קנה אמנות יהודית

המוזיאון לאמנות יהודית לקנות אמנות יהודית עכשווית לקנות אמנות יהודית אמנות יהודית

7 סיבות מדוע האמנות היהודית של מוריה היא כל כך מיוחדת

כשאנחנו קונים אמנות יהודית עכשווית, אנחנו בדרך כלל לא מפסיקים לחשוב אם יש סיפור ללכת איתו. אנחנו נוטים להציג פריטים של תכשיטים מתוך היבט של הערך הכספי שלהם אסתטיקה חזותית, וזה עושה תחושה מושלמת. כמה פעמים אנחנו פוגשים תכשיטים במוזיאון לאמנות יהודית או אפילו יותר מכך, אוסף תכשיטים שלם שמספר סיפור יוצא דופן ...?

עם זאת, מוריה תכשיטים הוא קומקום שונה מאוד של דגים מכל דבר שראית בעבר. כאשר אתה קונה אמנות יהודית בחנויות שלהם, אתה לומד סיפור עתיק, משכנע. הגלריה המוזהבת של ירושלים מלאה חפצים ושרידים מן ההיסטוריה.

אמנות יהודית
אמנות יהודית

מה לעשות יהלום על זהב, מוזיאון לאמנות יהודית, ויהדות ירושלים כל יש משותף?

מוריה קולקציה היא מרכזו של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), עסק בבעלות משפחתית של יהלומים, אשר קיים כבר למעלה מחמישים שנה. מוריה ירושלים מדגים מפעל ייחודי ביהלום משובח תכשיטי אבן בירושלים. נוצר בבית היהלומים כדי להפיץ את המשמעות העמוקה שיש פריט עם אבן ירושלמית עתיקה מהמרכז הרוחני של העולם - עבור אלה המאמינים שרוצים להחזיק את העיר הקדושה ליד הלב שלהם.

מוזיאון האמנות לאמנות יהודית
מוזיאון לאמנות

המוזיאון לאמנות יהודית בחנות תכשיטים - לידת מקוריות

פרויקט "אבן מוריה ירושלם" מקורו בחזון שנתפס על ידי אבי אבי תביסל, בעל מלאכה ישראלי ידוע, שאבותיו התגוררו בירושלים במשך יותר מ -40 דורות. קולקציית המופת המרהיבה של מר תביסל, שיצר את ימיו הגדולים של ירושלים, על ידי עיצוב ההריסות הקדושות של בית המקדש, שהוחזרו לחיים בצורה שונה, לוכדת את הדמיון של כולם.

קנה אמנות יהודית עם סיפור רקע מרתק

ב 1999, אבי נודע על חפירות בלתי חוקיים שגרמו נזק חמור להר הבית. במקום התנדב מקום התנדבות שיציל לפחות חלק מן האוצרות ההיסטוריים שהיו טובים כמו נמחקים. עוזר חיוני לתוכנית החיסכון, הוא הבין משהו. הוא הבין כי מסרים משמעותיים של יצירות קלאסיות אלה יש את היכולת לחבר אנשים מכל רחבי העולם תחת הרעיון של "ירושלים הקדושה".

זה נראה מופלא שלפעמים כאשר הכל נראה להיכשל, פתאום, דבר אחר משנה את זה לטובה. כאשר החפירות הבלתי חוקיות התרחשו, נראה כאילו כל דבר קדוש וחיוני ייפסק וימחק כמו שטויות. עם זאת, באירוע משמח של אירועים, זה לא קרה. קרה משהו אחר, משהו שנראה אז מופלא.

וכך, המוזיאון לאמנות יהודית של מוריה הוא במידה מסוימת נס, מדגם של קדושה שחיה על, חפצים שזכו להתעלמות ודחפורים. זה נכון לגבי כל מגן דוד תליון חמסה בחנות.

לקנות מזוזה יהודית עכשווית
לקנות מזוזה יהודית עכשווית

קנה אמנות יהודית עכשווית

לאחר שקיבל את כל ההיתרים הדרושים לשימוש באבני הר הבית, החל אבי לבסס את חזון חייו וכך נוצר אוסף המוריה יוצא הדופן. בשום מקום אחר על פני כדור הארץ לא יכול אדם למצוא אמנות אמנות ישראל ייחודית כפי שהציגו תכשיטיה של מוריה. שרידים מוקפים בזהב ומכוסים באבנים יקרות. כאשר אתה קונה אמנות יהודית עכשווית ממוריה, אתה עומד בפני השאלה של ערך אמיתי: זהב ויהלום לעומת אבן ירושלמית.

