שרשרת זהב עם תליון יהלומים

שרשרת זהב עם תליון יהלומים שרשרת זהב עם תליון | שרשרת זהב שרשרת זהב לבן עם תליון יהלומים שרשרת זהב לבן עם תליון

7 סיבות למה זה שרשרת זהב עם תליון יהלום עושה את המיוחד ביותר ייחודי הנוכחי

באופן כללי, כשאנחנו מקבלים שרשרת זהב עם תליון יהלום, אנחנו לא נוטים לתהות אם יש סיפור או לא. אנו נוטים ליהנות מתכשיטים מהיבט של המראה והעלות שלהם, וזה הגיוני. באיזו תדירות אנו נתקלים בשרשרת זהב עם תליונים עשויים אבן בת 3000 שנה ...? לא מאוד. עם זאת, כל רשתות היהלומים מזהב של מוריה הן בעלים גאים של סיפור יוצא דופן ומשכנע. יש סיפור מאחורי כל שרשרת זהב לבן עם תליון יהלום.

שרשרת זהב ורוד עם תליון יהלומים
שרשרת זהב ורוד עם תליון יהלומים

אוסף אבני מוריה: אבן ירושלמית על שרשרת זהב

מוריה קולקציה היא האוסף המוביל של IDC (מרכז היהלומים הישראלי), עסק בבעלות משפחתית של יהלומים שנמצא סביב יותר מ -40 שנים. אוסף מוריה סטון מדגים חידוש חסר תקדים בתכשיטי יהלומים. מקורו ב- IDC כדי להפיץ את החוויה העמוקה של הבעלות על פריט עם אבן ירושלמית כמו שובה לב תכשיטי אמונה, היא מביאה פיזית את העיר הקדושה קרוב יותר לליבנו.

אבן ירושלמית על שרשרת זהב
אבן ירושלמית על שרשרת זהב

שרשרת זהב עם תליון - לידה מחדש של מקוריות

מוריה ירושלים מפעל שמקורו בחזון שנתפס על ידי מר אבי תוויסל, יצרן תכשיטים ישראלי מוביל, שמשפחתו שוכנת בירושלים במשך יותר משבעה דורות. אבי לוכד את דמיונם של כולם באמצעות אוסף התכשיטים המדהים המעצב מחדש את ההריסות הארכאיות של הר הבית, שצצו חזרה למציאות, לצורה חדשה ומשתנה.

שרשרת יהלום זהב עם אבן ירושלמית - סיפור רקע

ב 1999, אבי נודע על עבודות חפירה בלתי חוקית שגרמה נזק חמור להר הבית. מרכז התנדבות של מתנדבים היה מאורגן כדי להציל לפחות חלק מהממצאים הארכאיים שכמעט נכבו. הוא היה עוזר חיוני למאמצי הישועה, והוא הבין משהו. הוא הבין כי הרוחניות של אלמנטים עתיקים אלה יכולה לקשר בין אנשים מכל רחבי העולם תחת הרעיון הרוחני של "ירושלים הקדושה". זה יפה לראות איך, כאשר הכל נראה אבוד, פתאום דבר אחר משנה את זה מסביב.

שרשרת זהב לבן עם תליון יהלומים
שרשרת זהב לבן עם תליון יהלומים

כשהחפירות שהוזכרו לעיל, נראה כאילו כל דבר קדוש ומשמעותי יושלך ויאבד בזבוז. אבל בהיפוך מאורע של אירועים, זה לא קרה. לכן, כל שרשרת זהב עם תליון שנרכשה מ'מוזיאון היהלומים 'ו'יודאיקה' היא נס קטן, קטע שמשך הרס וגסות, חלק קטן של קדושה שממשיך לחיות על תליון חמסה או צורות אחרות.

שרשרת זהב עם תליון יהלום טהור ומובחן

לאחר קבלת האישורים הדרושים לשימוש באבני חפירת הר הבית, החל אבי לממש את חזונו וכך, תכשיטי ירושלים נולד. בשום מקום אחר בעולם אין אדם יכול למצוא שרשרת זהב עם תליון יהלום ייחודי יותר מאשר אחד מאת crafted על ידי תכשיטני מוריה. ממצאים עטופים זהב 18K ומפזרים יהלומים, וכל שרשרת זהב עם תליון יהלום גורם לך לתהות לגבי מה יקר יותר כאן, זהב ואבני חן או שבר עתיק למראה? מה שקורה כאן הוא די מדהים.

שרשרת זהב לבן עם תליון
שרשרת זהב לבן עם תליון

על ידי חיבור של שברי עתיקים שהוכנו על ידי עובדי הפרויקטים הנמצאים ליד בית המקדש (המכונה גם מוריה מוריה) והכניסתם לתפאורה, כל מי שרוצה יכול להיות בעל קטע מעברו הנפלא של ירושלים. אתה קונה לא רק שרשרת זהב עם תליון יהלומים אבל שריד אספנות חשוב.

