שרשרת מגן דוד וזהב

שרשרת יהלום בזהב ורוד תליון מגן דוד לבן תליון מגן דוד צהוב שרשרת זהב ויהלום מגן דוד שרשרת מגן דוד מגן דוד לבן

שרשרת מגן דוד וזהב - ההווה המיוחד בהיסטוריה

בדרך כלל, כאשר מקבלים שרשרת זהב וזהב של מגן דוד, אנחנו לא נוטים לתהות אם יש סיפור מאחורי זה. באיזו תכיפות אנו רואים זהב ושרשרת יהלום מגן דוד שיש להם סיפור מרתק לספר ...? עם זאת, הדברים שונים תכשיטי מוריה כמו כל תכשיטי מגן דוד וזהב הם בעלי גאים של ביוגרפיות ייחודיות ויפות. כל תליון מגן דוד מגן דוד וזהב תליון מגן דוד מזהב לבן יש סיפור.

מגן דוד וזהב עם אבן ירושלמית
זהב ויהלום מגן דוד עם אבן ירושלמית

אוסף אבן מוריה: תליון מגן דוד צהוב עם אבן ירושלמית אותנטית בליבתה

המוריה תכשיטי אבן ירושלים האוסף הוא המפתח המרכזי של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), עסק משפחתי בבעלותו של מזה למעלה מחמישים שנה. אבן המוריה ירושלמית מאורגנת במיזם שאין דומה לו ביהלומים משובחים ביהלומים. יצירתו של IDC - בית היהלומים - הזמנה לחוויה העמוקה של פיסת שרידים ירושלמים אמיתיים כהעתקת תכשיטים היסטוריים - למאמינים המבקשים לקרב את העיר האלוהית אליהם.

תליון מגן דוד צהוב
תליון מגן דוד צהוב

שרשרת זהב מגן דוד לבן - יצירה מקורית

אבן המוריה ירושלמית נוצרה מתוך חזון שהיה למר אבי תביסל. אמן תכשיטים מפורסם ישראלי, אשר אבותיו התגוררו בירושלים במשך מאות שנים, הוא חזה כדי להחיות את ההיסטוריה המפוארת של ירושלים על ידי עיצוב מחדש של האבנים הארכאיות של הר הבית שחזרו לחיים לצורה חדשה, ולכידת הדמיון של כולם.

תליון מגן דוד לבן

ב- 1999 שמע אבי על החפירות הבלתי חוקיות שפגעו בהר הבית. המקום הוקם כדי להציל לפחות חלק מהממצאים הארכאיים שהיו קרובים לכיבוי. הוא העריך את קדושתם של היצירות הקלאסיות הללו ואת כוחם להצטרף לאנשים מכל רחבי העולם תחת המטריה הרוחנית של "ירושלים הקדושה".

תליון מגן דוד לבן
תליון מגן דוד לבן

זה כל כך יפה, כי לפעמים כאשר הכל נראה להיכשל, כל דבר פתאום קורה לשנות את זה לטובה. כשהגיעו החפירות הבלתי-רשומות, נראה כאילו כל דבר קדוש ומשמעותי ייזרק וימחק כמו איזה זבל חסר טעם. ובכל זאת, באירוע מבורך של אירועים, זה לא קרה. קרה משהו אחר, משהו שבזמן התרחשותו נתפס לא פחות מאשר נס. לכן, כל תליון מגן דוד מגן דוד לבן שנרכש ממוריה הוא מעין נס, מדגם שגרם להריסות וגסות, טד קדושה שחי על.

אבן ירושלמית עם תליון מגן דוד לבן
אבן ירושלמית עם תליון מגן דוד לבן

רוז מגן דוד מגן דוד - שונה להפליא

לאחר שקיבל כל היתר חובה לשימוש באבנים מהחפירה בירושלים, אבי הציב את הרעיון שלו, וכך התעורר לחיים קולקציית מוריה הייחודית. בשום מקום אחר בעולם ניתן למצוא יהלום זהב וזהב מגן דוד בת מצווה ייחודית ובעלת ערך כמו אלה של מוריה. עתיקות עטופות בזהב ומכוסות יהלומים. כל תכשיט מגן דוד מזהב משובץ זהב מעלה את השאלה מהו הדבר היקר ביותר כאן: זהב ויהלומים או אלמנט עתיק ושקט?

מה שמתיר כאן הוא די מדהים. על ידי שילוב של אבנים עתיקות שנוקו על ידי הארכיאולוגים בפרויקט הניפוי ליד מוריה מוריה (המכונה "בית המקדש"), והקצאתן בצורה מסוימת, כל אחד יכול להיות בעל מרוצה של קטע מהיסטוריה המרשימה של ירושלים. זה אף פעם לא רק שרשרת יהלום בזהב וזהב שאתה קונה, אלא שרידי אספנות ושרידים אמיתיים.

