שרשרת חמסה

שרשרת יהלום ויהלום לקנות שרשרת hamsa קמיע חמסה שרשרת זהב שרשרת שרשרת

שרשרת הייחוס המיוחדת והייחודית ביותר

באופן כללי, בעת רכישת שרשרת קסם hamsa אנחנו לא להרהר אם יש סיפור כדי להשלים את זה. אנו נוטים לפנות תכשיטים מנקודת המבט של המראה שלה ואת העלות. אחרי הכל, באיזו תדירות אנחנו מקבלים לקנות שרשרת hamsa עם סיפור מרתק לספר ...? לעתים נדירות.

עם זאת, כאשר אתה קונה שרשרת חמסה במוריה חנות תכשיטים בעיר העתיקה בירושליםאתה לומד על הביוגרפיה יוצאת הדופן והמרתקת של התכשיטים שלהם. לכל שרשרת חמסה זהב ושרשרת חמסה יש סיפור.

שרשרת שרשרת
שרשרת חמסה משובצת בזהב לבן

אוסף אבני מוריה: שרשרת זהב וזהב עם אבן ירושלמית

מוריה ירושלים הוא התאחדות תכשיטי הכתר של מרכז היהלומים הישראלי (IDC). עסק בבעלות משפחתית של יהלומים, אשר קיים כבר למעלה מחמישים שנה, הוגה המרכז את האוסף הזה כדי להפיץ את המשמעות העמוקה של היכולת ללבוש תכשיטים עם אבן סטון, אבן מהמרכז הקדוש של העולם בתכשיטים of אמנות יהודית מסורתית.

מקורות של שרשרת שרשרת חמסה

מפעל "אבן המוריה" בירושלים נבע מתובנה של אבי אבי טביסל, תכשיטן ישראלי בולט, שמשפחתו התגוררה בירושלים במשך יותר מדורות 7. אוסף התכשיטים היפהפה שעיין אבי תביסל בא להחיות את העבר הנודע של ירושלים על ידי עיצוב האבנים הישנות של הר הבית, שהצליחו לחזור למציאות בצורה שונה.

לקנות שרשרת זהב
לקנות שרשרת זהב

שמע את סיפור הרקע הכובש הזה לפני שאתה קונה שרשרת חמסה -

בסוף שנות התשעים למד אבי על החפירות הבלתי מורשות, שפגעו קשות בהר הבית. המקום הוקם כדי להציל לפחות חלק מהממצאים ההיסטוריים. עוזר מוערך לניסיון החיסכון, הוא נעשה מודע למשהו. הוא ראה את קדושתם של יסודות ארכאיים אלה, כפי שיכולה לקשר בין חסידיו בכל רחבי העולם תחת המטריה הרוחנית של "ירושלים הקדושה".

כשהחפירות הלא נכונות התרחשו, נראה כאילו כל מה שהוא קדוש ומשמעותי יושלך וישכח. אף על פי כן, בהיפוך מקרי של אירועים, זה לא קרה. מה שקרה אז נתפס כנס. לכן, כל שרשרת קסם hamsa או תליון מגן דוד קנה מ מוריה תכשיטים ויודאיקה הוא סוג של נס, מאמר ששרדו גסות והריסה, פיסת קדושה שממשיך לחיות.

שרשרת חמסה שונה לגמרי

לאחר שקיבל את כל ההיתרים הדרושים כדי להשתמש באבני הר הבית, החל אבי לממש את רעיונותיו וכך נוצר אוסף המוריה. בשום מקום אחר על פני כדור הארץ לא ניתן למצוא קסם שרשרת חמסה כמו משמעות או מיוחד כמו אלה מעוצבים על ידי תכשיטני מוריה. עתיקות מתוארים צהוב, עלה, ו זהב לבן, ויהלומים. כל שרשרת קסם hamsa גורם לנו לתהות מה יקר ביותר כאן, אבני חן וזהב או אלמנט עתיק שקט?

קסם שרשרת
שרשרת חמסה

מה שקורה כאן די מדהים. על ידי שילוב פיסות אדמה עתיקות שנשמרו על ידי מתנדבי פרויקט הניפה ליד בית המקדש (המכונה הר המוריה), והצבתם במסגרת תכשיטים, כל אחד יכול להיות בעל שביעות רצון של פלח העבר המנצח של ירושלים.

