מתנות לבת המצווה הגדולה - תכשיטים לגדול עם

מתנות לבת מצווה טובה | מתנות לבת מצווה מסורתיות | מתנות לבת מצווה נהדרות | מתנות לבת מצווה מחברים | מתנות לבת מצווה למבוגרים | מתנות לבת מצווה פופולריות | מתנות לבת מצווה לחבר הכי טוב שלך | מתנות יודאיקה לבת מצווה

מה הופך את המצווה הגדולה לבת מצווה כל כך מיוחדת?

בדרך כלל, כשאנחנו עומדים על המשמר של מתנות מצווה טובות של בת מצוה, אנחנו לא נוטים לחפש סיפור כדי ללכת איתו. תכשיטים נצפים בדרך כלל מההיבט של הערך החזותי שלה ואת העלות. באיזו תדירות אנחנו שומעים על מתנות של בת מצווה מחברים שיש להם סיפורים משמעותיים המשתרעים הרחק אל העבר ...?

עם זאת, ב תכשיטי מוריה ויודאיקה כל תכשיטי לספר סיפור יוצא דופן ומשכנעת שהופך אותם באמת מתנות מצווה גדולה. כאשר קנה ב מוריה, מתנות בת מצווה עבור החבר הכי טוב שלך לא יהיה רק ​​יותר מאותו מתנות בת מצווה פופולרי.

אוסף אבני מוריה: מתנות לבת מצווה מסורתיות עם אבן ירושלמית, זהב ויהלומים

מוריה אבן ירושלמית בלב מרכז היהלומים הישראלי (IDC). אוסף מוריה הוא חדשנות עצמאית בתכשיטי יהלומים משובחים. נולד לחלוק את הניסיון העמוק של לשים על קישוטים, עגיל יהלום למשל, עם שרידי ירושלים האמיתיים, הוא מעורר השראה של תכשיטי אמונה - עבור כל אלה שרוצים להביא את העיר האלוהית קרוב אליהם.

מתנות לבת המצווה הגדולה לחברים הכי טובים שלך - מתנות לבת מצווה מקורית למבוגרים

ההרפתקה של אוסף מוריה סטון נולדה בזכות חזון שנתפס ע"י אבי אבי טביסל, תכשיטן ישראלי בכיר, בירושלים במשך יותר מ -40 דורות.

מתנות מצווה
מתנות לבת מצוה גדולה של זהב לבן וספיר

מסיבת בת מצווה גדולה למבוגרים - סיפור רקע מעניין

ב 1999, אבי שמע על החפירות הלא מורשות לפגוע בהר הבית. הוקם מרכז סינון כדי להציל את החלקים הארכאיים שכמעט נכבו. תורם חשוב למאמצי ההצלה, היה לו חזון. הוא הבין שלקדוש של יצירות עתיקות אלה יש את היכולת לחבר אנשים מכל רחבי העולם.

כשהתרחשו החפירות הלא נכונות, נראה היה כאילו כל דבר קדוש ישוחרר וימחק כמו בזבוז חסר תועלת. עם זאת, למרבה המזל, זה לא קרה. קרה משהו אחר. משהו שבאותו זמן נתפס כנס. לכן, כל מתנות המצווה למבוגרים ומתנות לבת מצווה לחבריכם הטובים ביותר שנקנו בחנותו של מוריה הם פיסות פלאים, דגימות שעברו בבהירות והריסה, שברי קדושה שממשיכים לחיות דרך יפה תכשיטי יודאיקה מישראל.

מתנות לבת מצווה למבוגרים
מתנות לבת מצווה למבוגרים

טוב בת מצווה מתנות אשר טהור & שונה

מצויד בכל ההרשאות הדרושות כדי להשתמש אבנים מהר הבית, אבי התחיל לבצע את הרעיון שלו, וכך, מוריה אוסף פנומנלי התעורר לחיים. בשום מקום בעולם אפשר למצוא מתנות טובות לבת מצוה, כגון תכשיטי חמסה בחירה, משמעותית וייחודית כמו אלה שנוצרו על ידי מוריה. ממצאים היסטוריים מוקפים בזהב ומכוסים ביהלומים. מתנות אלה הן לא רק מתנות טובות לבת מצוה; הם גם מעלים את שאלת הצמיחה, של הערך. הם גורמים לנו לתהות מה חשוב לפעמים, זהב ויהלומים או קטע לא מסובך, שבר עתיק שהוא חלק מארץ הקודש.

זה מדהים מה מתפרץ כאן. על ידי שילוב של פיסות אבן עתיקות שניצלו על ידי ארכיאולוגים בפרויקט ליד מוריה וסידורם בצורת תכשיטים, אנו יכולים כעת לקבל לעצמנו קטע של ההיסטוריה האצילית של עיר הקודש. אתה קונה לא רק מתנות מצווה עבור החבר הכי טוב שלך אבל אספנות ומקורית חפצים.