שרשרת זהב לבן עם תליון - תכשיטים שמתאימים

כל חתיכה שנקצרה במנט מוריה כדי להיכלל באוסף מיוצרת כדי לשמור על הפשטות הגולמית שלה. אומני מוריה מעצבים ומחדירים בזהירות את היהלומים והזהב באבן הטבעית באופן ידני, ליצירת תוכן חזותי מדהים. שרשרת זהב לבן עם תליון נפתחת בשבר סלע מקורי של מוריה מנט, מחוברת בחן ליהלומים וזהב צהוב, לבן או ורוד.

זוהי חתימה יוצאת דופן של מורשת מתמשכת ורוחניות. קולקציית קולקציה מרהיבה של מוריה, בשילוב עם אבן ירושלמית עתיקה, מעידה על כוחה של העיר, חשיבותה ורוחניותה העליונה במשך יותר מ- 3,000 שנים . זה כמעט בלתי אפשרי למצוא ייחודי יותר בת מצווה.

שרשרת זהב לבן עם תליון של אבן ירושלמית ויהלום
שרשרת זהב לבן עם תליוני אבן ירושלמית ויהלום

שרשרת זהב לבן עם תליון יהלום - גשר על ההיסטוריה

מוריה הוא המקום שבו אברהם קיבל את הרעיון של אלוהים אחד, לזרוע את זרע היהדות, הנצרות, האיסלאם. כיום, מוריה היא קמיע מעוטר, תכשיט, מעורר השראה עם היופי שלה נושאים רוחניים. כאשר מסתכלים מקרוב על שרשרת זהב לבן עם תליון, תבחין מיד כי אבן ירושלמית היא ייחודית: כל פיסת מחזיק קונוטציה עתיקה וזווית. אבנים אלה עשויות לשמש בבניית בית המקדש של שלמה, המסלולים הקדומים של ירושלים; הם עשויים להיות אותם חלקים של פני כדור הארץ שעליה צעדו אבותינו, מלכינו, נביאינו ויושבי ירושלים הקבועים.

שרשרת זהב לבן עם תליון יהלום
שרשרת זהב לבן עם תליון יהלום ואבן ירושלמית

שרשרת זהב עם תליון יהלום - מתנה חדשה עם נשמה ישנה

אם האבן הקדומה באותה שרשרת זהב עם תליוני יהלום יכולה לדבר, הם היו מספרים מחדש את העבר היהודי בשלושת אלפים השנים האחרונות. אנשים שעונדים תכשיטים אלה, מהדהדים את קול האבן והופכים למעשה לשגרירים של הכרוניקה הפנומנלית של ירושלים. ירושלים קשורה לנפש שלנו, לשלטון האלוקים. בעזרת האבנים של מוריה אתה יוצר אינדיקציה רציפה למה אנו מאמינים ומי שאנחנו. קולקציית מוריה מגולמת באמצעות תכשיטים במהדורה מוגבלת בפריסות יפות, שכולם מקוטלגים וממוספרים בתעודת האותנטיות, המאמתים את מקור האבן מירושלים: בירת התשוקה, עיר השלום הגדולה.

מעולם לא היה בעבר זמן שבו בעבר ובהווה הצטרפו בצורה כזו נגיש, הודות לעשיית תכשיטים. מי שמקבל שרשרת זהב עם תליון יהלום מאוסף האבן הירושלמי הולך להיות בעל שביעות רצון של שריד אמיתי. העבר ממשיך לחיות באלגנטיות נצחית ומהותה של האבן. זה לא רק שרשרת זהב לבן עם תליון יהלום אבל גשר בזמן המקשר אותנו לכל מה שהיה אי פעם, הוא ויהיה קם.

שרשרת זהב עם תליון יהלומים

שם מוצר: שרשרת 14K זהב צהוב משובצת יהלום

תיאור מוצר: 14K זהב צהוב 0.03 Ct. תליון יהלום מייצג את כיפת הפעמון. היהלום היקר בתוך האבן הקדושה ביותר על פני האדמה הוא הלשון, המילה והקול של אלוקים. כאשר הוא פוגע בצד הפנימי של אבן ירושלים, הוא מסמל מסר: "הגיע הזמן לבצע שינויים". סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי. מפרט שרשרת: זהב צהוב 14k, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 1.8 gr.

מחיר: 483.00 $ - $ 627.00

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • שרשרת זהב עם תליון יהלומים
  • שרשרת זהב לבן עם תליון
  • שרשרת זהב לבן עם תליון יהלומים
  • שרשרת זהב
  • שרשרת זהב עם תליון
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)