שרשרת מגן דוד וזהב

שרשרת יהלום בזהב ורוד תליון מגן דוד לבן תליון מגן דוד צהוב שרשרת זהב ויהלום מגן דוד שרשרת מגן דוד מגן דוד לבן

שרשרת מגן דוד מזהב ויהלומים - ההווה המיוחד ביותר בהיסטוריה

בדרך כלל, כאשר מקבלים שרשרת זהב וזהב של מגן דוד, אנחנו לא נוטים לתהות אם יש סיפור מאחורי זה. באיזו תכיפות אנו רואים זהב ושרשרת יהלום מגן דוד שיש להם סיפור מרתק לספר ...? עם זאת, הדברים שונים תכשיטי מוריה כיוון שכל שרשראות מגן דוד הזהב והיהלום שלהן הן בעלים גאים של ביוגרפיות ייחודיות ויפות. לכל שרשרת מגן דוד יהלומי זהב ורוד, ולתליון מגן דוד יהלום מזהב לבן יש סיפור.

מגן דוד וזהב עם אבן ירושלמית
זהב ויהלום מגן דוד עם אבן ירושלמית

אוסף אבן מוריה: תליון מגן דוד צהוב עם אבן ירושלמית אותנטית בליבתה

המוריה תכשיטי אבן ירושלים האוסף הוא הפריט המרכזי של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), עסק בבעלות משפחתית של יהלומים שקיים למעלה מחמישים שנה. קולקציית האבן של מוריה ירושלים מגלמת מיזם ללא תחרות בתכשיטי יהלום משובחים. יצירת IDC - בית היהלומים - הזמנה לחוויה העמוקה של חתיכת שריד ירושלמי אמיתי כתכשיטים היסטוריים מסעירים - עבור מאמינים המבקשים לקרב את העיר האלוהית אליהם.

תליון מגן דוד צהוב
תליון מגן דוד צהוב

שרשרת מגן דוד זהב לבן לגבר - יצירה מקורית

אוסף האבן של מוריה ירושלים נוצר מתוך חזון שהיה למר אבי טוויסל. אמן תכשיטים ישראלי מפורסם שאבותיו התגוררו בירושלים מאות שנים, הוא הגה להחיות את ההיסטוריה המפוארת של ירושלים על ידי עיצוב מחדש של האבנים הארכאיות של הר הבית שצצו בחיים לצורה חדשה, ותפסו את דמיונם של כולם.

רקע שובה לב של מגן דוד יהלום מזהב לבן

ב- 1999 שמע אבי על החפירות הבלתי חוקיות שפגעו בהר הבית. המקום הוקם כדי להציל לפחות חלק מהממצאים הארכאיים שהיו קרובים לכיבוי. הוא העריך את קדושתם של היצירות הקלאסיות הללו ואת כוחם להצטרף לאנשים מכל רחבי העולם תחת המטריה הרוחנית של "ירושלים הקדושה".

תליון מגן דוד לבן
תליון מגן דוד לבן

זה כל כך יפה, כי לפעמים כאשר הכל נראה להיכשל, כל דבר פתאום קורה לשנות את זה לטובה. כשהגיעו החפירות הבלתי-רשומות, נראה כאילו כל דבר קדוש ומשמעותי ייזרק וימחק כמו איזה זבל חסר טעם. ובכל זאת, באירוע מבורך של אירועים, זה לא קרה. קרה משהו אחר, משהו שבזמן התרחשותו נתפס לא פחות מאשר נס. לכן, כל תליון מגן דוד מגן דוד לבן שנרכש ממוריה הוא מעין נס, מדגם שגרם להריסות וגסות, טד קדושה שחי על.

אבן ירושלמית עם תליון מגן דוד לבן
אבן ירושלמית עם תליון מגן דוד לבן

שרשרת מגן דוד יהלום ורד מזהב - שונה להפליא

לאחר שקיבל כל היתר חובה לשימוש באבנים מהחפירה בירושלים, אבי הציב את הרעיון שלו, וכך התעורר לחיים קולקציית מוריה הייחודית. בשום מקום אחר בעולם ניתן למצוא יהלום זהב וזהב מגן דוד בת מצווה ייחודית ובעלת ערך כמו אלה של מוריה. עתיקות עטופות בזהב ומכוסות יהלומים. כל תכשיט מגן דוד מזהב משובץ זהב מעלה את השאלה מהו הדבר היקר ביותר כאן: זהב ויהלומים או אלמנט עתיק ושקט?

מה שמתיר כאן הוא די מדהים. על ידי שילוב של אבנים עתיקות שנוקו על ידי הארכיאולוגים בפרויקט הניפוי ליד מוריה מוריה (המכונה "בית המקדש"), והקצאתן בצורה מסוימת, כל אחד יכול להיות בעל מרוצה של קטע מהיסטוריה המרשימה של ירושלים. זה אף פעם לא רק שרשרת יהלום בזהב וזהב שאתה קונה, אלא שרידי אספנות ושרידים אמיתיים.

