עגילי יהלום

עגילי יהלומים זהב צהוב עגילי יהלומים זהב לבן של 18K עגילי רוז וזהב 18k רוז עגילי יהלום זהב לבן עגילים ויהלומים

18K זהב צהוב עגילי יהלומים - המתנה המיוחדת ביותר

בדרך כלל, בעת רכישת עגילי יהלומים זהב צהוב 18K, אנחנו לא נוטים לתהות אם יש או לא סיפור ללכת עם זה. אנשים בדרך כלל רואים תכשיט מנקודת מבט של הערך החזותי שלה ואת העלות, ויש סיבה טובה עבור זה. באיזו תדירות אנו רואים עגילי זהב או אפילו חנות תכשיטים שלמה שיש לה סיפור מרתק לספר ...? עם זאת, זה שונה עם תכשיטי מוריה משום שכל עגילי היהלום מזהב הם גאים של סיפור יוצא דופן ומרתק. כל סט של עגילים, יהיה זה 14K עלה זהב עגילי יהלומים או זהב לבן עגילים ויהלומים, לכולם יש היסטוריה ייחודית.

עגילי יהלומים זהב צהוב 18k
עגילי יהלומים זהב צהוב 18k

אוסף מוריה: עגילי רוז וזהב - מתנה שנושאת את ירושלים בליבה

אוסף אבן המוריה הוא המרכז המרכזי של מרכז היהלומים הישראלי, ענף יהלומים בבעלות משפחתית, אשר קיים כבר למעלה מחמישים שנה. אבן המוריה ירושלים מייצגת חידוש ייחודי בתכשיטים. נולד ב- IDC - House of Diamonds - כדי להפיץ את המשמעות העמוקה של עיטור אבן עם ירושלים סטון, מן המרכז האלוהי של העולם, רגשית תכשיטי אמונה - עבור אנשים המבקשים להביא את עיר הקודש קרוב ללבם.

עגילי זהב וזהב
עגילי זהב וזהב

רוז עגילים זהב - מקור המקוריות

מיזם "מוריה קולקציה" נבע מהחזון של אבי אבי טביסל, בעל מלאכה ישראלי ידוע, שאבותיו מתגוררים בירושלים כבר מאות שנים. יש תכשיטים שנעשו בירושלים, שנוצרה על ידי אבי תביסל כדי לעורר את העבר המכובד של ירושלים, על ידי אספקת האבנים הישנות של הר הבית, שהצילה עד כה בצורה מחודשת, לוכדת את הדמיון של כולם.

עגילי זהב מוזהבים
עגילי זהב מוזהבים

זהב לבן עגילים ויהלומים - סיפור רקע

בסוף שנות התשעים למד אבי על עבודות החפירה הבלתי מורשות שהביאו נזק חמור להר הבית. הוקם מרכז לנפות מתנדבים, כדי להציל כמה מן האוצרות הארכאיים שכמעט נמחקו. עוזר חשוב לניסיונות החיסכון, הוא תפס משהו. הוא הבין שקדושת האבנים הקדומות האלה יכולה לקשר בין אנשים מכל רחבי העולם תחת המטריה הרוחנית של "ירושלים הקדושה".

זה נראה מופלא איך בזמנים שבהם כולם רואים ללכת לאיבוד, פתאום קורה משהו פתאום שהופך את כל זה לטובה. כשהחפירות התרחשו, נראה כאילו כל מה שהוא קדוש וחיוני יימחק ונטוש כמו זבל חסר תועלת. עם זאת, באורח פלא, זה לא קרה. קרה דבר אחר לגמרי - משהו שנראה ברגע המופלא שלו. לכן, כל סט של עגילי זהב ויהלומים שנרכשו מ'מוזיאון היהלומים 'ו'יודאיקה' הוא מעין נס, קטע ששרד את ההריסות והגסות, טיפת קדושה שממשיכה לחיות.

עגילי זהב לבן ויהלומים
עגילי זהב לבן ויהלומים

18K זהב לבן עגילי יהלומים אשר הם שונים לחלוטין

מצויד בכל היתר הדרוש לשימוש באבנים מהחפירה בירושלים, אבי הציב את חזון קיומה וכך נוצר אוסף המוריה המופלא. בשום מקום אחר על פני כדור הארץ ניתן לראות עגילי זהב לבן 18k זהב כמו משמעותי וייחודי כמו אלה שתוכנן על ידי מוריה. היסטוריה מוקפת זהב משובץ אבנים יקרות.

אלה עגילי זהב לבן זהב להעלות את השאלה מה הוא בעל ערך יותר במקרה זה, אבני חן וזהב או שבר פשוט אבן זקן? זה די מדהים מה קורה פה. על ידי שילוב שברי עתיקים שהוכנו על ידי העובדים בפרויקט הסינון במנטן. מוריה (המכונה גם את הר הבית), ומניחים אותם בצורת תכשיט שכל אחד יכול להחזיק בו חלק מהיסטוריית הניצחון של עיר הקודש. זה לא רק 18k זהב לבן עגילי זהב שאתה מקבל, אבל שריד אותנטי אותנטי אמיתי.

18k עגילי יהלום לבן
18k עגילי יהלום לבן

14K רוז זהב עגילי יהלום - תכשיטים זה עניינים

כל אבן שנלקחה על הר הבית, מקולקלת וחותכת את האוסף, ונעשית על מנת לשמור על פשטותה הטבעית. התכשיטנים המבריקים של מוריה מארגנים בקפידה את אבני החן והזהב באבן יד ביד, כדי ליצור קביעה ויזואלית מדהימה, שלא כמו קודם לכן, בקצה העליון, באוסף מוגבל של תכשיטי יהלומים.

כל שרשרת בת מצווה, כל סט של 14K עלה זהב עגילי יהלום להתחיל עם קטע רוק אותנטי מהר הבית, כי הוא מאוחד בטוב טעם עם אבנים יקרות וזהב, ויצרו פיסת חסר תקדים של רוחניות אינסופית מורשת. קו הזהב היפה של 14K משובח בזהב הזהב עלה זהב, המתכת האצילית והיהלומים, האבנים הקשות ביותר על פני כדור הארץ, עם אבן ירושלמית עתיקה, המציינת את כוחה של העיר הקדושה, את חשיבותה ואת קדושתה החשמלית ביותר מאשר 3,000 שנים. כתכשיטים אמונה, האוסף מגיע ליעד גבוה יותר זה על ידי שילוב מרכיבים מופלאים המייצגים את כוחה של ירושלים, חשיבותה וקדושתה.

14k עלה זהב עגילי יהלומים
14k עלה זהב עגילי יהלומים

רוז זהב עגילים ויהלומים - גשר מן המקרא פעמים אל שלנו

מוריה הוא השם המקראי של המקום שבו קיבל אברהם את המסר המסתיים ביצירת שלוש הדתות הגדולות. כיום, מוריה היא קמיע מעוטר, מאמר של תכשיטים, מלהיב עם האלגנטיות שלה ומסרים של רוחניות.

כאשר מסתכלים מקרוב על עגילי זהב וזהב, תראה כי אבנים בירושלים הם יוצאי דופן, וכל אבן נושאת רוח המקרא ואת היבט. את החלקים האלה אפשר היה ליישם בהקמת בית המקדש של שלמה, בתי המשפט העתיקים של עיר הקודש, אותם חלוקי אבן שהלכו עלינו מלכינו, נביאינו, אבותינו ויושבי ירושלים הקבועים.

עגילי זהב וזהב
עגילי זהב וזהב

זהב לבן עגילים ויהלומים - מתנה נשמה

אילו יכלו האבנים העתיקות באותם עגילי זהב ויהלומים לדבר, הן היו מהדהדות את העבר היהודי של שלושת אלפים השנים האחרונות. מי שעלה את התכשיט מחדש מהדהד את קולו של השריד, והוא למעשה שגריר שיא ייחודי של ירושלים. ירושלים קשורה לרוח האדם, על פי דין ה '.

עם אבני מוריה אתה רוכש ללא הרף מי אנחנו ומה אנחנו מאמינים. אוסף המוריה מכיל תכשיטי במה מצומצמים ופריסות עוצרות נשימה, המנויים ומפורטים בתעודת אותנטיות, המראים שהאבן נובעת מירושלים: בירת התשוקה, עיר השלום הגדולה. אף פעם לא היה רגע שבו בעבר וההווה התאספו בצורה כה ניתנת להשגה באמצעות מלאכת התכשיטים.

עגילי זהב לבן
עגילי זהב לבן 14k

מי שרוכש עגילי זהב ויהלומים מאוסף מוריה יהיה שומר כבוד של שריד אמיתי. היסטוריה נהדרת שנותרה בחיים באמצעות האלגנטיות המהותית ומהותה של האבן. זה לא פשוט עגילי זהב לבן או תליון חמסה או מחרוזת מגן דוד, אבל כמוסת זמן שמתחברת בין כל מה שהיה אי פעם, היא ותקום.

עגילי יהלומים זהב צהוב עגילי יהלומים זהב לבן של 18K עגילי רוז וזהב 18k רוז עגילי יהלום זהב לבן עגילים ויהלומים

עגילי יהלום
עגילי יהלומים זהב צהוב 18k

שם מוצר: עגילי יהלומים 18K זהב צהוב

תיאור מוצר: אלה יהלום דלוקס 18K זהב צהוב עגילי אמורה חישוק מסמלים את הרגשות האנושיים החזקים ביותר. לדברי מדרש, האהבה מייצגת את "הלב שמבין את הידע". עגילי הזהב הצהובים של אמורה ממוספרים ומוגבלים לחתיכות 777 בלבד ומייצגים מספר רוחני סודי.

מחיר: ₪2,619.40

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • 18k זהב צהוב עגילי יהלומים
  • עגילים זהב לבן ויהלומים
  • עגילים 14K זהב אדום ויהלומים
  • עגילי זהב אדום ויהלומים
  • עגילי יהלומים 18K זהב לבן
משוב משתמש
5 (1 הצבעה)