קנה אמנות יהודית מסורתית

גלריה לאמנות יהודית אמנות יהודית יהודית אמנות יהודית - אמנות יהודית מסורתית | אמנות חתונה יהודית

אמנות יהודית מסורתית - מתנה ייחודית ומיוחדת ביותר בהיסטוריה של מתנות

באופן קבוע, כשאנחנו קונים אמנות יהודית מסורתית, אנחנו לא תוהים אם יש או לא קשור לסיפור. אנשים נוטים לשפוט תכשיטים על פי האסתטיקה והמחיר שלהם. אחרי שלא פעם אנו יכולים לקנות אמנות יהודית מסורתית עם רקע מרתק ...

עם זאת, במוריה, לכל פריטי האמנות הדתית היהודית יש סיפורים ייחודיים ומרתקים. יש היסטוריה מאחורי כל פיסת אמנות החתונה היהודית שאתה קונה.

לקנות אמנות יהודית מסורתית
לקנות אמנות יהודית מסורתית

אוסף תכשיטי מוריה: קנה אומנות יהודית מסורתית עם אבן ירושלמית, זהב ויהלומים

אוסף מוריה הוא האוסף המרכזי של המרכז הבינתחומי ליהלומים (Diamond Center), עסק משפחתי של יהלומים שהיה קיים כבר למעלה מחמישים שנה. אוסף מוריה מייצג מפעל עצמאי בתכשיטי יהלומים משובחים.

אמנות דתית יהודית - יצירה מקורית

פרוייקט "מוריה קולק" נולד מחזון של אבי אבי תביסל, יצרנית התכשיטים הישראלית המפורסמת, שמשפחתה התגוררה בירושלים במשך יותר מ- 7 דורות. אוסף התכשיטים היוקרתי של אבי תביסל לעורר את העבר המדהים של ירושלים על ידי עיצוב האבנים העתיקות של הר הבית, שהושלמו בהווה בצורה מתחדשת, הוא לתפוס את דמיונם של כולם.

לקנות אמנות יהודית מסורתית מתוך גלריית האמנות היהודית של מוריה
לקנות אמנות יהודית מסורתית מגלריית האמנות היהודית של מוריה

הגלריה לאמנות יהודית - סיפור רקע

ב 1999, אבי נודע על עבודות חפירה לא מורשות שגרמה נזק חמור להר הבית. מתנדב מסנן התמקם היה לשים למעלה כדי לשמור על כמה מן החפצים העתיקים שהיו טובים כמו נמחק. לתורם חיוני לניסיונות ההצלה, אבי היה מודע לכך שלקדושתם של חלקים עתיקים אלה יש את היכולת לחבר בין מאמינים מכל העולם לבין רעיון "ירושלים הקדושה".

כאשר החפירות הנ"ל התרחשו, נראה כאילו כל החומר המקודש והמשמעותי ייפגע ויפסיד. עם זאת, במפתיע של אירועים, זה לא קרה. קרה דבר אחר לגמרי, משהו שבאותו זמן נתפס כנס. לכן, כל אמנות חתונה יהודית ואמנות תכשיטים יהודית נרכשו ממוריה חנות תכשיטים בעיר העתיקה בירושלים הוא נס קטן, פריט שזכה להתעלמות ולהרס, דבר של קדושה שחי על.

אמנות חתונה יהודית - טהורה ומובחנת

לאחר שקיבל את כל ההיתרים הנדרשים לשימוש באבנים מהחפירה בירושלים, אבי המשיך להגשים את הרעיון שלו, וכך נוצר אוסף המוריה החד-פעמי. בשום מקום בעולם לא יכול אדם למצוא את גלריית האמנות היהודית כייחודית ובעלת ערך כמו זו של מוריה. כאשר אתה קונה אמנות יהודית מסורתית כאן, אתה מוצא את עצמך תוהה על מה שחשוב יותר, יהלומים וזהב או אלמנטים פשוטים למראה?

על ידי הבאת חלקים עתיקים והקצאתם לתפאורה מיוחדת, מתעוררת לחיים עברה של העבר המנצחת של ירושלים. זה לא רק אמנות דתית יהודית שאתה מקבל, אלא חפץ משמעותי ומקורית.

