אמונה תכשיטים

אמונה תכשיטים כריסטיאן פיש סמל כריסטיאן שרשראות מתנות רוחניות סמלים דתיים | שרשרת מגן דוד

אמונה תכשיטים כמו מתנות רוחניות הטוב ביותר

ידע הוא כוח, ואם אנחנו רוצים לקנות תליון סמל דגים נוצרי, א שרשרת זהב ichthus או שאולי תכשיטי יהלומים נוצריים או עבור עצמנו או יקירינו, אנו מעצימים את המתנה עם הידע שלנו על משמעותה.

בעוד היופי הוא מתנה הנשגב אלוהים בירך אותנו, בשילוב עם החומר, הוא נוגע עמוק יותר כמו זה מצית הליבה שלנו עם ידע מעבר חזותי.

סמלים דתיים בתכשיטי יהלומים נוצריים

(שמות 39: 10) "והם עלו על זה ארבע שורות אבנים. השורה הראשונה היתה שורה של אבני אודם, טופז ואזמרגד; (11) והשורה השנייה, טורקיז, ספיר ויהלום; (12) ואת השורה השלישית, אקסינת, אגאטה, ואת אחלמה; (13) ואת השורה הרביעית, beryl, a אוניקס, וג'ספר ".

כל האבנים האלה הוצגו על החזה של הכוהן הגדול כפי שהורה לו אלוהים.

כל פיסת ספרות קדושה שופעת סמלים. הם הקשר שלנו לאינטליגנציה גבוהה יותר: השפה החזותית שהיא הגשר שלנו בין החומר לרוחני.

סמלים הם בעלי משמעות משמעותיים, ואנו מפקידים אותם בכוונותיהם ובתקוותינו.
זו אחת הסיבות שאנחנו אוהבים תכשיטים סמליים.

כאשר אנו בוחרים תכשיטים, אומרים שרשראות נוצריות, של צורה מסוימת, זה משום שאנו כפרטים וכשותפים בקהילה מעניקים צורה זו למשמעות. אנחנו מעניקים הרבה חיבה וכוונה לתוך המאמר הנבחר.

אנשים שיש להם מתנות רוחניות, מי שמכיר את הרוח יכול לחוש ולתקשר באמצעות אבנים, מתכות או חפצים שיש להם סיפור לספר. מי שלא יכול לזהות את זה עדיין מעריך את זה כי הלב שלהם יודעים והם מאמינים.

תכשיטים סמלי: תליון דגים

המאמין אשר נושא אמונה תכשיטים סביב צווארם ​​יהיה מצויד טוב יותר כאשר מודעים למשמעותו כפי שהם בטח מתייחסים אליו ברגעים של ספק או הכרת תודה או כאשר מחפשים כוח. בנצרות, ישנם סמלים דתיים רבים, ואחד מהם הוא דגים.

תכשיטי אמונה
שרשראות נוצריות: שרשרת זהב ישוע

כאוונגליסט, רוב הסיכויים שאתה מודע לכך שמלבד היותך תיאור פשוט ויפה של שרשרת תליון הדגים של בריאת אלוהים מגלם משמעות אחרת, הרבה יותר עמוקה, מכיוון שהדגים - Ichthys או ΙΧΘΥΣ ביוונית המקראית - הוא סמל בולט.

המילה ΙΧΘΥΣ היא ראשי תיבות שבהם כל אותיות מחזיקה משמעות נסתרת: אני עבור Ἰησοῦς, כלומר ישו; X עבור Χριστός, כלומר משוח או של אלוהים; Θ עבור Θεοῦ, כלומר של אלוהים; Y עבור Yἱός, כלומר בן; ו - Σ הוא עבור Σωτήρ, כלומר מושיע.

ברגע שאנחנו לומדים את זה, בכל פעם שאנחנו מחפשים דג זהב תליון זהב או לבקר בחנות של תכשיטי ירושלים עבור ישו דגים שרשרת זהב, אנו לזכור כי זה, למעשה, משהו הרבה יותר משמעותי אנחנו אחרי.

כריסטיאן שרשראות: כוכב של בית לחם תכשיטים

בכל שנה, בואו חג המולד אנו מזכירים המופע השמימי יוצא דופן, כאשר לפיד אלוהים הוביל שלושה Magi כדי עדים את בואו של ישוע, בנו. אור הכוכבים הגדול זרח באורח פלא באורח פלאי, בעודו נע בדרכים שלא עשו שום כוכב רגיל אחר. זה לא היה רק ​​כוכב, אלא שלט.

מתנות רוחניות
אמונה תכשיטים: כוכב שרשרת בית לחם

יש אומרים שזה מלאך, אחרים הניחו אותו לנס כמו הזמן הזה של השנה מלא אלה, ואת הניסים הם מהותי המסורות הנוצריות.

הקדמונים שיערו - יוונים, רומאים ועברים - שתופעות אסטרונומיות מעידות על אירועים גורליים כמו לידת גיבורים גדולים או שליטים.

כוכב התכשיטים בית לחם הוא דימויים יפים המתארים התערבות אלוהית, ולפעמים הוא מחזיק בתבניתו יותר מסמל אחד: להיות סימן לציון בואו של ישו והצלב שבו הוא נצלב.

