עגילים ליום הולדתה

עגילים דתיים עבורה | עגילי דת מתנה | עגילי ירושלים עבורה | עגילי חתונה עבורה | עגילי חתונה מתנה | עגילי ירושלים מתנה | עגילי יום הולדת עבורה | עגילי יום הולדת מתנה | עגילים עבורה | עגילי מתנה

Jerusalem Earrings For Her – Such A Special & Unique Gift

When we look to buy gold earrings for her birthday or a wedding, we aren’t inclined to ask if there is a story that goes with the potential gifts. It isn’t frequently that we encounter religious earrings for her birthday or a wedding, with an engaging story to tell. However, in Moriah חנות תכשיטים בעיר העתיקה בירושליםאנו עושים זאת, בהתחשב בכך שכל העגילים הירושלמים שלהם ליום הולדתה הם בעלי סיפור ייחודי ומרתק. מאחורי כל סט עגילים דתיים ליום הולדתה או חתונתה, יש סיפור.

עגילי חתונה ליומה המיוחד

The Moriah Collection: Gold Wedding Earrings For Her – Authentic Jerusalem Stone In Jewelry

אוסף מוריה הוא ספינת הדגל של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), עסק יהלומים בבעלות משפחתית מזה למעלה מ- 5 עשורים. הקולקציה של מוריה היא, למעשה, מפעל שאין דומה לו בתכשיטים משובחים שכן הוא מאפשר לנו את החוויה העמוקה של החזקת פריט עם שריד ירושלמי אמיתי שמקורו בגרעין האלוהי של העולם.

עגילים דתיים ליום הולדתה - נולד הייחודיות

אוסף תכשיטי אבן מוריה מקורו בחזון של צורף ישראלי בכיר, מר אבי תיסלל. אוסף התכשיטים המהמם שהביא מר תוויסל מצית מחדש את ימיה המפוארים של ירושלים על ידי סידור מחדש של ההריסות העתיקות של הר הבית, שהוחזרו למציאות בצורה משתנה, לוכד את דמיונם של כולם.

עגילי זהב ואודם ליום הולדתה

Birthday Earrings For Her – Original Background

בסוף שנות התשעים שמע אבי על החפירות הבלתי מורשות שפגעו בהר הבית. מרכז התנדבות הוסדר להציל לפחות חלק מהאוצרות הארכאיים שהיו קרובים למיגור. כעוזרו המוערך של ניסיון ההצלה, הוא הבין משהו. הוא הבין שהרוחניות של היצירות הארכאיות הללו יכולה להצטרף לאנשים מכל רחבי העולם תחת המטריה של "ירושלים הקדושה." זה נפלא שלפעמים כאשר נראה שהכל אבוד, פתאום דבר אחר מסתובב לטובה.

כאשר התרחשו החפירות הרות האסון, נראה היה שכל דבר קדוש ומשמעותי יבוא להשתחרר ואבד כמו איזה זבל לא חשוב. עם זאת, למרבה המזל, זה לא קרה. דבר אחר לגמרי קרה; דבר שברגע התרחשותו נתפס לא פחות מנס. זו הסיבה שכל זוג עגילי יום הולדת עבורה, שנקנו ממוריה תכשיטים ויודאיקה, הוא נס קטן, מדגם שחי חורבן ואכזריות, נתח קדושה שמספק השראה.

earrings for her birthday – the perfect Bat Mitzvah gift

עגילי ירושלים ליום הולדתה - טהורים ומובחנים

לאחר שקיבל את כל האישורים הדרושים לשימוש באבנים מחפירת הר הבית, אבי המשיך להעלות את חזונו, וכך נוצר אוסף מוריה יוצא הדופן. בשום מקום על הפלנטה לא יכול אדם למצוא עגילי ירושלים ליום הולדתה, או תליון שרשרת מגן דוד עבור בר המצווה שלו, ייחודי וחשוב כמו אלה שנוצרו על ידי צורפי מוריה. חפצים המתוארים במתכות יקרות ומכוסים באבני חן. כל זוג עגילים ירושלמיים ליום הולדתה גורם לאנשים לשאול מה חשוב יותר: הזהב והאבני חן או האבן הישנה והלא מסובכת?