אתה קונה אמנות יהודית מסורתית ומקבל חפץ משמעותי ומקורי
אתה קונה אמנות יהודית מסורתית ומקבל חפץ משמעותי ומקורי

אמנות דתית יהודית עם מורשת

כל אלמנט שנמצא בבית המקדש כחלק מהאוסף נחתך ומסווג, ואז תוכנן על מנת לשמור על טהרתו הגולמית. אומני מוריה משרטטים ומניחים בזהירות את אבני החן והמתכת באבן העתיקה ביד, כדי ליצור תוכן ויזואלי מחייב - כולל מחרוזות מגן דוד - לא דומה לשום דבר אי פעם בקולקציה מעולה ומפוארת של תכשיטי יהלומים. גלריית האמנות היהודית של מוריה מתגלה עם חפץ אמיתי מהר הבית המשולב באלגנטיות עם יהלומים וזהב והופך למאפיין ייחודי של מורשת ורוחניות נצחיים.

תוצרת מרהיבה מפוארת של תכשיטי יהלום מהודרים, תכשיטי זהב משלבים זהב, האצילים מכל המתכות, ויהלומים, אבני החן הקשות ביותר בעולם, עם אבן ירושלמית עתיקה המסמלת את רוח העיר, משמעות וקדוש קיצוני לאלפי שנים. כתכשיטים מעוררי השראה, האוסף משיג מטרה גבוהה זו, על ידי עבודה עם מרכיבים מעולים המסמלים את כוח המשיכה, החשיבות והטוהר של ירושלים.

אמנות דתית יהודית
אמנות דתית יהודית

אמנות יהודית מסורתית - גשר בן 3000 שנה

מוריה הוא המקום שבו אברהם קידם בברכה את האמונה במונותיאיזם, לזרוע את זרע היהדות, הנצרות והאיסלאם. ועכשיו, מוריה היא קסם מעוטר, עבודה של תכשיטים, מחשמל עם האלגנטיות שלה הודעות של רוחניות. לפני שאתם קונים את האומנות היהודית המסורתית הזו, שימו לב עד כמה מדהימים יסודות הסלע האלה, מלאים במהות וברוח המקראיים. האלמנטים האלה תליוני חמסה ותכשיטים אחרים היו עשויים להיות מעורבים בהקמת בית המקדש של שלמה, הרחובות המרוצפים באבני חן של אלף שנה באלף שנה של ירושלים, אותם חלקים של פני כדור הארץ שהמשיכו מלכינו, נביאינו, אבותינו ועמי ירושלים הרגילים.

אמנות תכשיטים יהודית - מתנה חדשה עם נשמה ישנה

אם רק האבן באמנות התכשיטים היהודית הזו יכולה לדבר, זה היה מהדהד חשבונות יהודיים של 3000 השנים האחרונות. יצירות מופת אלה מהדהדות את הלחן של התקליט המחייב של ירושלים. ירושלים קשורה לרוחנו, לרצון השם. ברכישת תכשיטי אבן ויצירות מופת ממוריה, אתה מקבל ביטוי מתמיד למה שאנחנו מאמינים במי שאנחנו. אוסף מוריה מכיל פריטי אומנות תכשיטים במהדורה מוגבלת בקומפוזיציות עוצרות נשימה, שכולם מסווגים ורשומים בתעודת אותנטיות, המאשרים את מקור האבן מירושלים: עיר התשוקה, עיר השלום הקדושה.

לקנות תוצרת של גלריה לאמנות יהודית
לקנות תוצרת של גלריה לאמנות יהודית

מעולם לא היה בעבר זמן שבו בעבר ובהווה נפגשו בצורה כה נגישה באמצעות מלאכת התכשיטים. מי שרוצה לקנות אמנות יהודית מסורתית מאוסף המוריה כ"א בת מצווה או מסיבות אחרות הולך להיות שומר מרוצה על פיסת היסטוריה אמיתית. היסטוריה שממשיכה לחיות דרך יופי אלמותי ומרץ האבן. אתה לא רק קונה אמנות יהודית מסורתית אלא מכונת זמן המחברת אותנו לכל מה שהיה, הוא ועתיד להיווצר.

קנה אמנות יהודית מסורתית

שם מוצר: מתנות מהיהדות רימונים יהלומים ואבני חן

תיאור מוצר: זה רימון מתנות יהודי נוצר כדי להחיות את הערכים היהודיים המסורתיים ולהוקיר את הקישור לדורות העבר והעתיד. הוא מייצג את הסמלים של המורשת הנצחית ואת ההשראה ליחידים, משפחות המין האנושי.

מחיר: ₪114,861

מַטְבֵּעַ: ש״ח

  • גלריה לאמנות יהודית
  • אמנות חתונה יהודית
  • לקנות אמנות יהודית מסורתית
  • אמנות תכשיטים יהודית
  • אמנות דתית יהודית
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)