שרשרת מגן דוד

שרשרת מגן דוד יהודית תליון מגן דוד מגן דוד צהוב שרשרת מגן דוד תליוני יהלום מגן דוד תליון יהלומים וזהב

תכשיטי מגן דוד ייחודיים ומיוחדים

באופן קבוע, כאשר מקבל כוכב היהודי של דוד שרשרת, אנחנו לא נוטים לתהות אם יש סיפור על זה. אנשים בדרך כלל שופט תכשיטים לפי המראה שלה מחיר. לא לעתים קרובות אנו רואים תליוני זהב של מגן דוד מזהב או יותר, חנות תכשיטים שלמה עם סיפור מופלא מאחוריהם.

עם זאת, תכשיטי מוריה ויודאיקה יש לו. כל תליון היהלום והזהב היהודי הם בעליו הגאה של סיפור יוצא דופן ומרתק. יש סיפור מאחורי כל שרשרת מגן דוד של יהלום וכל תליון מגן דוד.

כוכב דוד שרשרת יהלומים 18K עלה זהב
כוכב דוד שרשרת יהלומים 18K עלה זהב

אוסף אבני מוריה: זהב ויהלומים - שרשרת מגן דוד עם אבן ירושלמית אותנטית בלבה

מוריה הוא אוסף הפעילויות של המרכז הבינתחומי הרצליה, מפעל יהלומים בבעלות משפחתית, אשר קיים כבר למעלה מחמישים שנה. מוריה אבן ירושלמית אוסף נולד בבית IDC - בית היהלומים - כדי להפיץ את המשמעות שיש תכשיט עם שריד ירושלמי אמיתי מן הליבה הקדושה של העולם כמו תכשיטים דתיים מעוררי השראה. סוג של תכשיטים שעושה בר מצווה מושלמת בת מצווה.

מגן דוד מגן דוד צהוב
מגן דוד מגן דוד צהוב

תליון מגן דוד מגן דוד צהוב - מקוריות

פרויקט אבן האבן של מוריה נולד מתוך חזון של אבי אבי טביסל, בעל מלאכה ישראלי, אשר משפחתו התגוררה בירושלים במשך יותר מ -10 7. אוסף מדהים של תכשיטי ירושלים שנברא על ידי מר תביסל, מחזיר את ימי התהילה של ירושלים על ידי אספקת האבנים הקדומות של הר הבית, שהצילו חזרה לנוכח צורה חדשה.

תליון יהלומים בזהב לבן
כוכב זהב לבן תליון יהלומים

תליוני יהלום מגן דוד - רקע מוזר

ב 1999, אבי למד על החפירות הלא חוקיות שפגעו בהר הבית. נערכה פעולה להצלה של כמה מן האוצרות הנפלאים שכמעט נמחקו. תורם נכבד למאמץ הישועה, אבי נעשה מודע למשהו. הוא הניח שהרוחניות של גורמים עתיקים אלה יכולה לחבר בין חסידי העולם מכל רחבי העולם תחת רעיון רוחני אחד של 'ירושלים הקדושה'. זה נראה מופלא שלפעמים כאשר הכל נראה להיכשל, פתאום עוד דבר אחר הופך את כל זה לטובה. כאשר התגלעו החפירות הלא נכונות, נראה כאילו כל דבר קדוש ומשמעותי ייגרר וימחק כמו זבל חסר משמעות. עם זאת, איזה מזל זה קרה אחרת.

שרשרת מגן דוד עם אבן ירושלמית
שרשרת מגן דוד עם אבן ירושלמית

כל תכשיט מגן דוד, שנרכש מ'מוזיקה 'ו'יודאיקה', הוא קטע של נס שעמד מול התעלמות והרס, מגע של קדושה שחי על.

תליון יהלומים ויהלומים מזהב טהור

מצויד בכל ההיתרים הדרושים כדי להשתמש באבנים מהחפירה בירושלים, אבי התחיל לשים את הרעיון שלו למציאות, וכך, אוסף מוריה פנומנלי הגיע להיות. בשום מקום בעולם אפשר למצוא תליון מגן דוד ותכשיטי זהב יהודיים חיוניים וייחודיים לאלו של תכשיטיה של מוריה. שרידים עטופים בזהב צהוב, לבן או ורד ומכוסים באבנים יקרות. כל שרשרת של מגן דוד יהודי מעלה את השאלה מה יקר יותר כאן, זהב ואבני חן או אלמנט זקן למראה?

שרשרת יהלום מגן דוד הינה מתנה לבת מצוה יפה
אבן ירושלמית ומגן דוד מגן דוד

זה די מדהים מה קורה כאן. על ידי שילוב של שברים עתיקים שהוכנו על ידי הארכיאולוגים בפרויקט הניפוי ליד בית המקדש. (המכונה הר המוריה), ואת הנחת אותם במבנה לביש, כמו מגן דוד או תכשיטי חמסה, כל מי שרוצה יכול להיות בעל חלק של העת העתיקה העתיקה של ירושלים.

