האוסף

אוסף אווה

“Listen to me, my people; hear me, my nation: Instruction will go out from me; my justice will become a light to the nations. My righteousness draws near speedily, my salvation is on the way, and my arm will bring justice to the nations. The islands will look to me and wait in hope for my arm”. ישעיהו 51: 4
קולקציית התכשיטים המפוארת של אווה נוצרה בהשראת הסמלים הכריזמטיים האוונגליסטים של חופש, הגנה ומנהיגות ערה בשבח ועבודה. קולקציית אווה מציעה דרך חדשה לחלוטין לחוות תליוני יהלומים משובחים. אבן ירושלמית אותנטית שנבחרה בזהירות תחבר אותך לאורך דורות בעבר ובעתיד המשמר את ההיסטוריה הזוהרת של הר הבית. כל תכשיטים משובחים של אווה מיוצרים בעבודת יד בטכניקות עיבוד מתכת מסורתיות וכן פריטים המיוצרים באמצעות הטכנולוגיות החדישות ביותר. מה שקושר את הקולקציה האקלקטית הזו היא המסירות שלנו לעיצוב יוצא דופן ולא שגרתי. תליוני יהלומי אווה ישקפו את האינדיבידואליות שלך ויתפסו את לבך. אוסף תכשיטים משובחים זה יוצא במהדורה מוגבלת ל- 777 תכשיטים.

לַחקוֹר

אוסף אווה

כל תליון אווה כולל יהלומים נוצצים של ציוני בהירות שונים ואבן ירושלמית בזהב טהור של 18K בצבע ורד, לבן וצהוב. ברק של זהב 18K מוסיף משלימים מאורעות ויהלומים מנצנצים - אלגנטיות נצחית במשך מאות שנים.

אתה יכול להיות מעוניין גם זה: