שרשרת תליון יהלומים

שרשרת תליון לב יהלום תליון שרשרת תליון יהלומים שרשרת תליון יהלומים שרשרת תליון יהלומים בזהב שרשרת תליון יהלומים בזהב לבן שרשרת תליון יהלומים בזהב צהוב

תליון יהלומים ייחודי מיוחד וייחודי בעולם

אשר הוא שרשרת תליון יהלומים עם סיפור מתאים יותר בת מצווה מאשר זה?

אנשים נוטים לבחון תכשיטים מהיבט של ערך ושימוש כספי, וזה הגיוני. באיזו תדירות יש שרשרת תליון יהלום חדשה עם סיפור מרתק לספר ...? עיצובי תליוני שרשראות היהלומים של מוריה מספרים סיפור יוצא דופן ומרתק. בכל שרשרת תליון לב יהלום, יש פלא.

שרשרת תליון יהלומים - זהב לבן
שרשרת תליון יהלומים - זהב לבן

מריה סטון אוסף: תליון לב אמיתי

מוריה ירושלים הוא המרכז המרכזי של המרכז הבינתחומי ליהלומים (Diamond Center), עסק משפחתי של יהלומים מעל 50 שנים. האבן של מוריה ירושלמית מדגימה מפעל שאין דומה לו ביהלומים משובחים ביהלומים. ב - IDC - House of Diamonds ניתן להזמינם לחוויה העמוקה שיש פריט עם אבן ירושלמית אותנטית, מהליבה הקדושה של העולם, כמו תכשיטי אמונה נועזים - לאותם אנשים המבקשים לקבל את העיר האלוהית ליד הלב שלהם.

שרשרת תליון יהלומים בזהב צהוב
שרשרת תליון יהלומים בזהב צהוב

תליון תליון יהלומים מעוצבים באוסף מוריה

פרויקט אבן האבן של מוריה נגזר מחזון שנוצר על ידי מר אבי תביסל, תכשיטן ישראלי מפורסם, שאבותיו מתגוררים בירושלים מזה מאות שנים. אוסף התכשיטים המצוין, שהומצא על ידי מר תביסל להחיות את ההיסטוריה החשובה של ירושלים על ידי הבאת האבנים הקדומות של הר הבית, שהוחזרו חזרה לנוכח צורה חדשה, תופס את הדמיון של כולם.

שרשרת תליון יהלום זהב לבן - רקע סקרן

ב 1999, אבי שמע על חפירה בלתי חוקית שגרמה נזק חמור להר הבית. הוקם מרכז סינון כדי להציל לפחות חלק מהממצאים העתיקים שהיו קרובים לכיבוי. הוא תרם רבות למאמצי השימור.

תליון שרשרת יהלום
תליון שרשרת יהלום

הוא הניח שלקדושתם של יסודות עתיקים אלה יש את הכוח להצטרף בין חסידיו מכל רחבי כדור הארץ תחת המטריה הרוחנית של "ירושלים הקדושה". כשהכול נראה ככישלון, פתאום הוא הסתובב. כשהחפירות הנ"ל התרחשו, נראה היה כאילו כל דבר קדוש ומשמעותי ייפסק ויעלם כמו בזבוז חסר ערך. אבל, במקרה של מזל, זה לא קרה. קרה דבר אחר לגמרי, משהו שבאותו זמן נראה כמו נס. לכן, כל תליון יהלומים בזהב לבן מוריאה הוא במידה מסוימת נס, מאמר ששרד את ההרס וההרס, טיפת קדושה שממשיכה לחיות בכל שרשרת מגן דוד.

שרשרת תליון יהלומים בזהב
שרשרת תליון יהלומים בזהב

 שרשרת תליון יהלום אבן ויהלום מובחנת זהב

מצויד בכל האישורים הדרושים כדי להשתמש אבנים מירושלים, אבי המשיך לבצע את החזון שלו ולכן, מוריה אוסף נכבד נוצר. בשום מקום אחר על פני כדור הארץ ניתן למצוא שרשרת תליון יהלומים בזהב כמו משמעות ומיוחד כמו אלה שנוצרו על ידי תכשיטני מוריה. ממצאים היסטוריים מוקפים בזהב ומכוסים באבני חן. כל שרשרת תליון יהלומים בזהב מעלה את השאלה: מה חשוב יותר במקרה הזה, בזהב וביהלום או באלמנט הקדום הפשוט למראה?

