שרשרת חמסה מזהב

שרשרת יהלום חמסה חמסה שרשרת זהב שרשרת זהב לבן שרשרת חמסה שרשרת זהב בזהב צהוב שרשרת יהלום חמסה מזהב ורוד

Stunning Gold Hamsa Diamond Necklace – The Most Compelling Present

בדרך כלל, כשאנחנו מקבלים מחרוזת זהב של חמסה, אנחנו לא חושבים לשאול אם יש סיפור מאחורי זה. אנשים נוטים לגשת פריטים של תכשיטים מנקודת מבט של המראה שלה ואת העלות, וזה עושה תחושה מושלמת. באיזו תכיפות אנחנו נתקלים במשתלה חמסה בזהב לבן או אפילו בחנות תכשיטים שלמה עם סיפור יוצא דופן מאחוריה ...? לא לעתים קרובות, אם בכלל. עם זאת, הדברים שונים תכשיטי מוריה for the reason that all of their gold Hamsa diamond necklaces are proud owners of an extraordinary and engaging biography.  There’s a story to every white, rose or yellow gold diamond Hamsa necklace.

שרשרת יהלומים מזהב צהוב
שרשרת זהב מזהב צהוב

אוסף אבני מוריה: שרשרת זהב משובצת אבני חן חמסה עם אבן ירושלמית אותנטית בלבה

אוסף מוריה ירושלם הוא האוסף המוביל של המרכז הבינתחומי הרצליה, ענף היהלומים המשפחתי אשר קיים כבר למעלה מ - 50 שנים. אוסף מוריה סטון הוא למעשה חידוש חד-פעמי יהלום fine jewelry. Conceived in IDC – House of Diamonds – to invite us into the profound significance of owning a jewel with Jerusalem Stone from the spiritual core of the world as captivating faith jewelry – physically bringing the Divine City to one’s heart.

שרשרת יהלום מזהב מזהב
שרשרת יהלום מזהב מזהב

Hamsa Necklace Gold Diamond – The Birth Of Originality

המוריה תכשיטי אבן ירושלים Collection project was created from a vision by Mr. Avi Tavisal, a prominent Israeli jewelry-designer, whose family has resided in Jerusalem for hundreds of years. Everyone’s imagination is captured by the amazing collection of jewelry devised by Avi Tavisal to revive Jerusalem’s distinguished history by rearranging  The Temple Mount’s age-old holy rubble surfaced back to life in a changed form.

שרשרת זהב חמסה - זהב צהוב
שרשרת זהב מזהב צהוב

Yellow Gold Hamsa Diamond Necklace – Curious Background

בסוף שנות התשעים שמע אבי על החפירות הלא חוקיות שפגעו בהר הבית. מרכז סינון הוקם כדי להציל לפחות חלק מן האוצרות ההיסטוריים שנהרסו כמעט. עוזר מרכזי לניסיון החיסכון, היתה לו הבנה. הוא הבין שלקדוש של היצירות ההיסטוריות הללו יש את היכולת לחבר אנשים מכל רחבי העולם עם הרעיון של "ירושלים הקדושה".

זה מרתק איך לפעמים כאשר הכל נראה אבוד, פתאום משהו אחר משנה את זה לטובה. כאשר נערכו החפירות הבלתי חוקיות נראה כאילו כל דבר קדוש ומשמעותי יימחק ויישכח כמו איזה שטות לא חשובה. ובכל זאת, באורח פלא, זה לא קרה.

שרשרת יהלומים חמסה מזהב - זהב לבן
gold Hamsa diamond necklace – white gold

משהו אחר לגמרי קרה, משהו שברגע זה התרחש כמו נס. לכן, כל שרשרת יהלומים צהובה משובצת במוריה היא סוג של נס, דבר שנמשך דרך דחפורים וגסות, פיסת קודש שחייתה.

White Gold Diamond Hamsa Necklace That’s Uniquely Different

לאחר שקיבל את כל ההיתרים הדרושים לשימוש באבנים מירושלים, החל אבי לבצע את חזונו וכך נוצר אוסף המוריה הייחודי. בשום מקום אחר על פני כדור הארץ יכול אדם למצוא מחרוזת מזהב מזהב מזהב מיוחד כמו אלה של תכשיטיה של מוריה. עתיקות מוקפת זהב צהוב, לבן או ורוד וכיכוב עם אבני חן.

