עגילים ליום הולדתה

עגילים דתיים עבורה | עגילי דת מתנה | עגילי ירושלים עבורה | עגילי חתונה עבורה | עגילי חתונה מתנה | עגילי ירושלים מתנה | עגילי יום הולדת עבורה | עגילי יום הולדת מתנה | עגילים עבורה | עגילי מתנה

עגילי ירושלים בשבילה - מתנה מיוחדת וייחודית שכזו

כשאנחנו מחפשים לקנות עגילי זהב ליום ההולדת שלה או לחתונה, אנחנו לא נוטים לשאול אם יש סיפור שמתאים למתנות הפוטנציאליות. לא פעם אנו נתקלים בעגילים דתיים ליום ההולדת שלה או לחתונה, עם סיפור מרתק לספר. עם זאת, במוריה חנות תכשיטים בעיר העתיקה בירושליםאנו עושים זאת, בהתחשב בכך שכל העגילים הירושלמים שלהם ליום הולדתה הם בעלי סיפור ייחודי ומרתק. מאחורי כל סט עגילים דתיים ליום הולדתה או חתונתה, יש סיפור.

עגילי חתונה ליומה המיוחד
עגילי חתונה ליומה המיוחד

אוסף מוריה: עגילי חתונה מזהב בשבילה - אבן ירושלמית אותנטית בתכשיטים

אוסף מוריה הוא ספינת הדגל של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), עסק יהלומים בבעלות משפחתית מזה למעלה מ- 5 עשורים. הקולקציה של מוריה היא, למעשה, מפעל שאין דומה לו בתכשיטים משובחים שכן הוא מאפשר לנו את החוויה העמוקה של החזקת פריט עם שריד ירושלמי אמיתי שמקורו בגרעין האלוהי של העולם.

עגילים דתיים ליום הולדתה - נולד הייחודיות

אוסף תכשיטי אבן מוריה מקורו בחזון של צורף ישראלי בכיר, מר אבי תיסלל. אוסף התכשיטים המהמם שהביא מר תוויסל מצית מחדש את ימיה המפוארים של ירושלים על ידי סידור מחדש של ההריסות העתיקות של הר הבית, שהוחזרו למציאות בצורה משתנה, לוכד את דמיונם של כולם.

עגילי זהב ואודם ליום הולדתה
עגילי זהב ואודם ליום הולדתה

עגילי יום הולדת בשבילה - רקע מקורי

בסוף שנות התשעים שמע אבי על החפירות הבלתי מורשות שפגעו בהר הבית. מרכז התנדבות הוסדר להציל לפחות חלק מהאוצרות הארכאיים שהיו קרובים למיגור. כעוזרו המוערך של ניסיון ההצלה, הוא הבין משהו. הוא הבין שהרוחניות של היצירות הארכאיות הללו יכולה להצטרף לאנשים מכל רחבי העולם תחת המטריה של "ירושלים הקדושה." זה נפלא שלפעמים כאשר נראה שהכל אבוד, פתאום דבר אחר מסתובב לטובה.

כאשר התרחשו החפירות הרות האסון, נראה היה שכל דבר קדוש ומשמעותי יבוא להשתחרר ואבד כמו איזה זבל לא חשוב. עם זאת, למרבה המזל, זה לא קרה. דבר אחר לגמרי קרה; דבר שברגע התרחשותו נתפס לא פחות מנס. זו הסיבה שכל זוג עגילי יום הולדת עבורה, שנקנו ממוריה תכשיטים ויודאיקה, הוא נס קטן, מדגם שחי חורבן ואכזריות, נתח קדושה שמספק השראה.

עגילים ליום הולדתה - מתנת בת המצווה המושלמת
עגילים ליום ההולדת שלה - המתנה המושלמת לבת מצווה

עגילי ירושלים ליום הולדתה - טהורים ומובחנים

לאחר שקיבל את כל האישורים הדרושים לשימוש באבנים מחפירת הר הבית, אבי המשיך להעלות את חזונו, וכך נוצר אוסף מוריה יוצא הדופן. בשום מקום על הפלנטה לא יכול אדם למצוא עגילי ירושלים ליום הולדתה, או תליון שרשרת מגן דוד עבור בר המצווה שלו, ייחודי וחשוב כמו אלה שנוצרו על ידי צורפי מוריה. חפצים המתוארים במתכות יקרות ומכוסים באבני חן. כל זוג עגילים ירושלמיים ליום הולדתה גורם לאנשים לשאול מה חשוב יותר: הזהב והאבני חן או האבן הישנה והלא מסובכת?