כמו המילה של ישוע:
"ואז אמר ישוע לתלמידיו," אם מישהו מכם רוצה להיות חסיד שלי, עליכם לפנות את הדרכים האנוכיות שלך, קח את הצלב שלך ועקוב אחרי. " (מתיו 16:24, NIV)

אם שרשרת הכוכבים שלך בבית לחם היא גם מחרוזת צלב בית לחם תלוי בעיצוב. במקרה זה, זה משפר את המטען הרוחני שלנו כדי להבחין כי צורת ההתחלה משתרע עם היבט של סוף, אשר בתורו אינו סופי כי ישו חזר. דימוי כוכב בית לחם הוא, אם כן, חוכמה ומשכיות.

יש גם פרח קטן ומענג הנושא את אותו השם - כוכב בית לחם או אורניטוגאלום בלטינית. פרח לבן צנוע זה עם אמצע צהוב הוא סמל הטבע להולדת ישו ותכונותיו.

התכשיטים שאנו בוחרים נעשים כדי להתאים את הטעם החזותי שלנו ואת ההעדפות שלנו בעוד הסימבוליזם שלה הוא ההווה בפועל אנו רוצים מתנה עצמנו או אחרים.

תכשיטי עבודת יד מישראל: שרשרת מגן דוד מגן דוד

צורת הפרח הקטן והרך מביאה אותנו ממש לסמל היהודי הבא הזה - מגן דוד. לבן עם אמצע צהוב, אין זה מפתיע שפרח זה נתן השראה לתכשיטי מגן דוד של היהלום הלבן.

שרשרת מגן דוד
תכשיטי ירושלים: תליון מגן דוד

מגן דוד אקה מגן דוד קשורה תמיד עם יהדות וישראל. אף שלא צוין בספרי הקודש, הוא מוזכר ודן בטקסטים מיסטיים של הקבלה היהודית.

בתי כנסת רבים באירופה ובמקומות אחרים נשאו את אות מגן דוד. על עטיפת סידור אחד (ספר תפילה) שנמצא בפראג ב- 1512 היה החותם הבא:

"כל איש מתחת לדגלו לפי בית אבותיהם ... והוא יזכה ל להעניק מתנה אדירה על כל מי שתופס את מגן דוד ".

שרשרת מגן דוד של יודאיקה לגברים ולנשים היא בחירה אופנתית ואיכותית ולא רק בקרב יהודים. תכשיטים בעבודת יד מישראל ניתן למצוא בשפע בחנויות התכשיטים ברחבי העיר העתיקה בירושלים. אלה, כמו גם חנויות תכשיטים ייחודיות בתל אביב, רואים זרימה קבועה של אנשים נוצרים, אוונגליסטים המחפשים את היהלום הנדיר הזה של מגן דוד או שרשרת מגן דוד ורוד מזהב להחזיר הביתה.

תכשיטי מוריה

בגלל הזיקה המיוחדת בין האוונגליסטים לעם ישראל, נמשכים רבים מן הראשונים סמליות יהודית. כדי להזכיר זאת, נזכור כי בית לחם, אשר ספרי הבשורה של מתיו ולוק מדברים כמקום הולדתו של ישוע, היא העיר שבה התנ"ך העברי מסמל את עיר דוד המקורית. אותה עיר שהפכה לימים לירושלים העירונית העתיקה.

חנות תכשיטים אחת בעיר העתיקה בירושלים העלתה דרך להביא ללקוחותיה לא רק מתכת יקרה, פנינה וסמל, אלא חומר פיזי ממשי מארץ הקודש, אבןה. החנות הזאת היא מוריה תכשיטים.

תכשיטי עבודת יד מישראל
סמלים דתיים תכשיטים מישראל

סמלי הדת שלהם בעולם מעצבי תכשיטים ישראלים הם שיחה מרתקת בין יהלום, זהב ואבן ירושלמית מקורית. אפשר לומר שזה השילוש הקדוש של עשיית תכשיטים.

אמונה תכשיטים כריסטיאן פיש סמל כריסטיאן שרשראות מתנות רוחניות סמלים דתיים | שרשרת מגן דוד

תכשיטי אמונה וסמלים דתיים

שם מוצר: כוכב תליון בית לחם ויהלום

תיאור מוצר: כוכב זה של תליון בית לחם כולל 0.145 קראט נוצץ. יהלומים בדרגות בהירות שונות ואבן ירושלמית בזהב 18 קראט. הברק של זהב הוורוד 18K מוסיף השלמה מאופקת ומנצנצת 0.145 קראט. יהלומים - אלגנטיות נצחית לאורך מאות שנים. סגנון השרשרת מוצע לפי מה שיש לנו במלאי. מפרט השרשרת: זהב ורוד 18 קראט, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 2.1 גרם.

מחיר: 2,233.00 $ - $ 2,443.00

מַטְבֵּעַ: דולר אמריקאי

זמינות: במלאי

  • אמונה תכשיטים
  • סמל הנוצרי
  • כריסטיאן שרשראות
  • סמל דתי
  • שרשרת מגן דוד
4.7
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)