תליוני יהלום

תליוני זהב צהוב שרשרת תליון זהב לבן תליוני זהב ויהלומים זהב ותכשיטי יהלום תליוני זהב מזהב עם יהלומים

איך מגיעים אלה תליונים זהב צהוב כל כך מיוחד & ייחודי

באופן קבוע, כאשר אנו מגיעים לבחור תליוני זהב צהוב, אנחנו לא חושבים לשאול אם יש סיפור המצורפת אליו. אנשים בוחנים תכשיטים מתוך היבט של האסתטיקה והערך שלה, וזה עושה תחושה מושלמת. באיזו תדירות אנחנו שומעים תליוני זהב צהוב או אפילו אוסף תכשיטים שלם שיש לו סיפור משכנע לספר ...?

עם זאת, זה שונה כאשר מבקר מוריה כי כל תליוני זהב ויהלום שלהם יש סיפור יוצא דופן ומרתק. יש המסר המשמעותי מאחורי עיצובי התליון מזהב ויהלומים.

תליוני זהב עם אבן ירושלמית
תליוני זהב ויהלום עם אבן ירושלמית

אוסף האבן של מוריה: תליוני זהב וזהב שנושאים את אבן ירושלים בלבם

של מוריה תכשיטי אבן ירושלים האוסף הוא המרכז המרכזי של IDC (מרכז היהלומים הישראלי), ענף יהלומים בבעלות משפחתית עם למעלה מ -50 שנות ניסיון. אבן ירושלמית של מוריה מאופיינת בחידוש ייחודי בתכשיטי יהלומים משובחים. מקורו ב- IDC - House of Diamonds - לחלוק את החוויה העמוקה של הצבת תכשיט עם שריד ירושלמי אמיתי, מהמרכז הרוחני של כדור הארץ, כמו תכשיטי אמונה מעוררי השראה - המחזיקים את העיר הקדושה קרוב ללב.

תליוני זהב צהוב
תליוני זהב צהוב

שרשרת זהב תליון יהלומים - זהב

אוסף מוריה המיזם נגזר מחזון שהכיר מר אבי תביסל, בעל מלאכה ישראלי מוביל, שמשפחתו התגוררה בירושלים מזה מאות שנים. הדמיון של כולם נלכד באוסף מרהיב של תכשיטים שנחזה על ידי מר תביסל להעיר את ימי ירושלים המהוללים על ידי סידור האבנים הארכאיות של הר הבית שהוחזרו למציאות בצורה חדשה.

שרשרת תליון זהב לבן
שרשרת תליון זהב לבן

תליוני זהב עם יהלומים - רקע מוזר

ב 1999, אבי שמע על החפירות ללא רישיון אשר גרם נזק חמור להר הבית. הוקם מרכז מתנדבים להצלת כמה מן הממצאים הארכאיים שהיו טובים ככל האפשר. הוא היה תורם חשוב לניסיונות ההצלה, והוא הבין היטב את העניין. הוא הבין שהרוחניות של יצירות עתיקות אלה יכולה להצטרף למאמינים מכל רחבי העולם תחת המטריה הרוחנית של "ירושלים הקדושה".

זה נראה מופלא איך לפעמים, כאשר הכל נראה אבוד, פתאום דבר חדש הופך את כל זה לטובה. כאשר נערכו החפירות הרסניות, נראה כאילו כל מה שהוא קדוש ומשמעותי ייפגע ונטוש כמו זבל חסר חשיבות. עם זאת, למרבה המזל, זה לא קרה. דבר אחר לגמרי קרה, משהו שבאותו רגע התרחשה בו מופלאה.

תליוני זהב מזהב עם יהלומים
תליוני זהב מזהב עם יהלומים

וכך, תליוני זהב וזהב עם יהלומים - תכשיטי חמסה או אחרים - קנה מ מריה תכשיטים ויודאיקה הם סוג של נס, חפץ שחיו דרך הרס ו בוטה, חתיכות של קדושה לחיות על.

תליון זהב וזהב אשר הם שונים לחלוטין

לאחר שקיבל את כל ההיתרים הדרושים כדי להשתמש באבנים מהחפירה בירושלים, החל אבי להמציא את הרעיון שלו, וכך הגיע אוסף המוריה המדהים. בשום מקום אחר על פני כדור הארץ אפשר לראות עיצובים בזהב וביהלום כחשובים וייחודיים כמו אלה של תכשיטני מוריה. ממצאים היסטוריים לבושים במתכות יקרות ומפוזרים ביהלומים. כל שרשרת זהב תליון יהלומים לבן גורם לנו לתהות מה שחשוב כאן, זהב ואבני חן או אלמנט עתיק למראה?

זהב ותכשיטי יהלום
זהב ותכשיטי יהלום

זה די מדהים מה מתפרץ כאן. על ידי שילוב של רכיבי רוק עתיקים שנוקו על ידי הארכיאולוגים בפרויקט הסינון שליד הר הבית (הידוע גם בשם "מוריה מוריה"), ומעניקים להם צורה של תכשיט לכל מי שרוצה יכול להיות בעל שבר של עתיקות מפוארת של עיר הקודש. זה לא רק עלה תליוני זהב או תליון זהב לבן תליון יהלומים שאתה מקבל, אבל חפץ אספנות חשוב.

