שרשרת יהלומים חמסה

שרשרת היד חמסה | שרשרת יד חמסה זהב לבן | שרשרת תליון יד חמסה | שרשרת יד חמסה יהלום | שרשרת חמסה יד עין הרע | שרשרת חמסה של שרשרת פטימה | שרשרת יד חמסה זהב ורד

איך שרשרת יהלומי חמסה יד מציגה היסטוריה במתנות

בדרך כלל, כאשר אנו קונים שרשרת יד של חמסה יהלום, איננו בוחנים אם יש בזה סיפור. אנו בודקים תכשיטים, נניח א שרשרת קסם, מזווית האסתטיקה והערך שלה, וזה הגיוני. באיזו תדירות אנו פוגשים שרשרת יד חמסה יהלומית או אפילו יותר מכך, חנות תכשיטים שלמה שיש לה סיפור יוצא מן הכלל לספר ...? עם זאת, הדברים נראים אחרת עם מוריה מכיוון שכל שרשראות תליון היד שלהם של חמסה הם הבעלים הגאים של סיפור יוצא דופן ויפה. לכל שרשרת יד חמסה זהב לבן ושרשרת עין רעה של חמסה בזהב צהוב או ורוד יש סיפור.

שרשרת הידזה
שרשרת הידזה

אוסף מוריה: שרשרת היד של חמסה שבלב האבן אבן ירושלמית

אוסף אבן מוריה ירושלים הוא אסיפה מרכזית של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), עסק בבעלות משפחתית של יהלומים עם ניסיון של למעלה מ- 50 שנים משונות. של מוריה תכשיטי אבן ירושלים האוסף ממחיש חידוש ייחודי בתכשיטי יהלומים. מקורו בבינתחומי - בית היהלומים, כדי להזמין לחשיבות העמוקה של קיום קישוט עם אבן ירושלמית, מהגרעין הקדוש של העולם, כתכשיטי אמונה רגשית - זה מקרב את העיר הקדושה לליבה פיזית.

שרשרת יד חמסה זהב לבן - מקורותיו של ...

פרויקט אוסף אבן מוריה ירושלים נגזר מחזון שהוכר על ידי מר אבי תיסלל, צורף ישראלי בכיר, שאבות אבותיו התגוררו בירושלים למעלה משבעה דורות. האוסף הבלעדי של תכשיטים ייחודיים שאותו צופה מר תוויסל כדי להצית מחדש את ימיה המדהימים של ירושלים על ידי עיצוב אבני הארכאיקה של הר הבית שצצו והופיעו בצורה חדשה, תופס את דמיונם של כולם.

שרשרת היד חמסה משולבת באבן
שרשרת היד חמסה משולבת באבן

רקע שרשרת תליון יד חמסה

ב- 1999 שמע אבי על עבודות החפירה הבלתי חוקיות שפגעו בהר הבית. נוצר מרכז ניפוי מתנדבים כדי להציל לפחות חלק מהממצאים העתיקים שהיו קרובים להשמדה. כעוזר חיוני לניסיונות השימור, התוודע למשהו. הוא הבין שלקדושתם של היצירות העתיקות הללו יש את הכוח לחבר בין אנשים מכל רחבי כדור הארץ תחת המטריה הרוחנית של "ירושלים הקדושה." זה נפלא שלעתים קרובות כאשר נראה שהכל אבוד, פתאום קורה משהו שמשנה את זה מסביב.

כאשר התרחשו החפירות שהוזכרו לעיל, נראה היה כי כל מה שקדוש ומשמעותי ייגרד ונשכח כמו זבל חסר ערך. עם זאת, למרבה המזל, זה לא קרה. דבר אחר לגמרי קרה, משהו שברגע התרחשותו נראה כמו נס. וכך, כל שרשרת תליון יד חמסה שנרכשה מ תכשיטי מוריה הוא סוג של נס, חפץ שסבל מהתעלמות והרס, מדגם של קדושה החיה.

שרשרת יד חמסה זהב לבן
שרשרת יד חמסה זהב לבן

שרשרת עין הרע של חמסה ביד - טהורה ומובחנת

מצויד בכל האישורים הדרושים לשימוש באבנים מירושלים, אבי החל לבצע את הרעיון שלו וכך נוצר אוסף מוריה הפנומנלי. בשום מקום בעולם לא יכול אדם לראות שרשרת חמסה ביד עין רעה משמעותית או מיוחדת כמו אלה שתוכננו על ידי צורפי מוריה. שרידים מוקפים בזהב צהוב, לבן או ורוד, משובצים ביהלומים. כל שרשרת יד חמסה מיהלום גורמת לתהות מה חשוב יותר במקרה הזה, הזהב והיהלומים או השבר בעל מראה רגיל של פעם. זה די מהמם מה שמתפתל כאן.

על ידי שילוב של פיסות אבן עתיקות יומין שנשמרו על ידי ארכיאולוגים של פרויקט הניפה ליד הר מוריה (המכונה גם הר הבית) והצבתן במבנה מיוחד, כמו תליון חמסה, כל מי שירצה יכול להחזיק מדגם מההיסטוריה המנצחת של עיר הקודש. אתה רוכש לא רק שרשרת חמסה יד מעין רע, אלא שריד נדיר ואמיתי.

