהב, משלב את האצילים של כל המתכות ואת המינרלים הקשים ביותר על פני כדור הארץ עם אבן ירושלמית כדי לציין את חיוניותה של העיר, את ערכה ואת קדושתה העליונה במשך יותר מ- 3,000 שנים. כתכשיטים דתיים, האוסף משיג את הכוונה הגבוהה הזאת על ידי עבודה עם חומרים נאים המתארים את עמידותה, משמעותה וקדושתה של ירושלים.

שרשרת זהב לבן
שרשרת זהב לבן

חמסה שרשרת זהב גשר על ההיסטוריה

מוריה הוא השם המקראי של ההר שעליו קיבל אברהם את האמונה במונותיאיזם, זרוע זרע היהדות, הנצרות והאיסלאם. כיום, מוריה היא קמיע משובץ, זז עם זוהר שלה מסרים של רוחניות. כאשר מסתכלים מקרוב על שרשרת זהב hamsa שרשרת, תוכל להבחין מיד כי האבנים האלה תליוני חמסה מרשימים, שכן לכל אחד מהם יש רוח היסטורית. האבנים האלה יכלו לעסוק בהקמת בית המקדש, הרחובות המרוצפים של העיר הקדושה של 3000 של העיר הקדושה, אותן אבנים שאבותינו ואנשי ירושלים דרכו עליה.

Solid Gold Hamsa Necklace – A Soulful Gift

If only the ancient stones in these solid gold hamsa necklaces could speak, they would be recounting Jewish past of the last 3000 years. One who wears that jewelry, resonates the call of the artifact and is, therefore, an ambassador of Jerusalem’s unique record. Jerusalem is linked to the human heart, to the will of the Lord. Moriah’s stones allow for a ceaseless expression of who we are and what guides us.

שרשרת זהב קטנה
שרשרת זהב קטנה

אוסף המוריה מכיל מהדורה מוגבלת תכשיטי זהב ישראליים בהסדרים מפוארים, הרשומים ומסווגים בתעודת אותנטיות, ומראים כי האבן נובעת מירושלים: עיר הבירה של התשוקה, עיר הקודש של השלום.

מי מקבל hamsa יד שרשרת זהב מאוסף מוריה הולך להיות בעל מרוצה של חפץ היסטורי אמיתי. תיאור של העבר המתמשך בחן המתמשך והאופי של האבן. זה לא רק שרשרת זהב אמיתי hamsa אבל גשר בזמן שמחברת אותנו לכל מה שהיה אי פעם, עכשיו ויהיה.

חמסה שרשרת זהב

שם מוצר: שרשרת יהלום וחמסה 14K זהב צהוב

תיאור מוצר: מחרוזת היהלום עם אבן ירושלים מייצגת את כיפת הפעמון. היהלום היקר בתוך האבן הקדושה ביותר על פני האדמה הוא הלשון, המילה והקול של אלוקים. כאשר הוא פוגע בצד הפנימי של אבן ירושלים, הוא מסמל מסר: "הגיע הזמן לבצע שינויים". סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי. מפרט שרשרת: זהב צהוב 14k, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 1.8 gr.

מחיר: 483 $ - $ 868

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

הצג / קנה

  • חמסה שרשרת זהב
  • שרשרת זהב כהה
  • שרשרת זהב קטנה
  • שרשרת זהב בזהב
  • שרשרת זהב אמיתית
  • שרשרת חמסה מזהב מזהב
  • שרשרת זהב לבן
4.9
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)