שרשרת מגן דוד

שרשרת מגן דוד יהודית תליון מגן דוד מגן דוד צהוב שרשרת מגן דוד תליוני יהלום מגן דוד תליון יהלומים וזהב

שרשראות מגן דוד הייחודיות והמיוחדות ביותר

באופן קבוע, כשאנחנו מקבלים שרשרת מגן דוד יהודי, אנחנו לא נוטים לתהות האם יש לזה סיפור. אנשים בדרך כלל שופטים תכשיטים על פי מראהם ומחירם. לא לעתים קרובות אנו רואים תליוני יהלום מגן דוד מזהב או יותר מכך, חנות תכשיטים שלמה עם סיפור מופלא מאחוריהם.

עם זאת, תכשיטי מוריה ויודאיקה יש לו. כל יהלומי מגן דוד היהלומים ותליוני הזהב הם הבעלים הגאים של סיפור יוצא דופן ומרתק. יש סיפור מאחורי כל שרשרת מגן דוד יהלום וכל תליון מגן דוד.

כוכב דוד שרשרת יהלומים 18K עלה זהב
כוכב דוד שרשרת יהלומים 18K עלה זהב

אוסף אבן מוריה: זהב ויהלומים - מחרוזת מגן דוד יהודית עם לב אבן ירושלמית אותנטית

אוסף מוריה הוא מערך הפעמונים של המרכז הבינתחומי - מרכז היהלומים הישראלי, עסק בבעלות משפחתית של יהלומים שקיים למעלה מחמישים שנה. קולקציית האבן של מוריה ירושלים נולדה במרכז הבינתחומי - בית היהלומים - כדי להפיץ את המשמעות של קיום תכשיט עם שריד ירושלמי אמיתי מהליבה הקדושה של העולם כתכשיטים דתיים מעוררי השראה. סוג התכשיטים שעושים בר מצווה מושלם ו בת מצווה.

מגן דוד מגן דוד צהוב
מגן דוד מגן דוד צהוב

תליון יהלומי מגן דוד זהב צהוב - מקוריות משוחררת

פרויקט אבן האבן של מוריה נולד מתוך חזון של אבי אבי טביסל, בעל מלאכה ישראלי, אשר משפחתו התגוררה בירושלים במשך יותר מ -10 7. אוסף מדהים של תכשיטי ירושלים שנברא על ידי מר תביסל, מחזיר את ימי התהילה של ירושלים על ידי אספקת האבנים הקדומות של הר הבית, שהצילו חזרה לנוכח צורה חדשה.

תליון יהלומים בזהב לבן
כוכב זהב לבן תליון יהלומים

תליוני יהלום מגן דוד הזהב - רקע מוזר

בשנת 1999 למד אבי על החפירות הבלתי חוקיות שפגעו בהר הבית. אורגנה פעולה להצלת חלק מהאוצרות הנפלאים שכמעט הושמדו. אבי היה תורם בולט למאמץ הגאולה, והיה מודע למשהו. הוא חשב שהרוחניות של היסודות העתיקים האלה יכולה לחבר בין חסידים מכל רחבי העולם תחת רעיון רוחני אחד של 'ירושלים הקדושה'. נראה מופלא שלפעמים כאשר הכל נראה כושל, פתאום דבר נוסף הופך את הכל לטובה. כאשר התרחשו החפירות הלא נכונות, נראה כאילו כל הקודש והמשמעותי ייגרש ונמחק כמו אשפה חסרת משמעות. אולם איזה מזל שזה קרה אחרת.

שרשרת מגן דוד עם אבן ירושלמית
שרשרת מגן דוד עם אבן ירושלמית

כל תכשיט מגן דוד, שנרכש מ'מוזיקה 'ו'יודאיקה', הוא קטע של נס שעמד מול התעלמות והרס, מגע של קדושה שחי על.

תליון יהלומים ויהלומים מזהב טהור

כשהוא מצויד בכל האישורים הנדרשים לשימוש באבנים מהחפירה בירושלים, אבי החל לממש את הרעיון שלו, וכך נוצר אוסף מוריה הפנומנלי. בשום מקום בעולם לא ניתן למצוא יהלומי מגן דוד יהלומים ותליוני זהב חיוניים וייחודיים כמו אלה מתוצרת התכשיטנים של מוריה. שרידים עטופים בזהב צהוב, לבן או ורוד ומכוסים באבנים יקרות. כל שרשרת מגן דוד יהודית מעלה את השאלה מה יותר יקר כאן, הזהב ואבני החן או האלמנט הישן בעל מראה פשוט?

שרשרת יהלום מגן דוד הינה מתנה לבת מצוה יפה
אבן ירושלמית ושרשרת מגן דוד יהלום

זה די מדהים מה קורה כאן. על ידי שילוב של שברים עתיקים שהוכנו על ידי הארכיאולוגים בפרויקט הניפוי ליד בית המקדש. (המכונה הר המוריה), ואת הנחת אותם במבנה לביש, כמו מגן דוד או תכשיטי חמסה, כל מי שרוצה יכול להיות בעל חלק של העת העתיקה העתיקה של ירושלים.

