תליוני יהלום

תליוני זהב צהוב שרשרת תליון זהב לבן תליוני זהב ויהלומים זהב ותכשיטי יהלום תליוני זהב מזהב עם יהלומים

How Come These Yellow Gold Diamond Pendants Are So Special & Unique

באופן קבוע, כאשר אנו מגיעים לבחור תליוני זהב צהוב, אנחנו לא חושבים לשאול אם יש סיפור המצורפת אליו. אנשים בוחנים תכשיטים מתוך היבט של האסתטיקה והערך שלה, וזה עושה תחושה מושלמת. באיזו תדירות אנחנו שומעים תליוני זהב צהוב או אפילו אוסף תכשיטים שלם שיש לו סיפור משכנע לספר ...?

Nevertheless, it is different when visiting Moriah because all their gold and diamond pendants have an extraordinary and compelling tale.  There’s a המסר המשמעותי מאחורי עיצובי התליון מזהב ויהלומים.

תליוני זהב עם אבן ירושלמית
תליוני זהב ויהלום עם אבן ירושלמית

אוסף האבן של מוריה: תליוני זהב וזהב שנושאים את אבן ירושלים בלבם

של מוריה תכשיטי אבן ירושלים Collection is the keynote set of the IDC (Israel Diamond Center), a family-run diamond business with over fifty years of experience. Moriah’s Jerusalem Stone Collection illustrates a distinctive novelty in fine diamond jewelry. Originated in IDC – House of Diamonds – to share the profound experience of putting on a jewel with a true Jerusalem relic, from the spiritual center of the globe, as inspiring faith jewelry – physically holding the Holy City close to one’s heart.

תליוני זהב צהוב
תליוני זהב צהוב

שרשרת זהב תליון יהלומים - זהב

אוסף מוריה venture derived from a vision recognized by Mr. Avi Tavisal, a leading Israeli jewelry-craftsman, whose family has dwelled in Jerusalem for hundreds of years. Everyone’s imagination is captured by the breathtaking collection of jewelry envisaged by Mr. Tavisal to awaken Jerusalem’s illustrious days by arranging  The Temple Mount’s archaic stones surfaced back to reality in a new form.

שרשרת תליון זהב לבן
שרשרת תליון זהב לבן

Rose Gold Pendants With Diamonds – A Curious Background

ב 1999, אבי שמע על החפירות ללא רישיון אשר גרם נזק חמור להר הבית. הוקם מרכז מתנדבים להצלת כמה מן הממצאים הארכאיים שהיו טובים ככל האפשר. הוא היה תורם חשוב לניסיונות ההצלה, והוא הבין היטב את העניין. הוא הבין שהרוחניות של יצירות עתיקות אלה יכולה להצטרף למאמינים מכל רחבי העולם תחת המטריה הרוחנית של "ירושלים הקדושה".

זה נראה מופלא איך לפעמים, כאשר הכל נראה אבוד, פתאום דבר חדש הופך את כל זה לטובה. כאשר נערכו החפירות הרסניות, נראה כאילו כל מה שהוא קדוש ומשמעותי ייפגע ונטוש כמו זבל חסר חשיבות. עם זאת, למרבה המזל, זה לא קרה. דבר אחר לגמרי קרה, משהו שבאותו רגע התרחשה בו מופלאה.

תליוני זהב מזהב עם יהלומים
תליוני זהב מזהב עם יהלומים

And so, rose gold pendants with diamonds – תכשיטי חמסה or others – bought from Moriah Jewelry and Judaica are a kind of a miracle, an artifact that lived through wrecking and bluntness, pieces of sacredness that live on.

תליון זהב וזהב אשר הם שונים לחלוטין

לאחר שקיבל את כל ההיתרים הדרושים כדי להשתמש באבנים מהחפירה בירושלים, החל אבי להמציא את הרעיון שלו, וכך הגיע אוסף המוריה המדהים. בשום מקום אחר על פני כדור הארץ אפשר לראות עיצובים בזהב וביהלום כחשובים וייחודיים כמו אלה של תכשיטני מוריה. ממצאים היסטוריים לבושים במתכות יקרות ומפוזרים ביהלומים. כל שרשרת זהב תליון יהלומים לבן גורם לנו לתהות מה שחשוב כאן, זהב ואבני חן או אלמנט עתיק למראה?