תליוני יהלומים זהב צהוב - תכשיטים עם יושר גולמי

כל מרכיב שנלקח על הר הבית הוא חלק מהאוסף מסודר וחתוך, ועובד על מנת לשמור על שלמותו האורגנית. אומנים מיומנים של מוריה מסודרים בקפידה ומניחים את המתכת והיהלומים באבן באופן ידני, כדי ליצור תוכן ויזואלי מפתיע, שלא כמו קודם לכן, באוסף מוגבל של תכשיטי יהלומים. תליוני זהב בזהב נפתח עם אבן מקורית מהר מוריה. זה, בהתאמה באלגנטיות עם אבני חן וזהב, formes פריטים שאין כמוהם של מורשת חסרת גיל ורוחניות להביא לך מדהים מחרוזת בת מצוה למבוגרים.

תליוני יהלומים מזהב צהוב
תליוני יהלומים מזהב צהוב

קולקציית "מוריה" של קולקציית תכשיטי זהב משובצת בתכשיטים מיוחדים, זהב משובח, מתכת אצילית ויהלומים, המינרלים הקשים בעולם, עם אבן ירושלמית עתיקה המסמלת את עקשנותה של עיר הקודש, משמעותה וקדושה שאין לה אח ורע לאלפי שנים. כתכשיטים רוחניים, האוסף מגיע ליעד גבוה זה, על ידי שילוב של מרכיבים יקרים הממחישים את העמידות, הערך והקדושה של ירושלים.

תליוני יהלומים זהב לבן - גשר מן המקרא פעמים אל שלנו

מוריה הוא המקום שבו אימץ אברהם תחילה את האמונה במונותיאיזם, זריעת זרע היהדות, נצרות, האיסלאם. והיום, מוריה היא קסדה מחורזת, עבודת תכשיטים, נוגעת בזוהר שלה ובמסר דתי. תסתכל מקרוב על תליוני יהלומים זהב לבן ותבחין כי אבנים טבעיות כל כך מיוחד, וכל אחד מהם נושא מהות ארכאית ופרספקטיבה.

תליוני זהב ויהלומים עם פסוקי תנ"ך
תליוני זהב ויהלומים עם פסוקי תנ"ך

אפשר היה להשתמש באבנים הללו במסגרת המקדש, הרחובות הארכאיים של עיר הקודש, אותם חלקים של פני כדור הארץ שהלכו עליהם מלכינו, נביאינו, אבותינו ועמי ירושלים הרגילים.

תליון שרשרת זהב לבן - מתנה חדשה עם נשמה עתיקה

אם הסלעים האלה תליוני זהב לבן יכול לדבר, הם היו מספרים לנו סיפור של רשומות יהודיות של 3000 השנים האחרונות. מי שעלה את התכשיט הזה מחדש את הצליל של החפץ והוא למעשה שגריר של כרוניקה פנומנלית של ירושלים. ירושלים קשורה לנשמתנו, אל דבר ה '. עם תכשיטי אבן של מוריה, אתה מקבל תזכורת עקבית של מה מנחה אותנו ומי אנחנו. אוסף המוריה מורכב מתכשיטי במהדורות מצומצמות, אשר כולם מתועדים וממוספרים בתעודת המקוריות, המציגים את מקור האבן מירושלים: בירת התשוקה, עיר השלום הגדולה. מעולם לא היה רגע שבו העבר וההווה קשורים בצורה כה מתקרבת הודות לתכשיטים.

תליוני זהב ויהלומים לבנים
תליוני זהב ויהלומים לבנים

מי שמקבל מחרוזת תליון זהב לבן מאוסף האבן בירושלים יהיה בעל תוכן של שריד אמיתי. עבר זה ממשיך לחיות דרך החסד הנצחי והאופי של האבן. אלה לא סתם תליוני יהלומים מזהב, אלא גם קפסולת זמן שקושרת בין כל מה שקיים אי פעם, היא עכשיו ותווצר.

תליוני יהלום
תליוני זהב ויהלומים לבנים

שם מוצר: תליון 18K זהב לבן משובץ יהלומים

תיאור מוצר: תליון היהלום הייחודי של יהלום 18K היה השראה להחיות את העבר הזוהר של ירושלים על ידי הבאת האבנים הקדושות העתיקות שהצילו בהר הבית בצורתן הגולמית. המהדורה דלוקס של מוגבל. שרשרת זהב: 18k זהב לבן, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 3.85 gr.

מחיר: 2,146.20 $ - $ 2,531.20

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • תליוני זהב צהוב
  • תליוני זהב מזהב עם יהלומים
  • זהב ותכשיטי יהלום
  • זהב ותליוני יהלומים
  • שרשרת תליון זהב לבן
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)