שרשרת מגן דוד יהודית האם תכשיטים עם מורשת

כל שבר שנאסף במנט. מוריה שייכלל באוסף מיוצרת כדי לשמור על טוהר הגלם שלה. אומני מוריה משרטטים ומניחים את המתכת והאבני חן באבן בקפידה ביד כדי לבנות טענה חזותית מרתקת, שמעולם לא נעשתה באוסף תכשיטי יהלומים מהודרים מוגבלים. תליוני יהלום מגן דוד זהב מתחילים את דרכם בשבר סלע אותנטי מבית המקדש המורכב במיומנות באבנים יקרות וזהב צהוב, לבן או ורוד והופך לפרט חד פעמי של מורשת ורוחניות אינסופיים.

תליון מגן דוד וזהב לבן
תליון מגן דוד

תליון מרהיב של יהלום יוקרתי יוקרתי מגן דוד מגן דוד זהב, האצילי מכל המתכות ויהלומים, האבנים הקשות ביותר בעולם, עם אבן ירושלמית עתיקה המציינת את חיוניותה ואת קדושתה של עיר הקודש במשך מעל 3,000 שנים. כתכשיטים דתיים, האוסף מבצע את הכוונה הגבוהה הזאת על ידי שילוב של אלמנטים יוצאי דופן המייצגים את כוח המשיכה של ירושלים, ערכה וקדושתה.

כוכב דוד שרשרת הוא גשר על ההיסטוריה

מוריה הוא שם ההר שעליו קידם אברהם את הרעיון של אלוקים אחד, לזרוע זרע של שלוש אמונות גדולות. והיום, מוריה היא קסמה מעוטר, עבודה מלהיב של תכשיטים עם זוהר ונושא רוחני. כאשר מסתכלים מקרוב על תליון מגן דוד צהוב, תראה מיד שהאבנים הטבעיות הן כל כך יוצאות דופן, וכל אחת מהן בעלת מהות היסטורית ופרספקטיבה. אפשר היה לטפל באבנים הללו בבניית בית המקדש של הורדוס, שבילים עתיקי יומין של ירושלים, אותם חלוקי אבן שהלכו עליהם מלכינו, נביאינו, אבותינו ועמי ירושלים.

תליוני יהלום מגן דוד
תליוני יהלום מגן דוד

מגן דוד יהודי תליוני יהלומים וזהב הם מתנות חדשות עם נשמה עתיקה

אם רק האבנים באותן תליוני יהלום מגן דוד מזהב היו יכולות לדבר, הן היו מהדהדות את הסיפור היהודי של 3000 השנים האחרונות. אנשים שעונדים תכשיטים אלה, מהדהדים את קריאת השריד והם, למעשה, שגרירים של ההיסטוריה הכובשת של ירושלים. ירושלים קשורה לרוח האדם ולרצון ה '. תכשיטי האבן של מוריה מעידים על מה שמנחה אותנו ומי אנחנו. קולקציית מוריה כוללת תכשיטים במהדורה מוגבלת עיצובים עוצרי נשימה, אשר כולם מפורטים בתעודת המקוריות, המאמתים את לידתה של האבן מירושלים עיר הקודש. אף פעם לא היה ידוע בהיסטוריה של כלי השיט של תכשיטים, ברגע שבו העבר וההווה התאחדו בצורה כה ניתנת להשגה.

מגן דוד מגן דוד צהוב צהוב
מגן דוד מגן דוד צהוב צהוב

כל מי שמקבל מחרוזת יהלום מגן דוד מאוסף האבן הירושלמי יהיה בעל הכבוד של מאמר אמיתי של וירטואוז. תיאור של העבר שנמשך דרך האלגנטיות המתמשכת והרוח של האבן. אלה הם לא רק תליון מגן דוד ויהלומים מזהב, אלא גשר בזמן, חיבור בין העבר, ההווה והעתיד.

שרשרת מגן דוד

שם מוצר: שרשרת זהב מגן דוד

תיאור מוצר: שרשרת מגן דוד עם אבן ירושלמית עם אבן ירושלמית מייצגת את כיפת הפעמון. היהלום היקר בתוך האבן הקדושה ביותר על פני האדמה הוא הלשון, המילה והקול של אלוקים. כאשר הוא פוגע בצד הפנימי של אבן ירושלים, הוא מסמל מסר: "הגיע הזמן לבצע שינויים". סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי. מפרט שרשרת: זהב צהוב 14k, אורך 14 ס"מ, משקל ממוצע 50 gr.

מחיר: 483.00 $ - $ 627.00

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • שרשרת מגן דוד
  • תליון יהלומים וזהב
  • תליוני יהלום מגן דוד
  • שרשרת מגן דוד
  • מגן דוד מגן דוד צהוב
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)