שרשרת זהב עם תליון יהלומים

שתף בפייסבוק
שתף בטוויטר
שתף על pinterest
שתף ב- linkin
שתף ב- whatsapp
שרשרת זהב עם תליון יהלומים

שרשרת זהב עם תליון יהלומים שרשרת זהב עם תליון | שרשרת זהב שרשרת זהב לבן עם תליון יהלומים שרשרת זהב לבן עם תליון

7 סיבות למה זה שרשרת זהב עם תליון יהלום עושה את המיוחד ביותר ייחודי הנוכחי

באופן כללי, כאשר מקבל שרשרת זהב עם תליון יהלומים, אנחנו לא נוטים לתהות אם יש או לא סיפור ללכת עם זה. אנו נוטים ליהנות תכשיטים מן היבט של המראה שלה ועלות, וזה עושה תחושה טובה. באיזו תדירות אנו נתקלים שרשרת זהב עם תליונים עשוי אבן 3000 בן שנה ...? לא מאוד. עם זאת, כל שרשראות היהלום של מוריה הן בעלות גאה של סיפור יוצא דופן ומשכנע. יש סיפור מאחורי כל שרשרת זהב לבן עם תליון יהלומים.

שרשרת זהב ורוד עם תליון יהלומים
שרשרת זהב ורוד עם תליון יהלומים

אוסף אבני מוריה: אבן ירושלמית על שרשרת זהב

מוריה קולקציה היא האוסף המוביל של IDC (מרכז היהלומים הישראלי), עסק בבעלות משפחתית של יהלומים שנמצא סביב יותר מ -40 שנים. אוסף מוריה סטון מדגים חידוש חסר תקדים בתכשיטי יהלומים. מקורו ב- IDC כדי להפיץ את החוויה העמוקה של הבעלות על פריט עם אבן ירושלמית כמו שובה לב תכשיטי אמונה, היא מביאה פיזית את העיר הקדושה קרוב יותר לליבנו.

אבן ירושלמית על שרשרת זהב
אבן ירושלמית על שרשרת זהב

שרשרת זהב עם תליון - לידה מחדש של מקוריות

מוריה ירושלים המיזם נגזר מחזון שנתפס על ידי מר אבי תביסל, יצרנית התכשיטים המובילה בישראל, שמשפחתה מתגוררת בירושלים במשך יותר משבעה דורות. אבי לוכד את הדמיון של כולם עם האוסף המדהים של תכשיטים שעוצב מחדש את ההריסות הארכאיות של הר הבית, צף חזרה למציאות, לצורה חדשה ומשונה.

שרשרת יהלום עם אבן ירושלמית - סיפור רקע

ב 1999, אבי נודע על עבודות חפירה בלתי חוקית שגרמה נזק חמור להר הבית. מרכז התנדבות של מתנדבים היה מאורגן כדי להציל לפחות חלק מהממצאים הארכאיים שכמעט נכבו. הוא היה עוזר חיוני למאמצי הישועה, והוא הבין משהו. הוא הבין כי הרוחניות של אלמנטים עתיקים אלה יכולה לקשר בין אנשים מכל רחבי העולם תחת הרעיון הרוחני של "ירושלים הקדושה". זה יפה לראות איך, כאשר הכל נראה אבוד, פתאום דבר אחר משנה את זה מסביב.

שרשרת זהב לבן עם תליון יהלומים
שרשרת זהב לבן עם תליון יהלומים

כשהחפירות שהוזכרו לעיל, נראה כאילו כל דבר קדוש ומשמעותי יושלך ויאבד בזבוז. אבל בהיפוך מאורע של אירועים, זה לא קרה. לכן, כל שרשרת זהב עם תליון שנרכשה מ'מוזיאון היהלומים 'ו'יודאיקה' היא נס קטן, קטע שמשך הרס וגסות, חלק קטן של קדושה שממשיך לחיות על תליון חמסה או צורות אחרות.

