עגילי יהלום

עגילי יהלומים זהב צהוב עגילי יהלומים זהב לבן של 18K עגילי רוז וזהב 18k רוז עגילי יהלום זהב לבן עגילים ויהלומים

18K Yellow Gold Diamond Earrings – The Most Special Present

בדרך כלל, בעת רכישת עגילי יהלומים זהב צהוב 18K, אנחנו לא נוטים לתהות אם יש או לא סיפור ללכת עם זה. אנשים בדרך כלל רואים תכשיט מנקודת מבט של הערך החזותי שלה ואת העלות, ויש סיבה טובה עבור זה. באיזו תדירות אנו רואים עגילי זהב או אפילו חנות תכשיטים שלמה שיש לה סיפור מרתק לספר ...? עם זאת, זה שונה עם תכשיטי מוריה for the reason that all of their gold diamond earrings are proud tellers of an extraordinary and engaging story.  Every set of earrings, be it 14K rose gold diamond earrings or white gold earrings and diamonds, all have a unique history.

עגילי יהלומים זהב צהוב 18k
עגילי יהלומים זהב צהוב 18k

The Moriah Collection: Rose Gold Earrings And Diamonds – A Gift That Carries Jerusalem At Its Heart

Moriah’s Stone Collection is the central set of the IDC (Israel Diamond Center), a family-owned diamond business that’s existed for more than fifty odd years. The Moriah Jerusalem Stone Collection represents a distinctive innovation in fine jewelry. Born in IDC – House of Diamonds – to distribute the profound significance of putting on decoration with Jerusalem Stone, from the divine center of the world, as emotional תכשיטי אמונה - עבור אנשים המבקשים להביא את עיר הקודש קרוב ללבם.

עגילי זהב וזהב
עגילי זהב וזהב

Rose Gold Earrings – The Source Of Originality

מיזם "מוריה קולקציה" נבע מהחזון של אבי אבי טביסל, בעל מלאכה ישראלי ידוע, שאבותיו מתגוררים בירושלים כבר מאות שנים. יש תכשיטים שנעשו בירושלים, שנוצרה על ידי אבי תביסל כדי לעורר את העבר המכובד של ירושלים, על ידי אספקת האבנים הישנות של הר הבית, שהצילה עד כה בצורה מחודשת, לוכדת את הדמיון של כולם.

עגילי זהב מוזהבים
עגילי זהב מוזהבים

White Gold Earrings And Diamonds – Background Story

בסוף שנות התשעים למד אבי על עבודות החפירה הבלתי מורשות שהביאו נזק חמור להר הבית. הוקם מרכז לנפות מתנדבים, כדי להציל כמה מן האוצרות הארכאיים שכמעט נמחקו. עוזר חשוב לניסיונות החיסכון, הוא תפס משהו. הוא הבין שקדושת האבנים הקדומות האלה יכולה לקשר בין אנשים מכל רחבי העולם תחת המטריה הרוחנית של "ירושלים הקדושה".

It seems miraculous how at times when all deem to be lost, all of a sudden something happens that turns it all around for the better. When the digs occurred, it looked as though all that’s sacred and essential will be discarded and abandoned like some useless rubbish. However, miraculously, that didn’t happen. An entirely different thing happened – something which at the moment of its occurrence appeared miraculous. That’s why, each set of white gold earrings and diamonds purchased from Moriah Jewelry and Judaica is kind of a miracle, a segment that survived wrecking and crudeness, a tad of sanctity that gets to keep on living.

עגילי זהב לבן ויהלומים
עגילי זהב לבן ויהלומים

 18K זהב לבן עגילי יהלומים אשר הם שונים לחלוטין

Equipped with every necessary permit for using stones from the excavation in Jerusalem, Avi set to put his vision into existence and so, the phenomenal Moriah Collection was created. Nowhere else on the planet can one see  18k white gold diamond earrings as משמעותי וייחודי כמו אלה שתוכנן על ידי מוריה. היסטוריה מוקפת זהב משובץ אבנים יקרות.

אלה עגילי זהב לבן זהב להעלות את השאלה מה הוא בעל ערך יותר במקרה זה, אבני חן וזהב או שבר פשוט אבן זקן? זה די מדהים מה קורה פה. על ידי שילוב שברי עתיקים שהוכנו על ידי העובדים בפרויקט הסינון במנטן. מוריה (המכונה גם את הר הבית), ומניחים אותם בצורת תכשיט שכל אחד יכול להחזיק בו חלק מהיסטוריית הניצחון של עיר הקודש. זה לא רק 18k זהב לבן עגילי זהב שאתה מקבל, אבל שריד אותנטי אותנטי אמיתי.

