גברים תליון זהב

תליון זהב שרשרת תליון זהב תליוני יהלומים זהב תליונים שרשרת זהב mens תליונים עבור שרשראות גברים

7 סיבות למה תליונים אלה של שרשראות גברים האם המתנה האולטימטיבית

בדרך כלל, כאשר אנו מקבלים תליונים זהב לגברים, אנחנו לא טורחים לשאול אם יש סיפור מאחוריהם. אנחנו נהנים מתכשיטים מבחינת הערך הכספי והוויזואלי שלה, וזה הגיוני. באיזו תכיפות אנחנו נתקלים בזהב תליון זהב או אפילו יותר מכך, חנות תכשיטים שלמה שיש לה סיפור יוצא דופן לספר ...?

תליון יהלומים זהב
תליוני זהב לבן

עם זאת, הדברים נראים שונים בעת ביקור מוריה חנות תכשיטים בעיר העתיקה בירושלים כי כל התליונים שלהם עבור שרשראות גברים יש סיפור ייחודי ומרתק. מאחורי כל תליון זהב ורשת זהב של גברים יש היסטוריה.

אוסף המוריה: תליון יהלומים וזהב - גברים שיש להם ירושלים בלבם

קולקציית אבן מוריה היא האוסף המוביל של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), עסק משפחתי של יהלומים עם יותר מ- 50 שנים של ניסיון, אוסף מוריה מדגים מפעל ייחודי בתכשיטי יהלומים. יצירת IDC - House of Diamonds - לחלוק את המשמעות שיש תכשיט עם אבן סטון מהמרכז הרוחני של העולם כמו העברת תכשיטי אמונה - פיזית מחזיק את העיר האלוהית קרוב.

תליונים שרשרת זהב mens
תליונים שרשרת זהב mens

תליוני זהב - ייחודיות

מוריה ירושלים המיזם נגזר מחזון שחווה מר אבי תביסל, יצרנית תכשיטים ישראלית ידועה, שמשפחתה התגוררה בירושלים במשך יותר משבעה דורות. אוסף התכשיטים המדהים של מר תביסל, שיצר מחדש את העבר המדהים של ירושלים על ידי עיצוב מחדש של האבנים הקדומות של הר הבית, שהוחזרו למציאות בצורה מחודשת, לוכד את הדמיון של כולם.

תליונים שרשרת זהב Mens - שובה רקע

בסוף שנות התשעים שמע אבי על עבודות החפירה הבלתי חוקיות שפגעו בהר הבית. מקום התנדבות הוקם כדי להציל לפחות חלק מן האוצרות הפנטסטיים שהיו קרובים להרס. עוזר מוערך לניסיונות ההצלה, היה לו חזון. הוא הבין שהקדושה של היצירות העתיקות האלה יכולה לצרף אנשים מכל רחבי כדור הארץ תחת המטרייה של "ירושלים הקדושה". זה נראה מופלא שלפעמים כשהכול נראה אבוד, פתאום דבר אחר משנה אותו הטוב יותר.

שרשרת זהב - מגן דוד
שרשרת זהב - מגן דוד

כשהתרחשו החפירות הלא נכונות, נדמה היה שכל דבר קדוש וחיוני ייזרק ויישכח כמו פסולת בלתי רצויה. ובכל זאת, באירוע מבורך של אירועים, זה לא קרה. דבר אחר לגמרי קרה, משהו שנראה אז לא פחות מאשר נס. לכן, כל תליוני שרשרת זהב mens בחנות מוריה הם במידה מסוימת של נס, דברים התמשכו התעלמות והריסה, דוגמאות של קדושה חי על. ופתאום, זה שרשרת מגן דוד מקבל משמעות חדשה ועומק.

זהב תליון גברים - טהור ושונה

לאחר שקיבל את כל ההיתרים הדרושים כדי להשתמש באבני חפירת הר הבית, הציב אבי את חזון קיומה וכך נוצר אוסף מוריה ראוי לציון. בשום מקום אחר על פני כדור הארץ אדם יכול לראות זהב תליונים גברים שהם יקרי ערך ומיוחד כמו אלה מעוצבים על ידי התכשיטים של מוריה.

תליון זהב - מתווה של ישראל בירושלים אבן ויהלומים
שרשרת תליון מזהב זהב - קווי המתאר של ישראל בירושלים אבן ויהלומים

עתיקות עטופות במתכות יקרות ומכוסות ביהלומים. אלה תליונים זהב גברים לגרום לאנשים לתהות מה יקר ביותר במקרה זה: יהלומים וזהב או האבן הישנה למראה? זה מדהים מה unraveling כאן. באמצעות חיבורם של האלמנטים העתיקים שהצילו העובדים בפרויקט הניפוי ליד הר הבית (המכונה גם מוריה מוריה) והנחלתם בצורה ייחודית, כל אחד יכול להיות בעל קטע של ההיסטוריה המנצחת של עיר הקודש. אתה קונה לא רק שרשרת זהב תליון גברים אבל חפץ יקר חיוני.

