טבעת יהלום בשבילה

טבעת יהלום ירושלמית עבורה | טבעת יהלום ירושלמית מתנה | טבעת יהלום דתית עבורה | טבעת יהלום דתית מתנה | טבעת יהלום בשבילה | טבעת יהלומים | טבעת יהלום יום הולדת בשבילה | טבעת יהלום ליום הולדת מתנה | טבעת יהלום נישואין עבורה | טבעת יהלומי חתונה

7 הסיבות לכך שטבעת היהלומים הזו עבורה כל כך מיוחדת וייחודית

באופן כללי, כשאנחנו קונים טבעת יהלום עבורה, אנחנו לא נוטים לתהות אם יש לזה סיפור. לרוב אנו נהנים מפריטי תכשיטים מזווית האסתטיקה והערך שלהם. לא פעם אנו רואים מתנת טבעת יהלום או תליון שרשרת חמסה עם סיפור יוצא דופן לספר ... עם זאת, הדברים נראים אחרת בביקורם במוריה, בהתחשב בכך שלכל מתנות הטבעת היהלומים הירושלמיות שלהם יש ביוגרפיות יוצאות דופן ויפות. יש לכל טבעת יהלומים סיפור בשבילה או בשבילו.

טבעת יהלום דתית מתנה - גפן
מתנת טבעת יהלום דתית - גפן

אוסף מוריה: מתנת טבעת יהלום דתית עם אבן ירושלמית אותנטית

אוסף האבן של מוריה מייצג חידוש נדיר ביהלום משובח תכשיטים שנעשו בירושלים. יצירה של IDC - House of Diamonds, - היא מזמינה אותנו לחוויה העמוקה של אחיזת ולבישת תכשיט עם אבן ירושלמית אותנטית, מהמרכז הרוחני של העולם, כתכשיטי לב אמיתיים.

טבעת יהלום בשבילה - ייחוד נולד

מוריה ירושלים הפרויקט נוצר על ידי מר אבי תיסלל, צורף ישראלי בכיר, שאבות אבותיו חיו בירושלים יותר מדורות של 7. דמיונם של כולם נתפס על ידי אוסף התכשיטים האינטנסיבי שיצר מר תוויסל כדי להחיות את עברה המפואר של ירושלים על ידי סידור מחדש של האבנים העתיקות של הר הבית, שהוצגו בחזרה להווה, לצורה שונה.

טבעת יהלום דתית עבורה
טבעת יהלום דתית עבורה

מתנת טבעת יהלום בירושלים - רקע כובש

ב- 1999 אבי שמע על החפירה הבלתי חוקית שפגעה בהר הבית. הוקם מרכז ניפוי מתנדבים כדי לשחזר לפחות חלק מהממצאים הארכאיים שהיו עתידים לכבות. עוזר מרכזי לפרויקט ההצלה, אבי הבין משהו. הוא ראה כי לקדושתן של אבנים היסטוריות אלה יש כוח להפגיש חסידים מכל רחבי העולם תחת הרעיון של "ירושלים הקדושה".

כשהחפירות התרחשו, נראה כאילו כל הקודש והמשמעותי ייזרק ונשכח. עם זאת, למרבה המזל, זה לא קרה. דבר אחר לגמרי עשה: דבר שבעת התרחשותו נראה כמו נס. לכן, כל מתנה טבעת יהלומים ירושלמית, תליון מגן דוד או כל פריט תכשיטים אחר שנרכש ממוריה הוא סוג של נס, קטע שנמשך דרך בורות והרס, חתיכת קדושה שחיה בה.

טבעת יהלום ירושלמית
טבעת יהלום ירושלמית

טבעת יהלום דתית טהורה ומובחנת בשבילה

לאחר שהשיג כל אישור חובה לשימוש באבנים מהר הבית, אבי החל להכניס את הרעיון שלו לקיים וכך נוצר אוסף מוריה הנדיר. בשום מקום בעולם לא אדם יכול לראות טבעת יהלום דתית עבורה ייחודית וערכית כמו אלה שנעשו על ידי התכשיטנים של מוריה. חפצים היסטוריים עטופים בזהב 18K ומכוכבים ביהלומים הופכים למדהימה בת מצווה. כל טבעת יהלומים דתית עבורה מעלה את השאלה מה חשוב יותר, הזהב והיהלומים או האבן העתיקה למראה?

זה די מהמם מה שקורה כאן. על ידי הבאת אלמנטים סלע עתיקים, שאותם ניקו על ידי הארכיאולוגים בפרויקט הניפוי ליד הר הבית, והענקתם צורה לבישה, כל אחד יכול להיות בעל מרוצה מדגם מההיסטוריה הגדולה של ירושלים. זו לא רק מתנה טבעת יהלומים ירושלמית שאתה רוכש אלא חפץ אותנטי ואמיתי.

