גברים תליון זהב

תליון זהב שרשרת תליון זהב תליוני יהלומים זהב תליונים שרשרת זהב mens תליונים עבור שרשראות גברים

7 סיבות מדוע תליונים אלה לשרשראות גברים הם המתנה האולטימטיבית

בדרך כלל, כאשר אנו מקבלים תליונים זהב לגברים, אנחנו לא טורחים לשאול אם יש סיפור מאחוריהם. אנחנו נהנים מתכשיטים מבחינת הערך הכספי והוויזואלי שלה, וזה הגיוני. באיזו תכיפות אנחנו נתקלים בזהב תליון זהב או אפילו יותר מכך, חנות תכשיטים שלמה שיש לה סיפור יוצא דופן לספר ...?

תליון יהלומים זהב
תליוני זהב לבן

עם זאת, הדברים נראים שונים בעת ביקור מוריה חנות תכשיטים בעיר העתיקה בירושלים כי לכל התליונים שלהם לשרשראות גברים יש סיפור ייחודי ומרתק. מאחורי כל תליון זהב ושרשרת זהב לגברים יש היסטוריה.

אוסף מוריה: תליון יהלום וזהב - גברים שבלבם ירושלים

אוסף אבן מוריה הוא הקולקציה המובילה של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), עסק משפחתי של יהלומים עם למעלה מ- 50 שנות ניסיון מוזר, אוסף מוריה מדגים מפעל ייחודי בתכשיטי יהלומים. יצירת מרכז הבינתחומי - בית היהלומים - כדי לחלוק את המשמעות שיש תכשיט עם אבן ירושלים מהמרכז הרוחני של העולם כתכשיטים מרגשים של אמונה - המחזיקים את העיר האלוהית פיזית.

תליונים שרשרת זהב mens
תליונים שרשרת זהב mens

תליוני יהלום זהב גברים - ייחוד נולד

מוריה ירושלים המיזם נגזר מחזון שחווה מר אבי תביסל, יצרנית תכשיטים ישראלית ידועה, שמשפחתה התגוררה בירושלים במשך יותר משבעה דורות. אוסף התכשיטים המדהים של מר תביסל, שיצר מחדש את העבר המדהים של ירושלים על ידי עיצוב מחדש של האבנים הקדומות של הר הבית, שהוחזרו למציאות בצורה מחודשת, לוכד את הדמיון של כולם.

תליונים לשרשרת זהב לגברים - רקע כובש

בסוף שנות התשעים שמע אבי על עבודות החפירה הבלתי חוקיות שפגעו בהר הבית. מקום התנדבות הוקם כדי להציל לפחות חלק מן האוצרות הפנטסטיים שהיו קרובים להרס. עוזר מוערך לניסיונות ההצלה, היה לו חזון. הוא הבין שהקדושה של היצירות העתיקות האלה יכולה לצרף אנשים מכל רחבי כדור הארץ תחת המטרייה של "ירושלים הקדושה". זה נראה מופלא שלפעמים כשהכול נראה אבוד, פתאום דבר אחר משנה אותו הטוב יותר.

שרשרת זהב - מגן דוד
שרשרת תליון זהב לגברים - מגן דוד

כשהתרחשו החפירות הלא נכונות, נדמה היה שכל דבר קדוש וחיוני ייזרק ויישכח כמו פסולת בלתי רצויה. ובכל זאת, באירוע מבורך של אירועים, זה לא קרה. דבר אחר לגמרי קרה, משהו שנראה אז לא פחות מאשר נס. לכן, כל תליוני שרשרת זהב mens בחנות מוריה הם במידה מסוימת של נס, דברים התמשכו התעלמות והריסה, דוגמאות של קדושה חי על. ופתאום, זה שרשרת מגן דוד מקבל משמעות חדשה ועומק.

גברים תליון זהב - טהור ושונה

לאחר שקיבל את כל ההיתרים הדרושים כדי להשתמש באבני חפירת הר הבית, הציב אבי את חזון קיומה וכך נוצר אוסף מוריה ראוי לציון. בשום מקום אחר על פני כדור הארץ אדם יכול לראות זהב תליונים גברים שהם יקרי ערך ומיוחד כמו אלה מעוצבים על ידי התכשיטים של מוריה.

תליון זהב - מתווה של ישראל בירושלים אבן ויהלומים
שרשרת גברים תליון זהב - מתאר ישראל באבן ויהלומים ירושלמים

עתיקות עטופות במתכות יקרות ומכוסות ביהלומים. אלה תליונים זהב גברים לגרום לאנשים לתהות מה יקר ביותר במקרה זה: יהלומים וזהב או האבן הישנה הפשוטה למראה? מדהים מה שנפרם כאן. באמצעות קשירת האלמנטים העתיקים שחילצו העובדים בפרויקט הניפוי ליד הר הבית (המכונה הר המוריה) והנחתם בצורה ייחודית, כל אחד יכול להחזיק קטע מההיסטוריה המנצחת של עיר הקודש. אתה לא רוכש רק שרשרת גברים של תליון זהב אלא חפץ יקר וחיוני.