שרשרת זהב עם תליון יהלום טהור ומובחן

לאחר קבלת האישורים הדרושים לשימוש באבני חפירת הר הבית, החל אבי לממש את חזונו וכך, תכשיטי ירושלים נולד. בשום מקום אחר בעולם אין אדם יכול למצוא שרשרת זהב עם תליון יהלום ייחודי יותר מאשר אחד מאת crafted על ידי תכשיטני מוריה. ממצאים עטופים זהב 18K ומפזרים יהלומים, וכל שרשרת זהב עם תליון יהלום גורם לך לתהות לגבי מה יקר יותר כאן, זהב ואבני חן או שבר עתיק למראה? מה שקורה כאן הוא די מדהים.

שרשרת זהב לבן עם תליון
שרשרת זהב לבן עם תליון

על ידי חיבור של שברי עתיקים שהוכנו על ידי עובדי הפרויקטים הנמצאים ליד בית המקדש (המכונה גם מוריה מוריה) והכניסתם לתפאורה, כל מי שרוצה יכול להיות בעל קטע מעברו הנפלא של ירושלים. אתה קונה לא רק שרשרת זהב עם תליון יהלומים אבל שריד אספנות חשוב.

שרשרת זהב לבן עם תליון - תכשיטים זה עניין

כל פריט שנלקח על Mnt Moriah כדי להיכלל באוסף נעשה כדי לשמור על הפשטות הגולמית שלה. בעלי המלאכה של מוריה מעצבים בקפידה את היהלומים ואת הזהב באבן הטבעית באופן ידני, ויוצרים תוכן ויזואלי מדהים. שרשרת זהב לבן עם תליון נפתח עם קטע סלע מקורי מ Moriah Mnt, הצטרף בחן עם יהלומים צהוב, לבן או ורדים זהב.

זוהי חתימה יוצאת דופן של מורשת מתמשכת ורוחניות. קולקציית קולקציה מרהיבה של מוריה, בשילוב עם אבן ירושלמית עתיקה, מעידה על כוחה של העיר, חשיבותה ורוחניותה העליונה במשך יותר מ- 3,000 שנים . זה כמעט בלתי אפשרי למצוא ייחודי יותר בת מצווה.

שרשרת זהב לבן עם תליון של אבן ירושלמית ויהלום
שרשרת זהב לבן עם תליוני אבן ירושלמית ויהלום

שרשרת זהב לבן עם תליון יהלומים - גשר על ההיסטוריה

מוריה הוא המקום שבו אברהם קיבל את הרעיון של אלוהים אחד, לזרוע את זרע היהדות, הנצרות, האיסלאם. כיום, מוריה היא קמיע מעוטר, תכשיט, מעורר השראה עם היופי שלה נושאים רוחניים. כאשר מסתכלים מקרוב על שרשרת זהב לבן עם תליון, תבחין מיד כי אבן ירושלמית היא ייחודית: כל פיסת מחזיק קונוטציה עתיקה וזווית. אבנים אלה עשויות לשמש בבניית בית המקדש של שלמה, המסלולים הקדומים של ירושלים; הם עשויים להיות אותם חלקים של פני כדור הארץ שעליה צעדו אבותינו, מלכינו, נביאינו ויושבי ירושלים הקבועים.

שרשרת זהב לבן עם תליון יהלום
שרשרת זהב לבן עם תליון יהלום ואבן ירושלמית

שרשרת זהב עם תליון יהלומים - מתנה חדשה עם נשמה ישנה

אם האבן העתיקה בשרשרת זהב זו עם תליוני יהלומים תוכל לדבר, הם יספרו מחדש את העבר היהודי של שלושת אלפים השנים האחרונות. אנשים שחובשים את התכשיטים האלה, מהדהדים את קול האבן ונהפכים, למעשה, שגרירים לכרוניקה הפנומנלית של ירושלים. ירושלים קשורה לנפשנו, לשלטון ה '. עם האבנים של מוריה, אתה יוצר אינדיקציה מתמשכת של מה שאנחנו מאמינים ומי אנחנו. קולקציית מוריה מגולמת בתכשיטי במהדורות יפות, הכול מקוטלגות וממוספרות בתעודת המקוריות, המאמתות את מקור האבן מירושלים: בירת התשוקה, עיר השלום הגדולה.