מה הוא unraveling כאן הוא די מדהים. על ידי הבאת חלקי אבן עתיקי יומין שנצלו על ידי הארכיאולוגים בפרויקט הניפוי בהר הבית (המכונה הר המוריה), והצבתם בצורה ייחודית, כמו תליון חמסה או אחר, כל אחד יכול להחזיק חלק מהיסטוריה המפוארת של ירושלים קרוב ללבם. זה לא רק זהב תליון שרשרת זהב אבל חפץ חשוב וחשוב, שריד.

שרשרת תליון לב יהלום
שרשרת תליון לב יהלום

תליון לב תליון עם תליון

כל יצירה שנבחרה לאוסף נחתכת ומסודרת כדי לשמור על הפשטות הטבעית שלה. בעלי המלאכה של מוריה מארגנים וממקימים את הזהב והיהלומים בסלע בקפידה באופן ידני, כדי ליצור קביעה חזותית ייחודית, בשונה מכל מה שנעשה לפני כן באוסף תכשיטי יהלומים במהדורה מוגבלת. שרשראות תליון לב יהלום של מוריה מתחילות בשריד מקורי של מוריה מנט. תכשיטי שרשראות תליון לב יהלומים משובחים במהדורה מוגבלת של אוסף מוריה, השולבים זהב ויהלומים עם האבן הירושלמית כדי לסמל את עמידותה, חשיבותה וקדושתה העליונה של העיר במשך אלפי שנים. כתכשיטים רוחניים, האוסף משיג מטרה עליונה זו, המתאר את ההתמדה והקדושה של ירושלים.

עגילי תליון לב יהלום
עגילי תליון לב יהלום

יהלום תליון שרשרת עיצובים גשר מעל פעמים המקרא שלנו

מוריה הוא שם ההר שעליו השתתף אברהם בלי דעת ביצירת היהדות, הנצרות והאיסלאם. והיום, מוריה היא קסם, עבודת תכשיטים, מלהיב ביופיו ומסריו הדתיים. תסתכל טוב על עיצוב תליון שרשרת יהלומים, תוכל להבחין כי האבנים בירושלים הם ייחודיים, ולכל אחד מהם יש הקשר והיבט. אפשר היה להשתמש בשברים אלה בהקמת בית המקדש של שלמה, שבילי אלף שנים של ירושלים, מאות אלפי שנים של ירושלים, אותו חצץ שאבינו, מלכינו, נביאינו ואנשי ירושלים הלכו על פניהם.

שרשרת תליון יהלום - נשמה ישנה במתנה חדשה

אילו יכלו האבנים העתיקות של שרשראות התליון הללו לדבר, הן היו מהדהדות את הכרוניקות היהודיות של שלושת אלפים השנים האחרונות. אלה אנשים שעלו על זה מיוחד זהב יהלום תכשיטים, מהדהדים את שיר השריד ומהווים, למעשה, שגרירים של הסיפור הכושף של ירושלים.

שרשרת תליון יהלום שחור זהב לבן
שרשרת תליון יהלום שחור זהב לבן

ירושלים קשורה לאנרגיה שלנו, לרצון ה '. אצל מוריה תכשיטי אבן בירושלים, אתה מקבל תזכורת מתמדת של מה שאנחנו מאמינים ומי אנחנו. אוסף המוריה כולל תכשיטי במה מצומצמים ביצירות יצירתיות, אשר כולם מפורטים ונרשמים בתעודת אותנטיות, המוכיחה שהאבן נובעת מירושלים: עיר התשוקה, עיר הקודש. מעולם לפני כן, בהיסטוריה המוכרת של עשיית התכשיטים היה רגע שבו עברו בעבר ובהווה בצורה כה ניתנת להשגה.

מי שרוכש מחרוזת של תליון יהלומים מאוסף זה, יהיה שומר מרוצה של חפץ היסטורי אמיתי. העבר חי דרך האלגנטיות המהותית המהות של האבן. זה לא רק תליון יהלום שרשרת אבן אבל גשר בזמן זה מצטרף בין כל מה שהיה, הוא ויהיה לקום.

שרשרת תליון יהלומים

שם מוצר: שרשרת 14K זהב צהוב משובצת יהלום

תיאור מוצר: תליון היהלום הצהוב של 14K קיבל השראה מהאתר בו בנה אברהם מזבח לאלוקים, המקום שבו הקב"ה אמר ליעקב שאומות העולם יתברכו דרך משפחתו, שם הבטיח הקב"ה להעניק את ארץ הקודש של ישראל כנחלת אברהם, יעקב וצאצאיהם.

מחיר: ₪194.60

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • שרשרת תליון לב יהלום
  • שרשרת תליון יהלומים בזהב צהוב
  • שרשרת תליון יהלומים בזהב
  • שרשרת תליון יהלומים - זהב לבן
  • תליון שרשרת יהלום
  • שרשרת תליון יהלומים
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)