שרשרת יהלום בזהב מזהב ורוד
שרשרת יהלום בזהב מזהב ורוד

תליון מגן דוד יהלום מזהב צהוב - תכשיטים עם מורשת

כל יצירה שנאספה על הר הבית כדי להיות חלק מהאוסף מעוצבת ומקוטלגת, ואז נועדה לשמר את הפשטות האורגנית שלה. התכשיטנים המיומנים של מוריה מארגנים ומניחים בצורה מדויקת את היהלומים וזהב באבן הטבעית באופן ידני, לבניית כישוף כישוף תכשיטי חמסה או, כאן, תליון מגן דוד, מעולם לא ניסתה בעבר באוסף משובח ואיכותי של תכשיטי יהלומים. תליוני מגן דוד צהוב מגיעים עם אבן מקורית של הר מוריה, המחובר באדיקות עם אבני חן וצהוב, לבן או ורוד, המציגים תכונה ייחודית של מורשת ורוחניות חסרי גיל.

קו המלוטש של יהלום זהב צהוב משובח יהלום תליוני מגן דוד משלב זהב, האצילים מכל המתכות, והיהלומים, אבני החן החזקות ביותר על פני כדור הארץ, עם אבן ירושלים העתיקה, המגלמת את החוסן, החשיבות והמוחלטות של העיר קדושה במשך אלפי שנים. כמו תכשיטי אמונה, האוסף מגיע לכוונה גבוהה זו על ידי שילוב של חומרים יפים המייצגים את עמידותה הנצחית של ירושלים, ערכה וקדושתה.

תליון מגן דוד צהוב עם אבן ירושלמית
תליון מגן דוד צהוב עם אבן ירושלמית

שרשרת מגן דוד מזהב ויהלום - גשר 3000 שנה

מוריה הוא השם המקראי של המקום שבו אברהם הגה את ההבנה של שלוש הדתות הגדולות; היהדות, הנצרות והאיסלאם. כיום, מוריה תכשיטים מעוררי השראה, לנוע עם הסגנון שלו ומסרים משמעותיים. תסתכל טוב על שרשראות זהב וזהב מגן דוד, ואתה תראה כי האלמנטים רוק טבעי הם יוצאי דופן, וכל אחד מהם יש משמעות היסטורית פרשנות. שברים אלה יכלו לעסוק בהקמתם של שלושת המקדשים, בתי-המשפט הארכאיים של ירושלים, אותם סלעים שאבותינו, נביאינו, מלכינו וחבריהם הפשוטים של ירושלים הלכו עליהם.

שרשרת מגן דוד וזהב
שרשרת מגן דוד וזהב

שרשרת מגן דוד ורד, צהוב או לבן - כל המתנות עם נשמה

אילו רק האבנים העתיקות בשרשראות מגן דוד הוורדות, הצהובות או הלבן היו יכולות לדבר, הן היו מעלות זיכרונות על כרוניקות יהודיות שלושת אלפים השנים האחרונות. מי שעונד את התכשיטים יוצאי הדופן האלה מהדהד את לחן האבנים ולכן הוא שגריר של התקליט המדהים של ירושלים. ירושלים היא עיר המקושרת לאנרגיה אנושית, לדבר ה '. דרך האבנים של מוריה, אתה זוכה לביטוי בלתי פוסק של מי שאנחנו ומה שאנחנו מאמינים בו.

 

שרשרת מגן דוד מגן דוד לבן
זהב לבן ויהלום שרשרת מגן דוד

מעולם לא היה רגע בו עבר והווה נפגשו בצורה כה ניתנת להשגה, הודות לתכשיטים. כל מי שיקנה שרשרת מגן דוד מזהב לבן מאוסף מוריה יהיה בעל נכבד של חפץ היסטורי אמיתי. סיפור על העבר שחי דרך אלגנטיות נצחית ומרץ האבן. זו לא רק שרשרת מגן דוד מזהב ויהלומים אלא מכונת זמן המקשרת בין כל מה שהיה, הוא ויהיה.

שרשרת מגן דוד וזהב
אוסף מוריה תליון הכוכב של דניאל משובץ זהב צהוב 14 קראט משובץ יהלום

שם מוצר: תליון מגן דוד 14K זהב צהוב משובץ יהלום

תיאור מוצר: תליון מגן דוד עם אבן ירושלמית 14K זהב צהוב היה בהשראת האתר שבו בנה אברהם מזבח לאלוקים, המקום שבו הקב"ה אמר ליעקב שאומות העולם יתברכו דרך משפחתו, הבטיח לתת לארץ ישראל הקדושה ירושה לאברהם, יעקב וצאצאיהם. סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי. מפרט שרשרת: זהב צהוב 14k, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 1.8 gr.

מחיר: 483.00 $ - $ 627.00

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • שרשרת יהלום בזהב מזהב ורוד
  • שרשרת מגן דוד מגן דוד לבן
  • שרשרת מגן דוד וזהב
  • תליון מגן דוד צהוב
  • תליון מגן דוד לבן
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)