סגנונות יהלום קסום

סגנונות טבעת יהלום טבעת יהלום לנשים טבעת יהלום לגבר טבעות אירוסין טבעות יהלומים אלגנטיות

יהלום טבעת סגנונות

טבעות אירוסין יהלום, זהב לבן, זהב עלה, אודם, ספיר, טבעת יהלום לגבר, עגול, מרובע, לחתוך נסיכה או אחרת - יש מספר עצום של סגנונות טבעת יהלום לנו לבחור. כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה להסתכל.

נשים או גברים, צעירים או צעירים בלב, אנחנו אוהבים תכשיטים. חלקם הולכים צמידים ארוגים צבעוניים בעוד אחרים מעדיפים אולטרה יקר טבעות יהלומים אלגנטי. אין כאן שום זכות או רע, והתכשיטים נועדו להמציא שמחה כל עוד אנחנו יכולים להרשות לעצמנו.

טבעת יהלום לנשים, טבעת יהלום לגבר
טבעת יהלום לנשים, טבעת יהלומים לגבר

טבעת יהלום לנשים

טבעת יהלום עבור נשים בכל גיל הוא תכשיט אי פעם של תכשיט, אפילו יותר כאשר הוא encapsulated בזהב. אנשים מעריצים יהלומים בגלל היופי המינימליסטי שלהם באופן מטעה: פיסת מבט ברורה של מה שעשוי להיראות בעיני אדם כמו כוס. עם זאת, אנחנו יודעים טוב יותר מאשר להיות שולל על ידי הופעות. יהלומים הם כל כך ידוע כי לא רק שאנחנו לא לבלבל אותם עם זכוכית, אלא להיפך, אנחנו קוראים כמה יהלומים יהלומים.

עם הגיל, אנחנו בדרך כלל נוטים להחליף את הצורך לנצנץ למשהו משמעותי יותר. אין הרבה דברים בעולם של תכשיטים שאומרים יציבות ועמידות יותר מאשר יהלומים בתכשיטי זהב, במיוחד אם זה תכשיטים שנעשו בירושלים, עם אבן ירושלמית מקורית מהר הבית.

טבעת יהלום מזהב מזהב
טבעת יהלום מזהב מזהב

טבעת יהלום לגבר

בדיוק כמו נשים, אנשים לחלוק את האהבה לכל זה יפה, ולמה הם לא. מאז ימי קדם גברים ללבוש את טבעת החגורה, טבעת aka ג'נטלמן, aka טבעת החותם. כיום המכתבים נחתמים בצורה שונה, ולכן הצורך בטבעת כבר לא קיים, אבל זה לא אומר שגברים צריכים להפסיק ללבוש את זה. קווי המתאר של טבעת החותם הפכו להיות מכריעים למדי עבור טבעת הגברים בכלל, ועל טבעת היהלום לגברים, בפרט, המעניקים לה צורה ייחודית. סגנונות טבעת יהלום לגברים מושפעים ללא ספק מן הטבעת של הג'נטלמן ההיסטורי למרות שהאופנה של היום היא חופשית יותר מאי פעם, וכללים בסגנון יוניסקס עבור רבים.

יהלום סגנונות טבעת - טבעת יהלום לגבר
טבעת יהלום לגברים - זהב צהוב 18 קראט עם אבן ירושלמית

המרחב האופנתי של היום אומר שאנחנו יכולים לפנות אל סמלים של העבר בעוד basking בחדשנות. אין זכות או רע בעת בחירת התכשיטים שלנו; זה רק עניין של טעם וכספים.

טבעות אירוסין

ללא קשר לגזע, צבע, גיל, דעות דתיות ופוליטיות, אנשים בכל רחבי העולם אימצו את המנהג הנוגע ללב של הצגת בן הזוג הפוטנציאלי שלהם עם יהלומים טבעות אירוסין כאות של אהבה ומחויבות.

זה די מדהים עדיין גם מחמם כי הטקס העתיק של אצבע מחייב אהוב שלך עם חישוק יקר הצליח הצליח להישאר כל כך נפוץ עד עצם היום הזה. לא רק זה נמשך, אבל זה כבר מחדש. בעבר, רק נשים ענדו טבעות אירוסין וטבעות נישואין, אבל זה השתנה עכשיו. יותר גברים בוחרים ללבוש טבעות יהלומים אלגנטי, נותן לנשים שלהם הזדמנויות נוספות לקנות תכשיטים.

טבעות אירוסין יהלומים הם דבר גדול, יצרני התכשיטים עושים עבודה נהדרת להעשיר את שפע של סגנונות טבעת כבר קיים כדי לרצות את הלקוח הפוטנציאלי ולספק את הרצון הפנימי שלהם אומנות ייחודית.

