שרשרת מגן דוד וזהב

שרשרת יהלום בזהב ורוד תליון מגן דוד לבן תליון מגן דוד צהוב שרשרת זהב ויהלום מגן דוד שרשרת מגן דוד מגן דוד לבן

Gold And Diamond Star Of David Necklace – The Most Special Present In History

בדרך כלל, כאשר מקבלים שרשרת זהב וזהב של מגן דוד, אנחנו לא נוטים לתהות אם יש סיפור מאחורי זה. באיזו תכיפות אנו רואים זהב ושרשרת יהלום מגן דוד שיש להם סיפור מרתק לספר ...? עם זאת, הדברים שונים תכשיטי מוריה as all their gold and diamond Star of David necklaces are proud owners of unique and beautiful biographies.  Each rose gold diamond Star of David necklace, and white gold diamond Star of David pendant has a story.

מגן דוד וזהב עם אבן ירושלמית
זהב ויהלום מגן דוד עם אבן ירושלמית

אוסף אבן מוריה: תליון מגן דוד צהוב עם אבן ירושלמית אותנטית בליבתה

המוריה תכשיטי אבן ירושלים Collection is the keynote item of the Israel Diamond Center (IDC), a family-owned business of diamonds that’s been around for more than fifty years. The Moriah Jerusalem Stone Collection embodies an unequaled enterprise in diamond fine jewelry. A creation of IDC – House of Diamonds – an invitation into the profound experience of having a piece of true Jerusalem relic as stirring historical jewelry – for believers who seek to bring the Divine City closer to them.

תליון מגן דוד צהוב
תליון מגן דוד צהוב

Mens White Gold Star Of David Necklace – An Original Creation

The Moriah Jerusalem Stone Collection was created from a vision that Mr. Avi Tavisal had. A famous Israeli jewelry-craftsman whose ancestors dwelled in Jerusalem for hundreds of years, he conceived to revive Jerusalem’s glorious history by reshaping  The Temple Mount’s archaic stones surfaced back to life into a new form, capturing everyone’s imagination.

White Gold Diamond Star Of David Pendant’s Captivating Background

ב- 1999 שמע אבי על החפירות הבלתי חוקיות שפגעו בהר הבית. המקום הוקם כדי להציל לפחות חלק מהממצאים הארכאיים שהיו קרובים לכיבוי. הוא העריך את קדושתם של היצירות הקלאסיות הללו ואת כוחם להצטרף לאנשים מכל רחבי העולם תחת המטריה הרוחנית של "ירושלים הקדושה".

תליון מגן דוד לבן
תליון מגן דוד לבן

זה כל כך יפה, כי לפעמים כאשר הכל נראה להיכשל, כל דבר פתאום קורה לשנות את זה לטובה. כשהגיעו החפירות הבלתי-רשומות, נראה כאילו כל דבר קדוש ומשמעותי ייזרק וימחק כמו איזה זבל חסר טעם. ובכל זאת, באירוע מבורך של אירועים, זה לא קרה. קרה משהו אחר, משהו שבזמן התרחשותו נתפס לא פחות מאשר נס. לכן, כל תליון מגן דוד מגן דוד לבן שנרכש ממוריה הוא מעין נס, מדגם שגרם להריסות וגסות, טד קדושה שחי על.

אבן ירושלמית עם תליון מגן דוד לבן
אבן ירושלמית עם תליון מגן דוד לבן

Rose Gold Diamond Star Of David Necklace – Stunningly Different

לאחר שקיבל כל היתר חובה לשימוש באבנים מהחפירה בירושלים, אבי הציב את הרעיון שלו, וכך התעורר לחיים קולקציית מוריה הייחודית. בשום מקום אחר בעולם ניתן למצוא יהלום זהב וזהב מגן דוד בת מצווה ייחודית ובעלת ערך כמו אלה של מוריה. עתיקות עטופות בזהב ומכוסות יהלומים. כל תכשיט מגן דוד מזהב משובץ זהב מעלה את השאלה מהו הדבר היקר ביותר כאן: זהב ויהלומים או אלמנט עתיק ושקט?

מה שמתיר כאן הוא די מדהים. על ידי שילוב של אבנים עתיקות שנוקו על ידי הארכיאולוגים בפרויקט הניפוי ליד מוריה מוריה (המכונה "בית המקדש"), והקצאתן בצורה מסוימת, כל אחד יכול להיות בעל מרוצה של קטע מהיסטוריה המרשימה של ירושלים. זה אף פעם לא רק שרשרת יהלום בזהב וזהב שאתה קונה, אלא שרידי אספנות ושרידים אמיתיים.