מתנת טבעת יהלום - תכשיטים עם הצהרה

כל פיסת סלע שנקצרה בהר הבית כדי להיות חלק מהאוסף נחתכת ומקוטלגת, ואז יוצרת כדי לשמור על טוהר הילידים שלה. אומני מוריה מארגנים ומציבים בקפדנות את אבני החן והזהב באבן העתיקה באופן ידני, כדי ליצור עדות ויזואלית מדהימה, שלא ניסתה לפני כן באוסף מעולה של תכשיטי יהלומים. מתנות טבעות יהלום דתיות אלה מתגלות עם חפץ מקורי מהר הבית המאוחד בקפידה עם יהלומים וצהוב, לבן או זהב עלה המציגה מאפיין נדיר של מורשת ורוחניות מתמדת.

השורה עוצרת הנשימה של אוסף מוריה של מתנות טבעות יהלומים משובחות במהדורה מפוארת משזרת זהב, האציל מכל המתכות, ויהלומים, המינרלים הקשים בעולם, עם אבן ירושלים המגלמת את כוחה, חשיבותה וקדושתה העליונה של עיר הקודש מזה אלפי שנים . כתכשיטי אמונה, הקולקציה משיגה את הכוונה הגבוהה יותר על ידי שילוב מרכיבים יקרים הממחישים את העוצמה, החשיבות והקדושה של ירושלים.

טבעת אירוסין טבעת אירוסין בשבילה
טבעת אירוסין טבעת אירוסין בשבילה

מתנת טבעת יהלום בירושלים - גשר על ההיסטוריה

מוריה הוא ההר עליו חיבק אברהם לראשונה את הרעיון של אלוהים יחיד, זורע זרע של שלוש אמונות מרכזיות. ועכשיו, מוריה הוא קסם מעוטר תכשיטים, פריט תכשיטים, נע עם השכלול שלו מסרים משמעותיים של רוחניות. כשמסתכלים מקרוב על טבעת היהלומים הדתית עבורה, תראה שהאבנים הירושלמיות יוצאות דופן מכיוון שכל אחת ואחת מהן בעלות היבט תנ"כי. ניתן היה להשתמש בהם בבניין המקדשים, ברחובותיה המרוצפים הארכאיים של ירושלים, באותן אבנים שעליהן התהלכו מלכינו, נביאינו ואבות אבותינו.

טבעת יהלום דתית עבורה - מתנה חדשה עם נשמה זקנה

אם רק הסלעים באותן מתנות טבעות יהלומים דתיות היו יכולים לדבר, הם היו מספרים מחדש את סיפורם היהודי של שלושת אלפים השנים האחרונות. מי שעונד את התכשיטים הללו, מקרין את צליל השריד ומהווים למעשה שגרירי הסיפור המדהים של ירושלים. ירושלים קשורה לנשמה שלנו, לרצון ה '. על ידי הרכבת פריטי מוריה, אתה מקבל תזכורת קבועה מי אנחנו ומנחים אותנו.

טבעת יהלומים ייחודית בשבילה
טבעת יהלומים ייחודית בשבילה

אוסף מוריה כולל תכשיטים במהדורה מוגבלת ועיבודים מעוררי השראה, שכולם מוגדרים וקוטלגו בתעודת האותנטיות שהוקצתה, ומוודאים כי האבנים מגיעות מירושלים: מקום התשוקה, עיר השלום הגדולה. מעולם לא הייתה תקופה בה עבר והווה נפגשו באופן כה נגיש דרך מלאכת ייצור תכשיטים.

מי שקונה מתנה טבעת יהלומים דתית מהאוסף של מוריה הולך להיות בעל כבוד של חפץ היסטורי אמיתי. היסטוריה שממשיכה לחיות דרך היופי המהות והמהות של האבן. זו לא רק מתנה טבעת יהלומים דתית, אלא כמוסת זמן שמתחברת בין כל מה שאי פעם התקיים ויחולל דרך תכשיטים עוצרי נשימה.

טבעת יהלום
  • טבעת יהלומי חתונה
  • טבעת יהלום
  • טבעת יהלום ירושלמית עבורה
  • טבעת יהלום ירושלמית
  • טבעת יהלום דתי
  • טבעת יהלום בשבילה
  • טבעת יהלום יום הולדת בשבילה
  • טבעת יהלום ליום הולדת מתנה
  • טבעת יהלום נישואין בשבילה
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)