טבעת יהלום לנשים - טבעת יהלום סגנונות
טבעת יהלום לנשים - זהב צהוב 18 קראט, אבן ירושלמית - סגנונות טבעת יהלום אירוסין

סגנונות טבעת יהלום אירוסין - זהב לבן

זהב, כידוע, מגיע בשלושה גוונים עיקריים - צהוב, ורוד ולבן. יש גם ירוק וסגול, אבל אלה נדירים מאוד. צבע הזהב תלוי מתכות alloyed עם זה.

פעמים רבות, אנשים נמשכים זהב לבן כפי שהוא מתואם עם שמלת כלה לבנה, את טוהר האהבה הראשונה התחלות בכלל. זהב לבן הוא מדהים וייחודי: מטעה נראה כמו כסף, הוא למעשה, מתכת הרבה יותר חזק ויקר.

טבעות אירוסין
טבעות אירוסין ליהלומים - טבעת יהלום לנשים

אהבה שמכוונת לכוכבים - נאמר כי יהלומים עשויים להיות מקורם בטבעות אירוסין בחלל - יהלומים, זהב לבן, בפרט, מחזקים את המטאפורה הזו ומקרבים אותה אל הבית.

יש הרבה יהלומים טבעות אירוסין עבור זוגות לשקול עכשיו, שפע של טבעות יהלומים אלגנטי לבחירה. אנשים יכולים סוף סוף לאפשר לעצמם להיות כמו ייחודי כפי שהם רוצים בעת קבלת טבעות יהלום שלהם.

עם מגוון תכשיטי מוריה ויודאיקה יש להציע, יש משהו לכל טעם. אם אתה רוצה שטבעות האירוסין שלך - זהב לבן או אחר - יהיו ספיר או אודם טבעות אירוסין, אז שיהיה. חלק מחליטים לקבל את כל זה ולקבל טבעת יהלום עם אודם.

טבעות אירוסין יהלום - סגנונות טבעת יהלום ייחודי
טבעות אירוסין ליהלומים - סגנונות טבעת יהלום ייחודיים

טבעת יהלום לנשים או טבעת יהלום לגבר, מסורתי או מודרני מחפש, כל זוג ואהבתם יחליטו בעצמם את טבעת יהלום סגנונות המתאימים להם בצורה הטובה ביותר.

טבעות יהלום אלגנטיות

כאשר מסתכלים על כל טבעת, טבעות אירוסין יהלומים בפרט, טבעות נישואין אפילו יותר, יש כמה דברים לשקול.

אנחנו רוצים להיות מסוגלים ללבוש וליהנות זה טבעת במשך שנים רבות. כדי שזה יקרה, אנחנו חייבים לוודא שזה מרגיש בנוח, והאצבע שלנו אוהבת את זה. בלי להכחיש את חשיבות המראה, ההחלטה הסופית צריכה להסתמך על איך זה מרגיש ללבוש את הטבעת. מסיבה זו, זה מועיל לנסות את הטבעות, אם אפשר.

אבן ירושלמית - סגנונות טבעת יהלום אלגנטיים
אבן ירושלמית - סגנונות טבעת יהלום אלגנטיים

כדי לסכם את הטבעות יהלום טבעת

אישה שהגיעה בת מצוה, צעיר חוגג את שלו בר מצווה, הצעירים שסיימו את בית הספר, אשר הופכים שמונה עשרה אנשים או 30 שלהם ו 60 של, יהיה כל הנאה קבלת תכשיטים אלגנטיים. אנו רואים תכשיטי יהלומים ייחודיים בגלל איך יהלומים מוערכים בחברה שלנו. אנחנו אוהבים טבעות יהלומים אלגנטיות, מחפשים אותם, ולתת להם את אלה שאנחנו מחזיקים יקרים.

זה לא מחסור של יהלומים שעושה תכשיטי יהלומים כל כך יקר, כי בואו נודה בזה, הם לא נדיר יותר בימים אלה. יש מספיק אבנים שנדירות יותר מיהלומים, אבל אף אחת מהן אינה אוניברסלית.

טבעת יהלום
סגנונות טבעת יהלום נצחיים - זהב צהוב, אבן ירושלמית

היהלומים עוברים דרך ארוכה; הם מתאימים היטב לכל סגנון של בגדים; היופי שלהם הוא אינסופי ו חובק.

יהלום טבעת סגנונות

שם מוצר: טבעת יהלום זהב לבן 18K

תיאור מוצר: זה זהב זוהר 18K זהב טבעת קנטיקו בהשראת שירת האהבה של שיר של שלמה 6: 3, "אני האהובה שלי האהוב שלי הוא שלי". זו טבעת זהב לבן 18K הוא על האהבה שאנחנו צריכים להיות עבור הקב"ה, וה 'יש לנו. הציור החינני מתוך השיר "אני לדודי ודודי לי" כתוב בעברית.

מחיר: ₪5,832.40

מַטְבֵּעַ: דולר אמריקאי

זמינות: במלאי

  • סגנונות טבעת יהלום
  • טבעות אירוסין
  • טבעות יהלומים אלגנטיות
  • טבעת יהלום לגבר
  • טבעת יהלום לנשים
4.8
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)