יהלום

שרשרת יהלומים עדינה מחרוזת לב יהלום עיצובים של תכשיטי יהלומים מחרוזת יהלומים עבורה מחרוזת יהלומים

7 סיבות מדוע אלה יהלומים מחרוזות עיצובים כל כך מיוחד

כשאנחנו מקבלים שרשרת יהלומים מעודנת, אנחנו בדרך כלל לא שואלים אם יש לזה סיפור. למרות שלא פעם אנו נתקלים בשרשרת יהלומים עבורה או בשבילו עם סיפור מרתק לספר, הדברים נראים אחרת תכשיטי מוריה ויודאיקה בהתחשב בכך שכל התכשיטים של תכשיטי היהלומים שלהם הם בעלי נרטיב יוצא דופן ויפה. יש היסטוריה ארוכה מאחורי כל מחרוזת לב יהלום או כל שרשרת סמלית אחרת.

שרשרת יהלומים עבורה
שרשרת יהלומים לבת מצווה שלה - שרשרת לב יהלומים מעודנת

אוסף מוריה: שרשרת יהלומים לבת מצווה

מוריה הוא אוסף הדגל של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), עסק משפחתי ותיק של יהלומים שנמצאים כבר למעלה מחמישה עשורים. אבן המוריה של ירושלים מורגשת בחדשנות מיוחדת במינה יהלום תכשיט. יליד המרכז הבינתחומי - בית היהלומים - הוא מביא לנו שריד ירושלמי אותנטי, מהמרכז הקדוש של העולם, כתכשיטים היסטוריים מרשימים.

מחרוזת יהלומים
נשים שרשרת יהלומים - זהב ורוד 18 קראט

נשים שרשרת יהלומים - הולדת מקוריות

אוסף מוריה נולד מחזון של יצרנית תכשיטים ישראלית מובילה שאבות אבותיה התגוררו בירושלים במשך יותר מדורות 7. הצורף הוא מר אבי טביסל. הדמיון של כולם נלכד על ידי אוסף התכשיטים שאין דומה לו, שעוצב על ידי מר תביסל כדי להחיות את ההיסטוריה החשובה של ירושלים על ידי הצבת האבנים הקדומות של בית המקדש עיצובים ייחודיים.

שרשרת לב יהלום - רקע מרתק

בשנת 1999 שמע אבי על עבודות החפירה הבלתי חוקיות שפגעו בהר הבית. הוקמה קבוצת סינון שתציל לפחות חלק מהאוצרות העתיקים שכמעט נהרסו. תורם חיוני למאמצי הגאולה, הוא תפס שרוחניות האבנים הישנות הללו יכולה להפגיש אנשים מכל רחבי העולם תחת מטריה רוחנית אחת - "ירושלים הקדושה".

מחרוזת לב יהלום זהב לבן
מחרוזת לב יהלום זהב לבן

זה נראה שוב מופלא איך לפעמים כאשר הכל נראה לאיבוד, כל דבר אחר פתאום משנה את זה לטובה. כשהחפירות הלא חוקיות התרחשו, נדמה היה שכל דבר קדוש וחיוני ייזרק ויעלם כמו בזבוז. עם זאת, בתורה מבורכת של אירועים, זה לא קרה. לכן, כל שרשרת הלב יהלום הביא מוריה תכשיטי אבן ירושלים ויודאיקה היא נס, פריט שסבל בורות ודחפורים, קצת קדושה שממשיכה לחיות. כל תליון חמסה הוא קול מן העבר הרחוק, קורא להזכיר ולכבד.

שרשרת לב יהלום
שרשרת לב יהלום

שרשרת יהלומים מעודנת - טהורה ושונה

לאחר שקיבל כל היתר כניסה לשימוש באבני חפירת הר הבית, המשיך אבי להמציא את הרעיון שלו, וכך נוצר קולקציית מוריה הייחודית. בשום מקום אחר על הפלנטה אפשר לראות שרשרת יהלומים עדינה כמו משמעות ייחודית כמו אלה שנוצרו על ידי מוריה. עתיקות מוקפת מתכות יקרות ומכוסה אבני חן. כל שרשרת יהלומים עדינה גורמת לנו לתהות מהו הדבר היקר ביותר במקרה הזה, את הזהב, את אבני החן או את השבר השקט הישן?

מה שקורה כאן מדהים. על ידי חיבור של חלקים חילוניים והקצאתם לצורה מסוימת, כל מי שרוצה יכול להיות בעל חלק מהעתיקות המדהימות של עיר הקודש. זה לא רק שרשרת יהלומים עדינה שאתה קונה, אבל חפץ משמעותי משמעותי ושריד. תכשיטי מגן דוד, שהוא כבר משמעותי, פתאום יש יותר עומק וקסם.