18k עגילי יהלום לבן
18k עגילי יהלום לבן

 14K Rose Gold Diamond Earrings – Jewelry That Matters

Every stone picked up on the Temple Mount for the Collection is cataloged and cut, then made to keep its natural simplicity. Moriah’s knowledgeable jewelers carefully organize and insert the gems and gold into the stone by hand, to create an astonishing visual assertion, unlike anything ever before in a top end, limited edition collection of diamond jewelry.

כל שרשרת בת מצווה, כל סט של 14K עלה זהב עגילי יהלום להתחיל עם קטע רוק אותנטי מהר הבית, כי הוא מאוחד בטוב טעם עם אבנים יקרות וזהב, ויצרו פיסת חסר תקדים של רוחניות אינסופית מורשת. קו הזהב היפה של 14K משובח בזהב הזהב עלה זהב, המתכת האצילית והיהלומים, האבנים הקשות ביותר על פני כדור הארץ, עם אבן ירושלמית עתיקה, המציינת את כוחה של העיר הקדושה, את חשיבותה ואת קדושתה החשמלית ביותר מאשר 3,000 שנים. כתכשיטים אמונה, האוסף מגיע ליעד גבוה יותר זה על ידי שילוב מרכיבים מופלאים המייצגים את כוחה של ירושלים, חשיבותה וקדושתה.

14k עלה זהב עגילי יהלומים
14k עלה זהב עגילי יהלומים

Rose Gold Earrings And Diamonds – A Bridge From Biblical Times To Ours

מוריה הוא השם המקראי של המקום שבו קיבל אברהם את המסר המסתיים ביצירת שלוש הדתות הגדולות. כיום, מוריה היא קמיע מעוטר, מאמר של תכשיטים, מלהיב עם האלגנטיות שלה ומסרים של רוחניות.

כאשר מסתכלים מקרוב על עגילי זהב וזהב, תראה כי אבנים בירושלים הם יוצאי דופן, וכל אבן נושאת רוח המקרא ואת היבט. את החלקים האלה אפשר היה ליישם בהקמת בית המקדש של שלמה, בתי המשפט העתיקים של עיר הקודש, אותם חלוקי אבן שהלכו עלינו מלכינו, נביאינו, אבותינו ויושבי ירושלים הקבועים.

עגילי זהב וזהב
עגילי זהב וזהב

White Gold Earrings And Diamonds – A Soulful Gift

If only the ancient stones in those white gold earrings and diamonds could talk, they would be echoing the Jewish past of the last three thousand years. One who put on this jewelry re-echoes the voice of the relic and is, in fact, an ambassador of Jerusalem’s unique record. Jerusalem is attached to the human spirit, to the law of G-d.

עם אבני מוריה אתה רוכש ללא הרף מי אנחנו ומה אנחנו מאמינים. אוסף המוריה מכיל תכשיטי במה מצומצמים ופריסות עוצרות נשימה, המנויים ומפורטים בתעודת אותנטיות, המראים שהאבן נובעת מירושלים: בירת התשוקה, עיר השלום הגדולה. אף פעם לא היה רגע שבו בעבר וההווה התאספו בצורה כה ניתנת להשגה באמצעות מלאכת התכשיטים.

עגילי זהב לבן
עגילי זהב לבן 14k

מי שרוכש עגילי זהב ויהלומים מאוסף מוריה יהיה שומר כבוד של שריד אמיתי. היסטוריה נהדרת שנותרה בחיים באמצעות האלגנטיות המהותית ומהותה של האבן. זה לא פשוט עגילי זהב לבן או תליון חמסה או מחרוזת מגן דוד, אבל כמוסת זמן שמתחברת בין כל מה שהיה אי פעם, היא ותקום.

עגילי יהלומים זהב צהוב עגילי יהלומים זהב לבן של 18K עגילי רוז וזהב 18k רוז עגילי יהלום זהב לבן עגילים ויהלומים

עגילי יהלום
Amore Hidden Hearts Earrings Yellow Gold with Diamond

שם מוצר: עגילי יהלומים 18K זהב צהוב

תיאור מוצר: אלה יהלום דלוקס 18K זהב צהוב עגילי אמורה חישוק מסמלים את הרגשות האנושיים החזקים ביותר. לדברי מדרש, האהבה מייצגת את "הלב שמבין את הידע". עגילי הזהב הצהובים של אמורה ממוספרים ומוגבלים לחתיכות 777 בלבד ומייצגים מספר רוחני סודי.

מחיר: ₪2,619.40

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • 18k זהב צהוב עגילי יהלומים
  • עגילים זהב לבן ויהלומים
  • עגילים 14K זהב אדום ויהלומים
  • עגילי זהב אדום ויהלומים
  • עגילי יהלומים 18K זהב לבן
משוב משתמש
5 (1 הצבעה)