יהלום

שרשרת יהלומים עדינה מחרוזת לב יהלום עיצובים של תכשיטי יהלומים מחרוזת יהלומים עבורה מחרוזת יהלומים

7 סיבות מדוע אלה יהלומים מחרוזות עיצובים כל כך מיוחד

כאשר מקבל שרשרת יהלומים עדינה, אנחנו בדרך כלל לא שואלים אם יש סיפור על זה. למרות שזה לא לעתים קרובות אנו נתקלים שרשרת יהלומים עבור אותה או אותו עם סיפור מרתק לספר, הדברים נראים אחרת תכשיטי מוריה ויודאיקה בהתחשב בכך שכל התכשיטים של תכשיטי היהלומים שלהם הם בעלי נרטיב יוצא דופן ויפה. יש היסטוריה ארוכה מאחורי כל מחרוזת לב יהלום או כל שרשרת סמלית אחרת.

שרשרת יהלומים עבורה
מחרוזת יהלומים לבת המצווה שלה - מחרוזת לב יהלום עדינה

אוסף מוריה: שרשרת יהלומים לבת מצווה

מוריה הוא אוסף הדגל של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), עסק משפחתי ותיק של יהלומים שנמצאים כבר למעלה מחמישה עשורים. אבן המוריה של ירושלים מורגשת בחדשנות מיוחדת במינה יהלום תכשיט. נולדה ב- IDC - House of Diamonds - היא מביאה לנו שריד ירושלמי אותנטי, מהמרכז הקדוש של העולם, כתכשיטים היסטוריים מלאי לב.

מחרוזת יהלומים
מחרוזת יהלומים - 18k עלה זהב

מחרוזת יהלומים -

אוסף מוריה נולד מחזון של יצרנית תכשיטים ישראלית מובילה שאבות אבותיה התגוררו בירושלים במשך יותר מדורות 7. הצורף הוא מר אבי טביסל. הדמיון של כולם נלכד על ידי אוסף התכשיטים שאין דומה לו, שעוצב על ידי מר תביסל כדי להחיות את ההיסטוריה החשובה של ירושלים על ידי הצבת האבנים הקדומות של בית המקדש עיצובים ייחודיים.

מחרוזת לב יהלום - רקע מרתק

ב 1999, אבי שמע על עבודות חפירה בלתי חוקיים שפגעו בהר הבית. הוקמה קבוצה מנבאת כדי להציל לפחות חלק מן האוצרות העתיקים שכמעט נהרסו. תורם חיוני למאמצי הישועה, הוא הבין כי הרוחניות של האבנים הישנות הללו יכולה להפגיש אנשים מכל רחבי העולם תחת מטריה רוחנית אחת - "ירושלים הקדושה".

מחרוזת לב יהלום זהב לבן
מחרוזת לב יהלום זהב לבן

זה נראה שוב מופלא איך לפעמים כאשר הכל נראה לאיבוד, כל דבר אחר פתאום משנה את זה לטובה. כשהחפירות הלא חוקיות התרחשו, נדמה היה שכל דבר קדוש וחיוני ייזרק ויעלם כמו בזבוז. עם זאת, בתורה מבורכת של אירועים, זה לא קרה. לכן, כל שרשרת הלב יהלום הביא מוריה תכשיטי אבן ירושלים ויודאיקה היא נס, פריט שסבל בורות ודחפורים, קצת קדושה שממשיכה לחיות. כל תליון חמסה הוא קול מן העבר הרחוק, קורא להזכיר ולכבד.

שרשרת לב יהלום
שרשרת לב יהלום

Dainty Diamond שרשרת - טהור ושונה

לאחר שקיבל כל היתר כניסה לשימוש באבני חפירת הר הבית, המשיך אבי להמציא את הרעיון שלו, וכך נוצר קולקציית מוריה הייחודית. בשום מקום אחר על הפלנטה אפשר לראות שרשרת יהלומים עדינה כמו משמעות ייחודית כמו אלה שנוצרו על ידי מוריה. עתיקות מוקפת מתכות יקרות ומכוסה אבני חן. כל שרשרת יהלומים עדינה גורמת לנו לתהות מהו הדבר היקר ביותר במקרה הזה, את הזהב, את אבני החן או את השבר השקט הישן?

מה שקורה כאן מדהים. על ידי חיבור של חלקים חילוניים והקצאתם לצורה מסוימת, כל מי שרוצה יכול להיות בעל חלק מהעתיקות המדהימות של עיר הקודש. זה לא רק שרשרת יהלומים עדינה שאתה קונה, אבל חפץ משמעותי משמעותי ושריד. תכשיטי מגן דוד, שהוא כבר משמעותי, פתאום יש יותר עומק וקסם.