שרשרת יהלומים עדינה
שרשרת יהלומים עדינה

עיצובים של שרשרת יהלומים - תכשיטים עם שלמות גולמית

כל פיסת סלע שנקצרה במנט מוריה כדי להיות חלק מהאוסף מקוטלגת, ואז מיוצרת כדי לשמור על הפשטות האורגנית שלה. התכשיטנים המיומנים של מוריה מארגנים ומחדירים את אבני החן והזהב באלמנט הסלע באופן ידני, כדי ליצור קביעה חזותית מדהימה, שמעולם לא נעשתה באוסף איכותי ומפואר של תכשיטי יהלומים. עיצובים של שרשראות יהלומים באים לידי ביטוי עם חפץ מקורי של מוריה מנט המאוחד אומנותית עם אבני חן וזהב צהוב, לבן או ורוד ויוצר דבר מרהיב של רוחניות ומורשת מתמדת.

האוסף המלוטש של תכשיטי מוריה, בשילוב עם אבן ירושלמית עתיקה, מעיד על רוח הקודש והקדושה של העיר במשך יותר מ- 3,000 שנים. כתכשיטים דתיים, האוסף מגיע ליעד זה על ידי עבודה עם מרכיבים מצוינים המתארים את אומץ ליבה, ערכה ורוחניותה של ירושלים.

עיצובי יהלומים
עיצובי יהלומים

שרשרת יהלומים בשבילה - גשר 3 אלף שנים

מוריה הוא המקום שבו אברהם אימץ את הרעיון של אלוהים אחד, לזרוע את זרע היהדות, הנצרות, האיסלאם. נכון לעכשיו, מוריה היא קסם מעוטר, תכשיט, מחשמל עם האמנות שלה נושאים של רוחניות. במבט מקרוב על שרשרת היהלום בשבילה, תוכל לציין כי אלה שברי אבן הם יוצאי דופן, וכל אחד נושא תוכן עתיק פרספקטיבה. שברים אלה היו עשויים לעסוק בבניית בית המקדש של שלמה, בתי-המשפט העתיקים של ירושלים, אותם חללים שאבותינו, אבותיהם, נביאינו ואפילו הירושלמים הרגילים טיילו עליהם. רק לדמיין איך זה מרגיש כדי לקבל כזה שרשרת עבור בת מצווה...

עגילי יהלומים מעוצבים מגן דוד
עגילי יהלומים מעוצבים מגן דוד

שרשרת יהלומים - מתנת נשים עם נשמה

אם הסלעים באותן שרשראות יהלומים לנשים היו יכולים לדבר, הם היו מהדהדים את ההיסטוריה היהודית של 3000 השנים האחרונות. אדם שעונד את התכשיטים הייחודיים האלה חוזר על לחן האבן ומהווה שגריר של החשבון המדהים של ירושלים. ירושלים קשורה לאנרגיה אנושית, לחוק האלוקים. באמצעות תכשיטי האבן של מוריה, אתה מקבל ביטוי מתמשך למה שאנחנו מאמינים בו ומי שאנחנו. קולקציית מוריה כוללת תכשיטים במהדורה מוגבלת בעיבודים מדהימים, המנויים וצוינו בתעודת האותנטיות. מעולם בהיסטוריה הידועה של ייצור תכשיטים לא הייתה תקופה בה עבר והווה הצטרפו בצורה כה נגישה.

עגילי יהלומים מעוצבים חמסה
עגילי יהלומים מעוצבים חמסה

מי שקונה מחרוזת יהלומים ליהדות מאוסף המוריה יהיה בעל כבוד של מאמר אמיתי של וירטואו: עבר שנמשך בחן וחוסן חסרי רחמים של האבן. זה לא רק שרשרת יהלומים אלא מכונת זמן שמחברת בין כל מה שהיה אי פעם, היא ותקום.

יהלום

שם מוצר: שרשרת חמסה 18K זהב צהוב

תיאור מוצר: שרשרת חמסה זו היא קמיע מזרח תיכוני עתיק עם שורשים רב-תרבותיים המסמלים את ידו של אלוהים. יהודים, נוצרים ומוסלמים מאמינים בכך כסימן מגן. זה מביא את בעליו אושר, מזל, בריאות ומזל טוב. סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי.

מחיר: 3,621.00 $ - $ 4,006.80

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • שרשרת יהלומים עדינה
  • מחרוזת יהלומים
  • שרשרת יהלומים עבורה
  • עיצובי יהלומים
  • מחרוזת לב יהלום
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)