שרשרת חמסה מזהב

שרשרת יהלום חמסה חמסה שרשרת זהב שרשרת זהב לבן שרשרת חמסה שרשרת זהב בזהב צהוב שרשרת יהלום חמסה מזהב ורוד

שרשרת יהלום חמסה מהממת - ההווה המרתק ביותר

בדרך כלל, כשאנחנו מקבלים מחרוזת זהב של חמסה, אנחנו לא חושבים לשאול אם יש סיפור מאחורי זה. אנשים נוטים לגשת פריטים של תכשיטים מנקודת מבט של המראה שלה ואת העלות, וזה עושה תחושה מושלמת. באיזו תכיפות אנחנו נתקלים במשתלה חמסה בזהב לבן או אפילו בחנות תכשיטים שלמה עם סיפור יוצא דופן מאחוריה ...? לא לעתים קרובות, אם בכלל. עם זאת, הדברים שונים תכשיטי מוריה מהסיבה שכל שרשראות היהלום של חמסה הם הזהב הבעלים של ביוגרפיה יוצאת דופן ומרתקת. יש סיפור לכל שרשרת חמסה יהלום לבן, ורד או זהב צהוב.

שרשרת יהלומים מזהב צהוב
שרשרת זהב מזהב צהוב

אוסף אבני מוריה: שרשרת זהב משובצת אבני חן חמסה עם אבן ירושלמית אותנטית בלבה

אוסף מוריה ירושלם הוא האוסף המוביל של המרכז הבינתחומי הרצליה, ענף היהלומים המשפחתי אשר קיים כבר למעלה מ - 50 שנים. אוסף מוריה סטון הוא למעשה חידוש חד-פעמי יהלום תכשיטים יפים. נוצר במרכז הבינתחומי - בית היהלומים - כדי להזמין אותנו למשמעות העמוקה של בעלות תכשיט עם אבן ירושלמית מהליבה הרוחנית של העולם כתכשיטי אמונה כובשים - המביאים פיזית את העיר האלוהית לליבו.

שרשרת יהלום מזהב מזהב
שרשרת יהלום מזהב מזהב

שרשרת חמסה יהלום זהב - הולדת מקוריות

המוריה תכשיטי אבן ירושלים פרויקט הקולקציה נוצר מתוך חזון של מר אבי טוויסל, מעצב תכשיטים ישראלי בולט, שמשפחתו מתגוררת בירושלים מאות שנים. הדמיון של כולם נלכד על ידי אוסף התכשיטים המדהים שהגה אבי טוויסל בכדי להחיות את ההיסטוריה המכובדת של ירושלים על ידי סידור מחדש של ההריסות הקדושות של הר הבית שצפו לחיים בצורה שונה.

שרשרת זהב חמסה - זהב צהוב
שרשרת זהב מזהב צהוב

שרשרת יהלום חמסה מזהב צהוב - רקע סקרן

בסוף שנות התשעים שמע אבי על החפירות הלא חוקיות שפגעו בהר הבית. מרכז סינון הוקם כדי להציל לפחות חלק מן האוצרות ההיסטוריים שנהרסו כמעט. עוזר מרכזי לניסיון החיסכון, היתה לו הבנה. הוא הבין שלקדוש של היצירות ההיסטוריות הללו יש את היכולת לחבר אנשים מכל רחבי העולם עם הרעיון של "ירושלים הקדושה".

זה מרתק איך לפעמים כאשר הכל נראה אבוד, פתאום משהו אחר משנה את זה לטובה. כאשר נערכו החפירות הבלתי חוקיות נראה כאילו כל דבר קדוש ומשמעותי יימחק ויישכח כמו איזה שטות לא חשובה. ובכל זאת, באורח פלא, זה לא קרה.

שרשרת יהלומים חמסה מזהב - זהב לבן
שרשרת יהלומי חמסה מזהב - זהב לבן

משהו אחר לגמרי קרה, משהו שברגע זה התרחש כמו נס. לכן, כל שרשרת יהלומים צהובה משובצת במוריה היא סוג של נס, דבר שנמשך דרך דחפורים וגסות, פיסת קודש שחייתה.

שרשרת חמסה מזהב לבן זהב שונה לחלוטין

לאחר שקיבל את כל ההיתרים הדרושים לשימוש באבנים מירושלים, החל אבי לבצע את חזונו וכך נוצר אוסף המוריה הייחודי. בשום מקום אחר על פני כדור הארץ יכול אדם למצוא מחרוזת מזהב מזהב מזהב מיוחד כמו אלה של תכשיטיה של מוריה. עתיקות מוקפת זהב צהוב, לבן או ורוד וכיכוב עם אבני חן.