שרשרת זהב מזהב צהוב
שרשרת זהב מזהב צהוב

כל שרשרת בזהב לבן זהב מחסה גורם לאנשים לתהות מה שחשוב יותר במקרה זה, אבני חן וזהב או שבר עתיק מסובך? זה מדהים מה קורה פה. על ידי שילובם של חלקי אבן עתיקים שהוכנו על ידי ארכיאולוגים בפרויקט בהר המוריה (המכונה הר הבית), והקצאתם לתפאורה ייחודית, כל אחד יכול להיות בעל מרוצה של חלק מהעתיקות המדהימות של עיר הקודש.

Gold Hamsa Diamond Necklace – Jewelry That Matters

Every fragment harvested on Mount Moriah to be a part of the Collection is made to conserve its native simplicity. Moriah’s craftsmen design and inset the diamonds and metal in the stone manually to construct a spellbinding visual statement never before attempted in a high-end collection of exclusive diamond jewelry. Gold Hamsa diamond necklace comes to fore with an authentic stone from the Temple Mnt., artistically united with precious stones and yellow, white or rose gold, becoming a noteworthy item of immortal spirituality and heritage.

שרשרת יהלומים חמסה מזהב לבן
white gold – Hamsa necklace gold diamonds

Moriah Collection’s amazing line of limited-edition fine diamond golden Hamsa intertwines the noblest of metals – gold, and diamonds, the toughest minerals in the world, with the Jerusalem Stone to illustrate the Holy City’s fortitude and sanctity of over 3,000 years. As תכשיטים המייצגים אמונה ודת, האוסף משיג מטרה גבוהה זו על ידי שילוב של מרכיבים מעולים המסמלים את עוצמתה הנצחית של ירושלים, את ערכה ואת קדושתה.

Hamsa Necklace Gold Diamond – A 3000 Year Bridge

מוריה הוא ההר שעליו קיבל אברהם תחילה את רעיון האל האחד, לזרוע את הזרע לשלוש הדתות הגדולות. כיום, מוריה הוא קסם מקסים, מעורר השראה עם חידודו ונושאים של רוחניות. תסתכל טוב על שרשרת זהב חמסה זהב; תבחין מיד כי אבנים אלה הם יוצאי דופן, שכן לכל אחד מהם יש משמעות דתית ופרספקטיבה. אלמנטים אלה יכלו להיות מיושמים בהקמת בית המקדש, שבילי 3000 הישנים של עיר הקודש, אותם חלוקים שאבותינו, נביאינו, מלכינו וחבריהם הפשוטים של ירושלים המשיכו הלאה.

Jerusalem stone & white gold Hamsa diamond necklace
חמסה, זהב, זהב, אבן, ירושלים

זהב חמסה משובצת מתנה נשמה

אם האבנים העתיקות במחרוזות ההזה של היהלום הזה עשויות לדבר, הן יספרו מחדש את ההיסטוריה היהודית של העבר. מי שמקבל מתנה כמו זו בשבילה בת מצווה, יהיה להדהד את קולו של שריד. ירושלים קשורה לנפש האנושית, לחוקי ה '. על ידי לשים על הפריטים של מוריה, אתה מקבל אינדיקציה מתמדת של מה שאנחנו מאמינים ומי אנחנו. אוסף מוריה כולל תכשיטי במה מצומצמים ופריסות מעוררות השראה. מעולם לא היה רגע שבו בעבר ובהווה נפגשו בצורה כה ניתנת להשגה באמצעות מלאכת התכשיטים.

חמסה שרשרת זהב
חמסה שרשרת זהב

היסטוריה נהדרת שנותרה בחיים דרך החן והרוח האין-סופית של האבן. זה לא רק שרשרת זהב חמסה זהב אבל גשר בזמן זה מצטרף בין כל מה שהיה אי פעם, קיים עכשיו ויהיה אי פעם לקום.