תכשיטים נוצריים מירושלים

תכשיטים נוצריים | תכשיטים מירושלים תליון לב תכשיטים רוחניים אבן ירושלים תכשיטים יצירת מופת

מאז זמן רב, תכשיטים נוצריים מירושלים עוררו את לבם של הנוצרים.
תכשיטים רוחניים בצורת סמלים דתיים כגון תליון לב, עץ החיים שרשרת, טבעת אירוסין בצורת לב, צלבים נוצריים ', יונה שרשרת, כוכב התכשיטים של בית לחם ואחרים עשויים להחזיק משמעות רבה יותר כאשר הם מתקבלים מארץ מוצאם.
אבל יש בזה יותר מאשר רק גיאוגרפיה. אחד מיצרני התכשיטים בירושלים הבין שאנשים רוצים להתחבר ברמה עמוקה יותר. לאחר חפירת החפירה של 1999, חנות תכשיטים מוריה שעיקרה בענף העיר העתיקה של ירושלים, קיבל אישור מיוחד לשימוש 3000 בן שנה אבנים ליצור היסטוריה בעולם של תכשיטים. אז באו תכשיטי אבן ירושלמים אמיתיים.

סימבוליזם נוצרי

ההשלכות העובדותיות והמטאפוריות החזקות של הסיפורים התנ"כיים קושרות את כולנו, בני אדם, לחבילה אחת. עם זאת, כל קבוצה של אנשים השייכים נתיב מסוים של אמונה מתייחס החזק ביותר את הסמלים כי הם חלק ממנה.
בימים ההם, השימוש בסמלים, מעשים, יצירות אמנות ואירועים המבטאים רעיונות נוצריים היה מובן רק על ידי אלה יזמו. עם זאת, דברים השתנו מאז.
של מוריה תכשיטים נוצריים מירושלים מבוססת במידה רבה על סמליות נוצרית.

זה מספיק רק כדי להסתכל על אוסף אווה שלהם ששמו נובע מן המילה "אוונגלי". הם מביאים חיים על ידי אמני תכשיטים ישראלים מיומנים באמצעות אבן ירושלמית, זהב ויהלומים מקוריים, והיא מעבירה ומרשימה אנשים ברחבי העולם עם חנויותיה של מוריה מרחיקות לכת.

תכשיטים נוצריים מירושלים: תליון לב

צור בי טהור לב, הו אלוהים,
ולחדש בתוכי רוח איתנה.
תהילים 51: 10 | NIV |
כולנו מכירים את סמל לב. קרוב לוודאי שזה כמעט בלתי אפשרי למצוא חנות תכשיטים שאין לה פיסת שמציעה את הלב. יש לכך סיבה: זהו, בסופו של דבר, הסימן האולטימטיבי של חיבה, רגשות ואהבה רומנטית.
המילה "לב" מובאת "לבב" בעברית ארכאית ומופיעה יותר מאלף פעמים בתנ"ך, מה שהופך אותה למונח האנתרופולוגי השכיח ביותר בכתבי הקודש.
כאשר בוחרים תכשיט רוחני מירושלים עבור הקרוב והיקר ביותר שלכם, דמיינו לעצמכם את עומק המשמעות של מתנה זו אם תליון הלב מעוצב מתוך אבן מקורית שהגיעה מעגל מעמיק של ימי המקרא שלנו. זה סוג של מכונת זמן.
דרך המופע המזל ביותר של סרנדיפיטי, אנחנו יכולים עכשיו להחזיק בידיים שלנו את הקרקע מאוד שעליו נסעה הנצרות הצעירה.

שרשרת לב
תליון לב עם אבן ירושלמית ויהלום

תכשיטים רוחניים

"צור בי לב נקי, הו אלוהים, ולחדש רוח ימין בתוכי." (תהילים 51: 10 ESV)
מאמין אמיתי, שהלב והמוח שלו פתוח לרוח המתגוררת באבנים עתיקות, ירגישו את לבם מתנפנף כמו כנפיים של פרפר המתקרבות לצוף העסיסי של הפרח. הסלע, שהיה רדום במשך שלושת אלפים שנה, בוטל עתה ושולב בחתיכות נעות של אמנות של תכשיטים נוצריים.
תכשיטי תכשיטים של נוצרים מירושלים, כגון: תליון לב, כוכב בית לחם או יונה שרשרת מאפשרים לך לגעת ולהרגיש את האדמה בפועל שישוע הלך. הסלע העתיק של ירושלים מהווה כיום חלק מובנה, חלק מרכזי מהאלמנטים המשתתפים ביצירת קולקציות תכשיטי האבן הירושלמיות של מוריה. בדומה לארבעת היסודות העיקריים - אש, אוויר, רוח ואדמה - הנה השחקנים:

  • אבן ירושלמית טבעית מ 3000 שנים
  • זהב המתכת היקר שיש בו גם זהב ורוד וזהב לבן
  • יהלומים, שהוא החזק ביותר של אבנים יקרות

ולבסוף,

  • האומן

רוח מאחדת את כל האלמנטים האלה; זו הסיבה תכשיטים של מוריה תמיד מכה אקורד עם כל מי שמבקר בחנויות.

תכשיטים מירושלים
שרשרת תכשיטים עם אבן ירושלמית

תכשיטי אבן ירושלים

אמן הוא איש חזון. אמן אמיתי, בין אם דתי ובין אם לאו, קשור עמוק בלבם למשמעות של מה שהם עובדים ומה הם יצרו. לבם חייב להיות במקום הנכון. אמן תכשיטים צריך להרגיש מחובר אם הם רוצים את יצירת המופת שלהם לגעת ולהעביר אנשים, וזה לא נכון כי יצירות מופת לעשות לנו בדיוק את זה?
קחו למשל את אבי אביבי תויסל, אמנית התכשיטים הבולטת בירושלים. איש צנוע זה הוא אחד ממעצבי התכשיטים המפורסמים ביותר בישראל, ומסיבה טובה. שלו תכשיטי אבן בירושלים הוא לא בהכרח shiniest, אבל אתה בוודאי מכיר את האמרה "כל מה glitters הוא לא זהב."
אבי תביסל של תכשיטי מוריה מירושלים ויודאיקה הוא אמן אמיתי, איש חזון. כדאי לבקר בחנותו, בין אם בעיר העתיקה של ירושלים ובין אם באחד הסניפים בארץ או בחו"ל, כדי לראות את היצירה ממקור ראשון ולשמוע את הסיפור הייחודי של איך הוא גילה את הארץ המובטחת שלו בתחום של עבודות יד תכשיט.
הוא ואמני תכשיטנים ישראלים נוספים שעובדים איתו יוצרים תכשיטים רוחניים מדהימים, הבולטים מכל מה שראית עד כה, כמו גם במבחן הזמן. הרבה מן היצירה מתחבר עמוק עם הסמליות הנוצרית, מביאה אותו דרך שילוב ייחודי של ישן וחדש, מלוטש גלם.

תכשיטי אבן ירושלים
תכשיטי אבן ירושלמיים מישראל: שרשרת דגים

יצירת מופת

כמו ב 1 Corinthians 15: 21 | NIV |
"כי מאז המוות בא אדם, תחיית המתים מגיע גם דרך גבר."

מאחר שאוספי מוריה משתמשים במקור אבן ירושלמית עתיקה שנמצאו בחפירות, מספרם מוגבל. לאחר האספקה ​​האבן נגמרת, לעולם לא ניתן לעשות שוב תכשיטים כאלה. זה כאילו הזמן הספירלה השלימה לולאה 3000 השנה ואנחנו עכשיו בר מזל מספיק כדי להעיד על זה. אלה מאיתנו אשר ירכשו תכשיטים מאבן ירושלמית יהיו בעלי השמחה של שריד יוצא דופן של ההיסטוריה הנוצרית לתחייה לחיים המודרניים.

תכשיטי אבן ירושלמית של אוספי מוריה תכשיטים הם כולם, למעשה, מהדורה מוגבלת.
אלה חפצים ייחודיים של מאסטרי חדש עושה שימוש בחומר עתיק ראויים להיראות בהגדרות גבוהות שכן הם עבודה של אומנות אמיתית ונדירה.
רק לדמיין את התגובה של היקרים שלך כאשר אתה מתנה להם מופת מדהימה.
בעקבות תכשיט נוצרי שיוצר בירושלים מהאבן הירושלמית המקורית אפשר לחוות סימבוליזם ברמה חדשה. היא מאחדת חזותית עם עובדתית, המשמעות של צורה עם סיפור של החומר שממנו הוא עשוי, המציג לנו הזדמנות ייחודית להתחבר להיסטוריה ללא גבולות של זמן או מקום.

תכשיטים נוצריים | תכשיטים מירושלים תליון לב תכשיטים רוחניים אבן ירושלים תכשיטים יצירת מופת