שרשרת זהב מזהב צהוב
שרשרת זהב מזהב צהוב

כל שרשרת בזהב לבן זהב מחסה גורם לאנשים לתהות מה שחשוב יותר במקרה זה, אבני חן וזהב או שבר עתיק מסובך? זה מדהים מה קורה פה. על ידי שילובם של חלקי אבן עתיקים שהוכנו על ידי ארכיאולוגים בפרויקט בהר המוריה (המכונה הר הבית), והקצאתם לתפאורה ייחודית, כל אחד יכול להיות בעל מרוצה של חלק מהעתיקות המדהימות של עיר הקודש.

שרשרת יהלום חמסה מזהב - תכשיטים שקשורים

כל שבר שנקצר בהר המוריה כדי להיות חלק מהאוסף מיועד לשמר את הפשטות המקומית שלו. בעלי המלאכה של מוריה מעצבים ומחדירים את היהלומים והמתכת באבן באופן ידני כדי לבנות אמירה חזותית מרתקת שמעולם לא ניסתה קודם לכן באוסף תכשיטי יהלומים אקסקלוסיביים יוקרתיים. שרשרת יהלומי חמסה מזהב מגיעה עם אבן אותנטית ממקדש בית המקדש, מאוחדת אמנותית באבנים יקרות וזהב צהוב, לבן או ורוד, והופכת לפריט ראוי לציון של רוחניות ומורשת אלמוות.

שרשרת יהלומים חמסה מזהב לבן
זהב לבן - שרשרת חמסה יהלומי זהב

סדרת המדהימה של אוסף מוריה במהדורה מוגבלת של יהלום משובח מזהב מוזהב משזרת את אצילי המתכות - זהב ויהלומים, המינרלים הקשים בעולם, עם אבן ירושלים כדי להמחיש את העוצמה והקדושה של העיר הקדושה של למעלה מ -3,000 שנה. כפי ש תכשיטים המייצגים אמונה ודת, האוסף משיג מטרה גבוהה זו על ידי שילוב של מרכיבים מעולים המסמלים את עוצמתה הנצחית של ירושלים, את ערכה ואת קדושתה.

שרשרת חמסה יהלום זהב - גשר 3000 שנה

מוריה הוא ההר שעליו קיבל אברהם תחילה את רעיון האל האחד, לזרוע את הזרע לשלוש הדתות הגדולות. כיום, מוריה הוא קסם מקסים, מעורר השראה עם חידודו ונושאים של רוחניות. תסתכל טוב על שרשרת זהב חמסה זהב; תבחין מיד כי אבנים אלה הם יוצאי דופן, שכן לכל אחד מהם יש משמעות דתית ופרספקטיבה. אלמנטים אלה יכלו להיות מיושמים בהקמת בית המקדש, שבילי 3000 הישנים של עיר הקודש, אותם חלוקים שאבותינו, נביאינו, מלכינו וחבריהם הפשוטים של ירושלים המשיכו הלאה.

שרשרת יהלום חמסה מאבן ירושלמית וזהב לבן
חמסה, זהב, זהב, אבן, ירושלים

זהב חמסה משובצת מתנה נשמה

אם האבנים העתיקות במחרוזות ההזה של היהלום הזה עשויות לדבר, הן יספרו מחדש את ההיסטוריה היהודית של העבר. מי שמקבל מתנה כמו זו בשבילה בת מצווה, יהיה להדהד את קולו של שריד. ירושלים קשורה לנפש האנושית, לחוקי ה '. על ידי לשים על הפריטים של מוריה, אתה מקבל אינדיקציה מתמדת של מה שאנחנו מאמינים ומי אנחנו. אוסף מוריה כולל תכשיטי במה מצומצמים ופריסות מעוררות השראה. מעולם לא היה רגע שבו בעבר ובהווה נפגשו בצורה כה ניתנת להשגה באמצעות מלאכת התכשיטים.

חמסה שרשרת זהב
חמסה שרשרת זהב

היסטוריה נהדרת שנותרה בחיים דרך החן והרוח האין-סופית של האבן. זה לא רק שרשרת זהב חמסה זהב אבל גשר בזמן זה מצטרף בין כל מה שהיה אי פעם, קיים עכשיו ויהיה אי פעם לקום.