זהב ותכשיטי יהלום
זהב ותכשיטי יהלום

זה די מדהים מה מתפרץ כאן. על ידי שילוב של רכיבי רוק עתיקים שנוקו על ידי הארכיאולוגים בפרויקט הסינון שליד הר הבית (הידוע גם בשם "מוריה מוריה"), ומעניקים להם צורה של תכשיט לכל מי שרוצה יכול להיות בעל שבר של עתיקות מפוארת של עיר הקודש. זה לא רק עלה תליוני זהב או תליון זהב לבן תליון יהלומים שאתה מקבל, אבל חפץ אספנות חשוב.

Yellow Gold Diamond Pendants – Jewelry With Raw Integrity

Every element picked up on the Temple Mount to be a part of the Collection is arranged and cut, then worked on in order to retain its organic integrity. Moriah’s skilled artisans meticulously arrange and place the metal and diamonds in the stone manually, to shape a spellbinding visual content, unlike anything ever before in high quality, limited edition collection of diamond jewelry. Gold diamond pendants open up with an original stone from Moriah Mount. That, elegantly matched with gems and gold, formes unparalleled items of ageless legacy and spirituality to bring to you gorgeous מחרוזת בת מצוה למבוגרים.

תליוני יהלומים מזהב צהוב
תליוני יהלומים מזהב צהוב

קולקציית "מוריה" של קולקציית תכשיטי זהב משובצת בתכשיטים מיוחדים, זהב משובח, מתכת אצילית ויהלומים, המינרלים הקשים בעולם, עם אבן ירושלמית עתיקה המסמלת את עקשנותה של עיר הקודש, משמעותה וקדושה שאין לה אח ורע לאלפי שנים. כתכשיטים רוחניים, האוסף מגיע ליעד גבוה זה, על ידי שילוב של מרכיבים יקרים הממחישים את העמידות, הערך והקדושה של ירושלים.

White Gold Diamond Pendants – A Bridge From Biblical Times To Ours

מוריה הוא המקום שבו אימץ אברהם תחילה את האמונה במונותיאיזם, זריעת זרע היהדות, נצרות, האיסלאם. והיום, מוריה היא קסדה מחורזת, עבודת תכשיטים, נוגעת בזוהר שלה ובמסר דתי. תסתכל מקרוב על תליוני יהלומים זהב לבן ותבחין כי אבנים טבעיות כל כך מיוחד, וכל אחד מהם נושא מהות ארכאית ופרספקטיבה.

תליוני זהב ויהלומים עם פסוקי תנ"ך
תליוני זהב ויהלומים עם פסוקי תנ"ך

אפשר היה להשתמש באבנים הללו במסגרת המקדש, הרחובות הארכאיים של עיר הקודש, אותם חלקים של פני כדור הארץ שהלכו עליהם מלכינו, נביאינו, אבותינו ועמי ירושלים הרגילים.

White Gold Diamond Pendant Necklace – A New Gift With An Old Soul

If the rocks in these white gold diamond pendants could talk, they would be telling us a tale of Jewish records of the last 3000 years. One who put on this jewelry re-echoes the sound of the artifact and is, in fact, an ambassador of Jerusalem’s phenomenal chronicle. Jerusalem is attached to our soul, to the word of the Lord. With Moriah’s stone jewelry, you obtain a consistent reminder of what guides us and who we are. The Moriah Collection is comprised of limited edition jewelry in stunning compositions, which are all documented and numbered in the Certificate of Authenticity, showing the source of the stone from Jerusalem: the capital of passion, the Great City of Peace. Never before was there a moment when past and present connected in such an approachable way thanks to jewelry-making.

תליוני זהב ויהלומים לבנים
תליוני זהב ויהלומים לבנים

A person who gets a white gold diamond pendant necklace from the Jerusalem stone collection will be a content owner of a real relic. A past that keeps on living via everlasting grace and character of the stone. These aren’t simply gold diamond pendants but a time-capsule that links between everything that has ever existed, is now and will come into being.

תליוני יהלום
תליוני זהב ויהלומים לבנים

שם מוצר: תליון 18K זהב לבן משובץ יהלומים

תיאור מוצר: תליון היהלום הייחודי של יהלום 18K היה השראה להחיות את העבר הזוהר של ירושלים על ידי הבאת האבנים הקדושות העתיקות שהצילו בהר הבית בצורתן הגולמית. המהדורה דלוקס של מוגבל. שרשרת זהב: 18k זהב לבן, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 3.85 gr.

מחיר: 2,146.20 $ - $ 2,531.20

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • תליוני זהב צהוב
  • תליוני זהב מזהב עם יהלומים
  • זהב ותכשיטי יהלום
  • זהב ותליוני יהלומים
  • שרשרת תליון זהב לבן
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)