שרשרת יהלומים מזהב

שרשרת יהלום מזהב תכשיטי זהב מעוצבים 18k זהב לבן שרשרת יהלומים שרשרת זהב לבן שרשרת יהלומים 14K זהב

שרשרת יהלום מזהב לבן - מתנה ייחודית ומיוחדת

באופן קבוע, כשקונים שרשרת יהלומים מזהב לבן, אנחנו לא נוטים לחשוב אם יש סיפור שיש בו. אנו נוטים ליהנות מתכשיטים מנקודת מבט חזותית בלבד, וזה הגיוני. באיזו תדירות אנו רואים שרשרת יהלומים צהובה, ורודה או זהב לבן שמאחוריה סיפור מרתק ...? לא מאוד. עם זאת, שונה בתכשיטי מוריה בהתחשב בכך שכל עיצובי שרשראות הזהב שלהם הם הבעלים הגאים של ביוגרפיה מרתקת. מאחורי כל שרשרת יהלומי זהב לבן 18 קראט ושרשרת יהלומי זהב 14 קראט ורודה יש ​​היסטוריה.

תכשיטי זהב
יהלום מגן דוד

האוסף של מוריה: שרשרת יהלומים מזהב צהוב, רוז או לבן

אוסף מוריה הוא אוסף הדגל של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), עסק משפחתי של יהלומים, אשר קיים כבר יותר מ- 50 שנים. מוריה ירושלים סטון אוסף מגלם חדשנות שאין כמוהו תכשיטי יהלומים. הוא מתיר ב IDC, ומאפשר את החוויה של תכשיט עם אבן ירושלמית אותנטית כמו תכשיטי אמונה לבבות.

18k שרשרת זהב לבן
18K זהב לבן שרשרת יהלום הלב עם ירושלים

שרשרת יהלום מזהב 14 קראט - מקור המקוריות

אוסף מוריה נבע מחזון של מר אבי תביסל יצרנית התכשיטים הישראלית. אוסף התכשיטים המדהים שעוצב על ידי מר תביסל להחיות את ימיה של ירושלים על ידי הצגת ההריסות העתיקות של הר הבית, שהצליחו לחזור לחיים בצורה חדשה, הוא לתפוס את הדמיון של כולם.

שרשרת יהלומים 14K זהב
שרשרת יהלומים 14K זהב

יהלום מחרוזות עיצובים צהוב, רוז וזהב לבן

בסוף שנות התשעים למד אבי על עבודות החפירה הבלתי מורשות שפגעו בהר הבית. מוקד התנדבותי הוסדר כדי לשחזר חלק מן האוצרות ההיסטוריים שכמעט נמחקו. עוזר חשוב לפרויקט ההצלה, הוא הבין שהרוחניות של יצירות ארכאיות אלו יכולה להפגיש מאמינים מכל רחבי העולם עם הרוחניות של "ירושלים הקדושה".

זה מדהים, כי לפעמים כאשר כל נראה נראה אבוד, פתאום קורה משהו פתאום להפוך אותו לטובה. כשהחפירות הלא מורשות התרחשו, נדמה היה שכל מה שקדוש ומשמעותי ייזרק ונטוש כמו זבל לא מבוטל. עם זאת, למרבה המזל זה לא קרה.

תכשיטי יהלומים מעוצבים בזהב צהוב
תכשיטי יהלומים מעוצבים בזהב צהוב

משהו אחר התרחש, משהו שנראה אז לא פחות מנס, כל כך לא יאומן ומזל. ההריסות נשמרו כדי להיות יקרות תכשיטי ירושלים. לכן, כל שרשרת יהלומים של זהב לבן של 18K או כל תכשיטי זהב רבים שנרכשו בחנות מוריה, הם נס קטן, חפץ שהתעלם מהחורבן והרס, חלק קטן של קדושה שמקבלת את החיים.

זהב לבן 18 קראט - שרשראות יהלום טהורות ושונות

לאחר שקיבל את כל ההיתרים הדרושים לשימוש באבנים מהחפירה בירושלים, החל אבי להמציא את הרעיון שלו, וכך נולד קולקציית מוריה הבולטת. בשום מקום אחר בעולם אפשר למצוא שרשראות יהלומים ייחודיות ומשמעותיות כמו אלה שיוצרו על ידי תכשיטני מוריה. כל תליון שרשרת הוא בעל ערך וייחודי. ממצאים היסטוריים אפוף 18K ו 14K זהב משובץ אבני חן. כל שרשרת יהלומים צהובה, ורודה או לבנה, גורמת לאנשים לשאול מה יקר יותר במקרה זה, יהלומים וזהב או אלמנט עתיק שקט?

