טבעת יהלום בשבילה

טבעת יהלום ירושלמית עבורה | טבעת יהלום ירושלמית מתנה | טבעת יהלום דתית עבורה | טבעת יהלום דתית מתנה | טבעת יהלום בשבילה | טבעת יהלומים | טבעת יהלום יום הולדת בשבילה | טבעת יהלום ליום הולדת מתנה | טבעת יהלום נישואין עבורה | טבעת יהלומי חתונה

7 הסיבות לכך שטבעת היהלומים הזו עבורה כל כך מיוחדת וייחודית

באופן כללי, כשאנחנו קונים טבעת יהלום עבורה, אנחנו לא נוטים לתהות אם יש סיפור שקשור אליו. בדרך כלל אנו נהנים מפריטים של תכשיטים מזווית של אסתטיקה וערכם. לא לעתים קרובות אנו רואים מתנה טבעת יהלום או תליון שרשרת חמסה עם סיפור יוצא דופן לספר ... עם זאת, הדברים נראים אחרת בביקורם במוריה, בהתחשב בכך שלכל מתנות הטבעת היהלומים הירושלמיות שלהם יש ביוגרפיות יוצאות דופן ויפות. יש לכל טבעת יהלומים סיפור בשבילה או בשבילו.

טבעת יהלום דתית מתנה - גפן
טבעת יהלומים דתית מתנה - גפן

אוסף מוריה: מתנת טבעת יהלום דתית עם אבן ירושלמית אותנטית

אוסף האבן של מוריה מייצג חידוש נדיר ביהלום משובח תכשיטים שנעשו בירושלים. יצירה של המרכז הבינתחומי - בית היהלומים, - היא מזמינה אותנו לחוויה העמוקה של החזיקה והלבשת תכשיט עם אבן ירושלמית אותנטית, מהמרכז הרוחני של העולם, כתכשיט אמתי לב.

טבעת יהלום עבורה - הייחודיות נולדת

מוריה ירושלים הפרויקט נוצר על ידי מר אבי תיסלל, צורף ישראלי בכיר, שאבות אבותיו חיו בירושלים יותר מדורות של 7. דמיונם של כולם נתפס על ידי אוסף התכשיטים האינטנסיבי שיצר מר תוויסל כדי להחיות את עברה המפואר של ירושלים על ידי סידור מחדש של האבנים העתיקות של הר הבית, שהוצגו בחזרה להווה, לצורה שונה.

טבעת יהלום דתית עבורה
טבעת יהלום דתית עבורה

מתנת טבעת היהלום הירושלמית - רקע שובה לב

ב- 1999 אבי שמע על החפירה הבלתי חוקית שפגעה בהר הבית. הוקם מרכז ניפוי מתנדבים כדי לשחזר לפחות חלק מהממצאים הארכאיים שהיו עתידים לכבות. עוזר מרכזי לפרויקט ההצלה, אבי הבין משהו. הוא ראה כי לקדושתן של אבנים היסטוריות אלה יש כוח להפגיש חסידים מכל רחבי העולם תחת הרעיון של "ירושלים הקדושה".

כשהחפירות התרחשו, נראה כאילו כל הקודש והמשמעותי ייזרק ונשכח. עם זאת, למרבה המזל, זה לא קרה. דבר אחר לגמרי עשה: דבר שבעת התרחשותו נראה כמו נס. לכן, כל מתנה טבעת יהלומים ירושלמית, תליון מגן דוד או כל פריט תכשיטים אחר שנרכש ממוריה הוא סוג של נס, קטע שנמשך דרך בורות והרס, חתיכת קדושה שחיה בה.

טבעת יהלום ירושלמית
טבעת יהלום ירושלמית

טבעת יהלום דתית טהורה ומובחנת בשבילה

לאחר שהשיג כל אישור חובה לשימוש באבנים מהר הבית, אבי החל להכניס את הרעיון שלו לקיים וכך נוצר אוסף מוריה הנדיר. בשום מקום בעולם לא אדם יכול לראות טבעת יהלום דתית עבורה ייחודית וערכית כמו אלה שנעשו על ידי התכשיטנים של מוריה. חפצים היסטוריים עטופים בזהב 18K ומכוכבים ביהלומים הופכים למדהימה בת מצווה. כל טבעת יהלומים דתית עבורה מעלה את השאלה מה חשוב יותר, הזהב והיהלומים או האבן העתיקה למראה?