מעולם לא היה בעבר זמן שבו בעבר ובהווה הצטרפו בצורה כזו נגיש, הודות לעשיית תכשיטים. מי שמקבל שרשרת זהב עם תליון יהלום מאוסף האבן הירושלמי הולך להיות בעל שביעות רצון של שריד אמיתי. העבר ממשיך לחיות באלגנטיות נצחית ומהותה של האבן. זה לא רק שרשרת זהב לבן עם תליון יהלום אבל גשר בזמן המקשר אותנו לכל מה שהיה אי פעם, הוא ויהיה קם.

שרשרת זהב עם תליון יהלומים

שם מוצר: שרשרת 14K זהב צהוב משובצת יהלום

תיאור מוצר: 14K זהב צהוב 0.03 Ct. תליון יהלום מייצג את כיפת הפעמון. היהלום היקר בתוך האבן הקדושה ביותר על פני האדמה הוא הלשון, המילה והקול של אלוקים. כאשר הוא פוגע בצד הפנימי של אבן ירושלים, הוא מסמל מסר: "הגיע הזמן לבצע שינויים". סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי. מפרט שרשרת: זהב צהוב 14k, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 1.8 gr.

מחיר: 483.00 $ - $ 627.00

מַטְבֵּעַ: דולר

זמינות: במלאי

  • שרשרת זהב עם תליון יהלומים
  • שרשרת זהב לבן עם תליון
  • שרשרת זהב לבן עם תליון יהלומים
  • שרשרת זהב
  • שרשרת זהב עם תליון
5
משתמש סקירה
0 (0 הצבעות)
נטע

נטע

השאירו משחק חוזר

תכשיטי אבן ירושלמים אותנטיים

באבן הירושלמית יש וריאציות בצבע, בטון ובתבנית. לפעמים ההבדלים האלה קלים, לפעמים הם נראים די. אנו מצפים לשינויים אלה. למעשה, הם חלק ממה שעושה את המוריה תכשיטי ירושלים אבן אותנטית, ייחודית וזיכרון.

בקרו אותנו במדיה החברתית

תכשיטים מהר הבית

הודעות האחרונות

עקבו אחרינו

קנו תכשיטים ירושלמים משובחים וייחודיים

קנו תכשיטים מהחנות המקוונת שלנו

הרשם לניוזלטר שלנו

היה הראשון לדעת על אוספי המוצרים והעיצובים החדשים שלנו.

סגור תפריט
שלום,
זקוק לעזרה?
מונע ע"י
לִסְגוֹר
אבן ירושלמית
סגור המחוון

יהדות ירושלים

באבן הירושלמית יש וריאציות בצבע, בטון ובתבנית. לפעמים ההבדלים האלה קלים, לפעמים הם נראים די. אנו מצפים לשינויים אלה. למעשה, הם חלק ממה שעושה את המוריה תכשיטי ירושלים אבן אותנטית, ייחודית וזיכרון.

מידע נוסף

משקולות יהלום וזהב משוערות.
ייתכן שהתמונה מוגדלת ו / או משופרת.

משלוח & מידע אחריות

סימן ההיכר של מוריה מבטיח שהטבעה מאוסף תכשיטי אמונה היא עבודת יד ומיוצרת על ידי בעל מלאכה.
משלוח מהיר ברחבי העולם חינם. לקבלת פרטים מלאים על המשלוח, בדוק את מדיניות המשלוח והחזרה שלנו.

זקוק לעזרה?

השאלות או המשוב שלך יתקבלו בברכה תמיד במוריה. צור קשר עם אחד היועצים שלנו תכשיטים אשר יסייעו לך לקבל את ההחלטה הנכונה.

×

סל קניות