חמסה שרשרת זהב עם מורשת

התכשיטנים הבקיאים של מוריה מתכננים ומטפלים בקפדנות את אבני החן והמתכת באבן העתיקה של העיר תליון חמסה באופן ידני כדי ליצור עדות ויזואלית מדהימה, שלא דומה לשום דבר שקיים בעבר בקצה עליון, אוסף תכשיטי יהלומים מעולה. זהב שרשרת חמסה כולל שריד אותנטי מהר מוריה המורכב באלגנטיות באבנים יקרות וזהב צהוב, לבן או ורוד המציג תכונה בולטת של רוחניות ומורשת נצחית.

קולקציה מדהימה של יהלום משובצת יהלום משובצת יהלום משובצת ביהלומים ירוקים ויהלומים עם אבן ירושלמית, המציינת את חיוניותה של העיר, את ערכה ואת קדושתה החשמלית במשך יותר מ- 3,000 שנים. כתכשיטים רוחניים, האוסף משיג מטרה גבוהה זו על-ידי שילוב מרכיבים יקרים כדי להדגים את עמידותה, ערכה וקדושתה של ירושלים.

שרשרת זהב וחסדה
שרשרת זהב וחסדה

גשר מן המקרא פעמים שלנו דרך שרשרת חן חמסה

מוריה הוא השם המקראי של ההר שעליו קידם אברהם את האמונה באל אחד ויזרע את זרע שלוש הדתות הגדולות. עכשיו, מוריה היא קמיע יקר, פריט של תכשיטים, תוך ערבוב סמליות ונושאים של רוחניות. כאשר מסתכלים מקרוב על שרשרת קסם hamsa, תוכל להבחין כי אלה אלמנטים רוק הם מרשימים מאז כל אבן יש בהקשר ארכאי היבט. את השברים האלה אפשר היה לעסוק בבניית שלושת המקדשים, את שלושת אלפי השנים הישנות של העיר הקדושה, אותם סלעים שאבותינו, מלכינו, נביאינו ופולקלורנו הפשוט.

שרשרת זהב עם יהלומים
שרשרת זהב עם יהלומים

שרשרת חמסה מזהב ויהלום - מתנה נשמה

אם הסלעים בשרשראות חמסה מזהב ויהלום היו יכולים לדבר, הם היו מספרים את הסיפור היהודי של 3000 השנים האחרונות. מי שעונד את התכשיטים, מהדהד את קול החפץ והם למעשה שגרירי ההיסטוריה הייחודית של ירושלים. ירושלים קשורה ללב האנושי, לדרכי ה '. על ידי הצבת א שרשרת בת מצווה של מוריה, אתה רוכש אינדיקציה עקבית של מי מנחה אותנו ומי אנחנו.

אוסף המוריה מכיל תכשיטי במהדורות מפוארות, המתועדות ומסווגות בתעודת אותנטיות ייעודית, ומציינות שהאבן נובעת מירושלים: עיר הבירה, עיר השלום. אף פעם לא היה שם רגע שבו בעבר והווה התאספו בצורה כזו נגיש הודות מלאכה של עשיית תכשיטים.

לקנות שרשרת קסם hamsa
לקנות שרשרת קסם hamsa

מי שקונה מחרוזת קסם של המסה מאוסף מוריה יהיה שומר כבוד של מאמר מאומת של וירטואוז. היסטוריה נהדרת שנותרה בחיים באלגנטיות הנצחית ומהותה של האבן. זה לא רק שרשרת זהב וזהב hamsa אבל זמן כמוסה אשר מתחבר בין כל מה שהיה אי פעם, הוא ויהיה לקום.

שרשרת חמסה

שם מוצר: שרשרת חמסה מזהב לבן

תיאור מוצר: שרשרת זהב חמסה בצבע זהב היא קמיע מזרח תיכוני עתיק עם שורשים רב-תרבותיים המסמלים את ידו של אלוהים. יהודים, נוצרים ומוסלמים מאמינים בכך כסימן מגן. זה מביא את בעליו אושר, מזל, בריאות ומזל טוב. סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי.

מחיר: ₪1,751

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • שרשרת זהב וחסדה
  • שרשרת שרשרת
  • שרשרת זהב HMSA 14K
  • שרשרת זהב
  • קסם שרשרת
  • לקנות שרשרת hamsa
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)