שרשרת חמסה מעוצבת

שרשרת הגנה hamsa שרשרת ההמסה הישראלית שרשרת חאמסה מעוצבת שרשרת האסה עתיקה 14k שרשרת hamsa מחרוזת מזהב מזהב מישראל שרשרת ההמסה ישראל

7 נקודות למה זה שרשרת חמסה מעצב כזה מתנה מיוחדת

בדרך כלל, כאשר אנו מקבלים שרשרת hamsa מעצב, אנחנו לא מחפשים סיפור ללכת עם זה. אנשים נוטים לראות תכשיטים מבוסס על העלות שלה נראה, וזה הגיוני. באיזו תדירות אנחנו שומעים על שרשרת המסה מעצב או שלא לדבר על חנות תכשיטים שלמה עם סיפור יוצא דופן מאחורי זה ...?

עם זאת, הדברים נראים אחרת תכשיטי מוריה מכיוון שכל שרשראות החמסה 18K ו 14K שלהם הן בעלים גאים של נרטיב מצטיין ומרתק. מאחורי כל שרשרת חמסה ישראלית יש היסטוריה.

שרשרת מעוצבת hamsa
שרשרת חמסה מעוצבת - הגנת שרשרת חמסה

אוסף מוריה: יהלום וזהב - שרשרת חמסה ישראל עם לב אבן ירושלמית אותנטית

מוריה אבן ירושלים אוסף הוא אוסף הדגל של המרכז הבינתחומי הוא, למעשה, חידוש נדיר ביהלום תכשיט זהב. מקורו ב"בית היהלומים "כדי לחלק עיטורים בשריד ירושלמי אותנטי, מהליבה הרוחנית של כדור הארץ, הוא תכשיטי דת דוממים - עבור מאמינים המעוניינים להחזיק את העיר הקדושה ליד לבם.

שרשרת חמסה עתיקה - מקורותיה של

המוריה אבן ירושלמית מיזם גבייה נוצר מתוך חזון שנתפס על ידי מר אבי תביסל, יצרנית תכשיטים ישראלית מפורסמת, שמשפחתה התגוררה בירושלים במשך יותר מדורות 7. אוסף התכשיטים המרהיב שהביא מר תביסל להחייאת העבר הבולט של ירושלים הוא לתפוס את הדמיון של כולם.

שרשרת הגנה hamsa
שרשרת הגנה hamsa

הגנת שרשרת חמסה - רקע

בשלהי שנות התשעים שמע אבי על החפירות הבלתי מורשות, שגרמו נזק חמור להר הבית. במקום התנדב מקום התנדבות להצלת החפצים המדהימים שכמעט נכבו. עוזר חיוני לתוכנית הישועה, היה לו חזון. הוא הבין כי קדושתם של גורמים עתיקים אלה יכולה להצטרף לעוקבים מכל רחבי העולם. זה מרתק כמה פעמים כאשר כולם רואים להיכשל, פתאום פתאום דבר אחר הופך את כל זה מסביב.

כשהחפירות הבלתי חוקיות התרחשו, נראה היה שכל מה שמשמעותו תהיה כמו בזבוז לא מבוטל. אבל בהיפוך מאורע של אירועים, זה לא קרה. קרה דבר אחר לגמרי, משהו שרגע ההתרחשות שלו נראה לא פחות מאשר נס. לכן, כל שרשרת 18K או 14k hamsa הביא מוריה חנות תכשיטים בעיר העתיקה בירושלים הוא במידה מסוימת של נס, חפץ שנמשך גסות והרס, גוש קדושה שחי על.

שרשרת ישראל חמסה
שרשרת ישראל חמסה

שרשרת חמסה 14k שונה מאחרים

לאחר שקיבל את כל האישורים הדרושים לשימוש באבנים מירושלים, החל אבי להגשים את חזונו וכך הגיע אוסף המוריה הנדיר. בשום מקום אחר בעולם לא יכול אדם למצוא שרשרת hamsa מעצב כמו מיוחד ובעל ערך כמו אלה שנוצרו על ידי מוריה. ממצאים היסטוריים מוקפים 18K ו 14K זהב פלפל יהלומים. כל שרשרת מעצב hamsa גורם לנו לשאול מה שחשוב יותר במקרה זה, זהב, יהלומים או פשוט עתיק שבר? מה שקורה כאן הוא פנטסטי.

על ידי שילוב אלמנטים עתיקים שהוכנו על ידי מתנדבים בפרויקט ליד בית המקדש (המכונה הר המוריה), והקצאתם לבש צורה, כגון תליון מגן דוד, עכשיו אנחנו יכולים להחזיק פיסת העבר הגדול של ירושלים. אתה קונה לא רק שרשרת שרשרת חמסה 14k אלא חפץ נדיר, אותנטי.