מתנות לבת מצוה
מתנות מצווה לבת מצוה - זהב לבן ויהלום שחור; טוב מצווה מתנות לחברים הכי טובים שלך

נהדר בת מצווה מתנות מחברים מי יודע שאתה מעריך תכשיטים עם מורשת

כל קטע שנלקח על המקדש Mnt להיות חלק מהאוסף מסודר לחתוך, ולאחר מכן עשה לשמור על הפשטות האורגנית שלו. בעלי המלאכה של מוריה מתכננים וממקמים את היהלומים ואת הזהב באבן הטבעית באופן ידני, כדי ליצור קביעה ויזואלית מרתקת, תליוני מגן דוד שלא כמו קודם לכן באוסף תכשיטי יהלומים. מתנות אלה של בת מצווה מככבות בחפץ אמיתי של מוריה הר, נשוי למשעי עם יהלומים וזהב.

קולקציית "מוריה" מדהימה של תכשיטי זהב מיוחדים, תכשיטי זהב משובחים, תכשיטי זהב, מתכות יקרות, יהלומים, המינרלים הקשים ביותר, עם אבן ירושלמית עתיקה, המציינת את כוחה של העיר, חושיה ורוחניותה המוחלטת. מאשר 3,000 שנים. כתכשיטים דתיים, האוסף מבצע את המטרה הגבוהה הזאת על ידי שילוב מרכיבים המשקפים את העוצמה, החשיבות והרוח של ירושלים.

מתנות מצווה
מתנות מצווה

טוב בת מצווה מתנות טופס גשר בין עבר להווה

מוריה היא המקום שבו זרעו לראשונה את זרעי היהדות, הנצרות והאיסלאם. ועכשיו, מוריה היא קסם מקסים, מתעוררת בזוהר שלה ונושאים רוחניים. תסתכל מקרוב על מתנות אלה מצווה למבוגרים; אתה תבחין מיד את הייחודיות עוצרת נשימה של אלמנטים רוק, כל אחד מחזיק רוח היסטורית רגש. את השברים האלה אפשר היה לטפל בבניית בית המקדש של שלמה, הרחובות המרוצפים העתיקים של העיר הקדושה, אותם חלוקים בדיוק שהלכו עליהם מלכינו, נביאינו, אבותינו וחבריהם הפשוטים של ירושלים.

בת מצווה מתנות מחברים - מתנת עם נשמה

אם האבנים העתיקות במתנות של בנות מצווה אלה יכלו לדבר, הן היו זוכרות את הסיפור היהודי של שנות ה- XNXX האחרונות. מי לובש את התכשיטים, בין אם עיצובי יהלומים או את טבעות היהלום הייחודיות או אחר, מצלצל בקולו של השריד, ולכן הוא שגריר של הסיפור המיוחד של ירושלים. ירושלים היא הנקודה היחידה על כדור הארץ שקשורה תמיד לנפש האנושית, לחוקי ה '.

מתנות לבת מצווה מסורתית מחברים
מתנות לבת מצווה מסורתית מחברים

עם האבנים של מוריה, אתה מאפשר ביטוי מתמיד של מי אנחנו ומה שמנחה אותנו. אוסף המוריה מורכב מתכשיטי מהדורות מצומצמות ומהרכבים מפוארים, כולם רשומים וממוספרים בתעודת האותנטיות, המוכיחים את מקור האבן מירושלים: עיר התשוקה, עיר השלום הגדולה.

אף פעם לא היה שם רגע שבו בעבר והווה התאספו בצורה כה נגישה דרך התכשיטים. מי לרכוש את זה בת מצווה כדי להיות מתנות בת המצווה שלהם למבוגרים יהיו מרוצים בעליו של אובייקט מאומת של Virtu מ מוריה תכשיטי אבן ירושלים אוסף. אלה לא רק מתנות מצווה גדולה עבור החבר הכי טוב שלך אבל זמן כמוסות המתחברות בין כל מה שהיה אי פעם, היא ותהיה קמה.

מתנות לבת המצווה הגדולה
מתנות לבת מצווה מסורתיות

שם מוצר: תליון מגן דוד 14K זהב צהוב משובץ יהלום

תיאור מוצר: תליון מגן דוד עם אבן ירושלמית 14K זהב צהוב היה בהשראת האתר שבו בנה אברהם מזבח לאלוקים, המקום שבו הקב"ה אמר ליעקב שאומות העולם יתברכו דרך משפחתו, הבטיח לתת לארץ ישראל הקדושה ירושה לאברהם, יעקב וצאצאיהם. סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי. מפרט שרשרת: זהב צהוב 14k, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 1.8 gr.

מחיר: 483 $ - $ 868

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • בת מצווה מתנות לחבר הכי טוב שלך
  • מתנות מצווה
  • טוב מצווה למתנה
  • מתנות לבת מצווה מסורתיות
  • בת מצווה מתנות מחברים
  • מתנות לבת מצווה למבוגרים
  • מתנות לבת מצוה
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)