תכשיטי זהב
פסוקים מחרוזת מחרוזות

מה הוא unraveling כאן הוא די מדהים. על ידי שילוב אבנים עתיקות שהצילו הארכיאולוגים בפרויקט הסינון ליד מטה. מוריה (המכונה הר הבית) ומקצה להם צורה ייחודית, כל אחד יכול להיות בעל מרוצה של חלק מההיסטוריה המנצחת של ירושלים. אתם רוכשים לא רק שרשרת יהלומים מזהב 18K, אלא גם כלי נדיר ואמין.

עיצובים של שרשרת יהלומים - תכשיטי זהב עם שלמות גולמית

כל אלמנט שנאסף על בית המקדש. להיכלל באוסף ממוין ועשוי לשמר את הפשטות הטבעית שלו. בעלי המלאכה של מוריה מתכננים ומניחים את אבני החן והמתכת באבן העתיקה בקשב, כדי ליצור עדות חזותית מדהימה, שמעולם לא נעשתה באוסף תכשיטי יהלומים בלעדיים. עיצובים של שרשרת יהלום זהב מתחילים בשריד אמיתי של מוריה מנט. זה, שהורכב אומנותית עם יהלום וזהב, הופך לפרט יחיד של רוחניות ומורשת נצחית. רקע ראוי לא שרשרת בת מצווה.

18K שרשרת זהב לבן מגן דוד
18K שרשרת זהב לבן מגן דוד

מוריה קולקציה מדהימה של שרשראות יהלום משובצות במהדורה מוגבלת של זהב וזהב עם אבן ירושלמית עתיקה המסמלת את חיוניותה של עיר הקודש, את חושיה ואת קדושתה העליונה. בתכשיטים אמונה, האוסף מבצע את המטרה הזאת, על ידי שילוב של חומרים יפים הממחישים את העמידות, הערך והטוהר של ירושלים.

18k זהב לבן יהלום שרשרת ירידה
18k זהב לבן יהלום שרשרת ירידה

צהוב, רוז או זהב לבן שרשרת יהלום גשר מן המקרא פעמים אל שלנו

מוריה הוא המקום שבו אברהם מקדם בברכה את רעיון המונותיאיזם, הזורע זרע של שלוש אמונות גדולות. והיום, מוריה הוא קמע משובץ, מעורר השראה עם שלו אמנות ונושאים של רוחניות. במבט מקרוב על שרשרת זהב צהוב, ורוד או לבן זהב תראה מיד כי אלה אבנים טבעיות הם יוצאי דופן, וכל אבן מחזיקה הקשר עתיק פרשנות. אלמנטים אלה היו יכולים להיות מיושמים במסגרת שלושת המקדשים, שבילי 3000 הישנים של העיר הקדושה, אותם סלעים שאבותינו, נביאינו, מלכינו ויורדי ירושלים הרגילים טיילו עליהם.

שרשרת זהב 14K - זהב צהוב ותליון אבן ירושלמית
שרשרת זהב יהלום 14 קראט - זהב צהוב ותליון אבן ירושלמי

עיצובים של שרשרת יהלום זהב - מתנה חדשה עם נשמה ישנה

אם רק האבנים העתיקות באותן שרשראות יהלומים מזהב לבן 18 קראט היו יכולות לדבר, הן היו מספרות מחדש את הסיפור היהודי של 3000 השנים האחרונות. מי שעונד את התכשיטים המיוחדים הללו יהפוך לשגריר של ההיסטוריה הפנומנלית של ירושלים. ירושלים קשורה לנפשנו, לרצון השם. תכשיטי האבן של מוריה יוצרים אינדיקציה נאמנה למה שמנחה אותנו ומי אנחנו. קולקציית מוריה מורכבת מתכשיטים במהדורה מוגבלת ועיצובים יפהפיים. מעולם לא בהיסטוריה הידועה של עבודות-יד תכשיטים בעבר ובהווה התחברו בצורה כה נגישה.

מי שמקבל את שרשרת האבן הירושלמית של 18K או 14k, צהוב או לבן או לבן מאוסף האבן הירושלמי עומד להיות בעל כבוד של חפץ היסטורי אמיתי. עבר שנשאר בחיים בחן הנצחי של האבן. אלה לא רק שרשראות יהלומים בזהב אבל גשר בזמן קישור בין אז, עכשיו את העתיד.