שרשרת חמסה מזהב

שרשרת יהלום חמסה חמסה שרשרת זהב שרשרת זהב לבן שרשרת חמסה שרשרת זהב בזהב צהוב שרשרת יהלום חמסה מזהב ורוד

שרשרת יהלומים מדהימה מזהב חמסה - ההווה המשכנע ביותר

בדרך כלל, כשאנחנו מקבלים מחרוזת זהב של חמסה, אנחנו לא חושבים לשאול אם יש סיפור מאחורי זה. אנשים נוטים לגשת פריטים של תכשיטים מנקודת מבט של המראה שלה ואת העלות, וזה עושה תחושה מושלמת. באיזו תכיפות אנחנו נתקלים במשתלה חמסה בזהב לבן או אפילו בחנות תכשיטים שלמה עם סיפור יוצא דופן מאחוריה ...? לא לעתים קרובות, אם בכלל. עם זאת, הדברים שונים תכשיטי מוריה משום שכל שרשראות היהלומים של חמסה מזהב גאה הם בעלי גאים בביוגרפיה יוצאת דופן ומרתקת. יש סיפור לכל שרשרת חמסה משובצת בזהב לבן, ורד או צהוב.

שרשרת יהלומים מזהב צהוב
שרשרת זהב מזהב צהוב

אוסף אבני מוריה: שרשרת זהב משובצת אבני חן חמסה עם אבן ירושלמית אותנטית בלבה

אוסף מוריה ירושלם הוא האוסף המוביל של המרכז הבינתחומי הרצליה, ענף היהלומים המשפחתי אשר קיים כבר למעלה מ - 50 שנים. אוסף מוריה סטון הוא למעשה חידוש חד-פעמי יהלום תכשיטי יוקרה. נתפסת ב- IDC - House of Diamonds - כדי להזמין אותנו למשמעות העמוקה של הבעלות על תכשיט עם אבן סטון מהליבה הרוחנית של העולם, כמעצבת אמונה תכשיטים - להביא את העיר האלוהית ללב אחד.

שרשרת יהלום מזהב מזהב
שרשרת יהלום מזהב מזהב

שרשרת חמסה מזהב יהלומים - לידת מקוריות

המוריה תכשיטי אבן ירושלים פרויקט האוסף נוצר מחזון של אבי אבי טביסל, מעצב תכשיטים ישראלי בולט, שמשפחתו התגוררה בירושלים מזה מאות שנים. הדמיון של כולם נלכד על ידי אוסף התכשיטים המדהים של אבי תביסל להחיות את ההיסטוריה המכובדת של ירושלים על ידי סידור מחדש של ההריסות הקדומות של זקני הר הבית שחזרו לחיים בשינוי צורה.

שרשרת זהב חמסה - זהב צהוב
שרשרת זהב מזהב צהוב

זהב שרשרת זהב חמסה - רקע סקרן

בסוף שנות התשעים שמע אבי על החפירות הלא חוקיות שפגעו בהר הבית. מרכז סינון הוקם כדי להציל לפחות חלק מן האוצרות ההיסטוריים שנהרסו כמעט. עוזר מרכזי לניסיון החיסכון, היתה לו הבנה. הוא הבין שלקדוש של היצירות ההיסטוריות הללו יש את היכולת לחבר אנשים מכל רחבי העולם עם הרעיון של "ירושלים הקדושה".

זה מרתק איך לפעמים כאשר הכל נראה אבוד, פתאום משהו אחר משנה את זה לטובה. כאשר נערכו החפירות הבלתי חוקיות נראה כאילו כל דבר קדוש ומשמעותי יימחק ויישכח כמו איזה שטות לא חשובה. ובכל זאת, באורח פלא, זה לא קרה.

שרשרת יהלומים חמסה מזהב - זהב לבן
שרשרת יהלומים חמסה מזהב - זהב לבן

משהו אחר לגמרי קרה, משהו שברגע זה התרחש כמו נס. לכן, כל שרשרת יהלומים צהובה משובצת במוריה היא סוג של נס, דבר שנמשך דרך דחפורים וגסות, פיסת קודש שחייתה.