תליוני זהב צהוב
תליוני זהב צהוב

תליוני זהב יהלום: תכשיטי גברים עם מורשת

כל פיסת סלע הנאספת על הר הבית לאוסף נחתכת ומקוטלגת, ואז מיוצרת כדי לשמור על טהרתה הטבעית. התכשיטנים הבקיאים של מוריה משרטטים ומחדירים בקפידה את אבני החן והזהב באבן בכדי לעצב תוכן ויזואלי מדהים בשונה מכל מה שנעשה בעבר בקולקציית תכשיטי יהלומים מהודרת. גברים תליוני יהלומי זהב מתחילים בחפץ מקורי מהר הבית המאוחד בטוב טעם עם אבנים יקרות ואדום, לבן או זהב עלה, והפך לפרט מרהיב של מורשת שומרת ורוחניות.

התוצרת עוצרת הנשימה של אוסף מוריה של תליוני זהב יהלום מהודר מהדורה מפוארת שוזרת זהב, האציל מכל המתכות, ויהלומים, אבני החן החזקות ביותר בעולם, עם אבן ירושלים כדי לסמן את עמידות העיר, ערךה וקדושתה הקרדינלית מעל 3,000 שנים. כתכשיטים דתיים, האוסף ממלא את המטרה הגבוהה יותר, על ידי אלמנטים מקשרים מעולים המתארים את העוצמה, החשיבות והקדושה של ירושלים.

תליונים סמליים עבור שרשרת זהב mens
תליונים סמליים עבור שרשרת זהב mens

תליונים לשרשראות גברים - חזון מהעבר

מוריה הוא המקום שבו קיבל אברהם את הרעיון של אלוקים אחד, דבר שהסתיים ביצירת היהדות, הנצרות והאיסלאם. עכשיו, מוריה הוא קסם מעוטר, תכשיט, מלהיב עם היופי שלה מסרים דתיים. תסתכל טוב על תליונים עבור שרשראות של גברים, תוכל לציין כי שברי אבן הם מרשימים כמו כל אבן נושאת משמעות ארכאית ופרשנות. את החלקים האלה אפשר היה לנצל במסגרת בית המקדש של שלמה, בתי המשפט הישנים של ירושלים, את אותם האבנים, הנביאים, המלכים והעם הפשוט של ירושלים.

תליוני זהב לבן
תליוני זהב לבן

 שרשרת גברים תליון זהב - מתנה עם נשמה

אם רק האבנים העתיקות בשרשראות הגברים התליוניות מזהב היו יכולות לדבר, הן היו מספרות לנו סיפור על דברי הימים היהודיים משלושת אלפים השנים האחרונות. מי שעוטה את התכשיטים האלה, מהדהד את שיר האבן ולכן הם שגרירים של ההיסטוריה הכושפת של ירושלים. ירושלים היא בירה המחוברת לקיום האנושי, לדרכי אלוקים. על ידי לבישת התכשיטים של מוריה, אתה מקבל אינדיקציה מתמדת מי אנחנו ומה מנחה אותנו. קולקציית מוריה כוללת תכשיטים במהדורה מוגבלת בעיבודים מדהימים, אשר מקוטלגים ומסווגים בתעודת אותנטיות נלווית, המוכיחים את מקורה של האבן מירושלים: בירת התשוקה, עיר השלום.

תליון נוצרי עבור שרשרת זהב mens
תליון נוצרי עבור שרשרת זהב mens

מעולם בהיסטוריה של מלאכת התכשיטים לא הייתה תקופה בה בעבר ובהווה התחברו בצורה כה נגישה. מי שמקבל תליונים לשרשראות גברים מאוסף האבן מוריה - תליון מגן דוד או אחר - יהיה בעל תוכן של פיסת היסטוריה אמיתית. סיפור על העבר שחי ביופי ובמרץ האינסופי של האבן. זה לא רק גברים תליונים מזהב אלא מכונת זמן המחברת בין כל מה שהיה אי פעם, קיימת ועתידה להיווצר.

גברים תליון זהב
תליון יהלומים זהב

שם מוצר: תליון 18K זהב לבן משובץ יהלומים

תיאור מוצר: העיבוד הגברי של אבן ירושלמית זהב לבן 18 קראט 0.31 קראט. תליון יהלומים מחייה את העבר הזוהר של ירושלים על ידי הכנסת האבן העתיקה האותנטית המוסגרת לזהב לבן 18 קראט עם יהלומים. הוא מחבר בין הערכים והמורשת המסורתית. סגנון השרשרת מוצע לפי מה שיש לנו במלאי. מפרט השרשרת: זהב לבן 18 קראט, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 7.8 גרם.

מחיר: ₪5,144.50

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • תליון זהב
  • תליונים עבור שרשראות גברים
  • תליונים שרשרת זהב mens
  • תליון יהלומים זהב
  • שרשרת זהב תליון זהב
4.9
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)