שרשרת יהלומים עדינה
שרשרת יהלומים עדינה

יהלום עיצובים שרשרת - תכשיטים עם יושר גולמי

כל פיסת אבן שנקטפו על מנט מוריה כדי להיות חלק מהאוסף מקוטלג, ואז נעשה כדי לשמור על הפשטות האורגנית שלה. תכשיטנים מיומנים של מוריה מארגנים בקפידה את אבני החן ואת הזהב באבן הסלע באופן ידני, כדי ליצור קביעה ויזואלית מדהימה, שמעולם לא נעשתה באוסף מעולה של תכשיטי יהלומים. עיצובים של תכשיטי יהלום באים לידי ביטוי עם חפץ מקורי מ מוריה Mnt כי הוא מאוחד מבחינה אמנותית עם אבני חן ו זהב צהוב, לבן או ורוד ויוצרים דבר מרהיב של רוחניות מתמשכת ומורשת.

האוסף המלוטש של תכשיטי מוריה, בשילוב עם אבן ירושלמית עתיקה, מעיד על רוח הקודש והקדושה של העיר במשך יותר מ- 3,000 שנים. כתכשיטים דתיים, האוסף מגיע ליעד זה על ידי עבודה עם מרכיבים מצוינים המתארים את אומץ ליבה, ערכה ורוחניותה של ירושלים.

עיצובי יהלומים
עיצובי יהלומים

שרשרת יהלומים עבורה - 3 אלף שנה גשר

מוריה הוא המקום שבו אברהם אימץ את הרעיון של אלוהים אחד, לזרוע את זרע היהדות, הנצרות, האיסלאם. נכון לעכשיו, מוריה היא קסם מעוטר, תכשיט, מחשמל עם האמנות שלה נושאים של רוחניות. במבט מקרוב על שרשרת היהלום בשבילה, תוכל לציין כי אלה שברי אבן הם יוצאי דופן, וכל אחד נושא תוכן עתיק פרספקטיבה. שברים אלה היו עשויים לעסוק בבניית בית המקדש של שלמה, בתי-המשפט העתיקים של ירושלים, אותם חללים שאבותינו, אבותיהם, נביאינו ואפילו הירושלמים הרגילים טיילו עליהם. רק לדמיין איך זה מרגיש כדי לקבל כזה שרשרת עבור בת מצווה...

עגילי יהלומים מעוצבים מגן דוד
עגילי יהלומים מעוצבים מגן דוד

שרשרת יהלומים - מתנה לנשים עם נשמה

אם סלעי אלה שרשראות יהלומים לנשים יכול לדבר, הם היו מהדהד ההיסטוריה היהודית של 3000 השנים האחרונות. מי שחובש את התכשיטים הייחודיים האלה חוזר על מנגינת האבן ושגריר של החשבון המדהים של ירושלים. ירושלים קשורה לאנרגיה אנושית, לחוקי ה '. דרך תכשיטי אבן של מוריה, אתה מקבל ביטוי מתמיד של מה שאנחנו מאמינים ומי אנחנו. אוסף מוריה כולל תכשיטי במה מצומצמים בסידורים מדהימים, המנויים ומפורטים בתעודת המקוריות. מעולם בהיסטוריה הידועה של עשיית תכשיטים לא היה זמן שבו בעבר ובהווה הצטרפו בצורה כה נגישה.

עגילי יהלומים מעוצבים חמסה
עגילי יהלומים מעוצבים חמסה

מי שקונה מחרוזת יהלומים ליהדות מאוסף המוריה יהיה בעל כבוד של מאמר אמיתי של וירטואו: עבר שנמשך בחן וחוסן חסרי רחמים של האבן. זה לא רק שרשרת יהלומים אלא מכונת זמן שמחברת בין כל מה שהיה אי פעם, היא ותקום.

יהלום

שם מוצר: שרשרת חמסה 18K זהב צהוב

תיאור מוצר: שרשרת חמסה זו היא קמיע מזרח תיכוני עתיק עם שורשים רב-תרבותיים המסמלים את ידו של אלוהים. יהודים, נוצרים ומוסלמים מאמינים בכך כסימן מגן. זה מביא את בעליו אושר, מזל, בריאות ומזל טוב. סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי.

מחיר: 3,621.00 $ - $ 4,006.80

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • שרשרת יהלומים עדינה
  • מחרוזת יהלומים
  • שרשרת יהלומים עבורה
  • עיצובי יהלומים
  • מחרוזת לב יהלום
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)