14k שרשרת hamsa
14k שרשרת hamsa

שרשרת חמסה מעצבת - תכשיטים עם מורשת

כל אלמנט הרים את Mnt. מוריה להיות חלק מהאוסף מעוצבת ומסודרת, ואז נעשית כדי לשמור על שלמותה הטבעית. התכשיטנים הבקיאים של מוריה משרטטים ומניחים היטב את המתכת והיהלומים באופן ידני, כדי ליצור אמירה ויזואלית מדהימה. שרשרת ישראל חמסה של מוריה נפתחת באבן מקורית של מוריה מנט, שכאשר היא מצמידה באדיבות יהלום וזהב, מוצגת פריט ראוי לציון של ערך מתמשך, מורשת ורוחניות.

קו האופנה המהודר של מוריה, מחרוזת יהלום עתיקה מהודרת, משלב זהב, האציל מכל המתכות, והיהלומים, האבנים הקשות ביותר בעולם, עם אבן ירושלמית עתיקה שמגלמת את אומץ לבו, ערכו ואת קדושתו הקדושה לאלפי שנים. כתכשיטים רוחניים, האוסף מבצע את הכוונה הזו תוך שימוש בחומרי גלם המתארים את עמידותה ורוחניותה של ירושלים.

שרשרת הגנה hamsa
שרשרת הגנה hamsa

שרשרת חמסה עתיקה - חזון מהעבר

מוריה הוא השם המקראי של ההר שעליו פתח אברהם ביודעין את יצירת היהדות, הנצרות והאיסלאם. כיום, מוריה היא קמיע משובץ, הנוגע לעידודו ולעיצוביו הרוחניים שהופכים את המושלם ביותר בת מצווה. תסתכל טוב על שרשרת hamsa עתיק; אתה תזהה שהאבן הירושלמית מדהימה משום שלכל אחד יש הקשר ארכאי ופרספקטיבה. אבנים אלה יכלו להיות מטופלים בבניית שלושת המקדשים ובשלושת אלפים השנים האחרונות של העיר הקדושה.

הגנת שרשרת חמסה - מתנה עם עבר

אם האבן הקדומה בשרשראות חמסה עתיקות אלה יכולה לדבר, הן היו מספרות מחדש את העבר היהודי ב -3000 השנים האחרונות. אותם אנשים שעוטים תכשיטים יוצאי דופן אלה, מחזירים מחדש את מנגינת השריד ולכן הם שגרירים לסיפור הייחודי של ירושלים. ירושלים קשורה לרוח האנושית, לשלטון ה '. דרך אבן מוריה תכשיטי חמסה, אתה מקבל תזכורת מתמדת של מי אנחנו ומה שמנחה אותנו.

שרשרת ישראל חמסה
שרשרת חמסה ישראלית - שרשרת חמסה עתיקה

אוסף המוריה כולל תכשיטי במה מצומצמים, המצוידים בפריסות עוצרות נשימה, אשר כולם ממוספרים ונזכרים בתעודת המקוריות, המראים שהאבן באה מירושלים: מקום התשוקה, עיר הקודש. מעולם לא היה ידוע בהיסטוריה של כלי השיט של תכשיטים, ברגע שבו עברו בעבר ובהווה בצורה כה אפשרית. מי מקבל מעצב hamsa שרשרת מן האוסף הזה הולך להיות בעל מרוצה של שריד אמיתי. היסטוריה אפית שנותרה בחיים ביופי נצח ורוח האבן. זה לא רק שרשרת הגנה hamsa אבל גשר בזמן זה מצטרף בין כל מה שהיה אי פעם, הוא ויהיה.

שרשרת חמסה מעוצבת
שרשרת מעוצבת hamsa

שם מוצר: תליון חמסה זהב לבן משובץ יהלום

תיאור מוצר: מחרוזת חמסה זוובה בהשראת האתר שבו בנה אברהם מזבח לאלוקים, המקום שבו ה 'אמר ליעקב שאומות העולם יתברכו במשפחתו, שם הבטיח הקב"ה להעניק לארץ הקודש ישראל כנחלת אברהם, יעקב וצאצאיהם. סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי. מפרט שרשרת: זהב לבן 14k, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 1.8 gr.

מחיר: 483 $ - $ 868

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • שרשרת הגנה hamsa
  • 14k שרשרת hamsa
  • שרשרת האסה עתיקה
  • שרשרת מעוצבת hamsa
  • שרשרת ישראל חמסה
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)