שרשרת יהלום בזהב מזהב ורוד
שרשרת יהלום בזהב מזהב ורוד

תליון מגן דוד צהוב - זהב עם תליון מגן דוד

כל פריט שנלקח על הר הבית כדי להיות חלק מהאוסף מעוצב ומקוטלג ומתוכנן לשמר את הפשטות האורגנית שלו. תכשיטנים מיומנים של מוריה מארגנים וממקמים בצורה מדויקת את היהלומים והזהב באבן הטבעית באופן ידני, תכשיטי חמסה או, כאן, תליון מגן דוד, מעולם לא ניסתה בעבר באוסף משובח ואיכותי של תכשיטי יהלומים. תליוני מגן דוד צהוב מגיעים עם אבן מקורית של הר מוריה, המחובר באדיקות עם אבני חן וצהוב, לבן או ורוד, המציגים תכונה ייחודית של מורשת ורוחניות חסרי גיל.

קו המלוטש של יהלום זהב צהוב משובח יהלום תליוני מגן דוד משלב זהב, האצילים מכל המתכות, והיהלומים, אבני החן החזקות ביותר על פני כדור הארץ, עם אבן ירושלים העתיקה, המגלמת את החוסן, החשיבות והמוחלטות של העיר קדושה במשך אלפי שנים. כמו תכשיטי אמונה, האוסף מגיע לכוונה גבוהה זו על ידי שילוב של חומרים יפים המייצגים את עמידותה הנצחית של ירושלים, ערכה וקדושתה.

תליון מגן דוד צהוב עם אבן ירושלמית
תליון מגן דוד צהוב עם אבן ירושלמית

שרשרת מגן דוד וזהב - שנה 3000

מוריה הוא השם המקראי של המקום שבו אברהם הגה את ההבנה של שלוש הדתות הגדולות; היהדות, הנצרות והאיסלאם. כיום, מוריה תכשיטים מעוררי השראה, לנוע עם הסגנון שלו ומסרים משמעותיים. תסתכל טוב על שרשראות זהב וזהב מגן דוד, ואתה תראה כי האלמנטים רוק טבעי הם יוצאי דופן, וכל אחד מהם יש משמעות היסטורית פרשנות. שברים אלה יכלו לעסוק בהקמתם של שלושת המקדשים, בתי-המשפט הארכאיים של ירושלים, אותם סלעים שאבותינו, נביאינו, מלכינו וחבריהם הפשוטים של ירושלים הלכו עליהם.

שרשרת מגן דוד וזהב
שרשרת מגן דוד וזהב

רוז, צהוב, או לבן שרשרת זהב מגן דוד - כל מתנות עם נשמה

אילו רק יכלו האבנים העתיקות באותם שרשראות זהב, לבן או צהוב לבן, לדבר על זיכרונות יהודיים של שלושת אלפים השנים האחרונות. מי שחובש את התכשיטים היוצאים מן הכלל הזה מהדהד את מנגינת האבנים, ולכן הוא שגריר של התקליט המדהים של ירושלים. ירושלים היא עיר המקושרת לאנרגיה האנושית, אל דבר ה '. באמצעות האבנים של מוריה, אתה מקבל ביטוי בלתי פוסק של מי אנחנו ומה אנחנו מאמינים.

שרשרת מגן דוד מגן דוד לבן
זהב לבן ויהלום שרשרת מגן דוד

מעולם לא היה רגע שבו עברנו בעבר ובהווה, הודות לתכשיטים. כל מי שקונה מחרוזת מגן דוד מגן דוד לבן מאוסף המוריה יהיה בעל כבוד של אובייקט היסטורי אמיתי. תיאור של העבר שחי דרך האלגנטיות הנצחייה והאנדרלמוסיה של האבן. זה לא רק שרשרת זהב וזהב של מגן דוד, אלא מכונת זמן שקושרת בין כל מה שהיה, הוא ויהיה.

שרשרת מגן דוד וזהב
מגן דוד וזהב עם אבן ירושלמית

שם מוצר: תליון מגן דוד 14K זהב צהוב משובץ יהלום

תיאור מוצר: תליון מגן דוד עם אבן ירושלמית 14K זהב צהוב היה בהשראת האתר שבו בנה אברהם מזבח לאלוקים, המקום שבו הקב"ה אמר ליעקב שאומות העולם יתברכו דרך משפחתו, הבטיח לתת לארץ ישראל הקדושה ירושה לאברהם, יעקב וצאצאיהם. סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי. מפרט שרשרת: זהב צהוב 14k, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 1.8 gr.

מחיר: 483.00 $ - $ 627.00

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • שרשרת יהלום בזהב מזהב ורוד
  • שרשרת מגן דוד מגן דוד לבן
  • שרשרת מגן דוד וזהב
  • תליון מגן דוד צהוב
  • תליון מגן דוד לבן
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)