שרשרת היד של החמסה
שרשרת היד חמסה כקמע מגן

שרשרת יד חמסה יהלום - תכשיטים שקשורים

כל שבר שנאסף במנט. מוריה לאוסף מעוצבת ומסודרת, ואז תוכננה על מנת לשמר את טוהר הגלם שלה. מוריה בקיא בתכשיטים הישראלים. בעלי מלאכה מארגנים ומציבים את הזהב והיהלומים באלמנט הסלע בקפידה ביד, כדי להוות עדות חזותית מדהימה, שלא דומה לשום דבר אחר בקולקציית תכשיטי יהלומים יוקרתית יוקרתית. שרשרת היד של חמסה מתחילה בשריד אותנטי מהר הבית, צמוד במיומנות באבנים יקרות וזהב, ומציג תכונה חד פעמית של מורשת נצחית ורוחניות.

קולקציית מוריה מרהיבה עוצרת נשימה של שרשרת יד חמסה מהדורה מהודרת, משובצת יהלומים, וזהב לבן משלב זהב, האצילי ביותר ממתכות ויהלומים, אבני החן הקשות ביותר בעולם, עם האבן הירושלמית המגלמת את חיוניותה, משמעותה ורוחניותה העליונה של העיר. במשך אלפי שנים. כתכשיטי אמונה, האוסף מבצע מטרה זו על ידי חיבור של חומרים יקרים המתארים את כוחה הנצחי, הערך והרוחניות של ירושלים.

שרשרת היד חמסה היא מתנה נהדרת לבת מצווה
שרשרת היד חמסה היא מתנה נהדרת לבת מצווה

שרשרת תליון יד חמסה - חזון מהעבר

מוריה היא המקום בו אברהם אימץ במקור את הרעיון של אלוהים יחיד, זורע זרע של שלוש אמונות עיקריות. כיום, מוריה הוא קסם משובץ, תכשיט, מרגש עם העידון והנושאים הרוחניים שלו כמו חמסה או תכשיטי מגן דוד. כשמסתכלים מקרוב על שרשרת התליון של היד חמסה, תבחין כי האבנים הירושלמיות הללו הינן ייחודיות, מכיוון שלכל אחת ואחת מהן יש תוכן ופרשנות ארכאית. ניתן היה להשתמש בשברים אלה בבניין המקדש, בחצרות הארכאיים של עיר הקודש, באותם פיסות שטח אדומות שעליהם טיילו מלכינו, נביאינו, אבותיהם והירושלמים הרגילים.

שרשרת יד חמסה יהלום - מתנות עם נשמה

אם האבן הקדומה בשרשראות ידיים אלה של חמסה היה יכולה לדבר, הן היו חוזרות על ההיסטוריה היהודית בשלושת אלפים השנים האחרונות. העונדים את התכשיטים מהדהדים את מנגינת החפץ ולכן הם שגרירי התקליט הייחודי של ירושלים. ירושלים קשורה לאנרגיה שלנו, לשלטון האלוקים. תכשיטי האבן של מוריה הם תזכורת קבועה למי שאנחנו ומה שמנחה אותנו.

שרשרת יד חמסה בזהב לבן באבן ירושלמית
שרשרת יד חמסה בזהב לבן באבן ירושלמית

קולקציית מוריה כוללת תכשיטים במהדורה מוגבלת בפריסות מפוארות, אשר הופכים את עצמם למושלמים בת מצווה של אבן שמקורה מירושלים: עיר התשוקה, עיר השלום. מעולם לא הייתה בהיסטוריה הידועה של מלאכת התכשיטים תקופה בה עבר והווה קשורים בצורה כה נגישה. מי שיקבל שרשרת חמסה ביד עין הרע מאוסף אבן מוריה, יהיה שומר מכובד של מאמר וירטואלי אמיתי.

היסטוריה אפית שממשיכה לחיות באמצעות אלגנטיות אלמוות ורוח האבן. זה לא רק שרשרת יד חמסה זהב לבן או זהב ורוד שאתה מקבל, אלא קישור לעבר.

שרשרת יהלומים חמסה
שרשרת יד חמסה בזהב לבן באבן ירושלמית

שם מוצר: שרשרת זהב לבן 14K חמסה ויהלום

תיאור מוצר: שרשרת חמסה לבנה מזהב לבן עם האבן הירושלמית מייצגת את כיפת הפעמון. היהלום היקר שבתוך האבן הקדושה ביותר בכדור הארץ הוא לשונו, מילתו וקולו של אלוקים. כאשר הוא פוגע בצד הפנימי של האבן הירושלמית, הוא מסמל מסר: "הגיע הזמן לבצע שינויים". סגנון השרשרת מוצע לפי מה שיש לנו במלאי. מפרט השרשרת: 14 זהב לבן, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 1.8 גר '.

מחיר: 483 $ - $ 868

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • שרשרת הידזה
  • שרשרת יד חמסה זהב לבן
  • שרשרת היד של החמסה
  • שרשרת תליון יד חמסה
  • שרשרת חמסה יד עין הרע
  • יד חמסה של שרשרת פטימה
4.9
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)