זה די מדהים מה שמתפתח כאן. על ידי שילוב של פיסות אבן עתיקות שהוכנו על ידי עובדי פרויקט ההנפה בהר הבית והצבתם בתוך עיצוב ייחודי, כל אחד יכול להחזיק קטע מההיסטוריה המנצחת של ירושלים.

עגילי חתונה בשבילה - תכשיטים שמתאימים

כל נתח שנקטף במנט מוריה כדי להשתתף באוסף נחתך ומסווג באופן השומר על טוהר הילידים. התכשיטנים הבקיאים של מוריה מארגנים ומשבצים בקפדנות את היהלומים והמתכת באבן הטבעית באופן ידני, כדי לבנות עדות חזותית מדהימה, בשונה מכל מה שנעשה בעבר באוסף תכשיטי יהלומים איכותיים, במהדורה מוגבלת. עגילי החתונה הללו מבחינתה מתגלים עם חפץ אמיתי מהר מוריה, אשר צמוד באדיבות אבנים יקרות וזהב צהוב, לבן או ורוד, ויוצר דבר שאין שני לו של רוחניות ומורשת.

אוסף מוריה קו עוצר נשימה של עגילי חתונת יהלומים משובחים במהדורה מיוחדת לשזורים בזהב, המתכת האצילית ביותר, ויהלומים, המינרלים הקשים ביותר בכוכב הלכת, עם אבן ירושלמית המצביעים על חיוניותה של העיר, ורוחניות שאין כמוהו במשך יותר מ- 3,000 שנים. כתכשיטים רוחניים, האוסף משיג מטרה זו על ידי עבודה עם חומרים מעודנים המציגים את כוחה, הערך והטהרה של ירושלים דרך תכשיטי יודאיקה מישראל.

עגילי יהלומי זהב ורדים ליום הולדתה
עגילי יהלומי זהב ורדים ליום הולדתה

עגילים דתיים ליום הולדתה - גשר מקראי במשך מאות שנים

מוריה הוא שמו המקראי של המקום עליו אברהם אברהם את האמונה באל יחיד וזרע זרע של שלוש אמונות מרכזיות. בימינו, מוריה הוא קסם מעוטר, פריט תכשיטים, הנוגע ביופיו ובנושאי הרוחניות שלו. התבונן היטב בעגילים הדתיים ליום הולדתה, תזהי שאלמנטים של רוק אלה מדהימים שכן לכל אחד מהם יש תמצית ונקודת מבט היסטורית. אפשר היה להשתמש באבנים אלה בבניין מקדש הורדוס ובנתיבים העתיקים של 3000 של העיר הקדושה.

עגילי יום הולדת בשבילה - הווה עם נשמה

אם הסלעים בעגילי ההולדת ההיא עבורה בת מצווה יכול היה לדבר, הם היו נזכרים בכרוניקה היהודית של 3000 השנים האחרונות. מי שעוטה תכשיטים אלה מהדהדת את קריאת החפץ, ולכן היא שגרירה של הסיפור הכושף של ירושלים. ירושלים קשורה ללב האנושי, לדרכי ה '. קולקציית מוריה באה לידי ביטוי באמצעות תכשיטים במהדורה מוגבלת בפריסות מפוארות, כמו ייחודיות תליוני חמסה ואחרים, כולם רשומים וממוספרים בתעודת מקוריות, הקובעים את מקור האבנים: ירושלים, מקום התשוקה, עיר השלום הגדולה.

עגילי יהלומי אבן ירושלמים עבורה
עגילי יהלומי אבן ירושלמים עבורה

מעולם לא בהיסטוריה של זהב ויהלום תכשיטים היו שם רגע בו עבר והווה הצטרפו בדרך כה מושגת. מי שמקבל אוסף עגילי יום הולדת ליום הולדתה מהאוסף של מוריה הולך להיות בעל סיפוק של יצירה היסטורית אמיתית. תיאור של העבר שנמשך דרך היופי האלמותי ונמרצות האבן.

עגילי זהב בשבילה
  • עגילי מתנה
  • עגילי חתונה מתנה
  • עגילים דתיים עבורה
  • עגילי דתיים מתנה
  • עגילי ירושלים עבורה
  • עגילי חתונה עבורה
  • עגילי ירושלים מתנה
  • עגילי יום הולדת עבורה
  • עגילי יום הולדת מתנה
  • עגילים עבורה
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)