שרשרת זהב לבן שרשרת יהלומים זה ייחודי

לאחר שקיבל את כל ההיתרים הדרושים לשימוש באבנים מירושלים, החל אבי לבצע את חזונו וכך נוצר אוסף המוריה הייחודי. בשום מקום אחר על פני כדור הארץ יכול אדם למצוא מחרוזת מזהב מזהב מזהב מיוחד כמו אלה של תכשיטיה של מוריה. עתיקות מוקפת זהב צהוב, לבן או ורוד וכיכוב עם אבני חן.

שרשרת זהב מזהב צהוב
שרשרת זהב מזהב צהוב

כל שרשרת בזהב לבן זהב מחסה גורם לאנשים לתהות מה שחשוב יותר במקרה זה, אבני חן וזהב או שבר עתיק מסובך? זה מדהים מה קורה פה. על ידי שילובם של חלקי אבן עתיקים שהוכנו על ידי ארכיאולוגים בפרויקט בהר המוריה (המכונה הר הבית), והקצאתם לתפאורה ייחודית, כל אחד יכול להיות בעל מרוצה של חלק מהעתיקות המדהימות של עיר הקודש.

שרשרת זהב חמסה - תכשיטים

כל קטע שנלקח על הר המוריה כחלק מהאוסף נעשה על מנת לשמר את פשטותו. בעלי המלאכה של מוריה לעצב את היהלומים ואת המתכת באבן באופן ידני כדי לבנות הצהרה חזותית spellbinding מעולם לא ניסו בעבר אוסף גבוה של תכשיטי יהלומים בלעדיים. שרשרת יהלומים משובצת בחמסה עם אבן אותנטית מאבן המקדש, המאוחדת באבנים יקרות ובזהב צהוב, לבן או ורוד, והפכה לפריט ראוי לציון של רוחניות ומורשת אלמוות.

שרשרת יהלומים חמסה מזהב לבן
זהב לבן - שרשרת חמסה מזהב זהב

השורה המדהימה של יהלום חמסה משובצת ביהלומים משובצים ביהלומים משובצים ביהלומים של זהב, ויהלומים, המינרלים הקשים ביותר בעולם, עם אבן ירושלמית להמחשת העוצמה והקדושה של עיר הקודש במשך יותר מ- 3,000 שנים. כפי ש תכשיטים המייצגים אמונה ודת, האוסף משיג מטרה גבוהה זו על ידי שילוב של מרכיבים מעולים המסמלים את עוצמתה הנצחית של ירושלים, את ערכה ואת קדושתה.

חמסה שרשרת זהב - שנה 3000 גשר

מוריה הוא ההר שעליו קיבל אברהם תחילה את רעיון האל האחד, לזרוע את הזרע לשלוש הדתות הגדולות. כיום, מוריה הוא קסם מקסים, מעורר השראה עם חידודו ונושאים של רוחניות. תסתכל טוב על שרשרת זהב חמסה זהב; תבחין מיד כי אבנים אלה הם יוצאי דופן, שכן לכל אחד מהם יש משמעות דתית ופרספקטיבה. אלמנטים אלה יכלו להיות מיושמים בהקמת בית המקדש, שבילי 3000 הישנים של עיר הקודש, אותם חלוקים שאבותינו, נביאינו, מלכינו וחבריהם הפשוטים של ירושלים המשיכו הלאה.

שרשרת יהלום משובצת יהלום משובצת אבן חן וזהב לבן
חמסה, זהב, זהב, אבן, ירושלים

זהב חמסה משובצת מתנה נשמה

אם האבנים העתיקות במחרוזות ההזה של היהלום הזה עשויות לדבר, הן יספרו מחדש את ההיסטוריה היהודית של העבר. מי שמקבל מתנה כמו זו בשבילה בת מצווה, יהיה להדהד את קולו של שריד. ירושלים קשורה לנפש האנושית, לחוקי ה '. על ידי לשים על הפריטים של מוריה, אתה מקבל אינדיקציה מתמדת של מה שאנחנו מאמינים ומי אנחנו. אוסף מוריה כולל תכשיטי במה מצומצמים ופריסות מעוררות השראה. מעולם לא היה רגע שבו בעבר ובהווה נפגשו בצורה כה ניתנת להשגה באמצעות מלאכת התכשיטים.

חמסה שרשרת זהב
חמסה שרשרת זהב

היסטוריה נהדרת שנותרה בחיים דרך החן והרוח האין-סופית של האבן. זה לא רק שרשרת זהב חמסה זהב אבל גשר בזמן זה מצטרף בין כל מה שהיה אי פעם, קיים עכשיו ויהיה אי פעם לקום.