תליוני זהב צהוב
תליוני זהב צהוב

תליוני זהב: תכשיטי גברים עם מורשת

כל פיסת אבן שנאספה על הר הבית לקולקציה קצוצה ומקוטלת, ולאחר מכן נעשית על מנת לשמור על טומאתה. התכשיטנים המבריקים של מוריה מציירים בקפידה את אבני החן והזהב באבן על ידם כדי ליצור תוכן ויזואלי מדהים, שלא כמו כל דבר שנעשה קודם לכן בקצה העליון, אוסף תכשיטי יהלומים משובח. תליוני יהלומים זהב מתחילים עם חפץ מקורי מהר הבית, המאוחד בטוב טעם עם אבנים יקרות וצהובות, לבנות או זהב עלה, והפך לפרט מרהיב של מורשת שומרת ורוחניות.

תליון מרהיב של תליוני זהב מהודרים של תכשיטי זהב מפוארים, המשלבים זהב, האצילים מכל המתכות ויהלומים, אבני החן החזקות ביותר בעולם, עם אבן ירושלמית כדי לסמן את העמידות, הערך והקדושה של העיר במשך 3,000 שנים. כתכשיטים דתיים, האוסף מבצע את המטרה הגבוהה הזאת, על ידי אלמנטים משובחים להפליא המתארים את העמידות, המשמעות והקדושה של ירושלים.

תליונים סמליים עבור שרשרת זהב mens
תליונים סמליים עבור שרשרת זהב mens

תליון שרשראות גברים - חזון מן העבר

מוריה הוא המקום שבו קיבל אברהם את הרעיון של אלוקים אחד, דבר שהסתיים ביצירת היהדות, הנצרות והאיסלאם. עכשיו, מוריה הוא קסם מעוטר, תכשיט, מלהיב עם היופי שלה מסרים דתיים. תסתכל טוב על תליונים עבור שרשראות של גברים, תוכל לציין כי שברי אבן הם מרשימים כמו כל אבן נושאת משמעות ארכאית ופרשנות. את החלקים האלה אפשר היה לנצל במסגרת בית המקדש של שלמה, בתי המשפט הישנים של ירושלים, את אותם האבנים, הנביאים, המלכים והעם הפשוט של ירושלים.

תליוני זהב לבן
תליוני זהב לבן

שרשרת תליון זהב - מתנות עם נשמה

אילו רק יכלו האבנים העתיקות של שרשראות זהב אלו לדבר, הן היו מספרות לנו סיפור על כרוניקה יהודית של שלושת אלפים השנים האחרונות. אלה שענדו את התכשיטים האלה, מהדהדים את שיר האבן, ולכן הם שגרירי ההיסטוריה המפרכת של ירושלים. ירושלים היא בירה שקשורה לקיום האנושי, לדרכי ה '. על ידי לובש את התכשיטים של מוריה, אתה מקבל אינדיקציה מתמדת של מי אנחנו ומה מנחה אותנו. אוסף המוריה כולל תכשיטי במה מצומצמים בסידורים מדהימים, המקוטלגים ומסווגים בתעודת אותנטיות נלווית, המוכיחה את מקורו של האבן מירושלים: בירת התשוקה, עיר השלום.

תליון נוצרי עבור שרשרת זהב mens
תליון נוצרי עבור שרשרת זהב mens

מעולם לפני כן בהיסטוריה של כלי השיט לא היה זמן שבו בעבר ובהווה מחובר בצורה כזו נגיש. מי שמקבל תליונים למחרוזות גברים מאוסף מוריה - תליון מגן דוד או אחר - יהיה בעל תוכן של פיסת היסטוריה אמיתית. תיאור של העבר שחי ביופי אינסופי של האבן. זה לא רק גברים תליון זהב אלא מכונת זמן שמתחבר בין כל מה שהיה אי פעם, הוא עכשיו יתהווה.

גברים תליון זהב
תליון יהלומים זהב

שם מוצר: תליון 18K זהב לבן משובץ יהלומים

תיאור מוצר: הביצוע הגברי של אבן ירושלים 18K זהב לבן 0.31 זהב. תליון יהלום מחייה את העבר הזוהר של ירושלים על ידי הבאת אבן עתיקה אותנטית ממוסגרת בזהב לבן 18K עם יהלומים. הוא מחבר את הערכים והמורשת המסורתיים. סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי. מפרט שרשרת: זהב לבן 18k, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 7.8 gr.

מחיר: ₪5,144.50

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • תליון זהב
  • תליונים עבור שרשראות גברים
  • תליונים שרשרת זהב mens
  • תליון יהלומים זהב
  • שרשרת זהב תליון זהב
4.9
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)