שרשרת יהלום בזהב מזהב ורוד
שרשרת יהלום בזהב מזהב ורוד

Yellow Gold Diamond Star Of David Pendant – Jewelry With Legacy

Every piece picked up on the Temple Mount to be a part of the Collection is shaped and cataloged, then designed to conserve its organic simplicity. Moriah’s skilled jewelers accurately organize and place the diamonds and gold in the natural stone manually, to construct a spellbinding תכשיטי חמסה או, כאן, תליון מגן דוד, מעולם לא ניסתה בעבר באוסף משובח ואיכותי של תכשיטי יהלומים. תליוני מגן דוד צהוב מגיעים עם אבן מקורית של הר מוריה, המחובר באדיקות עם אבני חן וצהוב, לבן או ורוד, המציגים תכונה ייחודית של מורשת ורוחניות חסרי גיל.

קו המלוטש של יהלום זהב צהוב משובח יהלום תליוני מגן דוד משלב זהב, האצילים מכל המתכות, והיהלומים, אבני החן החזקות ביותר על פני כדור הארץ, עם אבן ירושלים העתיקה, המגלמת את החוסן, החשיבות והמוחלטות של העיר קדושה במשך אלפי שנים. כמו תכשיטי אמונה, האוסף מגיע לכוונה גבוהה זו על ידי שילוב של חומרים יפים המייצגים את עמידותה הנצחית של ירושלים, ערכה וקדושתה.

תליון מגן דוד צהוב עם אבן ירושלמית
תליון מגן דוד צהוב עם אבן ירושלמית

Gold And Diamond Star of David Necklace – A 3000 Year Bridge

מוריה הוא השם המקראי של המקום שבו אברהם הגה את ההבנה של שלוש הדתות הגדולות; היהדות, הנצרות והאיסלאם. כיום, מוריה תכשיטים מעוררי השראה, לנוע עם הסגנון שלו ומסרים משמעותיים. תסתכל טוב על שרשראות זהב וזהב מגן דוד, ואתה תראה כי האלמנטים רוק טבעי הם יוצאי דופן, וכל אחד מהם יש משמעות היסטורית פרשנות. שברים אלה יכלו לעסוק בהקמתם של שלושת המקדשים, בתי-המשפט הארכאיים של ירושלים, אותם סלעים שאבותינו, נביאינו, מלכינו וחבריהם הפשוטים של ירושלים הלכו עליהם.

שרשרת מגן דוד וזהב
שרשרת מגן דוד וזהב

Rose, Yellow, Or White Gold Star of David Necklace – All Gifts With A Soul

If only the ancient stones in these rose, yellow, or white gold Star of David necklaces could speak, they would be reminiscing about Jewish chronicles of the past three thousand years. He or she who wears this exceptional jewelry resonates the melody of the stones and is, therefore, an ambassador of Jerusalem’s remarkable record. Jerusalem is a city linked to human energy, to the word of the Lord. Through Moriah’s stones, you gain a ceaseless expression of who we are and what we believe in.

 

שרשרת מגן דוד מגן דוד לבן
זהב לבן ויהלום שרשרת מגן דוד

Never before was there a moment when past and present met in such an attainable way, thanks to jewelry. Anyone who buys a mens white gold Star of David necklace from The Moriah collection will be an honored possessor of a genuine historical object. An account of the past that lives through timeless elegance and vigor of the stone. It isn’t merely gold and diamond Star of David necklace but a time-machine that links between all that’s been, is and will be.

שרשרת מגן דוד וזהב
Moriah Collection Daniel’s Star Pendant 14K Yellow Gold set with Diamond

שם מוצר: תליון מגן דוד 14K זהב צהוב משובץ יהלום

תיאור מוצר: תליון מגן דוד עם אבן ירושלמית 14K זהב צהוב היה בהשראת האתר שבו בנה אברהם מזבח לאלוקים, המקום שבו הקב"ה אמר ליעקב שאומות העולם יתברכו דרך משפחתו, הבטיח לתת לארץ ישראל הקדושה ירושה לאברהם, יעקב וצאצאיהם. סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי. מפרט שרשרת: זהב צהוב 14k, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 1.8 gr.

מחיר: 483.00 $ - $ 627.00

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • שרשרת יהלום בזהב מזהב ורוד
  • שרשרת מגן דוד מגן דוד לבן
  • שרשרת מגן דוד וזהב
  • תליון מגן דוד צהוב
  • תליון מגן דוד לבן
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)