זה די מהמם מה שקורה כאן. על ידי הבאת אלמנטים סלע עתיקים, שאותם ניקו על ידי הארכיאולוגים בפרויקט הניפוי ליד הר הבית, והענקתם צורה לבישה, כל אחד יכול להיות בעל מרוצה מדגם מההיסטוריה הגדולה של ירושלים. זו לא רק מתנה טבעת יהלומים ירושלמית שאתה רוכש אלא חפץ אותנטי ואמיתי.

טבעת יהלום - תכשיטים עם הצהרה

כל פיסת סלע שנקטפה בהר הבית כדי להיות חלק מהאוסף נחתכת וקוטלגת, ואז נוצרה כדי לשמור על טהרת הטבע. בעלי המלאכה של מוריה מארגנים ומכוונים בקפידה את אבני החן והזהב באבן העתיקה באופן ידני, כדי ליצור עדות חזותית מדהימה, שמעולם לא ניסתה לאסוף אוסף משובח של תכשיטי יהלומים. מתנות טבעת יהלומים דתיות אלה עוקבות אחר חפץ מקורי מהר הבית המאוחד יפה עם יהלומים וצהוב, לבן או זהב עלה המציגה מאפיין נדיר של מורשת ורוחניות מתמדת.

הקו עוצר הנשימה של קולקציית מוריה של טבעות יהלומים משובחות במהדורה דה-לוקס שזור בזהב, האציל מכל המתכות והיהלומים, המינרלים הקשים בעולם, עם האבן הירושלמית המגלמת את עוצמתה, חשיבותה ואת קדושתה של עיר הקודש במשך אלפי שנים. . כתכשיטי אמונה, האוסף משיג כוונה גבוהה יותר זו על ידי שילוב מרכיבים יקרים הממחישים את חוסנה הנצחי, החשיבות והקדושה של ירושלים.

טבעת אירוסין טבעת אירוסין בשבילה
טבעת אירוסין טבעת אירוסין בשבילה

מתנת טבעת היהלום הירושלמית - גשר על ההיסטוריה

מוריה הוא ההר עליו חיבק אברהם לראשונה את הרעיון של אלוהים יחיד, זורע זרע של שלוש אמונות מרכזיות. ועכשיו, מוריה הוא קסם מעוטר תכשיטים, פריט תכשיטים, נע עם השכלול שלו מסרים משמעותיים של רוחניות. כשמסתכלים מקרוב על טבעת היהלומים הדתית עבורה, תראה שהאבנים הירושלמיות יוצאות דופן מכיוון שכל אחת ואחת מהן בעלות היבט תנ"כי. ניתן היה להשתמש בהם בבניין המקדשים, ברחובותיה המרוצפים הארכאיים של ירושלים, באותן אבנים שעליהן התהלכו מלכינו, נביאינו ואבות אבותינו.

טבעת יהלום דתית בשבילה - מתנה חדשה עם נשמה ישנה

אם רק הסלעים במתנות טבעות היהלום הדתיות הללו היו יכולים לדבר, הם היו מספרים מחדש את הסיפור היהודי בשלושת אלפי השנה האחרונות. מי שעונד תכשיטים זה מקרין את צליל השריד והם למעשה שגרירי הסיפור המדהים של ירושלים. ירושלים קשורה לנשמתנו, לרצון ה '. על ידי הנחת פריטי מוריה, אתה מקבל תזכורת קבועה למי שאנחנו ומדריך אותנו.

טבעת יהלומים ייחודית בשבילה
טבעת יהלומים ייחודית בשבילה

אוסף מוריה כולל תכשיטים במהדורה מוגבלת ועיבודים מעוררי השראה, שכולם מוגדרים וקוטלגו בתעודת האותנטיות שהוקצתה, ומוודאים כי האבנים מגיעות מירושלים: מקום התשוקה, עיר השלום הגדולה. מעולם לא הייתה תקופה בה עבר והווה נפגשו באופן כה נגיש דרך מלאכת ייצור תכשיטים.

מי שקונה מתנה טבעת יהלומים דתית מהאוסף של מוריה הולך להיות בעל כבוד של חפץ היסטורי אמיתי. היסטוריה שממשיכה לחיות דרך היופי המהות והמהות של האבן. זו לא רק מתנה טבעת יהלומים דתית, אלא כמוסת זמן שמתחברת בין כל מה שאי פעם התקיים ויחולל דרך תכשיטים עוצרי נשימה.

טבעת יהלום
  • טבעת יהלומי חתונה
  • טבעת יהלום
  • טבעת יהלום ירושלמית עבורה
  • טבעת יהלום ירושלמית
  • טבעת יהלום דתי
  • טבעת יהלום בשבילה
  • טבעת יהלום יום הולדת בשבילה
  • טבעת יהלום ליום הולדת מתנה
  • טבעת יהלום נישואין בשבילה
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)