זה די מדהים מה שמתפתח כאן. על ידי שילוב של פיסות אבן עתיקות שהוכנו על ידי עובדי פרויקט ההנפה בהר הבית והצבתם בתוך עיצוב ייחודי, כל אחד יכול להחזיק קטע מההיסטוריה המנצחת של ירושלים.

Wedding Earrings For Her – Jewelry That Matters

Every piece harvested on Mnt Moriah to participate in the Collection is cut and categorized in a way that maintains its native purity. Moriah’s knowledgeable jewelers scrupulously organize and inlay the diamonds and metal in the natural stone manually, to construct an incredible visual testimony, unlike anything done previously in top quality, limited edition diamond jewelry collection. These wedding earrings for her come to fore with a genuine artifact from Moriah Mount that is graciously adjoined with precious stones and yellow, white or rose gold, forming an unparalleled thing of abiding spirituality and legacy.

אוסף מוריה קו עוצר נשימה של עגילי חתונת יהלומים משובחים במהדורה מיוחדת לשזורים בזהב, המתכת האצילית ביותר, ויהלומים, המינרלים הקשים ביותר בכוכב הלכת, עם אבן ירושלמית המצביעים על חיוניותה של העיר, ורוחניות שאין כמוהו במשך יותר מ- 3,000 שנים. כתכשיטים רוחניים, האוסף משיג מטרה זו על ידי עבודה עם חומרים מעודנים המציגים את כוחה, הערך והטהרה של ירושלים דרך תכשיטי יודאיקה מישראל.

עגילי יהלומי זהב ורדים ליום הולדתה

Religious Earrings For Her Birthday – Biblical Bridge Over Centuries

מוריה הוא שמו המקראי של המקום עליו אברהם אברהם את האמונה באל יחיד וזרע זרע של שלוש אמונות מרכזיות. בימינו, מוריה הוא קסם מעוטר, פריט תכשיטים, הנוגע ביופיו ובנושאי הרוחניות שלו. התבונן היטב בעגילים הדתיים ליום הולדתה, תזהי שאלמנטים של רוק אלה מדהימים שכן לכל אחד מהם יש תמצית ונקודת מבט היסטורית. אפשר היה להשתמש באבנים אלה בבניין מקדש הורדוס ובנתיבים העתיקים של 3000 של העיר הקדושה.

Birthday Earrings For Her – Present With A Soul

אם הסלעים בעגילי ההולדת ההיא עבורה בת מצווה could speak, they would be recalling Jewish chronicles of the last 3000 years. She who puts on this jewelry echoes the call of the artifact and is, therefore, an ambassador of Jerusalem’s spellbinding story. Jerusalem is connected to the human heart, to the ways of G-d. The Moriah Collection is manifested through limited edition jewelry in magnificent layouts, the likes of unique תליוני חמסה ואחרים, כולם רשומים וממוספרים בתעודת מקוריות, הקובעים את מקור האבנים: ירושלים, מקום התשוקה, עיר השלום הגדולה.

עגילי יהלומי אבן ירושלמים עבורה

מעולם לא בהיסטוריה של זהב ויהלום תכשיטים היו שם רגע בו עבר והווה הצטרפו בדרך כה מושגת. מי שמקבל אוסף עגילי יום הולדת ליום הולדתה מהאוסף של מוריה הולך להיות בעל סיפוק של יצירה היסטורית אמיתית. תיאור של העבר שנמשך דרך היופי האלמותי ונמרצות האבן.

עגילי זהב בשבילה
  • עגילי מתנה
  • עגילי חתונה מתנה
  • עגילים דתיים עבורה
  • עגילי דתיים מתנה
  • עגילי ירושלים עבורה
  • עגילי חתונה עבורה
  • עגילי ירושלים מתנה
  • עגילי יום הולדת עבורה
  • עגילי יום הולדת מתנה
  • עגילים עבורה
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)