האוסף

אוסף אווה

“הקשיבו לי, עמי; שמע אותי, עמי: ההוראה תצא ממני; הצדק שלי יהפוך לאור לאומות. צדקתי מתקרבת במהירות, ישועתי בדרך, וזרועי תביא צדק לאומות. האיים יסתכלו אליי ויחכו בתקווה לזרועי ”. ישעיהו 51: 4
קולקציית התכשיטים המפוארת של אווה נוצרה בהשראת הסמלים הכריזמטיים האוונגליסטים של חופש, הגנה ומנהיגות ערה בשבח ועבודה. קולקציית אווה מציעה דרך חדשה לחלוטין לחוות תליוני יהלומים משובחים. אבן ירושלמית אותנטית שנבחרה בזהירות תחבר אותך לאורך דורות בעבר ובעתיד המשמר את ההיסטוריה הזוהרת של הר הבית. כל תכשיטים משובחים של אווה מיוצרים בעבודת יד בטכניקות עיבוד מתכת מסורתיות וכן פריטים המיוצרים באמצעות הטכנולוגיות החדישות ביותר. מה שקושר את הקולקציה האקלקטית הזו היא המסירות שלנו לעיצוב יוצא דופן ולא שגרתי. תליוני יהלומי אווה ישקפו את האינדיבידואליות שלך ויתפסו את לבך. אוסף תכשיטים משובחים זה יוצא במהדורה מוגבלת ל- 777 תכשיטים.

לַחקוֹר

אוסף אווה

כל תליון אווה כולל יהלומים נוצצים של ציוני בהירות שונים ואבן ירושלמית בזהב טהור של 18K בצבע ורד, לבן וצהוב. ברק של זהב 18K מוסיף משלימים מאורעות ויהלומים מנצנצים - אלגנטיות נצחית במשך מאות שנים.

אין מוצר התואם את הקריטריונים שלך.

אתה יכול להיות מעוניין גם זה: