אמונה תכשיטים

אמונה תכשיטים כריסטיאן פיש סמל כריסטיאן שרשראות מתנות רוחניות סמלים דתיים | שרשרת מגן דוד

אמונה תכשיטים כמו מתנות רוחניות הטוב ביותר

ידע הוא כוח, ואם אנחנו רוצים לקנות תליון סמל דגים נוצרי, א שרשרת זהב ichthus או שאולי תכשיטי יהלומים נוצריים או עבור עצמנו או יקירינו, אנו מעצימים את המתנה עם הידע שלנו על משמעותה.

בעוד היופי הוא מתנה הנשגב אלוהים בירך אותנו, בשילוב עם החומר, הוא נוגע עמוק יותר כמו זה מצית הליבה שלנו עם ידע מעבר חזותי.

סמלים דתיים בתכשיטי יהלומים נוצריים

(שמות 39: 10) "והם עלו על זה ארבע שורות אבנים. השורה הראשונה היתה שורה של אבני אודם, טופז ואזמרגד; (11) והשורה השנייה, טורקיז, ספיר ויהלום; (12) ואת השורה השלישית, אקסינת, אגאטה, ואת אחלמה; (13) ואת השורה הרביעית, beryl, a אוניקס, וג'ספר ".

כל האבנים האלה הוצגו על החזה של הכוהן הגדול כפי שהורה לו אלוהים.

כל פיסת ספרות קדושה שופעת סמלים. הם הקשר שלנו לאינטליגנציה גבוהה יותר: השפה החזותית שהיא הגשר שלנו בין החומר לרוחני.

סמלים הם בעלי משמעות משמעותיים, ואנו מפקידים אותם בכוונותיהם ובתקוותינו.
זו אחת הסיבות שאנחנו אוהבים תכשיטים סמליים.

כאשר אנו בוחרים תכשיטים, אומרים שרשראות נוצריות, של צורה מסוימת, זה משום שאנו כפרטים וכשותפים בקהילה מעניקים צורה זו למשמעות. אנחנו מעניקים הרבה חיבה וכוונה לתוך המאמר הנבחר.

אנשים שיש להם מתנות רוחניות, מי שמכיר את הרוח יכול לחוש ולתקשר באמצעות אבנים, מתכות או חפצים שיש להם סיפור לספר. מי שלא יכול לזהות את זה עדיין מעריך את זה כי הלב שלהם יודעים והם מאמינים.

תכשיטים סמלי: תליון דגים

המאמין אשר נושא אמונה תכשיטים סביב צווארם ​​יהיה מצויד טוב יותר כאשר מודעים למשמעותו כפי שהם בטח מתייחסים אליו ברגעים של ספק או הכרת תודה או כאשר מחפשים כוח. בנצרות, ישנם סמלים דתיים רבים, ואחד מהם הוא דגים.

תכשיטי אמונה
שרשראות נוצריות: שרשרת זהב ישוע

As an Evangelical, chances are you’re aware that besides being a simple, beautiful depiction of God’s creation fish pendant necklace embodies another, much more profound meaning since the fish – ichthys or ΙΧΘΥΣ in Biblical Greek – is a prominent symbol.

המילה ΙΧΘΥΣ היא ראשי תיבות שבהם כל אותיות מחזיקה משמעות נסתרת: אני עבור Ἰησοῦς, כלומר ישו; X עבור Χριστός, כלומר משוח או של אלוהים; Θ עבור Θεοῦ, כלומר של אלוהים; Y עבור Yἱός, כלומר בן; ו - Σ הוא עבור Σωτήρ, כלומר מושיע.

ברגע שאנחנו לומדים את זה, בכל פעם שאנחנו מחפשים דג זהב תליון זהב או לבקר בחנות של תכשיטי ירושלים עבור ישו דגים שרשרת זהב, אנו לזכור כי זה, למעשה, משהו הרבה יותר משמעותי אנחנו אחרי.

כריסטיאן שרשראות: כוכב של בית לחם תכשיטים

בכל שנה, בואו חג המולד אנו מזכירים המופע השמימי יוצא דופן, כאשר לפיד אלוהים הוביל שלושה Magi כדי עדים את בואו של ישוע, בנו. אור הכוכבים הגדול זרח באורח פלא באורח פלאי, בעודו נע בדרכים שלא עשו שום כוכב רגיל אחר. זה לא היה רק ​​כוכב, אלא שלט.

מתנות רוחניות
אמונה תכשיטים: כוכב שרשרת בית לחם

יש אומרים שזה מלאך, אחרים הניחו אותו לנס כמו הזמן הזה של השנה מלא אלה, ואת הניסים הם מהותי המסורות הנוצריות.

The ancients had presumed – Greeks, Romans, and the Hebrews – that astronomical phenomena portended fateful events such as a birth of great heroes or rulers.

כוכב התכשיטים בית לחם הוא דימויים יפים המתארים התערבות אלוהית, ולפעמים הוא מחזיק בתבניתו יותר מסמל אחד: להיות סימן לציון בואו של ישו והצלב שבו הוא נצלב.

כמו המילה של ישוע:
“Then Jesus said to his disciples, “If any of you wants to be my follower, you must turn from your selfish ways, take up your cross, and follow me.” (Matthew 16:24, NIV)

אם שרשרת הכוכבים שלך בבית לחם היא גם מחרוזת צלב בית לחם תלוי בעיצוב. במקרה זה, זה משפר את המטען הרוחני שלנו כדי להבחין כי צורת ההתחלה משתרע עם היבט של סוף, אשר בתורו אינו סופי כי ישו חזר. דימוי כוכב בית לחם הוא, אם כן, חוכמה ומשכיות.

There is also a delightful little flower that goes by the same name – Star of Bethlehem or Ornithogalum in Latin. This humble white flower with a yellow middle is nature’s symbol for the birth of Christ and his traits.

התכשיטים שאנו בוחרים נעשים כדי להתאים את הטעם החזותי שלנו ואת ההעדפות שלנו בעוד הסימבוליזם שלה הוא ההווה בפועל אנו רוצים מתנה עצמנו או אחרים.

תכשיטי עבודת יד מישראל: שרשרת מגן דוד מגן דוד

The tender little flower’s shape is bringing us right to this next Jewish symbol – Magen David. White with a yellow middle, it is not surprising that this flower has inspired the white gold diamond Star of David jewelry.

שרשרת מגן דוד
תכשיטי ירושלים: תליון מגן דוד

מגן דוד אקה מגן דוד קשורה תמיד עם יהדות וישראל. אף שלא צוין בספרי הקודש, הוא מוזכר ודן בטקסטים מיסטיים של הקבלה היהודית.

בתי כנסת רבים באירופה ובמקומות אחרים נשאו את אות מגן דוד. על עטיפת סידור אחד (ספר תפילה) שנמצא בפראג ב- 1512 היה החותם הבא:

“Each man beneath his flag according to the house of their fathers… and he will merit to להעניק מתנה אדירה על כל מי שתופס את מגן דוד ".

Star of David necklace men’s and women’s Judaica is a trendy and ever-classy choice, and not just amongst Jews. Handmade jewelry from Israel can be found in abundance in jewelry stores across old city Jerusalem. These, as well as unique jewelry stores in Tel-Aviv, see a steady flow of Christian folk, Evangelicals looking for that rare Magen David diamond or rose gold Star of David necklace to take back home.

תכשיטי מוריה

בגלל הזיקה המיוחדת בין האוונגליסטים לעם ישראל, נמשכים רבים מן הראשונים סמליות יהודית. כדי להזכיר זאת, נזכור כי בית לחם, אשר ספרי הבשורה של מתיו ולוק מדברים כמקום הולדתו של ישוע, היא העיר שבה התנ"ך העברי מסמל את עיר דוד המקורית. אותה עיר שהפכה לימים לירושלים העירונית העתיקה.

חנות תכשיטים אחת בעיר העתיקה בירושלים העלתה דרך להביא ללקוחותיה לא רק מתכת יקרה, פנינה וסמל, אלא חומר פיזי ממשי מארץ הקודש, אבןה. החנות הזאת היא מוריה תכשיטים.

תכשיטי עבודת יד מישראל
סמלים דתיים תכשיטים מישראל

סמלי הדת שלהם בעולם מעצבי תכשיטים ישראלים הם שיחה מרתקת בין יהלום, זהב ואבן ירושלמית מקורית. אפשר לומר שזה השילוש הקדוש של עשיית תכשיטים.

אמונה תכשיטים כריסטיאן פיש סמל כריסטיאן שרשראות מתנות רוחניות סמלים דתיים | שרשרת מגן דוד

Faith Jewelry & Religious Symbols

שם מוצר: כוכב תליון בית לחם ויהלום

תיאור מוצר: This star of bethlehem Pendant features sparkling 0.145 ct. diamonds of different clarity grades and Jerusalem stone in 18K rose gold. The sheen of the 18K rose gold adds an understated complement and twinkling 0.145 ct. diamonds – eternal elegance through the centuries. The chain style is offered according to what we have in stock. The chain specification: 18k rose gold, length 50 cm, average weight 2.1 gr.

מחיר: 2,233.00 $ - $ 2,443.00

מַטְבֵּעַ: דולר אמריקאי

זמינות: במלאי

  • אמונה תכשיטים
  • סמל הנוצרי
  • כריסטיאן שרשראות
  • סמל דתי
  • שרשרת מגן דוד
4.7
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)