שרשרת מגן דוד יהודית האם תכשיטים עם מורשת

כל קטע שנאסף ב- Mnt. מוריה להיכלל באוסף נעשה לשמור על טוהר טהור. בעלי המלאכה של מוריה מציירים בקפידה את המתכת ואת אבני החן באבן, על מנת לבנות קביעה חזותית מפתיעה, שמעולם לא נעשתה בעבר באוסף תכשיטי יהלומים מהודרים. תליוני מגן דוד מזהב זהב מתחילים את דרכם בקטע סלע אותנטי ממרכז המקדש, המצויד במיומנות באבנים יקרות ובזהב צהוב, לבן או ורד, הופך לפרט חד פעמי של מורשת ורוחניות אינסופית.

תליון מגן דוד וזהב לבן
תליון מגן דוד

תליון מרהיב של יהלום יוקרתי יוקרתי מגן דוד מגן דוד זהב, האצילי מכל המתכות ויהלומים, האבנים הקשות ביותר בעולם, עם אבן ירושלמית עתיקה המציינת את חיוניותה ואת קדושתה של עיר הקודש במשך מעל 3,000 שנים. כתכשיטים דתיים, האוסף מבצע את הכוונה הגבוהה הזאת על ידי שילוב של אלמנטים יוצאי דופן המייצגים את כוח המשיכה של ירושלים, ערכה וקדושתה.

כוכב דוד שרשרת הוא גשר על ההיסטוריה

מוריה הוא שם ההר שעליו קידם אברהם את הרעיון של אלוקים אחד, לזרוע זרע של שלוש אמונות גדולות. והיום, מוריה היא קסמה מעוטר, עבודה מלהיב של תכשיטים עם זוהר ונושא רוחני. כאשר מסתכלים מקרוב על תליון מגן דוד צהוב, תראה מיד שהאבנים הטבעיות הן כל כך יוצאות דופן, וכל אחת מהן בעלת מהות היסטורית ופרספקטיבה. אפשר היה לטפל באבנים הללו בבניית בית המקדש של הורדוס, שבילים עתיקי יומין של ירושלים, אותם חלוקי אבן שהלכו עליהם מלכינו, נביאינו, אבותינו ועמי ירושלים.

תליוני יהלום מגן דוד
תליוני יהלום מגן דוד

מגן דוד יהודי תליוני יהלומים וזהב הם מתנות חדשות עם נשמה עתיקה

אילו רק יכלו האבנים באותם תליונים של מגן דוד זהב לדבר, הם היו מהדהדים את הסיפור היהודי של שנות ה- XNXX האחרונות. אנשים שחובשים את התכשיטים האלה, מהדהדים את שיחת השריד, והם למעשה שגרירי ההיסטוריה המפרכת של ירושלים. ירושלים קשורה לרוח האדם ולרצון ה '. תכשיטי האבן של מוריה מציינים מה מנחה אותנו ומי אנחנו. אוסף מוריה כולל תכשיטי במה מצומצמים עיצובים עוצרי נשימה, אשר כולם מפורטים בתעודת המקוריות, המאמתים את לידתה של האבן מירושלים עיר הקודש. אף פעם לא היה ידוע בהיסטוריה של כלי השיט של תכשיטים, ברגע שבו העבר וההווה התאחדו בצורה כה ניתנת להשגה.

מגן דוד מגן דוד צהוב צהוב
מגן דוד מגן דוד צהוב צהוב

כל מי שמקבל מחרוזת יהלום מגן דוד מאוסף האבן הירושלמי יהיה בעל הכבוד של מאמר אמיתי של וירטואוז. תיאור של העבר שנמשך דרך האלגנטיות המתמשכת והרוח של האבן. אלה הם לא רק תליון מגן דוד ויהלומים מזהב, אלא גשר בזמן, חיבור בין העבר, ההווה והעתיד.

שרשרת מגן דוד

שם מוצר: שרשרת זהב מגן דוד

תיאור מוצר: שרשרת מגן דוד עם אבן ירושלמית עם אבן ירושלמית מייצגת את כיפת הפעמון. היהלום היקר בתוך האבן הקדושה ביותר על פני האדמה הוא הלשון, המילה והקול של אלוקים. כאשר הוא פוגע בצד הפנימי של אבן ירושלים, הוא מסמל מסר: "הגיע הזמן לבצע שינויים". סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי. מפרט שרשרת: זהב צהוב 14k, אורך 14 ס"מ, משקל ממוצע 50 gr.

מחיר: 483.00 $ - $ 627.00

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • שרשרת מגן דוד
  • תליון יהלומים וזהב
  • תליוני יהלום מגן דוד
  • שרשרת מגן דוד
  • מגן דוד מגן דוד צהוב
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)