מה שקורה כאן הוא פנטסטי. על ידי שילוב של אלמנטים רוק עתיקים שניצלו על ידי מתנדבים בפרויקט מסודר ליד הר המוריה (המכונה הר הבית), ולתת להם מבנה חדש, קטע חדש נוצרת בהיסטוריה הגדולה של ירושלים. אתה קונה לא רק אמנות יהודית אלא שריד אספנות אותנטי.

לגלוש ולקנות אמנות יהודית
לגלוש ולקנות אמנות יהודית

למה לקנות אמנות יהודית ממוריה?

כל אבן נאספה על הר המוריה, שכן האוסף מסווג ומעוצב, ואז נעשה כדי לשמור על פשטותו האורגנית. בעלי המלאכה של מוריה מציירים בקפדנות את היהלומים ואת הזהב באבן הטבעית באופן ידני, כדי ליצור קביעה ויזואלית ייחודית, שלא כמו כל דבר שנעשה קודם לכן באוסף מעולה של תכשיטי יהלומים.

מוריה קולקציה מדהימה של תכשיטי יהלומים מהודרים מצומצמים מצביעה על כוחה של עיר הקודש ועל קדושתה במשך יותר מ- 3,000 שנים. כתכשיטים דתיים, האוסף מבצע את המטרה הגבוהה הזו על ידי עיסוק בחומרים מעולים המייצגים את הערך והרוחניות של ירושלים.

אבן חן
אבן חן

גשר האמנות היהודית מעל ימי המקרא

מוריה הוא ההר שעליו הביא אברהם את יצירתה של היהדות, הנצרות והאיסלאם. כיום, מוריה היא קמיע משובץ, מתנועעת עם האלגנטיות שלה ונושאים דתיים. כאשר מסתכלים מקרוב על כל פיסת אמנות של ישראל מוריה, תבחין אלה אבנים טבעיות הם כל כך יוצא דופן, וכל אחד יש משמעות מקודשת ואת הפרספקטיבה. אבנים אלה היו עשויות לעסוק בשלושת המקדשים, שבילי ירושלים הישנים של 3000, אותם חלוקי אבן שעליהן הלכו מלכינו, אבותינו, נביאינו ואפילו אנשי ירושלים הרגילים.

לקנות אמנות יהודית עכשווית - מתנה חדשה עם נשמה עתיקה

אם האבן הקדומה בחתיכות של אמנות יהודית יכולה לדבר, הם היו מהדהדים את העבר היהודי של שנות ה- XNXX האחרונות. יצירות אמנות אלה מחדדות מחדש את קולן, והן למעשה שגרירות הסיפור המדהים של ירושלים.

לקנות אמנות יהודית ממוזיאון מוריה של חנות תכשיטים לאמנות יהודית
לקנות אמנות יהודית ממוזיאון מוריה של חנות תכשיטים לאמנות יהודית

תכשיטי מוריה אבן מעניקה לנו תזכורת קבועה של מי אנחנו ומה מנחה אותנו. אוסף המוריה כולל יצירות מופת מוגבלות בעיצובים עוצרי נשימה, הכול מקוטלגים ומפורטים בתעודת המקוריות, המאמתים את לידת האבן מירושלים: מקום התשוקה, עיר הקודש.

היה עדיין רגע שבו בעבר והווה התאספו בצורה כזו נגיש דרך תכשיטים. מי שמקבל מתנה אמנותית יהודית מהאוסף של מוריה, יהיה זה יצירת מופת גדולה או קטנה תליון מגן דוד, הולך להיות בעל תוכן של שריד מאומת. היסטוריה אפית הממשיכה ביופי מתמשך ומהות של האבן. זה לא רק יצירת מופת אמנותית יהודית, אלא מכונת זמן שהצטרף לכל מה שהיה אי פעם, הוא ויהיה.

קנה אמנות יהודית

שם מוצר: חמסה יצירת מופת 14K זהב צהוב ויהלומים

תיאור מוצר: יצירת מופת זו היא קמיע מזרח תיכוני עתיק עם שורשים רב-תרבותיים המסמלים את ידו של אלוהים. יהודים, נוצרים ומוסלמים מאמינים בכך כסימן מגן. זה מביא את בעליו אושר, מזל, בריאות ומזל טוב.

מחיר: ₪39,196

מַטְבֵּעַ: ש״ח

  • מוזיאון לאמנות יהודית
  • אמנות יהודית
  • לקנות אמנות יהודית
  • לקנות אמנות יהודית עכשווית
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)